Vergelijkbare lessen
Ruben
Bandcoaching: til je band naar een hoger niveau / breng je band naar een hoger niveauNL - Speel je in een band? Bereid je voor een wedstrijd of rock rally? Of je gewoon op zoek naar tips en trucs om je te onderscheiden van de rest? Ik neem m'n ervaring met (inter) nationale zaal- en festivalshows mee naar je repetitiekot en samen denken we na over wat er beter kan aan je liedjes, arrangementen, live optreden, aanwezigheid, ...
ENG - Speel je in een band? Voorbereiden op een muziekcompetitie? Of gewoon op zoek naar tips en trucs om te onderscheiden van de concurrentie? Ik breng mijn ervaring met (inter) nationale evenementen- en festivalshows naar je oefenruimte en denk samen na over hoe je je liedjes, arrangementen, live-optredens, ... naar een hoger niveau tilt.
muziek - les - productie - band - muziekmusea - sint-gillis - saint-gilles - brussel - bruxelles - brussel
Jordan
Privélessen van Computer Aided Music op Ableton Live (gemiddeld / gevorderd)Ableton Live is de benchmarksoftware op het gebied van Computer Aided Music (MAO). Gebruikt door de grootste namen in de industrie, zowel voor compositie als voor live, maakt het een snelle en efficiënte workflow mogelijk om al uw ideeën om te zetten in muziek en dat in een korte tijd als u het programma goed kent .
Voor de les vraag ik altijd wat je motivaties zijn, je favoriete muziekgenre, de muziek die je produceert en je carrièreambities (hobby? Tours? Ghost-productie?), Van daaruit heb ik een Gepersonaliseerde cursus die aan uw behoeften voldoet en u naar het volgende niveau brengt, allemaal met behulp van de ingebouwde effecten van Ableton Live of effecten van derden als u ze al hebt.
Als je muziekproductie meer dan een hobby beschouwt, geef ik ook muziekmarketingcursussen (branding, distributie, visuals), waarmee je je digitale identiteit kunt creëren en de do's & don'ts van marketing kent. online muziek om je muziek correct te promoten (geen spam, ...)
Tot slot ben ik Jay Dunham, ik heb al de kans gehad om mijn composities te ondertekenen op labels zoals Armada Music / Klash Records (NL), Confession (VS), Noir Sur Blanc (FR), Sans Merci (FR), Pinnacle Collective (US / LA), Diverge (NL) en vele anderen, mijn tracks worden gespeeld op festivals over de hele wereld (Ultra Miami, Tomorrowland, ...) door gerenommeerde DJ's zoals Hardwell, Oliver Heldens , Borgeous, Tchami, DV&LM, ...
Harry
Klarinetklassen voor kinderen, volwassenen en iedereenKlarinetlessen voor iedereen die wil beginnen met het leren van muziek met de klarinet. Een inleidende cursus in muziek en klarinet. Ik kan lesgeven om zeer populaire klassieke en jazzmuziekstukken te spelen. Klarinet is een verbazingwekkend veelzijdig muziekinstrument dat magische muziek kan spelen voor opera, jazz en elke soort muziek.
Yves
Hulp nodig bij uw audio / muziek opnames en producties? Trainingssessies afgestemd op uw behoeften!Loop je steeds tegen problemen aan als je je eigen muziek, podcast of andere audioproductie opneemt / produceert / mixt / mastert? Misschien weet je zelfs niet wat die verschillende stappen zijn!
Maak je geen zorgen, ik kan je helpen om je problemen een voor een op te lossen.
Ik bied geen standaardcursus met een curriculum aan, maar in plaats daarvan bied ik gepersonaliseerde sessies aan waarin we focussen op wat JIJ niet wilt leren, wanneer JIJ er klaar voor bent om erover te leren.
Het maakt niet uit op welk niveau u momenteel werkt, ik weet zeker dat ik u kan helpen uw producties en workflow te verbeteren.
Ook als u alleen hulp nodig heeft bij het opzetten van uw apparatuur, kan ik u helpen.
Heb je alles ingesteld, maar werken dingen gewoon niet? Ik kan binnenkomen en helpen bij het oplossen van uw systeem.
Dus wie ben ik?
Ik ben een professionele geluidstechnicus (zowel in de studio als live), producer, componist en multi-instrumentalist.
