facebook
favorite buttonMarkeer als favoriet
favorite buttonMarkeer als favoriet
member icon
Betrouwbare leraar
van29.00EUR/ h

Docent Engels, AMI Montessorigids, docent speciale behoeften

Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Als gepassioneerde en veelzijdige basisschoolleraar met een impactvolle 13-jarige reis in het onderwijs, geloof ik van harte in de potentie en aangeboren talenten van ieder kind. Mijn avontuur begon in Sri Lanka en leidde me in 2018 naar Nederland, waar ik mijn missie heb voortgezet: het vinden van innovatieve manieren om met kinderen te werken. Momenteel geef ik les als Montessori-opvoeder, gespecialiseerd in de zorg en opvoeding van kinderen van drie tot zes jaar.

Ik heb ervaring met het onderwijzen van kinderen in verschillende rollen als Montessori-gids, leerkracht in het basisonderwijs, privéleraar die inspeelt op de behoeften van individuele kinderen en een gekwalificeerde leerkracht voor speciaal onderwijs. Deze verschillende rollen hebben mijn vaardigheden aangescherpt en mijn vermogen verbeterd om tegemoet te komen aan de individuele behoeften van elk kind.

Naast mijn ervaring als docent heb ik ook privémuzieklessen piano en orgel gegeven aan kinderen tussen de 3 en 10 jaar. Met een zachte en geduldige benadering, afgestemd op de unieke behoeften en leeftijd van elk kind, laat ik ze kennismaken met de betoverende muziekwereld. Deze privélessen bieden jonge leerlingen de mogelijkheid om hun creativiteit en het plezier van het bespelen en luisteren naar muziekinstrumenten te ontdekken.

In mijn Engelse taallessen concentreer ik me op het verbeteren van de woordenschat, het lezen, de schrijfvaardigheid en de grammatica. Maar hier wordt het spannend: ik breng ook de flair van een gekwalificeerde docent spraak en drama in mijn lesstrategieën. Deze dynamische aanpak voegt creativiteit, expressie en interactiviteit toe aan het taalleerproces.

Als je op zoek bent naar een leraar, dan heb je een leuke, actieve en ongelooflijk geduldige leraar gevonden. Ik pas mijn Engelse lessen aan met behulp van programma's die passen bij de niveaus en behoeften van elk kind. Mijn doel is om van leren een vreugdevol avontuur te maken, en ervoor te zorgen dat ze niet alleen uitblinken in het Engels, maar ook essentiële spreekvaardigheid en zelfvertrouwen ontwikkelen. Samen beginnen we aan een reis van groei en leren die tegemoet komt aan het unieke potentieel van uw kind.

Locatie

Op een locatie gekozen door de leraar : Alphen aan den Rijn, Nederland
Les via webcam

|
Use ctrl + wheel to zoom!
+

Algemene info

Leeftijd:
Peuters (0-3 jaar oud)
Kleuters (4-6 jaar oud)
Kinderen (7-12 jaar oud)
Niveau van de leerling:
Beginner
Gemiddeld
Duur:
30 minuten
45 minuten
60 minuten
90 minuten
De les wordt gegeven in:Engels, Singalees, Nederlands

