facebook
favorite button
dot icon
Recentelijk actief
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds september 2017
Leraar sinds september 2017
Vertaald met GoogleBekijk origineel
Viool, altviool vanaf 4 jaar. Muziekinitiatie en notenleer voor alle leeftijden.
course price icon
Van 48 € /h
arrow icon
Professionele muzikant met veel ervaring als viool, altviool, kamermuziek en muziekinitiatie leerkracht.


Ik ben een professionele altviolist met een opleiding in Mexico en aan het Koninklijk Conservatorium van Antwerpen, en ik heb jarenlange ervaring als docent viool, altviool, kamermuziek en muziekonderwijs voor beginners.

Het onderwijssysteem is aangepast aan de behoeften en doelen van de student om zijn volledige potentieel te ontwikkelen.
Locatie
green drop pin icon
|
Gebruik Ctrl + muiswiel om in te zoomen
zoom in iconzoom out icon
location type icon
Bij de leraar :
  • Kiel, Antwerpen, Belgium
location type icon
Online vanuit België
Over
Professionele muzikant met echte passie voor educatie. Afgestudeerd van de educatieve master in muziek van het Koninklijk Conservatorium van Antwerpen en met vele jaren ervaring als (alt)viool leraar.

Ik ga ervan uit dat iedereen muzikaal is en dat iedereen anders leert. Ik stel samen met jou een persoonlijk traject op basis van je mogelijkheden, verwachtingen en doelen.
Lessen in het Nederlands, Engels en/of Spaans mogelijk.
Opleiding
Bachelor Altviool. Hoger Onderwijs Muziek aan Nationaal Instituut van de Schone Kunsten Mexico.

Postgraduaat Instrument Solist. Koninlijk Conservatorium Antwerpen

Master altviool met specifieke Leraar Opleiding. Koninklijk Conservatorium Antwerpen
Leservaring
Privé viool/altviool leraren voor leerlingen vanaf 4 jaar.
Viool/altviool/kamermuziek leren bij El Sistema Mexico
Viool/altviool lerares in opMaatorkest en Academie Hoboken
Leeftijd
Kleuters (4-6 jaar oud)
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
30 minuten
60 minuten
De les wordt gegeven in
Engels
Spaans
Nederlands
Vaardigheden
Muziekstijlen:
Viool
Klassiek
Barok
Beoordelingen
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00)
New York
at teacher icon
Bij de leraar en via webcam
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Welkom bij mijn pianolesstudio! Ik ben een professionele pianist die privé piano- en theorielessen aanbiedt voor studenten van alle niveaus. Als pianist met meer dan 14 jaar leservaring in Europa en de VS, en meer dan 23 jaar ervaring als speler/optredend pianist, vind ik het leuk om mijn studenten te motiveren met muziek van hun eigen voorkeursstijl en interesse, of dat nu klassiek of hedendaags is. Mijn belangrijkste doel is om een positieve ervaring en liefde voor muziek maken te bevorderen tijdens het leerproces. Als de student geïnteresseerd is in een meer gestructureerde aanpak, begeleid ik de voorbereiding op de klassen 1-8 van de Associated Board of the Royal Schools of Music (ABRSM) piano- en muziektheorie-examens, waar mijn studenten consequent de hoogste cijfers halen. Ik heb ook succesvolle ervaring met het voorbereiden van studenten op conservatoriumtoelatingsaudities, masterclasses en wedstrijden in Europa, de VS, India en Canada. We hebben twee keer per jaar klasconcerten bij Pianos Maene voor geïnteresseerde studenten. Ik bied graag een meer ontspannen of een serieuze benadering van het leren pianospelen, we hoeven alleen de persoonlijke doelen en voorkeuren van elke student te bespreken.

