facebook
favorite button
1/7
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds augustus 2013
Leraar sinds augustus 2013
Vertaald met GoogleBekijk origineel
Klassieke fluit, improvisatie en uitgebreide technieken
course price icon
Van 41 € /h
arrow icon
Geboren in Centraal-Azië en opgegroeid in Europa, ben ik een internationale fluitist met een achtergrond in klassieke, hedendaagse en elektronische muziek, en verschillende meesters van conservatoria van België en Nederland. Ik reis door Europa en Rusland om klassieke en hedendaagse kamermuziekconcerten te spelen.
Ik zie muziek als een manier voor iedereen om verbinding te maken met hun eigen creativiteit en zich open te stellen voor hun innerlijke stem, hun ware zelf en hun unieke pad.

Ik kijk ernaar uit om de vreugde van het leren met je te delen en je te helpen je creativiteit de vrije loop te laten, waar je ook bent op je artistieke reis. Als je advies nodig hebt over hedendaagse stukken voor je eindjury, als je op zoek bent naar manieren om je repertoire op te frissen of je praktijk een nieuwe richting te geven, dan help ik je graag! Ik begeleid je graag door de klassiekers van het moderne repertoire, leer mijn tips voor creatieve interpretatie of vrije improvisatie.
Extra informatie
Mijn waarden:

Nieuwsgierigheid: andere genres en andere landen, muziek of instrumenten inspireren me constant en het spelen van nieuwe dingen maakt me sterker en zelfverzekerder in mijn normale praktijk

Authenticiteit: Luisteren naar mijn intuïtie en lichamelijke gewaarwordingen was vaak de sleutel wanneer ik vastzat, en ik leerde de Alexandertechniek of mindfulness-meditatie te gebruiken om nieuwe richtingen aan mijn beoefening te geven.

Bewustzijn: ik geloof dat de kunstenaar niet losstaat van de omgeving of de samenleving, wat hij ook doet. Ik zet me in om mensen bij elkaar te brengen en nieuwe mensen te ontmoeten en ik denk dat dit de beste kleine bijdrage is die ik kan leveren aan een betere wereld.
Locatie
green drop pin icon
|
Gebruik Ctrl + muiswiel om in te zoomen
zoom in iconzoom out icon
location type icon
Bij de leraar :
  • Rue de Savoie, 1060 Saint-Gilles, Belgique
location type icon
Online vanuit België
Over
Mijn lessen zijn gestructureerd in verschillende kleine stappen: warming-up, techniek, interpretatie, theoretische uitleg of lichamelijke plaatsing indien nodig: noch de efficiëntie noch het plezier om te spelen worden vergeten. Een fluitles is vooral een moment waarop we de schoonheid van muziek ons laten raken en vervoeren!

Mijn persoonlijke ervaring bracht me ertoe om veel na te denken over het lichaam, de plaatsing ervan, de ademhaling en hun onderlinge verbinding in dienst van muziek.
Opleiding
Ik behaalde mijn didactisch diploma aan het Koninklijk Conservatorium van Brussel
Vervolgens heb ik de beheersing van mijn instrument op Fontys Hogeschool van de Kunsten geperfectioneerd
Ik volgde ook een praktische training van muzikant Intervenante in Workshop.
Leservaring
Fluitworkshops El SIstema Luik
Academie van Monceau sur Sambre - fluitlessen
Rimsky-Korsakov Muziekacademie
Leeftijd
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
60 minuten
De les wordt gegeven in
Frans
Engels
Russisch
Nederlands
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00)
New York
at teacher icon
Bij de leraar en via webcam
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Gepassioneerd door muziek en afgestudeerd in piano aan het Koninklijk Conservatorium van Brussel, bied ik een cursus muziektheorie aan, of je nu helemaal opnieuw wilt beginnen, voor herstel of voor verbetering. Na ook de cursussen schrijven, harmonie, geavanceerde muziektheorie en praktische harmonie te hebben voltooid, kan ik alle profielen helpen, van beginner tot conservatoriumstudent, of het nu gaat om ritme, muziektheorie, toetsen lezen, harmonie, muziektheorie toegepast op het toetsenbord , enzovoort.
verified badge
Ik ben een professionele violist. Ik ben cum laude afgestudeerd aan het Koninklijk Conservatorium Brussel (Master) en heb een Bachelor Diploma van Codarts (Rotterdam).
Ik volgde ook een masteropleiding Muziekeducatie aan het Koninklijk Conservatorium van Brussel.