Bartholomeus Henri
leer of perfectioneer om de viool te spelen in privélessenGraduate Teacher biedt een geïndividualiseerde cursus, een cursus om beter te leren studeren.
Het doel is om de student vooruit te laten gaan.
Leer je eigen leraar te worden door je instrument te bestuderen.
Geniet van het plezier om met respect een instrument te bespelen.
Ignazio
Gitaar lessen in Brussel met muziekprofessor Ignazio Ik ben Ignazio, professioneel gitarist met een Master in Jazz en een aggregatie aan het Koninklijk Conservatorium van Brussel, een 5 jaar Diploma aan het International Music Academy te Milaan, 6 jaar klassieke gitaar, een Bachelor in General Management met als specialisatie de muziekmarkt. Ik heb vele jaren ervaring in lesgeven en tal van concerten achter de rug. Ik ben ook gesponsord door Ibanez, DV Mark en Gruv Gear. Ik geef Rock, Jazz, Blues en Akoestische gitaarlessen te Brussel.
Mijn lesmethode is persoonlijk, maar zeer georganiseerd en nauwkeurig.
Het zal u toelaten om op een snelle en intelligente manier te vorderen, en vermijden tijd te verspillen aan saaie en onbelangrijke details. U zal zich bevinden in een vrolijke en aangename omgeving die het mogelijk maakt om met plezier te leren.
De cursussen zijn toegankelijk voor zowel beginners als professionelen die hun vaardigheden willen verbeteren. Ik spreek Engels, Frans en Italiaans.
De lessen vinden plaats in mijn studio te Sint-Agatha-Berchem.
Lessen via Skype zijn eveneens mogelijk.
Daniele
Saxofoon, muziektheorie en improvisatie - alle niveausDeze cursus is voor iedereen die geïnteresseerd is om de saxofoon op elk niveau te spelen, van beginners tot studenten die geïnteresseerd zijn in meer geavanceerde onderwerpen zoals improvisatie, zowel op onconventionele manieren als meer gebaseerd op de traditie van Jazz.
De cursus zal worden aangepast aan de doelen en het niveau van de leerlingen, met een veeleisende maar niet overweldigende aanpak. De frequentie kan ook worden geoptimaliseerd voor de behoeften van de leerling: wekelijks, tweewekelijks of maandelijks (niet minder).
Ik geloof dat het belangrijkste doel van een mentor uiteindelijk moet zijn om de leerling zijn eigen leraar te laten worden en een empatisch tweerichtingsleerproces op te zetten.
Lucas
Pianolessen, muziektheorie, compositie, improvisatie (klassiek - jazz - hedendaags)Klassieke lessen piano, jazz, compositie en improvisatie en lessen muziektheorie voor beginners of meer ervaren. Ik pas me aan aan de behoeften en wensen van de student door met hem of haar een persoonlijk project te bouwen.
Luisterend, enthousiast, gestructureerd, wil ik mijn praktische en / of theoretische kennis van piano en muziek overbrengen op kinderen en volwassenen door ze te laten evolueren.
Lelani
Privé lessen saxofoon voor alle leeftijden en niveaus in hartje Brussel (en omstreken)! (ook mogelijkheid muziektheorie/notenleer lessen)Lessen saxofoon en notenleer op maat. Indien er weinig of geen voorkennis is komt er sowieso een beetje notenleer aan te pas.
Over leraar: student saxofoon aan Koninklijk Conservatorium Brussel. Les ervaring met zowel volwassenen als kinderen.
Boris
Muzieklessen voor cello (barok / modern), piano, klavecimbel, voor alle leeftijden en niveaus.Spelen op muziekinstrumenten is een van de meest efficiënte methoden voor het ontwikkelen van intelligentie, discipline, concentratie, gevoeligheid, uitdrukbaarheid, vooral voor jongeren. Mijn onderwijs is voor degenen die deze kwaliteiten willen ontwikkelen. Voor studenten met een meer gemiddeld niveau gebruik ik het repertoire dat ze in de praktijk spelen om analyse van muziek, harmonie en ook een historisch perspectief te leren voor de werken die ze bestuderen, herkenning van stijlen. Ik begeleid mijn studenten om hun spel zelf te analyseren, moeilijkheden te definiëren en zelf oplossingen te bedenken - hoe ze met de tijd hun eigen leraren kunnen worden.