Mijn eigen studies zijn als volgt: Ik heb twee postdoctorale uitvoeringsgraden behaald aan het Koninklijk Conservatorium van Antwerpen: "Concertsolist" in Piano Performance en "Kamermuziek" (onder begeleiding van de gewaardeerde professor Sergei Edelmann). Hiervoor behaalde ik mijn Bachelor- en Masterdiploma's in Piano Performance/Music aan de University of Minnesota - Minneapolis (met Prof. Lydia Artymiw) en Texas Christian University, Fort Worth (met Dr. Tamas Ungar). Mijn ervaring omvat samenwerking met veel verschillende instrumentalisten en zangers, optreden als solist en samenwerkend lid in verschillende orkesten en het ontvangen van hoofdprijzen in verschillende wedstrijden. Terwijl ik momenteel mijn uitvoerings- en opnamecarrière in België voortzet, ontwikkel ik mijn privémuziekstudio in het centrum van Antwerpen en kijk ik ernaar uit om nieuwe studenten te ontmoeten.
verified badge
De focus in het piano lesgeven ligt op techniek, interpretatie en theory voor de gevorderden. Deze elementen zijn inbegrepen op een speelse manier bij de beginners. De aandacht in deze proces is gericht op de individuele specifieke wensen van de leerling.
verified badge
HET SPIJT ME, OP HET MOMENT ZIT ALLES VOL... Excuses voor het ongemak!

Wil je graag viool of altviool leren η spelen? Dan ben je op de juiste plaats!
Ik heb een Master in de Muziek diplom van het Koninklijk Conservatorium Antwerpen en ik hou van les te geven! Met een grote pedagogische ervaring coach ik altijd met geduld en glimlach en kan ik de lessen op jouw eigen maat brengen.
De les kan in het Nederlands, in het Engels of in het Grieks zijn!
Voor alle leeftijden!
Aarzel niet om me te contacteren voor meer informatie!
verified badge
Wil je muziek leren spelen op je eigen tempo, en in een ontspannen sfeer? Zonder verplichte theorielessen, zonder druk, stress of examens? Heb je het druk met school, of met ander hobby’s? Of is de muziekschool niet te combineren met een job, en voel je meer voor de persoonlijke aanpak van privéles? Dan kan je bij me terecht voor een dagelijks lessenpakket, dat we kunnen aanpassen aan je persoonlijke verwachtingen en ambitie. Dat kan wekelijks, tweewekelijks.. met of zonder theorie. Je kan bij mij zowel overdag als ‘s avonds terecht, een vast dag hoeft evenmin.

Arabisch Luit of de Ud speelt een zeer vooraanstaande rol in de Arabisch muziek: men noemt hem de ‘sultan’ van de Arabisch instrumenten.
In deze lessen zullen we het traditionale instrumentale repertoire benaderen met origineel gezichtspunt, Egyptisch school, Iraqis school en Marokaanse school, ornamenten en elementen van virtuositeit analyseren.

Ik heb veel ervaringen met lesgeven dan zowel jonge kinderen, adolescenten als volwassenen, je lessen worden volledig op jouw maat gemaakt.
verified badge
Cellolessen voor alle niveaus:
Mijn belangrijkste doel met mijn lesgeven is om mijn passie voor muziek met mijn studenten te delen. Ik ben er sterk van overtuigd dat deze passie leidt tot discipline en nieuwsgierigheid die alle andere aspecten van iemands leven ten goede komen. Of mijn leerlingen nu wel of niet besluiten om muziek als hun hoofdberoep na te streven, ik geloof dat ze veel te winnen hebben bij het leren van de cello. Naast de discipline die je leert, geeft muziek maken op zichzelf voldoening!! :)

Conservatorium Voorbereiding:
In mijn ervaring als muzikant die de afgelopen negen jaar in België woont en werkt, heb ik een kloof opgemerkt in de muzikale opleiding van jonge Belgische muziekstudenten die de overstap maken van muziekacademies naar conservatoria. Vaak beschikken deze jonge muziekstudenten die naar conservatoria willen, niet over het vereiste niveau om door te stromen naar een hogere opleiding in de muziek. Met mijn privélessen wil ik deze kloof overbruggen door specifiek (maar niet uitsluitend) op deze studenten in te spelen. Ik ben ervan overtuigd dat er een enorme vraag is naar dit soort onderwijs, en ik kan dat bieden.
verified badge
Ik ben Cèlia, een Catalaanse celliste die in Antwerpen woont. Voor mijn bachelordiploma heb ik gestudeerd aan de HKU Utrechts Conservatorium en mijn masterdiploma aan het Koninklijk Conservatorium Antwerpen.