Over

Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Ik volgde de bacheloropleiding Special Needs Education aan de Open Universiteit van Sri Lanka. Daar leerde ik over onderwijstechnologie voor studenten met speciale behoeften, de waarden van basisonderwijs, kinderrechten en onderwijsmanagement. Ik bezit ook kennis over het aanpassen van mijn schoolcurriculum in een inclusief klaslokaal. Ik heb ook veel oefensessies gegeven om mijn eigen lesmethoden te ontwikkelen. Ik heb de DETE behaald aan de Universiteit van Colombo. Hier werd ik opgeleid in meer geavanceerde concepten voor lezen, schrijven, spreken, luisteren en literatuur in het Engels. Ik volgde CPTE aan het Institute of Western Music and Speech, waarin ik mijn taalvaardigheden verder verbeterde. Ik volgde AMI ook in het Good Shepherd Maria Montessori Center, Sri Lanka, waar ik de praktijk en principes van de Montessori-methode voor kinderen opdeed.
Ik was een onderwijzer in Colombo International school-Srilanka (CIS), in Good Shepherd Montessori House of children (als een AMI Montessori Teacher), en ook Sunflower International Primary School als een Montessori Teacher.
Lesgeven is een zeer veeleisend beroep en volgens mijn ervaring zie ik mijn studenten slagen en regelmatig positieve resultaten behalen. Het is geen geheim dat ik enorm gedreven word door hun harde werk en prestaties. Soms ben ik kinderen tegengekomen die niet geïnteresseerd zijn en erg afgeleid zijn in een leeromgeving, maar ik gebruik als opvoeder veelzijdige educatieve strategieën om de verborgen talenten van studenten aan te moedigen.

Opleiding

Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Diploma van Bachelor in het bijzonder onderwijs, Engels diploma voor leraar Engels (DETE), Certificaat van bekwaamheid voor het Engels leren (CPTE), Montessori Diploma (AMI), IELTS (Academische test)

Leservaring

Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
13+ jaar lesgeven op verschillende gevestigde internationale scholen/montessories als basisschoolleraar, evenals privéleservaring aan kinderen van verschillende nationaliteiten.
Gebaseerd op een decennium van toegewijde dienstverlening als AMI Montessori-opvoeder, breng ik een schat aan ervaring en passie mee naar de wereld van het voor- en vroegschoolse onderwijs. Ik ben gespecialiseerd in kinderen van 3 tot 6 jaar en zet mij in voor het creëren van een verzorgende en stimulerende leeromgeving. Naast mijn Montessori-expertise heb ik een diploma buitengewoon onderwijs. Deze educatieve achtergrond stelt mij in staat om samengestelde ondersteuning te bieden aan kinderen met uiteenlopende leerbehoeften, waardoor een gastvrije en stimulerende omgeving voor elk kind wordt gegarandeerd tijdens mijn sessies. Naast mijn klassikale ervaring, bied ik ook privélessen aan. Hierdoor kan ik nauw samenwerken met individuele kinderen, tegemoetkomen aan hun specifieke behoeften en hun intellectuele en persoonlijke groei bevorderen.
Als toegewijde basisschoolleraar met meer dan tien jaar ervaring, wil ik van leren een avontuur voor kinderen maken. Ik ben er van harte van overtuigd dat elk kind een klein genie in wording is, en ik ben hier om ze te helpen schitteren en vloeiend te communiceren in een wereldwijde taal. Mijn onderwijsmissie? Geef je Engelse vaardigheden een boost! We duiken in de spannende wereld van woordenschat, lezen, schrijven, spreken en grammatica. Maar hier is de twist: ik ben niet jouw typische leraar Engels. Daarnaast ben ik gediplomeerd spraak- en dramadocent. We leren dus niet alleen; we spelen het uit, spelen met woorden en hebben onderweg een geweldige leerervaring. Daarnaast heb ik ook goede ervaring met het begeleiden van expatgezinnen. Ik begrijp dat verhuizen naar een nieuw land een wervelwind kan zijn, vooral voor de kleintjes. Maar onder mijn begeleiding zal uw kind niet alleen de Engelse taal goed beheersen, maar ook meer vertrouwen krijgen in zijn communicatieve vaardigheden. Laten we dus van het leren van Engels een leuke en fantastische reis voor uw kind maken. Of het nu door middel van boeken, spelletjes of een beetje drama is, ik ben hier om hun passie voor de taal aan te wakkeren en hen te helpen bedreven te worden in het uiten van zichzelf.

