facebook
favorite button
member since icon
Sinds september 2025
Leraar sinds september 2025
Engels leren met een echte anglophone, voor alle niveaus
course price icon
Van 41 € /h
arrow icon
Zoek je een Engelse docent die verder gaat dan de standaard lessen van een Nederlandstalige tutor? Als native speaker én meertalig, opgegroeid en opgeleid in internationale Engelstalige scholen en met een diploma in hoger onderwijs in het Engels, breng ik een authentieke en diepgaande beheersing van de taal.

Mijn lessen zijn gericht op het uitbreiden van je vocabulaire, het verbeteren van je schrijfvaardigheid, en het ontwikkelen van een natuurlijk gevoel voor Engelse zinsbouw en stijl. Ik help je niet alleen beter Engels te spreken, maar ook Engels te spreken, te schrijven en te denken als een echte anglophone.

Of je nu je Engels wilt verbeteren voor studie, werk of persoonlijke ontwikkeling, mijn lessen zijn op maat gemaakt en afgestemd op jouw niveau en doelen — met een focus op kwaliteit en resultaat die je bij een reguliere Nederlandstalige docent vaak niet vindt.
Locatie
green drop pin icon
|
Gebruik Ctrl + muiswiel om in te zoomen
zoom in iconzoom out icon
location type icon
Plaats gekozen door de student :
  • In de omgeving van Amsterdam, Nederland
location type icon
Online vanuit Nederland
Over
Ik ben een native English speaker en mijn moedertaal is ook Nederlands. Ik ben opgegroeid in verschillende landen en heb internationale Engelstalige scholen gevolgd, met hoger onderwijs in het Engels. Dankzij mijn internationale achtergrond en echte anglophone ervaring bied ik een niveau en aanpak die je bij reguliere Nederlandse docenten vaak niet vindt. Mijn specialisatie ligt in het verbeteren van schrijfvaardigheid, ook op academisch niveau, en het uitbreiden van vocabulaire. Tegelijkertijd sta ik ook open voor algemene Engelse lessen om spreken, luisteren, lezen en schrijven te verbeteren. Ik geef persoonlijke, resultaatgerichte lessen, afgestemd op jouw niveau en doelen.
Opleiding
Ik ben afgestudeerd aan de Willem de Kooning Academie en de United Nations International School in New York, en heb daarnaast gestudeerd aan Amsterdam University College, waar ik een internationale Engelstalige opleiding heb gevolgd.
Leservaring
Ik heb eerder kort bijles Engels gegeven en heb als freelance schrijver in het Engels gewerkt, waarbij ik veel mensen heb geholpen hun spreek- en schrijfvaardigheid te verbeteren. Daarnaast werk ik momenteel als docent beeldende vorming, waarbij ik ervaring heb in het begeleiden van leerlingen en het uitleggen van complexe onderwerpen op een begrijpelijke manier. Deze ervaringen stellen me in staat om op maat gemaakte, effectieve Engelse lessen te geven voor studenten van verschillende niveaus.
Leeftijd
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
60 minuten
90 minuten
120 minuten
De les wordt gegeven in
Nederlands
Engels
Vaardigheden
Engels als tweede taal (esl)
Engels voor volwassenen
School
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00)
New York
at teacher icon
Online via webcam
at home icon
Bij de student thuis
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
De lessen bij mij zullen uw vertrouwen in het gebruik van Engels voor werk en in uw vrije tijd vergroten!
Leer praktische Engelse vaardigheden en heb plezier terwijl je dit doet!

Goed Engels spreken betekent meer overvloed in je leven door meer geld te verdienen voor jou en je gezin.

Ik heb een duidelijk en vriendelijk Brits Engels accent, wat het leren veel gemakkelijker voor je zal maken

Ik heb 2 universitaire diploma's en 2 professionele onderwijscertificaten. En hebben al meer dan 10 jaar les gegeven aan studenten van alle leeftijden van over de hele wereld!

