Vertaald met Google
MSc in Engineering: Hulp bij architectonische modellen en plannen voor beginnende studenten in bouwkunde of architectuur.
Van 46 € /h
Ik heb een diploma Architectuuringenieur aan de VUB, ULB en een master aan de DTU (Kopenhagen). Als u hulp nodig heeft voor uw deadlinedagen voor architectonische of bouwfysische modellen, sta ik u graag bij en geef ik mijn kennis en ervaring in het veld door.
Extra informatie
Zorg ervoor dat u over uw eigen modelbouwmateriaal beschikt.
Locatie
Plaats gekozen door de student :
- In de omgeving van Etterbeek, Brussel, België
Over
Hallo, mijn naam is Aline en ik ben 24 jaar oud. Dankzij mijn ouders en mijn jarenlange studie in het Nederlands, Frans en met een masterdiploma Engels in Kopenhagen ben ik perfect tweetalig opgevoed. Ik ben gepassioneerd door architectuur en techniek en daarom heb ik bouwkunde gestudeerd aan de VUB en DTU in Kopenhagen. Ik deel graag mijn kennis met jou!
Opleiding
Primair: Heilig Hart van Lindthout
Secundair: Sint-Jozefscollege (ASO, Latijn-wiskunde)
Ik ging een jaar naar Ecuador met Rotary, waar ik Spaans leerde.
University: VUB: Architect-Engineer
Dubbelmaster: VUB-DTU: ingenieur-architect
Secundair: Sint-Jozefscollege (ASO, Latijn-wiskunde)
Ik ging een jaar naar Ecuador met Rotary, waar ik Spaans leerde.
University: VUB: Architect-Engineer
Dubbelmaster: VUB-DTU: ingenieur-architect
Leservaring
Ik ben iemand die veel reist en houdt van talen, architectuur, kunst, muziek, sport... Ik heb al wat taal- en wiskundelessen gegeven aan jongeren, maar ik heb geen lerarendiploma.
Leeftijd
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
60 minuten
90 minuten
120 minuten
De les wordt gegeven in
Frans
Nederlands
Spaans
Engels
Vaardigheden
Beoordelingen
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00)
New York
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Ik heb een diploma ingenieur architect van de VUB, ULB en een masterdiploma van de DTU (Kopenhagen). Als je tijdens je ontwerp- of architectuurstudie de basis van Rhinoceros (3D-tekensoftware) of Autocad (2D-tekensoftware) voor bepaalde doeleinden wilt leren, deel ik graag mijn passie voor deze tools met je.
Ik heb mijn volledige middelbare schoolopleiding in het Nederlands afgerond en mijn universitaire studies Nederlands aan de VUB afgerond. Ik kan uw kinderen waardevolle hulp bieden bij hun Nederlandse huiswerk. Daarnaast ben ik ook in staat om verdiepingslessen te geven aan zowel middelbare scholieren als jongvolwassenen.
Toon meer
Good-fit Leraar Garantie











