facebook
favorite button
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds februari 2021
Leraar sinds februari 2021
Vertaald met GoogleBekijk origineel
Muziekproductie en compositielessen met professionele muzikant en leraar (Royal College of Music London, MA Composition)
course price icon
Van 52 € /h
arrow icon
Ik bied les in compositie, met name filmmuziek, orkestratie en muziektheorie voor studenten (inclusief aankomende studenten), schoolkinderen en jongeren, gevorderde en ervaren en gewoon geïnteresseerde mensen in Duitsland. Afgelopen zomer heb ik mijn Master of Composition aan de Royal College of Music afgerond en ben nu terug verhuisd naar Leipzig. Omdat de lessen in het Engels werden gegeven, zijn ook Engels- of Nederlandssprekende studenten welkom.
Filmmuziek is een steeds populairder wordende specialiteit van compositie en is daarom in opkomst en niet alleen populair onder de jongere generatie. Klassieke compositie is ook een belangrijk onderdeel, daarom bied ik een scala aan van Vaughan Williams tot Wagner en John Williams tot Hans Zimmer (orkestmuziek - computermuziek).
Locatie
green drop pin icon
|
Gebruik Ctrl + muiswiel om in te zoomen
zoom in iconzoom out icon
location type icon
Bij de leraar :
  • Untere Eichstädtstraße, Leipzig, Deutschland
location type icon
Online vanuit Duitsland
Over
Ik ben filmmuziekcomponist, orkestrator en pianist. Als kind werd ik al verliefd op het filmgenre en, vooral door mijn muzikale opleiding, ben ik naast school altijd geïnteresseerd geweest in filmmuziek. Om deze reden besloot ik om precies dat onderwerp te bestuderen.
Eerst studeerde ik in Bonn aan de musicube academy, daarna in Arnhem aan de ArtEZ Hochschule der Künste, waar ik mijn bachelor behaalde. Maar ik wilde mezelf verder ontwikkelen en nog meer mogelijkheden krijgen om met gevestigde muzikanten samen te werken. Daarom ben ik naar Londen verhuisd, waar ik mijn master heb afgerond aan het Royal College of Music.
Ik leerde al vroeg piano spelen, wat me vandaag de dag nog steeds ondersteunt in mijn werk. Ik heb zelf al pianoles gegeven omdat ik het leuk vind om deze kunst aan een nieuwe generatie te onderwijzen.
Ik heb internationaal gewerkt met verschillende symfonieorkesten zoals het Bremen State Youth Orchestra, het Leipzig Youth Symphony Orchestra, het Ereprijs Orkest en enkele kleinere ensembles. Af en toe nam ik het dirigeren zelf over en mocht ik mijn opname regisseren in de Air-Edel Studio in Londen. Een van mijn recentere composities is opgenomen door het RCM Symphony Orchestra onder leiding van Matt Dunkley. Ik heb ook veel ervaring kunnen opdoen als kopiist in de Galaxy Studios in België.
Tijdens mijn studie in Londen kreeg ik vaak de kans om deel te nemen aan studieprojecten, wat resulteerde in zeer goede connecties met verschillende filmscholen zoals de London Film School en de Royal Academy of Dramatic Arts. Bovendien had ik de eer om vele masterclasses bij te wonen bij beroemde Hollywood-componisten, waaronder Harry Gregson-Williams, George Fenton en Matthias Weber.
Mijn grootste succes tot nu toe was met mijn eerste speelfilm en televisiefilm "Julia muss die", die 90 minuten duurde, geregisseerd door Marco Gadge, waarvoor ik eerder verschillende internationaal succesvolle korte films op muziek had gezet.
Ik ben ook erg trots dat ik de 2e prijs heb gewonnen bij de 1e Duitse Gamemusic Award 2012 (LJO Bremen). Door aan deze wedstrijd te werken, werd mij duidelijk dat ik het leuk vind om muziek te maken voor alle vormen van beeldende kunst. Ik zie het als mijn roeping om visuele media te perfectioneren door middel van akoestische invloeden. Het is een bijzonder genoegen en een eer voor mij om dit te doen voor internationale werken en met internationale artiesten.
Opleiding
Royal College of Music, Londen (Master of Composition)
ArtEZ Hogeschool voor de Kunsten, Arnhem (Bachelor of Music)
musicube academy, Bonn (diploma)
Thomas School in Leipzig (Abitur)
Leservaring
piano
Filmcompositie (filmmuziek)
klassieke compositie
Geluidsontwerp & mixen / masteren
Geluidstechniek / audiotechniek
Pedagogische didactiek
Lesgeven voor klassen en individuele studenten
geleerd van beroemde Hollywood-componisten (bijv.Harry Greyson-Williams, George Fenton, Richard Bellis)
meertalig (Engels, Nederlands)
Leeftijd
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
60 minuten
De les wordt gegeven in
Duits
Engels
Nederlands
Beoordelingen
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00)
New York
at teacher icon
Bij de leraar en via webcam
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Ik bied zanglessen en muziektheorie voor studenten (inclusief aankomende studenten), schoolkinderen en jongeren, gevorderde en ervaren en gewoon geïnteresseerde mensen in Leipzig. Ik heb afgelopen zomer mijn Master of Music aan het Royal College of Music in Londen afgerond en ben nu terug verhuisd naar Leipzig. Omdat de lessen in het Engels werden gegeven, zijn ook Engelssprekende studenten welkom.
Leipzig is een bolwerk van muziek en veel studenten willen hun muzikaliteit als kind al ontdekken. Je eigen stem is meestal de beste manier om de diverse en bijzondere talen van de muziekwereld te leren kennen. Maar ook gevorderde zangstudenten die graag kennis willen maken met nieuwe of andere methoden en elementen zijn bij mij aan het juiste adres met hun ideeën en wensen.
Over het algemeen bied ik mijn hulp graag aan voor beginners en gevorderden van alle leeftijden.
Lees meer
Ik bied pianolessen en muziektheoriecursussen aan voor studenten (inclusief aankomende studenten), schoolkinderen en jongeren, gevorderden of ervaren en gewoon geïnteresseerde mensen in Leipzig. Ik heb afgelopen zomer mijn Master of Composition afgerond aan het Royal College of Music in Londen en ben nu terug verhuisd naar Leipzig. Omdat de lessen in het Engels werden gegeven, zijn ook Engels- of Nederlandssprekende studenten welkom.
Leipzig is een bolwerk van muziek en veel studenten willen hun muzikaliteit als kind al ontdekken. Piano leren spelen is soms de beste manier om de diverse en bijzondere talen van de muziekwereld te leren kennen. Maar ook gevorderde pianostudenten die graag kennis willen maken met nieuwe of andere methoden en elementen zijn bij mij aan het juiste adres met hun ideeën en wensen.
Over het algemeen bied ik mijn hulp graag aan voor beginners en gevorderden van alle leeftijden.
Lees meer
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Alina
(Engelse versie hieronder)