Stel een vraag

Stuur een bericht waarin je je wensen uitlegt, waarna Jenevieve snel zal reageren:
Hoe meer details, des te beter.
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"

Beschikbaarheid typische week

(GMT -04:00) New York
MaDiWoeDoVrijZatZo
0
  
  
  
  
  
  
  
1
  
  
  
  
  
  
  
2
  
  
  
  
  
  
  
3
  Maandag om 3:00
  Dinsdag om 3:00
  
  
  Vrijdag om 3:00
  Zaterdag om 3:00
  
4
  Maandag om 4:00
  Dinsdag om 4:00
  
  
  Vrijdag om 4:00
  Zaterdag om 4:00
  
5
  Maandag om 5:00
  Dinsdag om 5:00
  
  
  Vrijdag om 5:00
  Zaterdag om 5:00
  
6
  Maandag om 6:00
  Dinsdag om 6:00
  
  
  Vrijdag om 6:00
  Zaterdag om 6:00
  
7
  Maandag om 7:00
  Dinsdag om 7:00
  
  
  Vrijdag om 7:00
  Zaterdag om 7:00
  
8
  Maandag om 8:00
  Dinsdag om 8:00
  
  
  Vrijdag om 8:00
  Zaterdag om 8:00
  
9
  Maandag om 9:00
  Dinsdag om 9:00
  
  
  Vrijdag om 9:00
  Zaterdag om 9:00
  
10
  
  
  
  
  
  
  
11
  
  
  
  
  
  
  
12
  
  
  
  
  
  
  
13
  
  
  
  
  
  
  
14
  
  
  
  
  
  
  
15
  
  
  
  
  
  
  
16
  
  
  
  
  
  
  
17
  
  
  
  
  
  
  
18
  
  
  
  
  
  
  
19
  
  
  
  
  
  
  
20
  
  
  
  
  
  
  
21
  
  
  
  
  
  
  
22
  
  
  
  
  
  
  
23
  
  
  
  
  
  
  
van 29€Bij de leraar thuis
van 29€Les via webcam

Good-fit Leraar Garantie


Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.

Online reputatie

  • Leraar sinds september 2018
  • Geverifieerd telefoonnummer
  • Verbonden met Google
  • Verbonden met Linkedin

Beschikbaarheid typische week

(GMT -04:00) New York
MaDiWoeDoVrijZatZo
0
  
  
  
  
  
  
  
1
  
  
  
  
  
  
  
2
  
  
  
  
  
  
  
3
  Maandag om 3:00
  Dinsdag om 3:00
  
  
  Vrijdag om 3:00
  Zaterdag om 3:00
  
4
  Maandag om 4:00
  Dinsdag om 4:00
  
  
  Vrijdag om 4:00
  Zaterdag om 4:00
  
5
  Maandag om 5:00
  Dinsdag om 5:00
  
  
  Vrijdag om 5:00
  Zaterdag om 5:00
  
6
  Maandag om 6:00
  Dinsdag om 6:00
  
  
  Vrijdag om 6:00
  Zaterdag om 6:00
  
7
  Maandag om 7:00
  Dinsdag om 7:00
  
  
  Vrijdag om 7:00
  Zaterdag om 7:00
  
8
  Maandag om 8:00
  Dinsdag om 8:00
  
  
  Vrijdag om 8:00
  Zaterdag om 8:00
  
9
  Maandag om 9:00
  Dinsdag om 9:00
  
  
  Vrijdag om 9:00
  Zaterdag om 9:00
  
10
  
  
  
  
  
  
  
11
  
  
  
  
  
  
  
12
  
  
  
  
  
  
  
13
  
  
  
  
  
  
  
14
  
  
  
  
  
  
  
15
  
  
  
  
  
  
  
16
  
  
  
  
  
  
  
17
  
  
  
  
  
  
  
18
  
  
  
  
  
  
  
19
  
  
  
  
  
  
  
20
  
  
  
  
  
  
  
21
  
  
  
  
  
  
  
22
  
  
  
  
  
  
  
23
  
  
  
  
  
  
  
van 29€Bij de leraar thuis
van 29€Les via webcam

Good-fit Leraar Garantie


Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.