U bent van harte welkom en ik kijk ernaar uit om van u te horen :-)
verified badge
Ik ben gespecialiseerd in Engels (Brits en Amerikaans) onderwijs voor moedertaalsprekers en niet-moedertaalsprekers van alle leeftijden, en heb ervaring met het werken met:
• jonge kinderen die voor het eerst Engels leren
• leerlingen in het basis- en voortgezet onderwijs die de Engelse taal en de bijbehorende literatuur bestuderen
• volwassen professionals en senioren die hun taalvaardigheden willen verbeteren of uitspraak- of presentatievaardigheden willen ontwikkelen

Ik heb twee diploma's in Engelse taal- en letterkunde (BA en Mst) van de Universiteit van Oxford en ben ook afgestudeerd aan het International Baccalaureate (IB) Diploma-programma. Ik heb een creatieve benadering ontwikkeld in mijn sessies met studenten waarbij de specifieke talenten en interesses van een student (ongeacht het onderwerp) worden toegepast in het proces van taalverwerving, samen met de gelijktijdige ontwikkeling van kritische vaardigheden zoals nauw en zorgvuldig lezen, argumentatie, geschreven stijl en effectieve communicatie.

Ik ben vertrouwd met de vereisten en ingewikkeldheden van een reeks nationale en internationale diplomaprogramma's. Bij het werken met studenten die een academische syllabus aanvullen, is mijn doel altijd om hen te positioneren om te slagen in de opdrachten en beoordelingen die zijn opgesteld door een primaire instructeur.
verified badge
Ik ben werkend en afgestudeerd in het vakgebied Mechanical Engineering. 4 jaar bijles ervaring. Achtergrond: VWO N&T profiel. Ik help jou graag met exacte vakken en het begrijpen van natuurkunde en wiskunde A of B. Verder help ik je graag met Engels grammatica, papers of presentaties. Ik praat vloeiend Engels en ik heb tweetalig onderwijs gedaan en mijn Cambridge certificaat behaald.
Het lijkt me leuk je te ontmoeten!
verified badge
Engels is de Lingua Franca van tegenwordig. Het is een waardevolle vaardigheid om te bezitten, nuttig voor iedereen. Het is handig in de zich steeds ontwikkelende wereld waarin we leven en opent deuren naar veel plaatsen, ook in de geest. Bovendien verbetert tweetaligheid de cognitieve vaardigheden.

Of je nu je spreekvaardigheid wilt verbeteren en de taalbarrière wilt doorbreken of je je beter wilt voorbereiden op een Engels examen, ik kom je te hulp.

Ik ben een 3-jarige taalstudent, ik heb de C1 + niveaus in het Engels behaald. Ik heb 2 jaar ervaring in Londen, waar ik de RP (received pronunciation) heb geleerd en 3 jaar ervaring in de International Academia in Amsterdam. Mijn taalkundige achtergrond geeft me het vermogen om de geluiden en verschillende processen van de Engelse taal uit te leggen, vanuit een perspectief dat veel native-speakers niet kennen. Tijdens het lesgeven oefen ik de holistische benadering. Ik ben van mening dat taal bedoeld is voor mensen van elke leeftijd en opleiding, maar ik ben me ervan bewust dat iedereen een persoonlijke benadering verdient. Daarom bied ik de eerste kennismaking onbetaald aan, zodat we kennis kunnen maken en de verwachtingen van beide kanten kunnen bespreken.

In de lessen zal ik proberen om je zelfvertrouwen en kennis in het Engels te vergroten. We werken aan 4 niveaus: spreken, luisteren, lezen en schrijven. Ik zal me concentreren op je sterke punten en je leren hoe je die in je voordeel kunt gebruiken bij het leren. We zullen uw potentieel benutten en samen de doelen bereiken die u voor uzelf heeft gesteld.
verified badge
Mijn naam is Robbert. Een moedertaalspreker Engels en een CELTA-gecertificeerde leraar Engels, gevestigd in Amsterdam, Nederland. Geïnteresseerd in het verbeteren van je Engels? Ik bied online Engelse lessen, in-company trainingen en op maat gemaakte lesplannen voor groepen en individuen. Ben je een beginner of gevorderd? Wil je algemeen of zakelijk Engels verbeteren? Wat uw wensen ook zijn, u kunt het hier vinden. Met een ruime onderwijservaring sinds 2011, sta ik klaar om voor u het juiste trainingsprogramma samen te stellen.

De lessen zullen zich richten op spreekvaardigheid en conversatie. Ook grammatica, woordenschat en hedendaagse onderwerpen komen aan bod.

