FavouritesMarkeer als favoriet
FavouritesMarkeer als favoriet
van83.00EUR/ u

Slagen met je scriptie, diploma in je handen. Ja dat kan!

Loop jij vast met je stage of afstuderen? Heb je hulp nodig met het schrijven van je scriptie? Geen zorgen. Ik heb ruim 300 studenten in binnen- en buitenland succesvol geholpen om de eindstreep te halen met het diploma in de hand.

Meer weten hoe ik jou kan helpen? Boek een les in en we gaan aan de slag!

Locatie

Les via webcam
Op een locatie gekozen door de leraar : Breda, Nederland

|
Use ⊞+wheel to zoom!
+

Algemene info

Leeftijd:
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling:
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur:
60 minuten
90 minuten
De les wordt gegeven in:Nederlands, Engels

Over

Studenten vergelijken mij vaak met voetbaltrainers: ik communiceer duidelijk en ik gebruik gevarieerde oefenvormen om jou op het juiste moment te laten pieken zodat je tot de gewenste topprestatie komt.

Ik ben zeer beïnvloed door enkele trainers uit het profvoetbal en gebruik deze ervaringen in mijn docentschap. En dus ook tijdens bijlessen.

Studenten geven aan dat dit voor hen effectief werkt.

Ik krijg een kick als het lukt om studenten zoals jij naar een hoger niveau te tillen. Het mooiste is om feedback te krijgen van studenten die bij aanvang geen enkel vertrouwen hadden dat ze het examen kunnen halen en na afloop met een stralend gezicht vertellen dat ze geslaagd zijn. Die momenten zijn onbetaalbaar.

In mijn lessen zul je merken dat ik geduldig ben en humor gebruik als dat nodig is. Daarnaast gebruik ik veel metaforen uit de sportwereld om jou de stof beter te laten begrijpen en ook nooit meer te vergeten zodat je er later in je carrière altijd iets aan hebt!

Opleiding

Ik ben gepromoveerd aan de Universiteit van Liverpool, UK. Ik heb een Master's behaald aan de universiteit in Ohio USA, en heb een Economische graad van de HEAO in Breda, Nederland.

Leservaring

Docent sinds 2010. Zowel in het Nederlands als in het Engels doceer ik Financiële vakken en Management vakken. Zowel voor studenten op HBO als MBO niveau.
Heb je moeite met cijfers of last van cijfervrees? Of heb je simpelweg een hekel aan alles wat met getallen te maken heeft? Geen zorgen. Ik heb al ruim 2.000 studenten op HBO en MBO niveau geholpen om te slagen voor hun examens in financiële vakken. Ik houd van cijfers en het is mijn passie om ook jou te helpen zodat je volledig in controle bent bij iedere financiële vraag. Hierdoor slaag jij voor je financiële examens, want mijn aanpak werkt. Geen vraag is te gek en geen probleem is te moeilijk. Dus waar wacht je op? Laten we samen aan de slag gaan en dat examenklusje klaren. Ik hoor graag van je waarmee ik jou kan helpen op weg naar jouw succes!

Stel een vraag

Stuur een bericht waarin je je wensen uitlegt, waarna Jonathan snel zal reageren:
Hoe meer details, des te beter.
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"

Beschikbaarheid typische week

(GMT -04:00) New York
MaDiWoeDoVrijZatZo
0              
1              
2              
3              
4              
5              
6              
7              
8              
9              
10              
11              
12  Maandag om 12:00  Dinsdag om 12:00  Woensdag om 12:00  Donderdag om 12:00  Vrijdag om 12:00  Zaterdag om 12:00  Zondag om 12:00
13  Maandag om 13:00  Dinsdag om 13:00  Woensdag om 13:00  Donderdag om 13:00  Vrijdag om 13:00  Zaterdag om 13:00  Zondag om 13:00
14  Maandag om 14:00  Dinsdag om 14:00  Woensdag om 14:00  Donderdag om 14:00  Vrijdag om 14:00  Zaterdag om 14:00  Zondag om 14:00
15  Maandag om 15:00  Dinsdag om 15:00  Woensdag om 15:00  Donderdag om 15:00  Vrijdag om 15:00  Zaterdag om 15:00  Zondag om 15:00
16              
17              
18              
19              
20              
21              
22              
23              
van 83€Bij de leraar thuis
van 83€Les via webcam

Good-fit Leraar Garantie


Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.