Deel deze pagina


Marijke
Basisschool: rekenen, taal, spelling, (begrijpend) lezen, cito-voorbereiding
Denkt u dat uw kind baat heeft bij één-op-één begeleiding in zijn/haar eigen vertrouwde omgeving? Ik kom bij u thuis langs! Laat mij kijken wat de behoeftes zijn op didactisch gebied. Ik heb kennis van alle vakgebieden en van alle jaargroepen van de basisschool. Ik heb de beschikking over allerhande oefenmateriaal. Samen met u en uw kind stellen we haalbare doelen op en gaan we aan de slag. Let wel, voorop staat een zekere ongedwongenheid en gezelligheid. Uw kind heeft er namelijk al een hele schooldag op zitten, als ik langs kom ... Benieuwd wat ik voor uw kind kan betekenen? Reageer vrijblijvend!

Prashil
Bijles aan huis in wiskunde/natuurkunde/wetenschappen voor het (IB) of Britse curriculum (IGCSE en A-levels).
Welkom bij mijn bijles wiskunde, natuurkunde en wetenschap, speciaal ontworpen voor jonge geesten die zich voorbereiden op IB MYP, IGCSE en GCSE-examens. Als gepassioneerde leerling en toegewijde tutor, zet ik me in om studenten te helpen deze boeiende onderwerpen niet alleen te begrijpen, maar ook een liefde voor ze te ontwikkelen. Dit is wat u kunt verwachten van mijn bijlessessies Gepersonaliseerd leren: Elke leerling is uniek en ik geloof in het afstemmen van mijn lesmethoden op de individuele behoeften van elke leerling. Ik oordeel niet; in plaats daarvan concentreer ik me op het begrijpen van hun sterke punten en verbeterpunten om een ondersteunende en aanmoedigende leeromgeving te creëren. Conceptanalyse: Ik verdeel complexe onderwerpen in eenvoudigere, beter beheersbare delen, waardoor het voor studenten gemakkelijker wordt om uitdagende concepten te begrijpen en een sterke basis in natuurkunde en wetenschap op te bouwen. Student-Centred Approach: Ik vind het leuk om studenten les te geven en streef er voortdurend naar om hun nieuwsgierigheid en passie voor leren aan te wakkeren. Ik streef ernaar om elke les boeiend en plezierig te maken, en studenten te helpen de echte toepassingen van wat ze leren te herkennen. Gedeelde strategieën: Als student die zich succesvol heeft gekwalificeerd voor het Engineering Entrance-examen en momenteel in het buitenland studeert met een volledig gefinancierde beurs, breng ik mijn eigen leerstrategieën en studietechnieken mee. Deze bewezen methoden zullen studenten helpen hun academische doelen te bereiken. Continue verbetering: Ik leer en groei altijd, net als mijn studenten. Deze mindset van continue verbetering, die ik actief promoot, inspireert en motiveert studenten om het beste uit zichzelf te halen. Het stelt mij in staat om op de hoogte te blijven van de nieuwste educatieve trends en technieken, zodat mijn studenten de best mogelijke begeleiding krijgen. Ondersteunende omgeving: Ik moedig studenten aan om vragen te stellen, hoe triviaal ze ook lijken. Door een vriendelijke en comfortabele sfeer te creëren, zorg ik ervoor dat studenten zich op hun gemak voelen en openstaan om hun twijfels en nieuwsgierigheid te uiten, wat leidt tot een dieper begrip van de onderwerpen.