Ik geef les aan studenten van alle leeftijden en niveaus.
Ik heb vijftien jaar ervaring als docent in Nederland en België (privé en op muziekscholen/muziekacademies).

In mijn lessen help ik de studenten om een goed contact met het instrument te vinden en een positieve relatie met muziek te cultiveren door de ontwikkeling van auditieve vaardigheden, gevoel voor ritme en een optimaal lichaamsgebruik te integreren, zodat ze zich kunnen verbinden met hun muzikale verbeelding.
De lessen zijn aangepast aan de behoeften en wensen van elke student.
verified badge
Russian-korean Violinist born in Moscow, graduated from Moscow Tchaikovsky conservatory, Konservatorium Wien and conservatoire royal de Bruxelles (with distinction), gives lessons of violin playing and solfege in english, french or german in the center of Brussels (Place Jourdan, Etterbeek).
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Will je graag viool leren spelen? Dan ben je aan het juiste adres!

Professionele muzikant met veel ervaring als viool leerkracht met een diploma van het Conservatorium van Moskau "P.I. Tsjaikovski", Musik und Kunst Privatuniversität der Stadt Wien en Koninlijk Conservatorium Brussel;
Ik bied mijn service aan mensen die op elk niveau geïnteresseerd zijn in viool spelen. Aarzel nit om contact met mij op te nemen. Ik spreek Engels, Duits, Frans, Russisch en envoudig Neederlands.

Locatie: Place Jourdan, Etterbeek Brussel
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Violoniste moscovite, diplomé du Conservatoire Tschaikovski du Moscou, conservatoire de Vienne et de Conservatoire royal de Bruxelles (avec distinction), donne les cours de violon pour les enfants, adultes et adolescents. Les cours de musique pour les enfants 1-4 ans en forme de petit concert. Cours en anglais, français, allemand ou russe. Cours à Etterbeek (Place Jourdan) ou online par webcam.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
verified badge
🎓 Afgestudeerd aan het Koninklijk Conservatorium Brussel.

🎷 Mijn cursussen combineren praktische aspecten met theoretische concepten, afhankelijk van de interesses van de student. Ik pas de cursus aan zodat deze echt de elementen biedt die nodig zijn om snel te floreren in de muziekwereld.

👨‍🏫 Met 10 jaar ervaring in het lesgeven bij non-profitorganisaties en op muziekacademies, ben ik gewend om studenten van alle leeftijden te trainen, van beginners tot gevorderden.

🕺Ik sta open voor een breed scala aan muziekstijlen, zowel hedendaags als oud: barok, klassiek, jazz, pop, rock,...

🎶 Ik heb een masterdiploma in saxofoon, in een klassiek en hedendaags repertoire en ik specialiseer me momenteel in geïmproviseerde muziek (jazz, pop en rock).
Wat elektronische stijlen betreft (D&B, Dubstep, Lofi, House,...) zijn er enkele uitweidingen mogelijk.

✅ Mijn ultieme doel is om de student in staat te stellen zijn/haar ideeën via muziek uit te drukken en te groeien en bloeien in datgene waar hij/zij echt van geniet.

🐣 Ik neem beginners aan die geen kennis hebben van muziektheorie.

Ik ben beschikbaar in:
* Brussels Hoofdstedelijk Gewest.
* Online, via webcam cursussen
verified badge
Online fluitlessen voor iedereen.


Dertien jaar leservaring. Op maat gemaakte methode om met volwassen en oudere beginners te werken.

Op aanvraag ontworpen programma's voor amateurs van verschillende niveaus, inclusief de basisbeginselen van muziektheorie.

POP- ROCK- JAZZ- fluit
verified badge
Welkom bij gemotiveerde leerlingen van 18 jaar en ouder die piano willen leren spelen
klassiek, jazz en/of pop, .....

Opleiding: Klassiek: 1995 - 2013: Academie Eeklo + BA en Ma bij
Koninklijk Conservatorium Brussel.
Jazz: Eeklo Academie 2004-2009
+ Evere Academie 2022-2025 met Nathalie Loriers

Dictie en presentatie bij VRT

Leservaring:
Meer dan 15 jaar ervaring met gedegen pianoles, voornamelijk aan kinderen, maar ook met enige ervaring aan volwassenen. Momenteel geef ik de voorkeur aan lesgeven aan volwassenen.