Hallo lieve violisten en iedereen die er één wil worden,

Mijn naam is Alina en ik bied vioollessen aan voor beginners en gevorderden van alle leeftijden in het oosten van Leipzig. De beste indruk van mijn aanpak

Hier zijn slechts enkele belangrijke punten:
- Lessen voor beginners en gevorderden vanaf 6 jaar
- Het aanleren van gedegen speeltechniek met focus op een goede klankbeleving
- Muzikaal staat alles voor ons open, van folk tot jazz en van pop tot klassiek
- maar het allerbelangrijkste is de interactie: al mijn studenten krijgen de kans om in ensembles deel te nemen
- Eén of twee keer per jaar is er een vioolfestival. Dan komen we samen om muziek te spelen voor onze families en vrienden, te eten, drinken en samen van de tijd te genieten
- Mogelijke onderwijstalen zijn Duits, Engels en Nederlands
- geen gratis proefles
- Gevorderde violisten zijn ook welkom om te profiteren van het ensembleaanbod

Ik kijk ernaar uit om van je te horen en je te vergezellen op je avontuur met de viool.

Alina


Hallo beste violisten en iedereen die er één wil worden,

Mijn naam is Alina en ik bied vioollessen aan voor beginners en gevorderden van alle leeftijden in het oosten van Leipzig
Hier zijn slechts enkele belangrijke punten:
- lessen voor beginners en gevorderden vanaf 6 jaar
- het aanleren van een gedegen speeltechniek met focus op een goede klankbeleving
- stilistisch kunnen we overal naartoe gaan waar je maar wilt. Van traditionele stijlen tot jazz, pop en klassieke muziek, alles is mogelijk.
- het allerbelangrijkste is samenspelen: al mijn leerlingen krijgen de kans om in ensembles deel te nemen
- 1-2 keer per jaar organiseer ik een vioolfestival waar we samenkomen en muziek maken voor onze familie en vrienden, eten, drinken en samen genieten van de tijd
- instructietalen Duits, Engels of Nederlands
- geen gratis proefles
-Gevorderde spelers zijn vrij om zich gewoon aan te sluiten bij de aangeboden ensembles

Ik kijk er naar uit om van je te horen en je te vergezellen op je avontuur met de viool.

Alina
message icon
Contacteer Konstantin
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Alina
(Engelse versie hieronder)

Hallo lieve violisten en iedereen die er één wil worden,

Mijn naam is Alina en ik bied vioollessen aan voor beginners en gevorderden van alle leeftijden in het oosten van Leipzig. De beste indruk van mijn aanpak

Hier zijn slechts enkele belangrijke punten:
- Lessen voor beginners en gevorderden vanaf 6 jaar
- Het aanleren van gedegen speeltechniek met focus op een goede klankbeleving
- Muzikaal staat alles voor ons open, van folk tot jazz en van pop tot klassiek
- maar het allerbelangrijkste is de interactie: al mijn studenten krijgen de kans om in ensembles deel te nemen
- Eén of twee keer per jaar is er een vioolfestival. Dan komen we samen om muziek te spelen voor onze families en vrienden, te eten, drinken en samen van de tijd te genieten
- Mogelijke onderwijstalen zijn Duits, Engels en Nederlands
- geen gratis proefles
- Gevorderde violisten zijn ook welkom om te profiteren van het ensembleaanbod

Ik kijk ernaar uit om van je te horen en je te vergezellen op je avontuur met de viool.

Alina


Hallo beste violisten en iedereen die er één wil worden,

Mijn naam is Alina en ik bied vioollessen aan voor beginners en gevorderden van alle leeftijden in het oosten van Leipzig
Hier zijn slechts enkele belangrijke punten:
- lessen voor beginners en gevorderden vanaf 6 jaar
- het aanleren van een gedegen speeltechniek met focus op een goede klankbeleving
- stilistisch kunnen we overal naartoe gaan waar je maar wilt. Van traditionele stijlen tot jazz, pop en klassieke muziek, alles is mogelijk.
- het allerbelangrijkste is samenspelen: al mijn leerlingen krijgen de kans om in ensembles deel te nemen
- 1-2 keer per jaar organiseer ik een vioolfestival waar we samenkomen en muziek maken voor onze familie en vrienden, eten, drinken en samen genieten van de tijd
- instructietalen Duits, Engels of Nederlands
- geen gratis proefles
-Gevorderde spelers zijn vrij om zich gewoon aan te sluiten bij de aangeboden ensembles

Ik kijk er naar uit om van je te horen en je te vergezellen op je avontuur met de viool.

Alina
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Konstantin