Ik bied cello- en muziektheorielessen aan voor alle niveaus. Ik heb meerdere jaren ervaring met het lesgeven aan kinderen en volwassenen in individuele en groepslessen. Ik pas de inhoud van de lessen aan op het niveau, de behoeften en de doelen van elke leerling.

Ik ben een zeer enthousiast persoon die graag met mensen werkt en muziek maakt. Ik spreek Catalaans, Spaans, Engels en een basisniveau Nederlands.
verified badge
Ik geef privélessen basgitaar aan beginners en gevorderden die hun begrip van harmonie en muziektheorie willen verdiepen. Daarnaast behandelen we basgitaartechniek aan de hand van lesboeken. Ik stel wekelijks oefeningen samen met behulp van verschillende basgitaarlesboeken en baslijnen uit nummers naar keuze. De nadruk op muziektheorie, harmonie en gehoortraining kan worden aangepast aan de behoeften en verwachtingen van de leerling.

Enkele onderwerpen die ik in mijn lessen behandel, zijn de volgende:

- Basisbegrippen van muzieknotatie
- Tonaliteit, intervallen, drieklanken, akkoorden, toonladders en arpeggio's
- Functionele harmonie
- Improvisatie
- Baslijnconstructie en groove
verified badge
Naast mijn professionele carrière als cellist geef ik ook heel graag vioolles voor iedereen. U bent welkom voor mijn aangepast les voor elke mensen en kan ik je verder laten groeien als een muzikant. Wees welkom! :)
Mijn ervaring als proffesionele muzikant kan ik u direct in cotact brengen met het kwaliteit van het klank maken. En het is vooral LEUK!
verified badge
De inhoud van de lessen wordt aangepast aan de noden en wensen van elke leerling.
Het is mogelijk om een combinatie van muziektheorie en instrument te volgen, of enkel te focussen op één aspect.

Afhankelijk van het doel van de leerling wordt het niveau, de lesmethode en de muziekstijlen in samenspraak aangepast en gepersonaliseerd.
Samen bekijken we wat jouw leervraag is en welke methode het best bij jou aansluit.

Als docent ben ik bekend met verschillende stijlen, van klassieke muziek (barok, impressionisme, classicisme, romantiek en hedendaagse muziek), tot Folk music, jazz standards, pop nummers of minimalistische muziek.
Daarnaast bestaat er ook de mogelijkheid om te werken vanuit improvisaties.

De lessen zijn geschikt voor alle leeftijden en niveaus, het persoonlijke profiel van de leerling staat centraal.
verified badge
Aangenaam kennismaking :D

Mijn naam is Melvin en ik ben een pianist/componist en muziektheoreticus, die graag mensen wil begeleiden met een passie voor muziek ! In mijn lessen geef ik 3 verschillende vakken waar ik in gespecialiseerd ben en misschien jou kan helpen om je skills als musicus te verbeteren.

-Wil je intuïtief piano spelen zonder dat je erover nadenkt of vertolkend partituren spelen, dan is piano + improvisatie de studie voor jou ! Samen zullen we de grenzen van de traditionele bladmuziek doorbreken en je leren om je innerlijke muzikaliteit te laten stromen. Of je nu een beginnende pianist bent die verlangt naar het improviseren van eenvoudige melodieën, of een ervaren speler die nieuwe expressieve wegen wil verkennen, ik zal proberen je inspireren en aanmoedigen om je muzikale horizon te verbreden.

-Heb je altijd je eigen muziek willen schrijven, maar weet je niet hoe je eraan begint ? Dan zullen we samen je creatieve grenzen verleggen en jou helpen om je eigen muzikale meesterwerken te ontwikkelen. Of je nu een beginnende componist bent die zijn eerste stappen zet, of een ervaren muzikant die op zoek is naar nieuwe inspiratie, ik ben er om je te begeleiden en te inspireren op jouw unieke compositiereis.

-Heb je nood aan theorie omdat je bepaalde elementen van de muziek niet begrijpt ? Geen zorgen ! Stap voor stap zullen we samen de fundamenten van muziektheorie verkennen, waarbij we ons verdiepen in noten, akkoorden, ritme en structuur. Je zult ontdekken hoe al deze elementen samenwerken om meesterwerken te creëren, of algemeen partituren beter te begrijpen als muzikant.