Professionele ervaring:
Duo Dyptik - Cello en piano
Big Band Evere (Flagey)
Jazzcombo (Jazz Station)
Momenteel studeert ze bij de Belgische jazzpianiste Nathalie Loriers

Radiopresentator op de Belgische nationale radio, KLARA


Cursussen beschikbaar in MEERDERE TALEN:
Vloeiend in het Nederlands, Frans en Engels.
Minder vloeiend Zweeds, Spaans en Italiaans
verified badge
Muziek is mijn passie en het is voor mij een genoegen om het door te geven: door mijn educatieve ervaring en mijn opleiding kan ik muziek leren met spelletjes en speelse methoden om met plezier te leren en spelen, en ik pas de stukken en methoden aan volgens het niveau van de leerlingen en hun leeftijden.
verified badge
Lessen in piano, klavecimbel en historische en moderne cello, met een programma en repertoire dat is aangepast aan de doelstellingen en het tempo van elke leerling, jong, oud of volwassen, voor een algemene introductie tot deze instrumenten, ter voorbereiding op het hoger muziekonderwijs, als aanvullend hulpmiddel voor examens aan muziekacademies, of als hobby, of voor het maken van amateurmuziek in groepsverband, of voor het ontwikkelen van kwaliteiten als concentratie, coördinatie, discipline, uitdrukkingsvermogen, stijlbewustzijn en muziekgeschiedenis.
In mijn lessen vertrouw ik vooral op oude traditionele methoden, boeken en repertoire, die hun efficiëntie in de loop der tijd hebben bewezen. Ik maak ook gebruik van de onderwijstraditie van partimenti van de oude Napolitaanse conservatoria - oefeningen voor het componeren die al vroeg kunnen worden toegepast. Dit voegt niet alleen een creatief element toe, al snel na het begin, maar leert ook via oefening de basisbeginselen van harmonie en polyfonie.
Indien de student dit wenst, kunnen de lessen gecombineerd worden (+30 min.) met theorie/solfege (gehoortraining).
Engels, Nederlands, française, Deutsch.
Ik geef al meer dan 15 jaar les, privé, in Brussel en in het verleden ook in New York, aan meer dan 100 studenten.
Ik ben afgestudeerd aan het Koninklijk Conservatorium Brussel in barokcello en klavecimbel, maar ik speel ook moderne cello, orgel en piano.
verified badge
Ik heb hoorn gestudeerd aan het conservatorium van Brussel en bied muziektheorie/muziektraining voor alle leeftijden vanaf 7 jaar, voor niveaus van beginner tot eerste jaar conservatorium.
Momenteel studeer ik psychologie aan de UGent en daarnaast speel ik intensief muziek (hoorn en cello).
verified badge
Wil je leren hoe je je favoriete nummer of stuk speelt? Of wilt u misschien dat uw kinderen meer leren over klassieke muziek? Viool leren spelen is een geweldige manier om je muzikaliteit en zoveel vaardigheden te ontwikkelen.

Introductie van muzieknotatie, leren zingen en stukken spelen op een leuke en boeiende manier voor alle leeftijden.
verified badge
Wil je genieten en begrijpen van een academisch muziekconcert? Of wil je gewoon weten hoe je de muziek schrijft waar je van houdt? Of misschien bespeel je een instrument maar wil je graag bladmuziek lezen?
Durf muziek op verschillende manieren te begrijpen, ik zal me aanpassen aan jouw behoeften om je te helpen leren zoals je wilt. Leeftijd doet er niet toe en er is geen voorkennis nodig.
verified badge
Hoi! Ik ben Lara, en ik geef al een aantal jaar met plezier bijles en ondersteuning in notenleer, solfège en harmonieleer. Heb je hier moeite mee, en zoek je hulp? Dan ben je bij mij aan het juiste adres!
Ik ben conservatoriumstudent en wil graag andere helpen die moeite hebben met notenleer/muziektheorie!
Ik ben klarinettiste dus mocht er begeleiding nodig zijn voor klarinet is dit ook mogelijk!
Enige kennis is fijn maar van 0 starten is geen probleem voor mij!
verified badge
Heb je ooit naar een muziekstuk geluisterd en wilde je er meer over weten?