Online reputatie

  • Leraar sinds januari 2023
  • Geverifieerd telefoonnummer
  • Verbonden met Google

Beschikbaarheid typische week

(GMT -04:00) New York
MaDiWoeDoVrijZatZo
0              
1              
2              
3              
4              
5              
6              
7              
8              
9              
10              
11              
12  Maandag om 12:00  Dinsdag om 12:00  Woensdag om 12:00  Donderdag om 12:00  Vrijdag om 12:00  Zaterdag om 12:00  Zondag om 12:00
13  Maandag om 13:00  Dinsdag om 13:00  Woensdag om 13:00  Donderdag om 13:00  Vrijdag om 13:00  Zaterdag om 13:00  Zondag om 13:00
14  Maandag om 14:00  Dinsdag om 14:00  Woensdag om 14:00  Donderdag om 14:00  Vrijdag om 14:00  Zaterdag om 14:00  Zondag om 14:00
15  Maandag om 15:00  Dinsdag om 15:00  Woensdag om 15:00  Donderdag om 15:00  Vrijdag om 15:00  Zaterdag om 15:00  Zondag om 15:00
16              
17              
18              
19              
20              
21              
22              
23              
van 83€Bij de leraar thuis
van 83€Les via webcam

Good-fit Leraar Garantie


Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.

Deel deze pagina


Carolina
Inburgeren in Nederland, voorbereiden op de examens.
Heb jij hulp nodig bij het voorbereiden van je Nederlandse examen? Van A1 t/m B2 kan ik je helpen voorbereiden, ook als je een C1 examen ( Voor wie wil functioneren in het onderwijs of in een bedrijfsomgeving en daarvoor een gevorderde kennis van het Nederlands nodig heeft) wilt afleggen kan ik je daarbij helpen! Of je nu meer wilt spreken of juist schrijven wilt oefenen, het kan allemaal...Neem gerust vrijblijvend contact met mij op hier in Apprentus! Groet Carolina.

Elfriede
Nederlands als 2e taal, Schrijfvaardigheid Nederlands
Ik ben een zeer ervaren trainer Frans en Nederlands. Ik geef veel in company trainingen. Op het ogenblik geef ik vooral les via Skype of Zoom. Ik vind het geweldig om mensen een nieuwe taal te leren of hun taalvaardigheid te verbeteren. Mijn focus ligt op Nederlands als 2e taal voor expats of mensen die om een andere reden naar Nederland zijn gekomen. Verder geef ik regelmatig schrijftrainingen Nederlands. Dus als je moeite hebt met het schrijven van een werkstuk, een scriptie of een zakelijke tekst, dan kan ik je daar heel goed mee helpen! Tenslotte geef ik met veel plezier Franse les zowel in het bedrijfsleven als aan mensen die het voor hun plezier willen leren. Ik ben afgestudeerd in de Franse taal en literatuur, dus kan je bij alle onderwerpen helpen.

Robin
Scheikunde bijles | examentraining | huiswerkbegeleiding
Kun je extra begeleiding gebruiken met scheikunde op havo of vwo niveau? Wil je nog een extra eindsprint nemen richting de examens? Dan kan ik je helpen! Ik ben eerstegraadsdocent scheikunde met jaren ervaring in examenklassen. Daarnaast ben ik ook een coach, dus als je ook te maken hebt met stress, faalangst of moeite hebt met leren om wat voor reden dan ook, dan kan ik je goed helpen.

Irma
Voorbereiding Inburgeringsexamen/ Inburgeren/ Voorbereiding inburgeringsexamen
Bereidt u zich voor op het inburgeringsexamen/het inburgeringsexamen? Ik help je graag met het slagen voor het examen. We zullen oefenexamens gebruiken om je vertrouwd te maken met de vragen en ik geef je tips. Ook gaan we in op de grammaticale punten die nodig zijn voor het examen. We werken aan alle 4 aspecten: spreekvaardigheid, schrijfvaardigheid. leesvaardigheid en luistervaardigheid. Ik hoor graag wat je huidige niveau van het Nederlands is, zodat we een goede planning voor je kunnen maken. De vermelde prijzen zijn voor een les voor 1 persoon.

Femke
Lessen Nederlands voor kinderen (Dutch lessons for children)
Ik geef lessen Nederlands aan kinderen, aangepast aan het niveau van het kind, de leeftijd en de doelen die bereikt wensen te worden. De lessen kunnen volledig in het Nederlands gegeven worden, of met uitleg en vertalingen in het Engels waar nodig (als het kind Engels spreekt). Bij jonge kinderen maak ik veel gebruik van onder andere vrolijke afbeeldingen, spelletjes en liedjes om de taal spelenderwijs te leren. Dit werkt uit ervaring ook prima online, via videogesprekken. Als u me een bericht stuurt kunnen we samen de mogelijkheden doornemen. Tambien puedo dar las clases con traducciones en español.