Laat u niet misleiden door mijn naam! Ik ben een native speaker uit de VS.
verified badge
Hoi! Ik ben Tanya.
Ik ben geboren in Italië, maar de laatste twee jaar van mijn leven heb ik de wereld rondgereisd, vooral in Midden- en Zuid-Amerika en het Midden-Oosten, op afstand gereisd en gewerkt.
Ik ben een professionele docente met 6 jaar ervaring. Ik werkte aan de vertaling van medische en juridische artikelen, panelen in het glasmuseum in Venetië en werkte als tolk aan het hof van Venetië.
Ik heb een diploma in talen, ik ben gecertificeerd in internationaal recht en ik ben een language coach. Language coach houdt in dat ik je niet alleen een taal leer, maar ook hoe nieuwe talen te leren!
Ik zal je hele leertraject nauwlettend volgen, om het meeste uit je vaardigheden te halen!
Dat komt omdat ik graag nieuwe talen leer! Daarom ben ik na jaren studeren polyglot geworden (8 talen - Italiaans, Engels, Spaans, Frans, Japans, Arabisch, Hebreeuws, Nederlands) en heb ik zelf een methode bedacht om jou de taal te leren die jij wilt leren!
Door de jaren heen heb ik geleerd mijn werk te modelleren volgens de persoonlijke behoeften van elke student en heb ik een methode ontwikkeld waarmee mijn studenten de taal op een snelle en leuke manier kunnen leren.
Mijn hobby is mijn grootste passie is het leren van andere talen, daarom kan ik uit mijn ervaring veel van de problemen begrijpen die verband houden met het leren van een vreemde taal.
Mijn lessen gebaseerd zijn op een specifieke methode die ik heb ontworpen om het leren te vergemakkelijken en te versnellen.
Mijn lessen zijn beschikbaar in het Italiaans, Engels, Spaans, Frans, Hebreeuws, Nederlands en Arabisch.
GROEPLESSEN mogelijk!
Tot snel! :-)
verified badge
Mijn naam is Saskia en ik heb een Bachelor of Secondary Education uit Australië. Ik heb twee jaar lesgegeven op middelbare scholen in Australië. De vakken die ik heb gegeven zijn onder andere Engels, Geschiedenis, Economie, Aardrijkskunde en Politiek. Ik spreek ook Japans en kan beginners op weg helpen.
verified badge
Met meer dan 20 jaar ervaring heb ik zowel basis- als voortgezet onderwijs gegeven op particuliere en openbare scholen. Gedurende deze tijd heb ik gewerkt met tweedetaalstudenten Engels en met studenten met leerproblemen.

Daarnaast kan ik u helpen uw kind te helpen zijn organisatorische vaardigheden te verbeteren.

Houd er rekening mee dat ik uitsluitend bijlessen aanbied in Amsterdam en niet in de omliggende gebieden.
verified badge
Helpen bij het beter worden in talen. De basis op orde krijgen, grammatica maar ook de cultuur leren te begrijpen.

Samen zorgen we ervoor dat je beter wordt in de gewenste taal. Italiaans Frans of Engels.

Ik ben een gezellige gast en wil jou graag helpen om jouw doel te bereiken!
verified badge
Grammatica en gesprek. Nederlands en Engels.
Lezen en gesprek
Koken. Ingrediënten en technieken.diverse.keukens zoals Nederlands, Frans,Engels bijvoorbeeld
High tea, Italiaans, Spaans bijvoorbeeld paella, Indonesisch, portugees en vegetarisch
verified badge
Engels Bijles

Bij mijn Engels bijles bied ik op maat gemaakte lessen aan voor zowel beginners als gevorderden, afgestemd op de specifieke behoeften en doelen van de leerling. Of je nu hulp nodig hebt met grammatica of het schrijven van essays, ik sta klaar om je te ondersteunen.