Voor de beter vorderende studenten organiseer ik kleine concerten.
Piano, klavecimbel, moderne cello, barokcello, muziektheorie (harmonie).
Vloeiend in Engels en Russisch en Bulgaars, gemiddeld in nederlands en Deutsch.
Ik geef in het verleden meer dan 15 jaar privéles in Brussel en New York, en waarschijnlijk meer dan 70-80 studenten.
Ik ben afgestudeerd aan het Koninklijk Conservatorium Brussel, barokcello en klavecimbel, maar speelde in het verleden moderne cello en piano.
Emma
Harples voor gevorderden en beginners bij harpiste en ervaren leerkracht EmmaMuziek is een krachtig medium! Zou je graag met harp beginnen? Ik geef privélessen harp bij mij thuis, zowel aan gevorderde, jong professionele, als beginnende harpisten. De lessen kunnen wekelijks, maar ook meer of minder frequent georganiseerd worden. Ik werk als ondersteundende leerkracht met als doel iedereen op zijn manier te doen evolueren. Enthousiasme en gedrevenheid van de leerling, en samen constructief werken kan zorgen voor mooie studiemomenten en mooie resultaten!
Diana
Vioolklassen / Vioolles, leraar muziektheorieIk ben een vioolleraar gevestigd in de stad Leuven.
Ik ben houder van een masterdiploma in vioolprestaties, na mijn studie aan LUCA School of Arts - Campus Lemmensinstituut.
Als viooldocent heb ik 10 jaar leservaring opgedaan in talloze muziekconservatoria en academies, met leerlingen in de leeftijd van 2 tot 30 jaar.
Door mijn ervaring, vooral met leerlingen uit de vroege kinderjaren, heb ik onderwijstechnieken ontwikkeld die kinderen helpen muziek te benaderen via een speelse omgeving vol spelletjes en leuke activiteiten.
Tegelijkertijd kan ik duidelijk gestructureerde lessen aanbieden aan studenten van elke leeftijd die geïnteresseerd zijn in klassiek muziekrepertoire maar ook in elk ander genre (pop, jazz, improvisatie, etc.).
De lessen kunnen worden gegeven in het Engels, Russisch en Grieks. Binnenkort in het Nederlands! :-)
Neem gerust contact met mij op voor meer informatie.
Sinouhé
Concepten van computermuziek (computergestuurde muziek)Mijn cursus is voor iedereen die zijn computervaardigheden wil ontdekken of verbeteren.
Met het programma:
- introductie en conceptuele bases van computergestuurde muziek en computermuziek;
- kennismaking met het gebruik van professionele software: Reaper, Logic, Max / MSP, Mainstage, PureData, Supercollider, enz. ;
- algemene paradigma's in de informatica;
- hulp bij het opzetten of interpreteren van stukken die computermuziek bevatten;
- realisatie van clictracks ...
Als je andere behoeften hebt in MAO, aarzel dan niet om het me te laten weten, ik kan ze zeker beantwoorden.
De fantastische wereld van muziek wacht op je!
Beltran
Flamenco muzieklessenLessen om te leren spelen en Andalusische muziek te leren kennen, FLAMENCO.
Ritme, harmonie, reeksen ...
Neepa
Muziektheorie, geschiedenis en waardering cursussenMuziek is mijn passie en carrière en ik bied introductieklaslessen voor waardering en geavanceerde cursussen in muziektheorie en muziekgeschiedenis in Brussel, Sint-Gillis.
Ik speel in Brussel als violist en ik heb klassieke, oude muziek en hedendaagse muziek uitgevoerd. Ik studeer muziek aan de Stanford University en het Koninklijk Conservatorium in Brussel, waar ik een gespecialiseerde opleiding heb gevolgd in muziekwetenschap, compositie en historische muziek. Ik geef studenten les in een mix van gehoortraining en meer traditionele benaderingen van het lezen van muziek en het leren van muziektheorie. Hoogwaardige lessen voor de serieuze leerling en een kans om Engels te oefenen! Bovendien was ik een DJ met mijn eigen radioshow in de Bay Area voor 5 jaar! Als je van muziek houdt en je meer wilt engageren, ben je hier aan het juiste adres.