Soumia Ait
Nederlandse taal; Spelling, Grammatica, (Begrijpend) Lezen & Schrijven
Voor de Nederlandse taal wordt er lesgegeven op het gebied van spelling, grammatica, (begrijpend)lezen en schrijven. De lessen kunnen ook gebruikt worden voor het schrijven een werkstuk/verslag of scriptie. ** Deze les is ook mogelijk voor beginners welk de Nederlandse taal nog niet machtig zijn.

James
Inheemse Britse leraar in Debrecen. Leer en ontwikkel je Engels met James
Wat je motivatie ook is om je Engels te verbeteren, ik ben er om je te helpen. Geboren en getogen in Manchester, VK, heb ik een RP-focusaccent, wat je Engelse verbetering in minder dan een maand zal garanderen. Ik ben een efficiënte en effectieve taalinstructeur met de capaciteiten om je ERK-niveau snel achter elkaar te verhogen. Ik ben een meertalige spreker en heb EAL-onderwijservaring in het VK, Canada, China, Nederland en Oekraïne. Ik hou van talen en zal dit tot uiting komen in mijn persoonlijke benadering van uw behoeften als leerling. Neem contact met mij op met eventuele wensen of vragen.

Gwinny
English lessons! Ik help u graag de Engelse taal te leren, iedereen welkom.
Ik ben gespecialiseerd in het lesgeven in Engels op school. Ik wil graag de leerlingen alle moeilijkere delen uit de leerstof op een eenvoudige manier aanleren, zodat ze gemotiveerd aan de slag gaan met deze prachtige taal. - Vocabulary - Grammar - Speaking - Writing - Listening - Reading So if you have any questions or you need help, just let me know, and I hope to see you soon! Kind regards, Gwinny

Leonardo
Personal Training Lessons: To reach your maxium potential!
A personal training lesson involves a one-on-one or small group training session with a fitness instructor. The goal of the lesson is to help the participant(s) reach their fitness goals through personalized exercises and guidance. The lesson typically starts with a conversation between the trainer and the participant(s) to assess their fitness level, goals, and any physical limitations or injuries. The trainer will then design a workout plan tailored to the participant(s)' needs and abilities. The workout may include a combination of strength training, cardiovascular exercises, flexibility, and balance training. Throughout the lesson, the trainer will demonstrate proper form and technique for each exercise and provide modifications as needed. They will also provide encouragement and support, and help the participant(s) set achievable goals for the future. The trainer may use various equipment such as weights, resistance bands, medicine balls, and fitness machines to enhance the workout. The goal of the personal training lesson is to help the participant(s) achieve their fitness goals in a safe and effective way, and to develop a regular fitness routine that they can maintain on their own.

Jolanda
Engels, Nederlands, NT2 - bijles, examentraining, spreekvaardigheid
Mijn lessen zijn volledig afgestemd op de leervragen van de student/leerling. Of je Nederlands wilt leren omdat je een buitenlandse student bent, bijles wilt hebben in Engels of Nederlands omdat het niet je sterkste vakken zijn, op de basisschool zit en graag goed Engels wilt leren of goed Engels wilt leren spreken, ik maak een lesprogramma voor je dat snel resultaten oplevert.

Dave
Verbeter uw studievaardigheden: algemene of op opdrachten gebaseerde bijles
Hallo, mijn naam is Dave en ik ben afgestudeerd aan de universiteit (BSc) en heb een van de beste University Honours Colleges in Nederland gevolgd. Tijdens mijn vele jaren in het onderwijssysteem heb ik sterke vaardigheden ontwikkeld op het gebied van academici, studeren en lesgeven. Het specifieke doel van dit opleidingsonderdeel is om het vermogen van de student om efficiënt en zelfstandig te studeren een zinvolle boost te geven. Deze cursus is zeer aanpasbaar aan de behoeften en voorkeuren van de student. Misschien wil je ondersteuning bij een specifieke opdracht, hulp bij de voorbereiding op een zwaar examen of dat ik een door jou geschreven essay nakijk; of misschien heb je gewoon moeite om efficiënt te studeren en heb je wat tips en trucs nodig. Mijn doel is altijd om de student niet alleen tijdens de les te helpen, maar ook om hen de tools te geven die ze nodig hebben om daarna zelfstandig te gedijen. Mijn eigen specialiteit ligt voornamelijk op het gebied van sociale wetenschappen, politiek, (politieke) economie, speltheorie, geschiedenis, religie, filosofie en academisch schrijven. Ik heb ook een behoorlijke hoeveelheid ervaring met internationaal recht, statistiek en geografie. De overgrote meerderheid van de principes en tactieken die ik in deze klas geef, kan echter worden toegepast op elk vakgebied of elke discipline, omdat de nadruk meer op de methode van studeren ligt dan op de inhoud.

