facebook
favorite button
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds juli 2024
Leraar sinds juli 2024
repeat students icon
1 herhaalleerling
Vertrouwde keuze voor 1 terugkerende leerling
Vertaald met GoogleBekijk origineel
Vioollessen / Antwerpen / beginners tot gevorderden
course price icon
Van 36 € /h
arrow icon
Ik ben een Belgische violiste uit de Ardennen, in Wallonië. Ik heb deelgenomen aan talrijke masterclasses in België en in het buitenland, met docenten als Emile Lavrenov, Liesbeth Baelus, Sylvia Huang, Bartlomiej Ciaston, Andrzej Grudzien, Caroline Poncelet, Lilia Umnova en Guido de Nève. Inspiratie putten uit verschillende voorbeelden en mijn horizon verbreden behoren tot mijn belangrijkste doelstellingen.

In 2020 ben ik begonnen in de klas van Marek Kowalski aan het Koninklijk Conservatorium Brussel, waar ik drie jaar later mijn bachelor behaalde. Daarna heb ik een jaar lang gestudeerd aan de Robert Schumann Hochschule in Düsseldorf in de klas van Solenne Païdassi, voordat ik aan mijn master begon aan het Koninklijk Conservatorium Antwerpen bij Alexei Moshkov, bij wie ik momenteel studeer.

Ik neem vaak deel aan orkestprojecten en tournees, en treed ook graag op als kamermusicus op festivals en concerten van allerlei aard. Ik heb opnames gemaakt met kamermuziekensembles en orkesten, onder meer voor filmmuziek. Ik heb ook twee keer als solist met een orkest mogen optreden.

Sinds kort ben ik begonnen met het ontwikkelen van mijn vaardigheden in het lesgeven, wat ik enorm interessant vind ! Ik geniet van elke ontmoeting met een nieuwe leerling en het boeit me om de muzikale en menselijke ontwikkeling van elk van hen te zien.
Extra informatie
Het belangrijkste voor mij is om muziek op een welwillende manier te leren. Ik pas me aan aan de behoeften en wensen van elke leerling, zodat het proces gepersonaliseerd en motiverend is. Ik combineer graag het leren van viool met het bijbrengen van notenkennis en muziektheorie, zodat de leerlingen zich volledig kunnen verdiepen in het leren van ‘muziek’ in de breedste zin van het woord. Ik vind het belangrijk om mijn leerlingen vanaf jonge leeftijd zelfstandig te maken, door hen bewust te maken van hun lichaamsbewegingen, actief te laten luisteren en hen centraal te stellen in hun menselijke en muzikale ontwikkeling.

Het doorgeven van mijn passie verrijkt mij enorm en geeft mij nieuwe vaardigheden als muzikante. Ik organiseer graag kleine klasconcerten om het delen en plezier tijdens het leren te bevorderen !

Ik geef voornamelijk les in het Frans en Engels, maar ik heb ook enige kennis van het Nederlands en Duits. Er zijn geen vereisten, behalve de wens om dit prachtige instrument, de viool, te ontdekken !
Locatie
green drop pin icongreen drop pin icon
|
Gebruik Ctrl + muiswiel om in te zoomen
zoom in iconzoom out icon
location type icon
Plaats gekozen door de student :
  • In de omgeving van Antwerpen, België
location type icon
Bij de leraar :
  • Camille Huysmanslaan, Anvers, Belgique
location type icon
Online vanuit België
Leeftijd
Peuters (0-3 jaar oud)
Kleuters (4-6 jaar oud)
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
30 minuten
45 minuten
60 minuten
90 minuten
De les wordt gegeven in
Frans
Engels
Nederlands
Vaardigheden
Muziekstijlen:
Filmmuziek
Barok
Klassiek
Jazz
Tango
Viool
Eigentijdse muziek
Pop
Rock
Speeltechnieken:
Toonladders & arpeggio's
Intonatie
Strijktechnieken
Vibrato
Beoordelingen
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00)
New York
at teacher icon
Bij de leraar en via webcam
at home icon
Bij de student thuis
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Professionele muzikant met veel ervaring als viool, altviool, kamermuziek en muziekinitiatie leerkracht.