Wat je kunt verwachten:

- **Individuele aandacht:** Persoonlijke begeleiding die gericht is op jouw leerstijl en tempo.
- **Grammatica en woordenschat:** Uitleg en oefeningen om je kennis van de Engelse taal te verdiepen.
- **Schrijfvaardigheid:** Begeleiding bij het schrijven van essays, met aandacht voor structuur, stijl en correct taalgebruik.
- **Spreekvaardigheid:** Gesprekken en praktijkoefeningen om je zelfvertrouwen en vloeiendheid in het Engels te verbeteren.
- **Luistervaardigheid:** Oefeningen met luisterfragmenten en interactieve activiteiten om je luistervaardigheden te versterken.
- **Examenvoorbereiding:** Specifieke training en tips voor het succesvol afleggen van Engelse taalexamens zoals IELTS, TOEFL, Cambridge English en meer.

Mijn doel is om je te helpen je Engelse taalvaardigheden te verbeteren op een manier die leuk, effectief en relevant is voor jouw persoonlijke of professionele doelen.

Neem gerust contact op voor meer informatie of om een kennismakingsgesprek in te plannen. Samen werken we aan jouw succes in het Engels!
verified badge
Ik ben gespecialiseerd in het helpen van studenten om uit te blinken in economie, accountancy en Engels door duidelijke, persoonlijke begeleiding te bieden. Of je nu worstelt met complexe economische theorieën, boekhoudkundige principes of het verbeteren van je Engelse taalvaardigheid, ik kan je de ondersteuning bieden die je nodig hebt. Mijn aanpak is gericht op het vereenvoudigen van moeilijke concepten, het geven van praktische voorbeelden en het garanderen van een diepgaand begrip van elk onderwerp. Met bijles op maat en een passie om studenten te helpen slagen, zet ik me in om je zelfvertrouwen en academische prestaties te vergroten.
verified badge
Op zoek naar extra hulp met Engels op school? Bij mij ben je aan het juiste adres. Ik help je graag met al je vragen en begeleid je in het oefenen met de onderwerpen die je moeilijk vindt. Gaat spreken heel goed, maar lukt schrijven voor je gevoel wat minder? Dan gaan we samen met leuke opdrachten aan de slag om je schrijfvaardigheid bij te spijkeren. Dus of je nou alles van het vak nog een beetje lastig vindt, of bepaalde onderwerpen zoals schrijf-, luister- of spreekvaardigheid: ik ga graag met jou op zoek naar de manier die het beste bij jou past om hierin stappen te zetten. Ik pas mijn lessen aan op het niveau en de leerstijl van iedere leerling, zodat jij zo goed mogelijk je doel kan bereiken.

Als je concrete vragen hebt over je schoolwerk of je moeite hebt met Engels op school is het het handigst om het materiaal dat je op school krijgt in de bijlessen als lijdraad te gebruiken. Dit kan ik dan aanvullen met meer opdrachten en materiaal dat past bij jouw niveau.

Ik heb zelf op een tweetalige middelbare school gezeten en Engels op International Baccalaureate (IB) niveau gevolgd. Heb je dus hulp nodig met oefenen voor een Cambridge of IB examen, dan kan dat natuurlijk ook!

Neem vooral contact op als je geïnteresseerd bent of vragen hebt.
verified badge
Lessen

Ik geef verschillende soorten lessen, volledig afgestemd op jouw niveau en leerstijl. Of je nu beter wilt leren spreken, een examen moet voorbereiden of gewoon meer zelfvertrouwen wilt krijgen — we maken samen een plan dat bij jou past. In elke les draait het om praktisch gebruik van de taal en vooral: veel spreken.

Studiebegeleiding/Bijles

Engels hoeft geen struikelvak te zijn. Met een beetje extra hulp kun je veel sneller vooruitgang boeken. In mijn begeleiding werk ik met studenten van de Universiteit (master en bachelor), HBO, MBO, VWO, HAVO, VMBO die uitdagingen ondervinden met grammatica, lezen, luisteren, schrijven en spreken. We pakken precies aan waar jij moeite mee hebt — zodat je de stof echt begrijpt én betere cijfers haalt.

Examenvoorbereiding

Bereid je met vertrouwen voor op je Engels eindexamen (VMBO, HAVO of VWO). Samen oefenen we oude examens, bespreken we veelgemaakte fouten en leer ik je slimme strategieën om teksten beter te begrijpen en antwoorden scherper te formuleren. Zo weet je precies wat je kunt verwachten en ga je met een gerust gevoel het examen in.