Ik bied gepersonaliseerde muzieklessen aan, waarbij JIJ beslist wat je wilt ontdekken! Of je nu nieuwsgierig bent naar harmonie, ritme, muziekstijlen van over de hele wereld of een ander concept, ik zal elke les afstemmen op jouw interesses. En als er een onderwerp is waar ik nog niet bekend mee ben, neem ik de tijd om het te leren en de les speciaal voor jou voor te bereiden.

Of, als u dat liever doet, kunt u een begeleide introductie tot muziek volgen, waarbij u essentiële concepten verkent aan de hand van zorgvuldig geselecteerde luistervoorbeelden van over de hele wereld.
verified badge
Hallo! Ik geef vioolles aan beginners en iedereen die zijn spel wil verbeteren. Ik speel al 11 jaar viool.

We beginnen met de basis, zoals houding, strijkstokhouding en noten lezen, en gaan dan verder met leuke stukken die je echt leuk vindt. Ik ben erg geduldig en kalm.

Heb je altijd al viool willen spelen of wil je gewoon je vaardigheden verbeteren? Ik help je graag!
verified badge
Heb je altijd al piano willen leren spelen en weet je niet hoe te beginnen? Heb je al een muzikale achtergrond en wil je je pianistieke vaardigheden/kennis van muziektheorie bijschaven? Of ben je al een gevorderde speler die nog verder in het detail wil treden? Ik bied lessen piano en muziektheorie aan.

In mijn pianolessen ga ik samen met de student op zoek naar zijn muzikale persoonlijkheid. Afhankelijk van diens voorkeur ligt de nadruk op jazz en improvisatie of op klassieke muziek, aangevuld door de nodige muziektheorie. Ik probeer steeds in te spelen op het tempo en de noden van iedere individuele student. Spelplezier staat voorop. Ik geef les aan alle leeftijden.
message icon
Contacteer Renata
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Gepassioneerd door muziek en afgestudeerd in piano aan het Koninklijk Conservatorium van Brussel, bied ik een cursus muziektheorie aan, of je nu helemaal opnieuw wilt beginnen, voor herstel of voor verbetering. Na ook de cursussen schrijven, harmonie, geavanceerde muziektheorie en praktische harmonie te hebben voltooid, kan ik alle profielen helpen, van beginner tot conservatoriumstudent, of het nu gaat om ritme, muziektheorie, toetsen lezen, harmonie, muziektheorie toegepast op het toetsenbord , enzovoort.
verified badge
Ik ben een professionele violist. Ik ben cum laude afgestudeerd aan het Koninklijk Conservatorium Brussel (Master) en heb een Bachelor Diploma van Codarts (Rotterdam).
Ik volgde ook een masteropleiding Muziekeducatie aan het Koninklijk Conservatorium van Brussel.

Ik geef les aan studenten van alle leeftijden en niveaus.
Ik heb vijftien jaar ervaring als docent in Nederland en België (privé en op muziekscholen/muziekacademies).

In mijn lessen help ik de studenten om een goed contact met het instrument te vinden en een positieve relatie met muziek te cultiveren door de ontwikkeling van auditieve vaardigheden, gevoel voor ritme en een optimaal lichaamsgebruik te integreren, zodat ze zich kunnen verbinden met hun muzikale verbeelding.
De lessen zijn aangepast aan de behoeften en wensen van elke student.
verified badge
Russian-korean Violinist born in Moscow, graduated from Moscow Tchaikovsky conservatory, Konservatorium Wien and conservatoire royal de Bruxelles (with distinction), gives lessons of violin playing and solfege in english, french or german in the center of Brussels (Place Jourdan, Etterbeek).
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Will je graag viool leren spelen? Dan ben je aan het juiste adres!

Professionele muzikant met veel ervaring als viool leerkracht met een diploma van het Conservatorium van Moskau "P.I. Tsjaikovski", Musik und Kunst Privatuniversität der Stadt Wien en Koninlijk Conservatorium Brussel;
Ik bied mijn service aan mensen die op elk niveau geïnteresseerd zijn in viool spelen. Aarzel nit om contact met mij op te nemen. Ik spreek Engels, Duits, Frans, Russisch en envoudig Neederlands.