Ik ben een professionele altviolist met een postdoctoraal diploma van het Koninklijk Conservatorium van Antwerpen en ik heb jarenlange ervaring als docent viool, altviool, kamermuziek en muziekinitiatie.

Het onderwijssysteem is aangepast aan de behoeften en doelen van de student om zijn volledige potentieel te ontwikkelen.
verified badge
HET SPIJT ME, OP HET MOMENT ZIT ALLES VOL... Excuses voor het ongemak!

Wil je graag viool of altviool leren η spelen? Dan ben je op de juiste plaats!
Ik heb een Master in de Muziek diplom van het Koninklijk Conservatorium Antwerpen en ik hou van les te geven! Met een grote pedagogische ervaring coach ik altijd met geduld en glimlach en kan ik de lessen op jouw eigen maat brengen.
De les kan in het Nederlands, in het Engels of in het Grieks zijn!
Voor alle leeftijden!
Aarzel niet om me te contacteren voor meer informatie!
verified badge
Wil je graag altviool spelen, maar heb je geen tijd om naar een academie te gaan? Of wil je gewoon privéles om je niveau te verbeteren of audities voor te bereiden 🎻? Dit is jouw klas 📘!

Onder mijn leerlingen vind je van Kinderen tot Senioren 👶👴.

Elke persoon heeft een andere manier van leren, dus mijn lessen passen zich aan elke student aan.

Ik geef altviool maar ook viool en muziektheorie. 🎵🎵🎵

LAATSTE 2 PLEKKEN BESCHIKBAAR❗❗❗

Neem contact met mij op!
verified badge
Ik geef vioollessen aan beginners en gevorderden. In een aangename, speelse sfeer leer je een stevige basis om vol vertrouwen muziek te maken. Naast het klassieke traject met veel mooie meerstemmige muziek krijg je bij mij ook de kans om te improviseren en je eigen geluid te vinden.
verified badge
Ik ben Cèlia, een Catalaanse celliste die in Antwerpen woont. Voor mijn bachelordiploma heb ik gestudeerd aan de HKU Utrechts Conservatorium en mijn masterdiploma aan het Koninklijk Conservatorium Antwerpen.

Ik bied cello- en muziektheorielessen aan voor alle niveaus. Ik heb meerdere jaren ervaring met het lesgeven aan kinderen en volwassenen in individuele en groepslessen. Ik pas de inhoud van de lessen aan op het niveau, de behoeften en de doelen van elke leerling.

Ik ben een zeer enthousiast persoon die graag met mensen werkt en muziek maakt. Ik spreek Catalaans, Spaans, Engels en een basisniveau Nederlands.
verified badge
Laten we eerst onthouden waar we het over hebben. Muziek is inherent aan alle menselijke samenlevingen en is dat ook altijd geweest. Het heeft vele rollen en is een zeer krachtige taal. Het is een universum op zich...

Muziek, en de viool in het bijzonder, brengt me dagelijks enorme vreugde. In feite is vreugde, naar mijn mening, de grootste bron van motivatie die ons op aarde gegeven is. Dus, heel logisch, plaats ik het in het hart van mijn lessen.

Het zou een illusie zijn om te doen alsof viool leren spelen een eenvoudige zaak is! Dus accepteer ik de uitdaging, die vaak verwaarloosd wordt, om er alles aan te doen om mijn plezier in het vioolspelen over te brengen. Trouwens, zoals ik net al schreef, in het Frans zeg je niet "travailler le violon", je zegt "jouer du violon". Dus ook al is de weg zwaar, ik zal er alles aan doen om het leuk te maken.

Mijn lessen zijn aangepast aan alle niveaus, leeftijden en profielen.