Ik kijk er naar uit om jou te ontmoeten :D

Melvin
verified badge
Deze les is voor mensen die gepassioneerd zijn over de saxofoon en geïnteresseerd zijn in het leren spelen ervan of het verbeteren van zijn/haar huidige vaardigheden. Ook deze les zal je helpen met het verbeteren van je oor en melodisch denken.

Als je een complete beginner bent en bang bent voor het feit dat het niet zal werken - geen stress, geef ik je een garantie dat je je eerste nummer zult spelen na een 5e les!

Als je al wat ervaring hebt en een stap verder wilt gaan - kijk ik ernaar uit om je door de hele reis van nieuwe muzikale ervaringen te leiden.

Ik heb een persoonlijke benadering van elk van mijn studenten, dus je kunt er zeker van zijn dat de lessen niet saai zullen zijn! Ik vind het erg inspirerend als de student hem/haar elke les een verschil hoort maken.

__________________________________

Mijn naam is Vadim en ik ben professioneel saxofonist. Ondanks mijn jonge leeftijd van 20 heb ik mijn bachelor- en masterdiploma behaald in een van de beste conservatoria ter wereld (Koninklijk Conservatorium Antwerpen en Koninklijk Conservatorium Brussel) met hoge onderscheiding. Naast mijn studie gaf ik wereldwijd les (privélessen, masterclasses, workshops) op verschillende niveaus en leeftijden: van beginners tot conservatoriumstudenten, van 8 tot 68 jaar.

Ik word ook beschouwd als een artiest van het gerenommeerde saxofoonmerk Yanagisawa Saxophones (Japan) en een groeiend merk van saxofoonaccessoires JLV Sound (Frankrijk).
verified badge
Ik ben afgestudeerd aan het Conservatorium van Antwerpen en speel al 20 jaar cello. Ondanks mijn jonge leeftijd heb ik sinds 2012, na vele audities te hebben gewonnen, meegespeeld in orkestprojecten in 18 Europese landen. Ik heb regelmatig deelgenomen aan muziekcursussen en workshops.
Momenteel werk ik als freelancer en ben ik actief als concertmuzikant en privédocent.
Uit eigen ervaring weet ik hoe belangrijk het is om thuis verstandig en effectief te oefenen. Daarom help ik graag jonge cellostudenten die niet op de hulp van hun ouders, die muzikant zijn, kunnen rekenen. Ik werk ook met volwassenen die hun dromen willen verwezenlijken of hun vaardigheden van vroeger weer willen opfrissen.
verified badge
Noten lezen is essentieel voor elke muzikant, van beginner tot professional, zowel voor ritmische als melodische instrumenten. Ben je een beginner of muziekstudent en heb je hulp nodig? Dan ben ik er voor je. We behandelen de basisprincipes tot aan de meest complexe ritmes en leren je noten lezen in alle toonsoorten. Daarnaast komen ook de basisprincipes van harmonie en muziekanalyse aan bod.
verified badge
Heeft uw kind altijd al graag gezongen, gedanst of op tafel getrommeld? Dan zijn deze muzieklessen misschien iets voor hem of haar!

Tijdens deze lessen maken kinderen op een speelse manier kennis met de wereld van muziek.

We zingen, bewegen, luisteren, improviseren en ontdekken verschillende instrumenten. Door spelletjes en creatieve activiteiten werken we aan ritmegevoel, muzikaal gehoor, expressie en zelfvertrouwen.

De lessen worden aangepast aan de leeftijd en interesses van elk kind. Er is geen voorkennis nodig. Het belangrijkste doel is dat kinderen plezier beleven aan muziek en hun creativiteit kunnen ontwikkelen in een positieve en ontspannen sfeer.
verified badge
Wil je klassieke gitaar leren spelen met een solide techniek, een prachtige klank en een beter begrip van muziek?

Ik geef gepersonaliseerde klassieke gitaarlessen voor kinderen, tieners en volwassenen, van absolute beginners tot gevorderden. Elke les wordt aangepast aan het niveau, de muzikale interesses en de persoonlijke doelen van de leerling.