Erika
Spaanse en Engelse lessen met Erika in België :)
Lesgeven is mijn passie en als moedertaalspreker heb ik het genoegen gehad om in contact te komen met studenten over de hele wereld. Mijn ervaringen in Tsjechië zijn daar een voorbeeld van, want daar gaf ik les in het Engels aan kinderen. We kunnen ons verdiepen in de complexiteit van communicatie, waarbij we ons richten op wat voor u belangrijk is. Ik bereid studenten voor op tests als DELE en SIELE, waarbij ik mijn aanpak afstem op uw unieke doelen, of het nu gaat om het behalen van een examen, het verkennen van de wereld of gewoon het verdiepen in taal en cultuur. Mijn lessen hebben een informele wending: we kunnen rondlopen, een kopje koffie of thee pakken en leren een plezierige ervaring maken. Het beste deel voor mij is wanneer studenten hun dankbaarheid uiten voor onze tijd samen. Ik geloof dat taal meer is dan alleen woorden en ik kijk ernaar uit om mijn perspectief met u te delen. Ik kan niet wachten om je te ontmoeten en samen aan deze taalreis te beginnen!

Soukaina
Engels en Nederlands docent voor kinderen onder de 17 jaar
Engels is een wereld taal en daarom erg belangrijk om te leren voor de toekomst van uw kind. Door het op jonge leeftijd te leren zal veel in zijn of haar voordeel komen op bijvoorbeeld werk en school gebied, maar ook op het gebied van reizen en internationale vrienden maken. Heeft uw kind nog moeite met Nederlands spreken, dan kan ik daar ook bij helpen.

Candela
Privé (online) lessen Engels en Spaans voor alle niveaus en doeleinden!
Het leren van een nieuwe taal opent deuren naar nieuwe werelden, en mijn lessen zijn ontworpen om die reis zowel effectief als plezierig te maken. Als ervaren docent Engels en Spaans en taalkundige bied ik persoonlijke lessen aan, afgestemd op de behoeften van elke student, of je nu je spreekvaardigheid, schrijfvaardigheid, grammatica of uitspraak wilt verbeteren, of je wilt verdiepen in academische onderwerpen zoals taalkunde en literatuur. In onze lessen krijg je zelfvertrouwen, leer je praktische vaardigheden en ontwikkel je een dieper begrip van de taal door middel van boeiende activiteiten, conversatieoefeningen en persoonlijke feedback. Mijn aanpak combineert gedegen academische kennis met creatieve en dynamische lesmethoden, waarbij ik er altijd op gericht ben om leren betekenisvol, toegankelijk en motiverend te maken. Samen bouwen we een pad uit dat jou helpt jouw taaldoelen te bereiken - of het nu voor academische doeleinden, werk, reizen of persoonlijke verrijking is!

Karin
Nederlands en Engels - taalles, bijles en extra ondersteuning
Wil jij je taalvaardigheden verbeteren of misschien en nieuwe taal leren? Ik bied enthousiaste, op maat gemaakte lessen in Nederlands en Engels. Met jarenlange ervaring in het onderwijzen van talen en een passie voor communicatie, help ik je vloeiender en zelfverzekerder te spreken, schrijven en gaan we samen aan de slag met de grammatica. Of je nu je Nederlands wil perfectioneren, Engels voor werk of studie nodig hebt, of de taal wil leren voor reizen; ik zorg ervoor dat je doelen binnen handbereik komen. Mijn lessen zijn interactief, praktijkgericht en aangepast aan jouw leerstijl en niveau. Samen werken we met duidelijke stappen en haalbare doelen, zodat je snel vorderingen ziet. Met mij als docent ontdekt je niet alleen de taal, maar ook de cultuur en de nuances die je helpen om écht te communiceren en indruk te maken.

Florence
Leraar secundair, tweetalig FR-NL en afgestudeerd in tolk geeft privélessen in het Nederlands en Engels
De methodologie die voor mijn privélessen is gekozen, past zich aan de specifieke behoeften van de student aan, van de jongste (leert lezen) tot de meest ervaren: voorbereiding op een examen, een reis naar het buitenland, een heroriëntatie professioneel, ... de cursussen kunnen variëren van een conversatietafel tot een meer academische structuur met de nadruk op grammatica, vervoeging en woordenschat, of toch gebaseerd zijn op het thema van een bepaalde professionele sector.