Samen met elke leerling streef ik ernaar de meest geschikte toetsen te vinden, zodat iedereen zo effectief mogelijk en vooral met plezier leert!

Ik hecht veel belang aan het juiste gebruik en het welzijn van het lichaam. Vioolspelen omvat niet alleen het cerebrale en het emotionele, het is ook een complexe lichamelijke oefening! Bij degenen die al les hebben gehad, probeer ik bewust of onbewust aangeleerde slechte gewoontes te vervangen door goede, en bij beginners direct de juiste automatismen te installeren.

Ik geef individuele lessen. Maar soms breng ik leerlingen samen om samen te leren spelen en in het openbaar op te treden. Het bijwonen van andermans les kan ook heel nuttig zijn om een beter begrip te krijgen van de verschillende mechanismen van de viool.

Ik kijk ernaar uit je te ontmoeten en mijn kennis en liefde voor muziek met je te delen.
verified badge
Naast mijn professionele carrière als cellist geef ik ook heel graag vioolles voor iedereen. U bent welkom voor mijn aangepast les voor elke mensen en kan ik je verder laten groeien als een muzikant. Wees welkom! :)
Mijn ervaring als proffesionele muzikant kan ik u direct in cotact brengen met het kwaliteit van het klank maken. En het is vooral LEUK!
verified badge
Ik ben violiste bij Brussels Philharmonic. Ik heb ervaring met orkest, kamermuziek en audities. Ben je een auditie aan het voorbereiden en wil je graag jouw programma eens voorspelen, dan help ik je graag met deze voorbereiding door de kennis en ervaringen die ik zelf heb uitgesproken over de jaren heen met jou te delen.
Wil je graag viool leren spelen? Violisten van alle niveaus kunnen bij mij terecht!
Ik ben een violist en werk bij Brussels Philharmonic. Ik heb ervaring met orkestspel, kamermuziek en audities. Bereid je een auditie voor en wil je graag jouw programma spelen? Ik help je graag bij de voorbereiding, waarbij ik gebruik maak van mijn eigen kennis en ervaringen die ik in de loop der jaren heb opgedaan.
Wil je beginnen met viool spelen? Violist van elk niveau kan bij mij terecht!
Je suis violiste dans Le Brussels Philharmonic. J'ai de l'ervaring en jeu' orkest, muziek van de kamer en voorbereiding van concours d'orchestre. Een programma voorbereiden en de reis plannen? Je bent een assistent met plaisir met de voorbereidingen voor het delen van kennis en mijn ervaring vrijspreken op de leeftijd van de jaren. Begint u aan een vioolspel? J'aide les violonistes de tous niveau!
verified badge
Muziek is een krachtig communicatiemiddel. Als je helemaal nieuw bent en je de basis van de muziek op een leuke manier wilt leren kennen, je dieper wilt verdiepen in je kennis over muziek of als je fluitlessen wilt volgen, dan is deze plek iets voor jou.

Afhankelijk van de leeftijd en van wat je zoekt in de klas. Het kan dynamischer zijn met games of het kan meer theoretisch zijn. Muziek is inderdaad mijn specialiteit en mijn leven, maar mijn echte beroep is fluitleraar. Momenteel studeer ik fluitmeester muziek in Brussel.
verified badge
Ik ben afgestudeerd aan het Conservatorium van Antwerpen en speel al 20 jaar cello. Ondanks mijn jonge leeftijd heb ik sinds 2012, na vele audities te hebben gewonnen, meegespeeld in orkestprojecten in 18 Europese landen. Ik heb regelmatig deelgenomen aan muziekcursussen en workshops.
Momenteel werk ik als freelancer en ben ik actief als concertmuzikant en privédocent.
Uit eigen ervaring weet ik hoe belangrijk het is om thuis verstandig en effectief te oefenen. Daarom help ik graag jonge cellostudenten die niet op de hulp van hun ouders, die muzikant zijn, kunnen rekenen. Ik werk ook met volwassenen die hun dromen willen verwezenlijken of hun vaardigheden van vroeger weer willen opfrissen.
message icon
Contacteer Julie
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Professionele muzikant met veel ervaring als viool, altviool, kamermuziek en muziekinitiatie leerkracht.