Locatie: Place Jourdan, Etterbeek Brussel
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Violoniste moscovite, diplomé du Conservatoire Tschaikovski du Moscou, conservatoire de Vienne et de Conservatoire royal de Bruxelles (avec distinction), donne les cours de violon pour les enfants, adultes et adolescents. Les cours de musique pour les enfants 1-4 ans en forme de petit concert. Cours en anglais, français, allemand ou russe. Cours à Etterbeek (Place Jourdan) ou online par webcam.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
verified badge
🎓 Afgestudeerd aan het Koninklijk Conservatorium Brussel.

🎷 Mijn cursussen combineren praktische aspecten met theoretische concepten, afhankelijk van de interesses van de student. Ik pas de cursus aan zodat deze echt de elementen biedt die nodig zijn om snel te floreren in de muziekwereld.

👨‍🏫 Met 10 jaar ervaring in het lesgeven bij non-profitorganisaties en op muziekacademies, ben ik gewend om studenten van alle leeftijden te trainen, van beginners tot gevorderden.

🕺Ik sta open voor een breed scala aan muziekstijlen, zowel hedendaags als oud: barok, klassiek, jazz, pop, rock,...

🎶 Ik heb een masterdiploma in saxofoon, in een klassiek en hedendaags repertoire en ik specialiseer me momenteel in geïmproviseerde muziek (jazz, pop en rock).
Wat elektronische stijlen betreft (D&B, Dubstep, Lofi, House,...) zijn er enkele uitweidingen mogelijk.

✅ Mijn ultieme doel is om de student in staat te stellen zijn/haar ideeën via muziek uit te drukken en te groeien en bloeien in datgene waar hij/zij echt van geniet.

🐣 Ik neem beginners aan die geen kennis hebben van muziektheorie.

Ik ben beschikbaar in:
* Brussels Hoofdstedelijk Gewest.
* Online, via webcam cursussen
verified badge
Online fluitlessen voor iedereen.


Dertien jaar leservaring. Op maat gemaakte methode om met volwassen en oudere beginners te werken.

Op aanvraag ontworpen programma's voor amateurs van verschillende niveaus, inclusief de basisbeginselen van muziektheorie.

POP- ROCK- JAZZ- fluit
verified badge
Welkom bij gemotiveerde leerlingen van 18 jaar en ouder die piano willen leren spelen
klassiek, jazz en/of pop, .....

Opleiding: Klassiek: 1995 - 2013: Academie Eeklo + BA en Ma bij
Koninklijk Conservatorium Brussel.
Jazz: Eeklo Academie 2004-2009
+ Evere Academie 2022-2025 met Nathalie Loriers

Dictie en presentatie bij VRT

Leservaring:
Meer dan 15 jaar ervaring met gedegen pianoles, voornamelijk aan kinderen, maar ook met enige ervaring aan volwassenen. Momenteel geef ik de voorkeur aan lesgeven aan volwassenen.

Professionele ervaring:
Duo Dyptik - Cello en piano
Big Band Evere (Flagey)
Jazzcombo (Jazz Station)
Momenteel studeert ze bij de Belgische jazzpianiste Nathalie Loriers

Radiopresentator op de Belgische nationale radio, KLARA


Cursussen beschikbaar in MEERDERE TALEN:
Vloeiend in het Nederlands, Frans en Engels.
Minder vloeiend Zweeds, Spaans en Italiaans
verified badge
Muziek is mijn passie en het is voor mij een genoegen om het door te geven: door mijn educatieve ervaring en mijn opleiding kan ik muziek leren met spelletjes en speelse methoden om met plezier te leren en spelen, en ik pas de stukken en methoden aan volgens het niveau van de leerlingen en hun leeftijden.
verified badge
Lessen in piano, klavecimbel en historische en moderne cello, met een programma en repertoire dat is aangepast aan de doelstellingen en het tempo van elke leerling, jong, oud of volwassen, voor een algemene introductie tot deze instrumenten, ter voorbereiding op het hoger muziekonderwijs, als aanvullend hulpmiddel voor examens aan muziekacademies, of als hobby, of voor het maken van amateurmuziek in groepsverband, of voor het ontwikkelen van kwaliteiten als concentratie, coördinatie, discipline, uitdrukkingsvermogen, stijlbewustzijn en muziekgeschiedenis.
In mijn lessen vertrouw ik vooral op oude traditionele methoden, boeken en repertoire, die hun efficiëntie in de loop der tijd hebben bewezen. Ik maak ook gebruik van de onderwijstraditie van partimenti van de oude Napolitaanse conservatoria - oefeningen voor het componeren die al vroeg kunnen worden toegepast. Dit voegt niet alleen een creatief element toe, al snel na het begin, maar leert ook via oefening de basisbeginselen van harmonie en polyfonie.
Indien de student dit wenst, kunnen de lessen gecombineerd worden (+30 min.) met theorie/solfege (gehoortraining).
Engels, Nederlands, française, Deutsch.
Ik geef al meer dan 15 jaar les, privé, in Brussel en in het verleden ook in New York, aan meer dan 100 studenten.
Ik ben afgestudeerd aan het Koninklijk Conservatorium Brussel in barokcello en klavecimbel, maar ik speel ook moderne cello, orgel en piano.
verified badge
Ik heb hoorn gestudeerd aan het conservatorium van Brussel en bied muziektheorie/muziektraining voor alle leeftijden vanaf 7 jaar, voor niveaus van beginner tot eerste jaar conservatorium.
Momenteel studeer ik psychologie aan de UGent en daarnaast speel ik intensief muziek (hoorn en cello).
verified badge
Wil je leren hoe je je favoriete nummer of stuk speelt? Of wilt u misschien dat uw kinderen meer leren over klassieke muziek? Viool leren spelen is een geweldige manier om je muzikaliteit en zoveel vaardigheden te ontwikkelen.