Nancy
Huiswerk begeleiding en leren leren voor 1e jaars voortgezet
Op de middelbare school komt er een hoop op jouw brugklasser af : magister, huiswerk inplannen, leren voor toetsen en het leren leren zelf. Lukt dit niet uit zichzelf en heeft jouw kind hier hulp bij nodig? Dan help ik jouw kind graag op pad. In een 1 op 1 setting kijken we samen hoe hij leert en plant. Hij krijgt tips en leerstrategie aangeboden. Met als doel dat hij het erna zelf kan oppakken. Neem je zelf contact met mij op? Warme groet, Nancy

Islame
Leer de Arabische taal thuis "Kinderen en volwassenen"
Student aan Unamur, ik geef Arabisch: mijn moedertaal, voor mensen die geïnteresseerd zijn in het leren van deze taal "Volwassene en kind". Mijn doel is om mensen te helpen hun taal te verbeteren, mijn methodologie is eenvoudig maar geeft resultaten zolang ik al lessen geef, bij elk begin van de sessie hervat ik met mijn student wat we de vorige sessie hebben gezien en ik vraag hem om te proberen zinnen te formuleren, dan vervolgen we onze cursus met oefeningen

Maureen
Levenscoaching gericht op verschillende strategieën voor verandering en om een andere invalshoek te bekijken.
En tant que coach de vie certifié, mon objectif est de vous aider à définir vos objectifs (à travers la price de conscience), les actions nécessaires à entreprendre pour les réaliser en identifier les obstacles and les scémas négatifs qui vous empêchent de les atteindre. Je hebt een persoonlijke assistentie bij je persoonlijke passie, bij een rapprocher de votre réalité en de acceptor. Je moet je aanmoedigen om je aandacht te vestigen en om je te helpen bij het kiezen van een nieuwe, nieuwe kijk op een betere mentale, vertrouwensrelaties, een gelijkwaardige kijk op een holistische visie, een nieuwe kijk op de visie het leven en het einde van een leven en een tevredenheid. En d'autres mots, je veux faire ressortir le meilleur de vous-même! J'ai moi-même dû faire face à de nombreux obstacles in the view mais je suis parvenue à les transformer and opportunités. De sessies zijn duidelijk in de natuur, in de natuur en in de natuur of in de landbouw van uw keuze.

Pelin
Privé docent Engels/huiswerk begeleiding.MA TESOL en Applied Linguistics(UK) Cambridge Exams Toefl/IELTS/Business English/Toeic/
Ik ben een professionele (ESL) Engelse leraar/docent die online en locatiegebaseerde Engelse lessen geeft in Den Haag. Ik heb een BA-graad in Engelse lesgeven en een certificaat in pedagogiek, evenals verschillende aanvullende certificaten om Engels te doceren. Ik ben officieel geautoriseerd door DUO om te werken op basisscholen, middelbare scholen en middelbare scholen, evenals op internationale scholen in Nederland. Verder heb ik 23 jaar ervaring in het lesgeven van Engels aan kinderen, tieners en volwassenen. Mijn jonge studenten zijn afkomstig van Nederlandse scholen, maar ook van de Europese school, de Internationale School en de Franse school in Den Haag en mijn volwassen studenten zijn expats en universiteitsstudenten die hun Engels willen versterken in gespreks-, schrijf- of leesvaardigheid. Daarnaast ben ik in het bezit van een Tefl-certificaat gelijkwaardig aan Celta en ben ik gespecialiseerd in het onderwijzen van zakelijk Engels, Engelse lesgeven aan jonge leerlingen, online lesgeven, IELTS, Toeic, Cambridge-examens en Toefl-tests. Ik heb een online certificaat Engels lesgeven behaald via de universiteit van Cambridge met een score van 95 /100. Momenteel studeer ik voor mijn master Toegepaste Linguïstiek en Tesol aan de universiteit in het VK. De lessen zijn zowel privé- als groepslessen en kunnen worden aangepast aan de specifieke taalbehoeften van de leerlingen. Ik heb certificaten ter voorbereiding van studenten op de onderstaande examens: Algemeen Engels Zakelijk Engels BEC Voorlopig (B1) BEC Vantage (B2) BEC hoger (C1) Cambridge examens A2-sleutel (KET) B1 Voorlopig (PET) B2 Eerste (FCE) C1 Advanced (CAE) C2-vaardigheid (CPE) Toefl, IELTS / TOEIC-examens Individuele lessen (online / locatiegebaseerd)