Ik ben een professionele altviolist met een postdoctoraal diploma van het Koninklijk Conservatorium van Antwerpen en ik heb jarenlange ervaring als docent viool, altviool, kamermuziek en muziekinitiatie.

Het onderwijssysteem is aangepast aan de behoeften en doelen van de student om zijn volledige potentieel te ontwikkelen.
verified badge
HET SPIJT ME, OP HET MOMENT ZIT ALLES VOL... Excuses voor het ongemak!

Wil je graag viool of altviool leren η spelen? Dan ben je op de juiste plaats!
Ik heb een Master in de Muziek diplom van het Koninklijk Conservatorium Antwerpen en ik hou van les te geven! Met een grote pedagogische ervaring coach ik altijd met geduld en glimlach en kan ik de lessen op jouw eigen maat brengen.
De les kan in het Nederlands, in het Engels of in het Grieks zijn!
Voor alle leeftijden!
Aarzel niet om me te contacteren voor meer informatie!
verified badge
Wil je graag altviool spelen, maar heb je geen tijd om naar een academie te gaan? Of wil je gewoon privéles om je niveau te verbeteren of audities voor te bereiden 🎻? Dit is jouw klas 📘!

Onder mijn leerlingen vind je van Kinderen tot Senioren 👶👴.

Elke persoon heeft een andere manier van leren, dus mijn lessen passen zich aan elke student aan.

Ik geef altviool maar ook viool en muziektheorie. 🎵🎵🎵

LAATSTE 2 PLEKKEN BESCHIKBAAR❗❗❗

Neem contact met mij op!
verified badge
Ik geef vioollessen aan beginners en gevorderden. In een aangename, speelse sfeer leer je een stevige basis om vol vertrouwen muziek te maken. Naast het klassieke traject met veel mooie meerstemmige muziek krijg je bij mij ook de kans om te improviseren en je eigen geluid te vinden.
verified badge
Ik ben Cèlia, een Catalaanse celliste die in Antwerpen woont. Voor mijn bachelordiploma heb ik gestudeerd aan de HKU Utrechts Conservatorium en mijn masterdiploma aan het Koninklijk Conservatorium Antwerpen.

Ik bied cello- en muziektheorielessen aan voor alle niveaus. Ik heb meerdere jaren ervaring met het lesgeven aan kinderen en volwassenen in individuele en groepslessen. Ik pas de inhoud van de lessen aan op het niveau, de behoeften en de doelen van elke leerling.

Ik ben een zeer enthousiast persoon die graag met mensen werkt en muziek maakt. Ik spreek Catalaans, Spaans, Engels en een basisniveau Nederlands.
verified badge
Laten we eerst onthouden waar we het over hebben. Muziek is inherent aan alle menselijke samenlevingen en is dat ook altijd geweest. Het heeft vele rollen en is een zeer krachtige taal. Het is een universum op zich...

Muziek, en de viool in het bijzonder, brengt me dagelijks enorme vreugde. In feite is vreugde, naar mijn mening, de grootste bron van motivatie die ons op aarde gegeven is. Dus, heel logisch, plaats ik het in het hart van mijn lessen.

Het zou een illusie zijn om te doen alsof viool leren spelen een eenvoudige zaak is! Dus accepteer ik de uitdaging, die vaak verwaarloosd wordt, om er alles aan te doen om mijn plezier in het vioolspelen over te brengen. Trouwens, zoals ik net al schreef, in het Frans zeg je niet "travailler le violon", je zegt "jouer du violon". Dus ook al is de weg zwaar, ik zal er alles aan doen om het leuk te maken.

Mijn lessen zijn aangepast aan alle niveaus, leeftijden en profielen.

Samen met elke leerling streef ik ernaar de meest geschikte toetsen te vinden, zodat iedereen zo effectief mogelijk en vooral met plezier leert!

