Vertaald met Google
Royal British Etiquette Training, manieren en gedragstechnieken
Van 42 € /h
Heb je het gevoel dat je een opleiding in etiquette nodig hebt voor het dagelijks leven, het bedrijfsleven, evenementen of horecadiensten? Mijn bedrijf biedt Royal British Etiquette-training voor kinderen, dames en heren, zakelijke en horecamedewerkers op verschillende gebieden zoals Royal afternoon tea, Royal dining, Posture and Image, Business etiquette en Hospitality etiquette. Mijn bedrijf is gevestigd in China en is een Britse onderneming, maar begint nu ook in Nederland en biedt nu privélessen in het Engels of Nederlands en zelfs Chinees.
Certificaat van voltooiing aangeboden.
Certificaat van voltooiing aangeboden.
Extra informatie
Bij voorkeur slim gekleed als je buiten lesgeeft in een hotellounge of restaurant. Neem een kladblok of laptop mee om aantekeningen te maken
Locatie
Plaats gekozen door de student :
- In de omgeving van Almere, Nederland
Over
Brits en opgegroeid in Nederland en heb 17 jaar in Beijing en Canton gewoond en heb mijn eigen Royal Etiquette Academy in Canton. Ik ben een professionele Royal Etiquette Tutor getraind door een Britse Royal Butler en heb gewerkt met Princess Diana's Royal Butler Paul Burrell, maar ben ook docent in Butlering in China voor Chinees.
Mijn moedertaal is Engels en Nederlands, maar ook vloeiend Mandarijn Chinees en heb meer dan 70 Royal Etiquette lessen voor groepen van 20 gevolgd voor grote bedrijven zoals Mercedes, China Airlines, VIPSHOP.com, Cushman & Wakefield, Bayer, het Britse consulaat-generaal Guangzhou en nog veel meer referenties beschikbaar. Biedt nu privéles aan in Nederland.
Mijn moedertaal is Engels en Nederlands, maar ook vloeiend Mandarijn Chinees en heb meer dan 70 Royal Etiquette lessen voor groepen van 20 gevolgd voor grote bedrijven zoals Mercedes, China Airlines, VIPSHOP.com, Cushman & Wakefield, Bayer, het Britse consulaat-generaal Guangzhou en nog veel meer referenties beschikbaar. Biedt nu privéles aan in Nederland.
Opleiding
Opgeleid in bedrijfsmanagement, internationale cultuurtraining in China, Royal Etiquette Essentials-training in China en het VK. Mandarijn Chinees taalvaardigheden
Leservaring
Werkte met meer dan 8 internationale bedrijven in Nederland en China en heeft 17 jaar ervaring opgedaan in China op het gebied van PR, HR, Management, Business Development en Education. Ook opgeleid als Royal Butler door de voormalige Royal Butler van ZKH Prins Charles & Lady Diana
Leeftijd
Kleuters (4-6 jaar oud)
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
60 minuten
De les wordt gegeven in
Engels
Nederlands
Vaardigheden
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00)
New York
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Good-fit Leraar Garantie