Tijdens de lessen kunnen we werken aan:

• Klassieke gitaartechniek en een gezonde houding
• Noten lezen, ritme en muziektheorie
• Toonvorming, coördinatie en muzikale expressie
• Repertoire aangepast aan uw niveau en interesses
• Effectieve en gestructureerde oefenmethoden
• Voorbereiding op examens, audities en optredens
• Oplossingen voor spanningen en specifieke technische problemen

Mijn lesmethode combineert technische ontwikkeling met muzikale expressie. Ik corrigeer niet alleen fouten: ik help studenten te begrijpen hoe ze efficiënt kunnen oefenen en hoe ze zelfverzekerdere en zelfstandigere muzikanten kunnen worden.

Ik heb een master in muziek behaald aan het Koninklijk Conservatorium Antwerpen en ben met onderscheiding afgestudeerd aan de Nationale Autonome Universiteit van Mexico (UNAM). Ik heb ongeveer 15 jaar ervaring als klassiek gitarist en vijf jaar leservaring op scholen.

De lessen worden zowel fysiek in Edegem en omgeving als online aangeboden. De lessen kunnen worden gegeven in het Spaans, Engels, Middelduits of Nederlands (basisniveau).
message icon
Contacteer Yahandí
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Welkom bij mijn pianolesstudio! Ik ben een professionele pianist die privé piano- en theorielessen aanbiedt voor studenten van alle niveaus. Als pianist met meer dan 14 jaar leservaring in Europa en de VS, en meer dan 23 jaar ervaring als speler/optredend pianist, vind ik het leuk om mijn studenten te motiveren met muziek van hun eigen voorkeursstijl en interesse, of dat nu klassiek of hedendaags is. Mijn belangrijkste doel is om een positieve ervaring en liefde voor muziek maken te bevorderen tijdens het leerproces. Als de student geïnteresseerd is in een meer gestructureerde aanpak, begeleid ik de voorbereiding op de klassen 1-8 van de Associated Board of the Royal Schools of Music (ABRSM) piano- en muziektheorie-examens, waar mijn studenten consequent de hoogste cijfers halen. Ik heb ook succesvolle ervaring met het voorbereiden van studenten op conservatoriumtoelatingsaudities, masterclasses en wedstrijden in Europa, de VS, India en Canada. We hebben twee keer per jaar klasconcerten bij Pianos Maene voor geïnteresseerde studenten. Ik bied graag een meer ontspannen of een serieuze benadering van het leren pianospelen, we hoeven alleen de persoonlijke doelen en voorkeuren van elke student te bespreken.

Mijn eigen studies zijn als volgt: Ik heb twee postdoctorale uitvoeringsgraden behaald aan het Koninklijk Conservatorium van Antwerpen: "Concertsolist" in Piano Performance en "Kamermuziek" (onder begeleiding van de gewaardeerde professor Sergei Edelmann). Hiervoor behaalde ik mijn Bachelor- en Masterdiploma's in Piano Performance/Music aan de University of Minnesota - Minneapolis (met Prof. Lydia Artymiw) en Texas Christian University, Fort Worth (met Dr. Tamas Ungar). Mijn ervaring omvat samenwerking met veel verschillende instrumentalisten en zangers, optreden als solist en samenwerkend lid in verschillende orkesten en het ontvangen van hoofdprijzen in verschillende wedstrijden. Terwijl ik momenteel mijn uitvoerings- en opnamecarrière in België voortzet, ontwikkel ik mijn privémuziekstudio in het centrum van Antwerpen en kijk ik ernaar uit om nieuwe studenten te ontmoeten.
verified badge
De focus in het piano lesgeven ligt op techniek, interpretatie en theory voor de gevorderden. Deze elementen zijn inbegrepen op een speelse manier bij de beginners. De aandacht in deze proces is gericht op de individuele specifieke wensen van de leerling.
verified badge
HET SPIJT ME, OP HET MOMENT ZIT ALLES VOL... Excuses voor het ongemak!