Introductie van muzieknotatie, leren zingen en stukken spelen op een leuke en boeiende manier voor alle leeftijden.
verified badge
Wil je genieten en begrijpen van een academisch muziekconcert? Of wil je gewoon weten hoe je de muziek schrijft waar je van houdt? Of misschien bespeel je een instrument maar wil je graag bladmuziek lezen?
Durf muziek op verschillende manieren te begrijpen, ik zal me aanpassen aan jouw behoeften om je te helpen leren zoals je wilt. Leeftijd doet er niet toe en er is geen voorkennis nodig.
verified badge
Hoi! Ik ben Lara, en ik geef al een aantal jaar met plezier bijles en ondersteuning in notenleer, solfège en harmonieleer. Heb je hier moeite mee, en zoek je hulp? Dan ben je bij mij aan het juiste adres!
Ik ben conservatoriumstudent en wil graag andere helpen die moeite hebben met notenleer/muziektheorie!
Ik ben klarinettiste dus mocht er begeleiding nodig zijn voor klarinet is dit ook mogelijk!
Enige kennis is fijn maar van 0 starten is geen probleem voor mij!
verified badge
Heb je ooit naar een muziekstuk geluisterd en wilde je er meer over weten?

Ik bied gepersonaliseerde muzieklessen aan, waarbij JIJ beslist wat je wilt ontdekken! Of je nu nieuwsgierig bent naar harmonie, ritme, muziekstijlen van over de hele wereld of een ander concept, ik zal elke les afstemmen op jouw interesses. En als er een onderwerp is waar ik nog niet bekend mee ben, neem ik de tijd om het te leren en de les speciaal voor jou voor te bereiden.

Of, als u dat liever doet, kunt u een begeleide introductie tot muziek volgen, waarbij u essentiële concepten verkent aan de hand van zorgvuldig geselecteerde luistervoorbeelden van over de hele wereld.
verified badge
Hallo! Ik geef vioolles aan beginners en iedereen die zijn spel wil verbeteren. Ik speel al 11 jaar viool.

We beginnen met de basis, zoals houding, strijkstokhouding en noten lezen, en gaan dan verder met leuke stukken die je echt leuk vindt. Ik ben erg geduldig en kalm.

Heb je altijd al viool willen spelen of wil je gewoon je vaardigheden verbeteren? Ik help je graag!
verified badge
Heb je altijd al piano willen leren spelen en weet je niet hoe te beginnen? Heb je al een muzikale achtergrond en wil je je pianistieke vaardigheden/kennis van muziektheorie bijschaven? Of ben je al een gevorderde speler die nog verder in het detail wil treden? Ik bied lessen piano en muziektheorie aan.

In mijn pianolessen ga ik samen met de student op zoek naar zijn muzikale persoonlijkheid. Afhankelijk van diens voorkeur ligt de nadruk op jazz en improvisatie of op klassieke muziek, aangevuld door de nodige muziektheorie. Ik probeer steeds in te spelen op het tempo en de noden van iedere individuele student. Spelplezier staat voorop. Ik geef les aan alle leeftijden.
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Renata