Spreken

Veel mensen kennen de regels van het Engels best goed, maar vinden het lastig om die kennis om te zetten in een soepel gesprek. In mijn lessen oefen je precies dát. We werken aan uitspraak, zinsopbouw en vloeiend spreken, maar vooral aan het durven praten. Met gerichte feedback help ik je om met meer gemak en vertrouwen Engels te spreken — in elke situatie.

Uitspraak

Wil je dat je Engels natuurlijker klinkt? Met een paar praktische aanpassingen kun je je uitspraak en intonatie enorm verbeteren. In deze lessen leer je hoe je klanken goed vormt, hoe je een natuurlijk ritme gebruikt en hoe je typische “Nederlandse” fouten voorkomt. Je zult merken dat je Engels al snel veel natuurlijker klinkt.

Grammatica

Als je eenmaal snapt hoe het werkt, wordt Engels juist veel makkelijker. In mijn lessen leer je de regels op een begrijpelijke manier en pas je ze meteen toe in gesprekken en oefeningen. Zo leer je niet alleen wat juist is, maar ook waarom — en dat maakt het verschil in hoe natuurlijk je Engels klinkt.
verified badge
Tijdens mijn bijles Engels krijgt de student gerichte hulp bij huiswerk en ondersteuning bij alle onderdelen van het vak. We richten ons op het verbeteren van taalvaardigheid- zoals grammatica, woordenschat, lezen, schrijven en uitspraak- met extra aandacht voor de gebieden waar de leerling vastloopt. Samen werken we doelgericht aan het oplossen van taalproblemen en het opbouwen van zelfvertrouwen, zodat de student sterker en zelfstandiger wordt in Engels.
message icon
Contacteer Brody
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
De lessen bij mij zullen uw vertrouwen in het gebruik van Engels voor werk en in uw vrije tijd vergroten!
Leer praktische Engelse vaardigheden en heb plezier terwijl je dit doet!

Goed Engels spreken betekent meer overvloed in je leven door meer geld te verdienen voor jou en je gezin.

Ik heb een duidelijk en vriendelijk Brits Engels accent, wat het leren veel gemakkelijker voor je zal maken

Ik heb 2 universitaire diploma's en 2 professionele onderwijscertificaten. En hebben al meer dan 10 jaar les gegeven aan studenten van alle leeftijden van over de hele wereld!

U bent van harte welkom en ik kijk ernaar uit om van u te horen :-)
verified badge
Ik ben gespecialiseerd in Engels (Brits en Amerikaans) onderwijs voor moedertaalsprekers en niet-moedertaalsprekers van alle leeftijden, en heb ervaring met het werken met:
• jonge kinderen die voor het eerst Engels leren
• leerlingen in het basis- en voortgezet onderwijs die de Engelse taal en de bijbehorende literatuur bestuderen
• volwassen professionals en senioren die hun taalvaardigheden willen verbeteren of uitspraak- of presentatievaardigheden willen ontwikkelen

Ik heb twee diploma's in Engelse taal- en letterkunde (BA en Mst) van de Universiteit van Oxford en ben ook afgestudeerd aan het International Baccalaureate (IB) Diploma-programma. Ik heb een creatieve benadering ontwikkeld in mijn sessies met studenten waarbij de specifieke talenten en interesses van een student (ongeacht het onderwerp) worden toegepast in het proces van taalverwerving, samen met de gelijktijdige ontwikkeling van kritische vaardigheden zoals nauw en zorgvuldig lezen, argumentatie, geschreven stijl en effectieve communicatie.

Ik ben vertrouwd met de vereisten en ingewikkeldheden van een reeks nationale en internationale diplomaprogramma's. Bij het werken met studenten die een academische syllabus aanvullen, is mijn doel altijd om hen te positioneren om te slagen in de opdrachten en beoordelingen die zijn opgesteld door een primaire instructeur.
verified badge
Ik ben werkend en afgestudeerd in het vakgebied Mechanical Engineering. 4 jaar bijles ervaring. Achtergrond: VWO N&T profiel. Ik help jou graag met exacte vakken en het begrijpen van natuurkunde en wiskunde A of B. Verder help ik je graag met Engels grammatica, papers of presentaties. Ik praat vloeiend Engels en ik heb tweetalig onderwijs gedaan en mijn Cambridge certificaat behaald.
Het lijkt me leuk je te ontmoeten!
verified badge
Engels is de Lingua Franca van tegenwordig. Het is een waardevolle vaardigheid om te bezitten, nuttig voor iedereen. Het is handig in de zich steeds ontwikkelende wereld waarin we leven en opent deuren naar veel plaatsen, ook in de geest. Bovendien verbetert tweetaligheid de cognitieve vaardigheden.