Stefan
Online taalonderwijs Engels - uw behoeften, uw ontwikkeling!
In de wereld van vandaag is Engels een bijna essentiële vaardigheid geworden. Of u nu uw vaardigheid in deze taal wilt verbeteren voor uw werk of privéleven, ik kan u helpen. Ik heb een masterdiploma Engels, een lerarenopleiding en werk al meer dan tien jaar in het Engels. Wat uw behoeften ook zijn, ik weet zeker dat ik u kan helpen. Mijn lesmethoden zijn altijd afgestemd op de behoeften van de cursist. Ik gebruik meerdere bronnen, zoals audio, video, tekst en veel conversatie, om je te helpen wennen aan alle aspecten van de taal. De onderwerpen waar we ons op richten, zijn de onderwerpen die jij kiest.

Laura
Spaanse en Engelse lessen voor alle niveaus. Een nieuwe taal leren!
Hallo, mijn naam is Laura, mijn taal is Spaans, maar ik heb ook een goed niveau Engels (C2 Cambridge) omdat ik ben opgegroeid in een internationale omgeving. Ik vind het leuk om mijn taalkennis met andere mensen te delen en te zien hoe mijn studenten elke dag verbeteren. In mijn lessen pas ik me aan de doelstellingen en behoeften van elke leerling aan, maar voor mij is het belangrijkste dat mijn leerlingen leren en plezier hebben tijdens mijn lessen. Bent u geïnteresseerd in mijn cursussen, neem dan vrijblijvend contact met mij op!

Emir
Lessons for understanding & speaking the Turkish / English / Dutch languages
Whether you're interested in developing your reading or writing skills, boosting your grammar, improving your pronunciation or just casual conversations in a foreign language, i've got you. First up we'll be discussing your expectations from these classes and I'll plan something from there on depending on your needs and aims. If you have any questions during class or have a specific subject you want to learn, you're of course free to let me know. See you at our class :) Okuma/yazma becerilerinizi ilerletmek, dil bilginizi geliştirmek, telaffuzunuzu bir üst seviyeye taşımak veya yabancı bir dilde diyalog kurmak olsun, hiç sıkıntınız olmasın. Derslerle alakalı beklentilerinizi konuştuktan sonra ihtiyaç ve hedeflerinize göre bir plan oluşturup buradan yürüyeceğiz. Ders esnasında sorunuz olur, özellikle öğrenmek istediğiniz bir konu olur söyleyin yeter. Görüşmek dileğiyle :D Of je nou wilt vooruitkomen met je lezen en schrijven, je grammar of uitspraak verbeteren, of gewoon converseren in een vreemde taal, je bevindt je op de juiste plek. Aanvankelijk zullen we over je verwachtingen gaan en daarna zal ik een plan voorbereiden, dat het beste zal uitkomen afhankelijk van je behoeften en doelen. Als je vragen hebt tijdens de les of graag een bepaalde onderwerp wilt leren, is dat volkomen prima. Zie ik je tijdens les ;)

Patricia
Op maat gemaakte Engelse lessen voor Spaanstaligen
Hallo allemaal! Mijn naam is Patricia. Ik ben tweetalig (Engels/Spaans) en gecertificeerd taaldocent. Sinds 2004 geef ik les in Spaans en Engels als vreemde talen. Ik heb mijn taalstudie afgerond aan de Nationale Universiteit van Salta en het Instituut voor Engelse Studies. Ik ben een betrokken, verantwoordelijke en professionele docent die voortdurend bijscholing volgt. Ik heb geen grenzen aan mijn geduld en kan, als het nodig is, duizend manieren bedenken om iets uit te leggen. Deze cursus Engels is speciaal bedoeld voor moedertaalsprekers van het Spaans. Binnen een paar weken leert u hoe u op een eenvoudige manier kunt communiceren met mensen op uw werk, in uw familie en in uw dagelijks leven. Ik ben gespecialiseerd in het ontwerpen van cursussen op maat voor elke student, waarbij ik rekening houd met zijn of haar kennis, behoeften, interesses en vereisten. In de 19 jaar dat ik docent ben, heb ik nog nooit twee keer dezelfde cursus gegeven. Ik kan studiemateriaal speciaal voor iedere student samenstellen en produceren. Ben je geïnteresseerd in het leren van de Amerikaanse variant van het Engels? Of vindt u Brits-Engels prettiger? Ik plan graag uw lessen in op basis van de taalvariant die het beste bij uw wensen en behoeften past. Heb je een sollicitatiegesprek? Woont u in Nederland en spreken uw familie, collega's en vrienden alleen Engels? Wilt u met de leraren van uw kinderen praten? Maak je geen zorgen, met mijn lessen kun je dit alles en nog veel meer doen in slechts een paar weken studie. Ik ben gepassioneerd door talen en communicatie, lesgeven is mijn roeping. Grammatica zal bij mij nooit een probleem zijn. Ik kan je zelfs beloven dat je ervan zult genieten en dat je er plezier in zult hebben! Ik kijk uit naar je bericht :)