Wil je graag viool of altviool leren η spelen? Dan ben je op de juiste plaats!
Ik heb een Master in de Muziek diplom van het Koninklijk Conservatorium Antwerpen en ik hou van les te geven! Met een grote pedagogische ervaring coach ik altijd met geduld en glimlach en kan ik de lessen op jouw eigen maat brengen.
De les kan in het Nederlands, in het Engels of in het Grieks zijn!
Voor alle leeftijden!
Aarzel niet om me te contacteren voor meer informatie!
verified badge
Wil je muziek leren spelen op je eigen tempo, en in een ontspannen sfeer? Zonder verplichte theorielessen, zonder druk, stress of examens? Heb je het druk met school, of met ander hobby’s? Of is de muziekschool niet te combineren met een job, en voel je meer voor de persoonlijke aanpak van privéles? Dan kan je bij me terecht voor een dagelijks lessenpakket, dat we kunnen aanpassen aan je persoonlijke verwachtingen en ambitie. Dat kan wekelijks, tweewekelijks.. met of zonder theorie. Je kan bij mij zowel overdag als ‘s avonds terecht, een vast dag hoeft evenmin.

Arabisch Luit of de Ud speelt een zeer vooraanstaande rol in de Arabisch muziek: men noemt hem de ‘sultan’ van de Arabisch instrumenten.
In deze lessen zullen we het traditionale instrumentale repertoire benaderen met origineel gezichtspunt, Egyptisch school, Iraqis school en Marokaanse school, ornamenten en elementen van virtuositeit analyseren.

Ik heb veel ervaringen met lesgeven dan zowel jonge kinderen, adolescenten als volwassenen, je lessen worden volledig op jouw maat gemaakt.
verified badge
Cellolessen voor alle niveaus:
Mijn belangrijkste doel met mijn lesgeven is om mijn passie voor muziek met mijn studenten te delen. Ik ben er sterk van overtuigd dat deze passie leidt tot discipline en nieuwsgierigheid die alle andere aspecten van iemands leven ten goede komen. Of mijn leerlingen nu wel of niet besluiten om muziek als hun hoofdberoep na te streven, ik geloof dat ze veel te winnen hebben bij het leren van de cello. Naast de discipline die je leert, geeft muziek maken op zichzelf voldoening!! :)

Conservatorium Voorbereiding:
In mijn ervaring als muzikant die de afgelopen negen jaar in België woont en werkt, heb ik een kloof opgemerkt in de muzikale opleiding van jonge Belgische muziekstudenten die de overstap maken van muziekacademies naar conservatoria. Vaak beschikken deze jonge muziekstudenten die naar conservatoria willen, niet over het vereiste niveau om door te stromen naar een hogere opleiding in de muziek. Met mijn privélessen wil ik deze kloof overbruggen door specifiek (maar niet uitsluitend) op deze studenten in te spelen. Ik ben ervan overtuigd dat er een enorme vraag is naar dit soort onderwijs, en ik kan dat bieden.
verified badge
Ik ben Cèlia, een Catalaanse celliste die in Antwerpen woont. Voor mijn bachelordiploma heb ik gestudeerd aan de HKU Utrechts Conservatorium en mijn masterdiploma aan het Koninklijk Conservatorium Antwerpen.

Ik bied cello- en muziektheorielessen aan voor alle niveaus. Ik heb meerdere jaren ervaring met het lesgeven aan kinderen en volwassenen in individuele en groepslessen. Ik pas de inhoud van de lessen aan op het niveau, de behoeften en de doelen van elke leerling.

Ik ben een zeer enthousiast persoon die graag met mensen werkt en muziek maakt. Ik spreek Catalaans, Spaans, Engels en een basisniveau Nederlands.
verified badge
Ik geef privélessen basgitaar aan beginners en gevorderden die hun begrip van harmonie en muziektheorie willen verdiepen. Daarnaast behandelen we basgitaartechniek aan de hand van lesboeken. Ik stel wekelijks oefeningen samen met behulp van verschillende basgitaarlesboeken en baslijnen uit nummers naar keuze. De nadruk op muziektheorie, harmonie en gehoortraining kan worden aangepast aan de behoeften en verwachtingen van de leerling.