Of je nu je spreekvaardigheid wilt verbeteren en de taalbarrière wilt doorbreken of je je beter wilt voorbereiden op een Engels examen, ik kom je te hulp.

Ik ben een 3-jarige taalstudent, ik heb de C1 + niveaus in het Engels behaald. Ik heb 2 jaar ervaring in Londen, waar ik de RP (received pronunciation) heb geleerd en 3 jaar ervaring in de International Academia in Amsterdam. Mijn taalkundige achtergrond geeft me het vermogen om de geluiden en verschillende processen van de Engelse taal uit te leggen, vanuit een perspectief dat veel native-speakers niet kennen. Tijdens het lesgeven oefen ik de holistische benadering. Ik ben van mening dat taal bedoeld is voor mensen van elke leeftijd en opleiding, maar ik ben me ervan bewust dat iedereen een persoonlijke benadering verdient. Daarom bied ik de eerste kennismaking onbetaald aan, zodat we kennis kunnen maken en de verwachtingen van beide kanten kunnen bespreken.

In de lessen zal ik proberen om je zelfvertrouwen en kennis in het Engels te vergroten. We werken aan 4 niveaus: spreken, luisteren, lezen en schrijven. Ik zal me concentreren op je sterke punten en je leren hoe je die in je voordeel kunt gebruiken bij het leren. We zullen uw potentieel benutten en samen de doelen bereiken die u voor uzelf heeft gesteld.
verified badge
Mijn naam is Robbert. Een moedertaalspreker Engels en een CELTA-gecertificeerde leraar Engels, gevestigd in Amsterdam, Nederland. Geïnteresseerd in het verbeteren van je Engels? Ik bied online Engelse lessen, in-company trainingen en op maat gemaakte lesplannen voor groepen en individuen. Ben je een beginner of gevorderd? Wil je algemeen of zakelijk Engels verbeteren? Wat uw wensen ook zijn, u kunt het hier vinden. Met een ruime onderwijservaring sinds 2011, sta ik klaar om voor u het juiste trainingsprogramma samen te stellen.

De lessen zullen zich richten op spreekvaardigheid en conversatie. Ook grammatica, woordenschat en hedendaagse onderwerpen komen aan bod.

Laat u niet misleiden door mijn naam! Ik ben een native speaker uit de VS.
verified badge
Hoi! Ik ben Tanya.
Ik ben geboren in Italië, maar de laatste twee jaar van mijn leven heb ik de wereld rondgereisd, vooral in Midden- en Zuid-Amerika en het Midden-Oosten, op afstand gereisd en gewerkt.
Ik ben een professionele docente met 6 jaar ervaring. Ik werkte aan de vertaling van medische en juridische artikelen, panelen in het glasmuseum in Venetië en werkte als tolk aan het hof van Venetië.
Ik heb een diploma in talen, ik ben gecertificeerd in internationaal recht en ik ben een language coach. Language coach houdt in dat ik je niet alleen een taal leer, maar ook hoe nieuwe talen te leren!
Ik zal je hele leertraject nauwlettend volgen, om het meeste uit je vaardigheden te halen!
Dat komt omdat ik graag nieuwe talen leer! Daarom ben ik na jaren studeren polyglot geworden (8 talen - Italiaans, Engels, Spaans, Frans, Japans, Arabisch, Hebreeuws, Nederlands) en heb ik zelf een methode bedacht om jou de taal te leren die jij wilt leren!
Door de jaren heen heb ik geleerd mijn werk te modelleren volgens de persoonlijke behoeften van elke student en heb ik een methode ontwikkeld waarmee mijn studenten de taal op een snelle en leuke manier kunnen leren.
Mijn hobby is mijn grootste passie is het leren van andere talen, daarom kan ik uit mijn ervaring veel van de problemen begrijpen die verband houden met het leren van een vreemde taal.
Mijn lessen gebaseerd zijn op een specifieke methode die ik heb ontworpen om het leren te vergemakkelijken en te versnellen.
Mijn lessen zijn beschikbaar in het Italiaans, Engels, Spaans, Frans, Hebreeuws, Nederlands en Arabisch.
GROEPLESSEN mogelijk!
Tot snel! :-)
verified badge
Mijn naam is Saskia en ik heb een Bachelor of Secondary Education uit Australië. Ik heb twee jaar lesgegeven op middelbare scholen in Australië. De vakken die ik heb gegeven zijn onder andere Engels, Geschiedenis, Economie, Aardrijkskunde en Politiek. Ik spreek ook Japans en kan beginners op weg helpen.
verified badge
Met meer dan 20 jaar ervaring heb ik zowel basis- als voortgezet onderwijs gegeven op particuliere en openbare scholen. Gedurende deze tijd heb ik gewerkt met tweedetaalstudenten Engels en met studenten met leerproblemen.