Ik hecht veel belang aan het juiste gebruik en het welzijn van het lichaam. Vioolspelen omvat niet alleen het cerebrale en het emotionele, het is ook een complexe lichamelijke oefening! Bij degenen die al les hebben gehad, probeer ik bewust of onbewust aangeleerde slechte gewoontes te vervangen door goede, en bij beginners direct de juiste automatismen te installeren.

Ik geef individuele lessen. Maar soms breng ik leerlingen samen om samen te leren spelen en in het openbaar op te treden. Het bijwonen van andermans les kan ook heel nuttig zijn om een beter begrip te krijgen van de verschillende mechanismen van de viool.

Ik kijk ernaar uit je te ontmoeten en mijn kennis en liefde voor muziek met je te delen.
verified badge
Naast mijn professionele carrière als cellist geef ik ook heel graag vioolles voor iedereen. U bent welkom voor mijn aangepast les voor elke mensen en kan ik je verder laten groeien als een muzikant. Wees welkom! :)
Mijn ervaring als proffesionele muzikant kan ik u direct in cotact brengen met het kwaliteit van het klank maken. En het is vooral LEUK!
verified badge
Ik ben violiste bij Brussels Philharmonic. Ik heb ervaring met orkest, kamermuziek en audities. Ben je een auditie aan het voorbereiden en wil je graag jouw programma eens voorspelen, dan help ik je graag met deze voorbereiding door de kennis en ervaringen die ik zelf heb uitgesproken over de jaren heen met jou te delen.
Wil je graag viool leren spelen? Violisten van alle niveaus kunnen bij mij terecht!
Ik ben een violist en werk bij Brussels Philharmonic. Ik heb ervaring met orkestspel, kamermuziek en audities. Bereid je een auditie voor en wil je graag jouw programma spelen? Ik help je graag bij de voorbereiding, waarbij ik gebruik maak van mijn eigen kennis en ervaringen die ik in de loop der jaren heb opgedaan.
Wil je beginnen met viool spelen? Violist van elk niveau kan bij mij terecht!
Je suis violiste dans Le Brussels Philharmonic. J'ai de l'ervaring en jeu' orkest, muziek van de kamer en voorbereiding van concours d'orchestre. Een programma voorbereiden en de reis plannen? Je bent een assistent met plaisir met de voorbereidingen voor het delen van kennis en mijn ervaring vrijspreken op de leeftijd van de jaren. Begint u aan een vioolspel? J'aide les violonistes de tous niveau!
verified badge
Muziek is een krachtig communicatiemiddel. Als je helemaal nieuw bent en je de basis van de muziek op een leuke manier wilt leren kennen, je dieper wilt verdiepen in je kennis over muziek of als je fluitlessen wilt volgen, dan is deze plek iets voor jou.

Afhankelijk van de leeftijd en van wat je zoekt in de klas. Het kan dynamischer zijn met games of het kan meer theoretisch zijn. Muziek is inderdaad mijn specialiteit en mijn leven, maar mijn echte beroep is fluitleraar. Momenteel studeer ik fluitmeester muziek in Brussel.
verified badge
Ik ben afgestudeerd aan het Conservatorium van Antwerpen en speel al 20 jaar cello. Ondanks mijn jonge leeftijd heb ik sinds 2012, na vele audities te hebben gewonnen, meegespeeld in orkestprojecten in 18 Europese landen. Ik heb regelmatig deelgenomen aan muziekcursussen en workshops.
Momenteel werk ik als freelancer en ben ik actief als concertmuzikant en privédocent.
Uit eigen ervaring weet ik hoe belangrijk het is om thuis verstandig en effectief te oefenen. Daarom help ik graag jonge cellostudenten die niet op de hulp van hun ouders, die muzikant zijn, kunnen rekenen. Ik werk ook met volwassenen die hun dromen willen verwezenlijken of hun vaardigheden van vroeger weer willen opfrissen.
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Julie