Enkele onderwerpen die ik in mijn lessen behandel, zijn de volgende:

- Basisbegrippen van muzieknotatie
- Tonaliteit, intervallen, drieklanken, akkoorden, toonladders en arpeggio's
- Functionele harmonie
- Improvisatie
- Baslijnconstructie en groove
verified badge
Naast mijn professionele carrière als cellist geef ik ook heel graag vioolles voor iedereen. U bent welkom voor mijn aangepast les voor elke mensen en kan ik je verder laten groeien als een muzikant. Wees welkom! :)
Mijn ervaring als proffesionele muzikant kan ik u direct in cotact brengen met het kwaliteit van het klank maken. En het is vooral LEUK!
verified badge
De inhoud van de lessen wordt aangepast aan de noden en wensen van elke leerling.
Het is mogelijk om een combinatie van muziektheorie en instrument te volgen, of enkel te focussen op één aspect.

Afhankelijk van het doel van de leerling wordt het niveau, de lesmethode en de muziekstijlen in samenspraak aangepast en gepersonaliseerd.
Samen bekijken we wat jouw leervraag is en welke methode het best bij jou aansluit.

Als docent ben ik bekend met verschillende stijlen, van klassieke muziek (barok, impressionisme, classicisme, romantiek en hedendaagse muziek), tot Folk music, jazz standards, pop nummers of minimalistische muziek.
Daarnaast bestaat er ook de mogelijkheid om te werken vanuit improvisaties.

De lessen zijn geschikt voor alle leeftijden en niveaus, het persoonlijke profiel van de leerling staat centraal.
verified badge
Aangenaam kennismaking :D

Mijn naam is Melvin en ik ben een pianist/componist en muziektheoreticus, die graag mensen wil begeleiden met een passie voor muziek ! In mijn lessen geef ik 3 verschillende vakken waar ik in gespecialiseerd ben en misschien jou kan helpen om je skills als musicus te verbeteren.

-Wil je intuïtief piano spelen zonder dat je erover nadenkt of vertolkend partituren spelen, dan is piano + improvisatie de studie voor jou ! Samen zullen we de grenzen van de traditionele bladmuziek doorbreken en je leren om je innerlijke muzikaliteit te laten stromen. Of je nu een beginnende pianist bent die verlangt naar het improviseren van eenvoudige melodieën, of een ervaren speler die nieuwe expressieve wegen wil verkennen, ik zal proberen je inspireren en aanmoedigen om je muzikale horizon te verbreden.

-Heb je altijd je eigen muziek willen schrijven, maar weet je niet hoe je eraan begint ? Dan zullen we samen je creatieve grenzen verleggen en jou helpen om je eigen muzikale meesterwerken te ontwikkelen. Of je nu een beginnende componist bent die zijn eerste stappen zet, of een ervaren muzikant die op zoek is naar nieuwe inspiratie, ik ben er om je te begeleiden en te inspireren op jouw unieke compositiereis.

-Heb je nood aan theorie omdat je bepaalde elementen van de muziek niet begrijpt ? Geen zorgen ! Stap voor stap zullen we samen de fundamenten van muziektheorie verkennen, waarbij we ons verdiepen in noten, akkoorden, ritme en structuur. Je zult ontdekken hoe al deze elementen samenwerken om meesterwerken te creëren, of algemeen partituren beter te begrijpen als muzikant.


Ik kijk er naar uit om jou te ontmoeten :D

Melvin
verified badge
Deze les is voor mensen die gepassioneerd zijn over de saxofoon en geïnteresseerd zijn in het leren spelen ervan of het verbeteren van zijn/haar huidige vaardigheden. Ook deze les zal je helpen met het verbeteren van je oor en melodisch denken.

Als je een complete beginner bent en bang bent voor het feit dat het niet zal werken - geen stress, geef ik je een garantie dat je je eerste nummer zult spelen na een 5e les!

Als je al wat ervaring hebt en een stap verder wilt gaan - kijk ik ernaar uit om je door de hele reis van nieuwe muzikale ervaringen te leiden.

Ik heb een persoonlijke benadering van elk van mijn studenten, dus je kunt er zeker van zijn dat de lessen niet saai zullen zijn! Ik vind het erg inspirerend als de student hem/haar elke les een verschil hoort maken.