Daarnaast kan ik u helpen uw kind te helpen zijn organisatorische vaardigheden te verbeteren.

Houd er rekening mee dat ik uitsluitend bijlessen aanbied in Amsterdam en niet in de omliggende gebieden.
verified badge
Helpen bij het beter worden in talen. De basis op orde krijgen, grammatica maar ook de cultuur leren te begrijpen.

Samen zorgen we ervoor dat je beter wordt in de gewenste taal. Italiaans Frans of Engels.

Ik ben een gezellige gast en wil jou graag helpen om jouw doel te bereiken!
verified badge
Grammatica en gesprek. Nederlands en Engels.
Lezen en gesprek
Koken. Ingrediënten en technieken.diverse.keukens zoals Nederlands, Frans,Engels bijvoorbeeld
High tea, Italiaans, Spaans bijvoorbeeld paella, Indonesisch, portugees en vegetarisch
verified badge
Engels Bijles

Bij mijn Engels bijles bied ik op maat gemaakte lessen aan voor zowel beginners als gevorderden, afgestemd op de specifieke behoeften en doelen van de leerling. Of je nu hulp nodig hebt met grammatica of het schrijven van essays, ik sta klaar om je te ondersteunen.

Wat je kunt verwachten:

- **Individuele aandacht:** Persoonlijke begeleiding die gericht is op jouw leerstijl en tempo.
- **Grammatica en woordenschat:** Uitleg en oefeningen om je kennis van de Engelse taal te verdiepen.
- **Schrijfvaardigheid:** Begeleiding bij het schrijven van essays, met aandacht voor structuur, stijl en correct taalgebruik.
- **Spreekvaardigheid:** Gesprekken en praktijkoefeningen om je zelfvertrouwen en vloeiendheid in het Engels te verbeteren.
- **Luistervaardigheid:** Oefeningen met luisterfragmenten en interactieve activiteiten om je luistervaardigheden te versterken.
- **Examenvoorbereiding:** Specifieke training en tips voor het succesvol afleggen van Engelse taalexamens zoals IELTS, TOEFL, Cambridge English en meer.

Mijn doel is om je te helpen je Engelse taalvaardigheden te verbeteren op een manier die leuk, effectief en relevant is voor jouw persoonlijke of professionele doelen.

Neem gerust contact op voor meer informatie of om een kennismakingsgesprek in te plannen. Samen werken we aan jouw succes in het Engels!
verified badge
Ik ben gespecialiseerd in het helpen van studenten om uit te blinken in economie, accountancy en Engels door duidelijke, persoonlijke begeleiding te bieden. Of je nu worstelt met complexe economische theorieën, boekhoudkundige principes of het verbeteren van je Engelse taalvaardigheid, ik kan je de ondersteuning bieden die je nodig hebt. Mijn aanpak is gericht op het vereenvoudigen van moeilijke concepten, het geven van praktische voorbeelden en het garanderen van een diepgaand begrip van elk onderwerp. Met bijles op maat en een passie om studenten te helpen slagen, zet ik me in om je zelfvertrouwen en academische prestaties te vergroten.
verified badge
Op zoek naar extra hulp met Engels op school? Bij mij ben je aan het juiste adres. Ik help je graag met al je vragen en begeleid je in het oefenen met de onderwerpen die je moeilijk vindt. Gaat spreken heel goed, maar lukt schrijven voor je gevoel wat minder? Dan gaan we samen met leuke opdrachten aan de slag om je schrijfvaardigheid bij te spijkeren. Dus of je nou alles van het vak nog een beetje lastig vindt, of bepaalde onderwerpen zoals schrijf-, luister- of spreekvaardigheid: ik ga graag met jou op zoek naar de manier die het beste bij jou past om hierin stappen te zetten. Ik pas mijn lessen aan op het niveau en de leerstijl van iedere leerling, zodat jij zo goed mogelijk je doel kan bereiken.