Chaimae
Online bijles voor taalvakken(Duits, Engels en Nederlands) in het Nederlands voor middelbare scholieren meiden van elk niveau.
Ik ben een studente aan de uni en ik zou meiden online bijles willen geven om hen te ondersteunen op middelbaar niveau. Je kunt bij mij terecht als je moeite hebt met leren of bijvoorbeeld projecten en huiswerk. Ik wil aan het begin graag kort bespreken wat jouw wens(en) is/zijn. Mijn beschikbaarheid is niet altijd hetzelfde, dus wat hieronder staat kan veranderen. Ik kan helpen met verschillende vakken. Ik heb Duits, Engels en Nederlands op VWO niveau afgerond.

Yoshka
Les in Nederlands, Nederlands als tweede taal en Engels
Ik ben gespecialiseerd in het lesgeven in Nederlands, NT2 en Engels. Ik kan jou helpen jouw Nederlands of/en of Engels naar een hoger niveau te tillen. In de lessen zal ik gaan kijken naar jouw behoeftes en wensen. Aan de hand daarvan gaan we samen doelen stellen en gaan we er samen voor zorgen dat jij deze doelen gaat halen!

Hugh
Verbeter je Engels en heb plezier terwijl je aan je communicatieve vaardigheden werkt om te groeien in zelfvertrouwen! Ik ben een Britse moedertaalspreker.
De lessen bij mij zullen uw vertrouwen in het gebruik van Engels voor werk en in uw vrije tijd vergroten! Leer praktische Engelse vaardigheden en heb plezier terwijl je dit doet! Goed Engels spreken betekent meer overvloed in je leven door meer geld te verdienen voor jou en je gezin. Ik heb een duidelijk en vriendelijk Brits Engels accent, wat het leren veel gemakkelijker voor je zal maken Ik heb 2 universitaire diploma's en 2 professionele onderwijscertificaten. En hebben al meer dan 10 jaar les gegeven aan studenten van alle leeftijden van over de hele wereld! U bent van harte welkom en ik kijk ernaar uit om van u te horen :-)

Lucie
Cursussen Engels (online)
Hallo, mijn naam is Lucie en ik help je graag met het leren van Engels, hetzij vanaf het begin of om je kennis te verbeteren. Ik vind het geweldig om mijn studenten aan het spreken te krijgen, omdat ik denk dat oefenen het geheim is van het leren van een taal en het verbeteren van je kennis. Ik structureer mijn lessen altijd rond thema's uit het echte leven (hoe stel je jezelf voor, hoe maak je een afspraak, hoe ga je winkelen, hoe ga je naar de dokter, praat je op het werk, enz.). We zullen grammatica, woordenschat en uitspraak samen bekijken. Als je halfgevorderd bent, doen we ook cursussen over teksten. We zullen zowel grammatica als woordenschat in de praktijk brengen. Houd er rekening mee dat al mijn lessen online zijn (Skype of Google Meet).