__________________________________

Mijn naam is Vadim en ik ben professioneel saxofonist. Ondanks mijn jonge leeftijd van 20 heb ik mijn bachelor- en masterdiploma behaald in een van de beste conservatoria ter wereld (Koninklijk Conservatorium Antwerpen en Koninklijk Conservatorium Brussel) met hoge onderscheiding. Naast mijn studie gaf ik wereldwijd les (privélessen, masterclasses, workshops) op verschillende niveaus en leeftijden: van beginners tot conservatoriumstudenten, van 8 tot 68 jaar.

Ik word ook beschouwd als een artiest van het gerenommeerde saxofoonmerk Yanagisawa Saxophones (Japan) en een groeiend merk van saxofoonaccessoires JLV Sound (Frankrijk).
verified badge
Ik ben afgestudeerd aan het Conservatorium van Antwerpen en speel al 20 jaar cello. Ondanks mijn jonge leeftijd heb ik sinds 2012, na vele audities te hebben gewonnen, meegespeeld in orkestprojecten in 18 Europese landen. Ik heb regelmatig deelgenomen aan muziekcursussen en workshops.
Momenteel werk ik als freelancer en ben ik actief als concertmuzikant en privédocent.
Uit eigen ervaring weet ik hoe belangrijk het is om thuis verstandig en effectief te oefenen. Daarom help ik graag jonge cellostudenten die niet op de hulp van hun ouders, die muzikant zijn, kunnen rekenen. Ik werk ook met volwassenen die hun dromen willen verwezenlijken of hun vaardigheden van vroeger weer willen opfrissen.
verified badge
Noten lezen is essentieel voor elke muzikant, van beginner tot professional, zowel voor ritmische als melodische instrumenten. Ben je een beginner of muziekstudent en heb je hulp nodig? Dan ben ik er voor je. We behandelen de basisprincipes tot aan de meest complexe ritmes en leren je noten lezen in alle toonsoorten. Daarnaast komen ook de basisprincipes van harmonie en muziekanalyse aan bod.
verified badge
Heeft uw kind altijd al graag gezongen, gedanst of op tafel getrommeld? Dan zijn deze muzieklessen misschien iets voor hem of haar!

Tijdens deze lessen maken kinderen op een speelse manier kennis met de wereld van muziek.

We zingen, bewegen, luisteren, improviseren en ontdekken verschillende instrumenten. Door spelletjes en creatieve activiteiten werken we aan ritmegevoel, muzikaal gehoor, expressie en zelfvertrouwen.

De lessen worden aangepast aan de leeftijd en interesses van elk kind. Er is geen voorkennis nodig. Het belangrijkste doel is dat kinderen plezier beleven aan muziek en hun creativiteit kunnen ontwikkelen in een positieve en ontspannen sfeer.
verified badge
Wil je klassieke gitaar leren spelen met een solide techniek, een prachtige klank en een beter begrip van muziek?

Ik geef gepersonaliseerde klassieke gitaarlessen voor kinderen, tieners en volwassenen, van absolute beginners tot gevorderden. Elke les wordt aangepast aan het niveau, de muzikale interesses en de persoonlijke doelen van de leerling.

Tijdens de lessen kunnen we werken aan:

• Klassieke gitaartechniek en een gezonde houding
• Noten lezen, ritme en muziektheorie
• Toonvorming, coördinatie en muzikale expressie
• Repertoire aangepast aan uw niveau en interesses
• Effectieve en gestructureerde oefenmethoden
• Voorbereiding op examens, audities en optredens
• Oplossingen voor spanningen en specifieke technische problemen

Mijn lesmethode combineert technische ontwikkeling met muzikale expressie. Ik corrigeer niet alleen fouten: ik help studenten te begrijpen hoe ze efficiënt kunnen oefenen en hoe ze zelfverzekerdere en zelfstandigere muzikanten kunnen worden.

Ik heb een master in muziek behaald aan het Koninklijk Conservatorium Antwerpen en ben met onderscheiding afgestudeerd aan de Nationale Autonome Universiteit van Mexico (UNAM). Ik heb ongeveer 15 jaar ervaring als klassiek gitarist en vijf jaar leservaring op scholen.

De lessen worden zowel fysiek in Edegem en omgeving als online aangeboden. De lessen kunnen worden gegeven in het Spaans, Engels, Middelduits of Nederlands (basisniveau).
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Yahandí