Als je concrete vragen hebt over je schoolwerk of je moeite hebt met Engels op school is het het handigst om het materiaal dat je op school krijgt in de bijlessen als lijdraad te gebruiken. Dit kan ik dan aanvullen met meer opdrachten en materiaal dat past bij jouw niveau.

Ik heb zelf op een tweetalige middelbare school gezeten en Engels op International Baccalaureate (IB) niveau gevolgd. Heb je dus hulp nodig met oefenen voor een Cambridge of IB examen, dan kan dat natuurlijk ook!

Neem vooral contact op als je geïnteresseerd bent of vragen hebt.
verified badge
Lessen

Ik geef verschillende soorten lessen, volledig afgestemd op jouw niveau en leerstijl. Of je nu beter wilt leren spreken, een examen moet voorbereiden of gewoon meer zelfvertrouwen wilt krijgen — we maken samen een plan dat bij jou past. In elke les draait het om praktisch gebruik van de taal en vooral: veel spreken.

Studiebegeleiding/Bijles

Engels hoeft geen struikelvak te zijn. Met een beetje extra hulp kun je veel sneller vooruitgang boeken. In mijn begeleiding werk ik met studenten van de Universiteit (master en bachelor), HBO, MBO, VWO, HAVO, VMBO die uitdagingen ondervinden met grammatica, lezen, luisteren, schrijven en spreken. We pakken precies aan waar jij moeite mee hebt — zodat je de stof echt begrijpt én betere cijfers haalt.

Examenvoorbereiding

Bereid je met vertrouwen voor op je Engels eindexamen (VMBO, HAVO of VWO). Samen oefenen we oude examens, bespreken we veelgemaakte fouten en leer ik je slimme strategieën om teksten beter te begrijpen en antwoorden scherper te formuleren. Zo weet je precies wat je kunt verwachten en ga je met een gerust gevoel het examen in.

Spreken

Veel mensen kennen de regels van het Engels best goed, maar vinden het lastig om die kennis om te zetten in een soepel gesprek. In mijn lessen oefen je precies dát. We werken aan uitspraak, zinsopbouw en vloeiend spreken, maar vooral aan het durven praten. Met gerichte feedback help ik je om met meer gemak en vertrouwen Engels te spreken — in elke situatie.

Uitspraak

Wil je dat je Engels natuurlijker klinkt? Met een paar praktische aanpassingen kun je je uitspraak en intonatie enorm verbeteren. In deze lessen leer je hoe je klanken goed vormt, hoe je een natuurlijk ritme gebruikt en hoe je typische “Nederlandse” fouten voorkomt. Je zult merken dat je Engels al snel veel natuurlijker klinkt.

Grammatica

Als je eenmaal snapt hoe het werkt, wordt Engels juist veel makkelijker. In mijn lessen leer je de regels op een begrijpelijke manier en pas je ze meteen toe in gesprekken en oefeningen. Zo leer je niet alleen wat juist is, maar ook waarom — en dat maakt het verschil in hoe natuurlijk je Engels klinkt.
verified badge
Tijdens mijn bijles Engels krijgt de student gerichte hulp bij huiswerk en ondersteuning bij alle onderdelen van het vak. We richten ons op het verbeteren van taalvaardigheid- zoals grammatica, woordenschat, lezen, schrijven en uitspraak- met extra aandacht voor de gebieden waar de leerling vastloopt. Samen werken we doelgericht aan het oplossen van taalproblemen en het opbouwen van zelfvertrouwen, zodat de student sterker en zelfstandiger wordt in Engels.
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Brody