van69.00EUR/ u
Celloles voor elke leeftijd en elk niveau in het mooie Utrecht!
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Mijn naam is Katerina en ik ben een Griekse, hardwerkende en ambitieuze jonge celliste. Ik woon nu zes jaar in het mooie Utrecht en ook al is mijn Nederlands niet perfect, ik voel Nederland als mijn tweede thuis.Door mijn lessen zal een leerling zijn techniek, zijn begrip en perceptie van muziek en zijn muzikaliteit kunnen verbeteren. Dit alles zal worden bereikt door middel van een individueel model dat is ontworpen voor elke leerling op basis van hun capaciteiten, leeftijd, de tijd die ze willen besteden aan persoonlijk oefenen en niveau. Voor mij moet elke leerling in zijn eigen tempo en op basis van zijn eigen behoeften en capaciteiten worden opgevangen, zodat de lessen zo efficiënt en productief, maar zo plezierig en leuk mogelijk zijn.
Locatie
Op een locatie gekozen door de leraar : Scharlakendreef, Utrecht, Netherlands









|
Use ⊞+wheel to zoom!
Algemene info
Leeftijd: | Kinderen (7-12 jaar oud) Tieners (13-17 jaar oud) Volwassenen (18-64 jaar oud) Senioren (65+ jaar oud) |
---|---|
Niveau van de leerling: | Beginner Gemiddeld Gevorderden |
Duur: | 30 minuten 45 minuten 60 minuten |
De les wordt gegeven in: | Engels, Grieks, Spaans, Nederlands |
Over
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Ik begon cello te spelen toen ik zes jaar oud was, en ik werd er meteen verliefd op. Ik wist eigenlijk al dat ik professioneel muzikant wilde worden op het moment dat ik mijn eerste noot speelde!Nadat ik mijn muziekstudies in Griekenland had afgerond, besloot ik dat ik de wereld rond wilde reizen om de perfecte plek te vinden om mijn studie voort te zetten en mijn cellospel erbij te betrekken. Ik reisde en vond Utrecht de plek die ik zocht!
Opleiding
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Na vier jaar oefenen en nieuwe mensen ontmoeten en muziekervaringen heb ik mijn bachelordiploma behaald aan het Utrechts Conservatorium. Na mijn bachelor heb ik een jaar gestudeerd aan het Koninklijk Conservatorium van Brussel. Nu zit ik in mijn laatste jaar van mijn masteropleiding aan de HKU.Leservaring
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Naast mijn studie speel ik op verschillende wegen door heel Nederland, ben ik lid van kamermuziekensembles, speel ik in semi-professionele orkesten en geef ik privéles aan iedereen die cello wil spelen!Stel een vraag
Stuur een bericht waarin je je wensen uitlegt, waarna Katerina snel zal reageren:
Hoe meer details, des te beter.
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00) New York
Ma | Di | Woe | Do | Vrij | Zat | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | |||||||
1 | |||||||
2 | |||||||
3 | |||||||
4 | |||||||
5 | |||||||
6 | |||||||
7 | |||||||
8 | |||||||
9 | |||||||
10 | |||||||
11 | |||||||
12 | |||||||
13 | |||||||
14 | |||||||
15 | |||||||
16 | |||||||
17 | |||||||
18 | |||||||
19 | |||||||
20 | |||||||
21 | |||||||
22 | |||||||
23 |
van 69€Bij de leraar thuis
Totale Tevredenheid Gegarandeerd
Good-fit Leraar Garantie
Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.
Online reputatie
- Leraar sinds september 2019
- Geverifieerd telefoonnummer
- Verbonden met Facebook
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00) New York
Ma | Di | Woe | Do | Vrij | Zat | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | |||||||
1 | |||||||
2 | |||||||
3 | |||||||
4 | |||||||
5 | |||||||
6 | |||||||
7 | |||||||
8 | |||||||
9 | |||||||
10 | |||||||
11 | |||||||
12 | |||||||
13 | |||||||
14 | |||||||
15 | |||||||
16 | |||||||
17 | |||||||
18 | |||||||
19 | |||||||
20 | |||||||
21 | |||||||
22 | |||||||
23 |
van 69€Bij de leraar thuis
Good-fit Leraar Garantie
Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.
Deel deze pagina
Je bent hier
Vergelijkbare lessen
Lara
Zing vanuit je kot! Online zangles voor jong en oud op jouw eigen tempo (Klassiek en andere stijlen)
Zing je graag en wil je jouw stem ontwikkelen? Zoek je naar een manier om er even tussenuit te zijn? Misschien heb je nu wel de tijd om eens een nieuwe hobby uit te proberen? Fijn, want zingen is ontzettend leuk en gezond!
Tijdens mijn online lessen gaan wij samen de mogelijkheden van jouw stem verkennen. Het ontwikkelen van een gezonde, natuurlijke stem en plezier staan centraal.
Daarom worden de lessen geheel aan jouw kwaliteiten, smaak en tempo aangepast. Samen werken we aan een stevige zangtechniek, ademhaling, articulatie, interpretatie, muzikaliteit en stemhygiëne. We exploreren het klassieke zangrepertoire en gaan op zoek naar muziek die bij jouw stem past. Ook kan eens een uitstapje naar andere genres gemaakt worden (jazz, pop, musical, …) Je leert je stem te gebruiken vanuit een klassieke benadering, maar met een goede zangtechniek kan je heel wat stijlen aan!
Waarom je op les zou komen:
- Je hebt altijd al eens willen leren zingen, met of zonder specifiek doel voor ogen
- Je bent nieuwsgierig naar de mogelijkheden om je stem (verder) te ontwikkelen
- Je bent op zoek naar een creatieve uitlaatklep
- Je hebt last van een vaak vermoeide spreekstem en wilt deze sterker maken
- Je zingt in een koor en je wilt aan je zangtechniek werken of je hebt wat extra hulp nodig bij het instuderen
- Je wil op een ontspannende manier je gedachten verzetten
- ...
Wat jouw motivatie ook mag zijn, je bent altijd welkom!
Ook samen (met je vriend(in), met de kids, ...) lessen volgen kan.
Zit je met vragen of twijfel je of zang iets voor jou is? Aarzel niet om contact met mij op te nemen!
Santiago
Gitaar- en muziekles van een afgestudeerde docent van het CvA in Amsterdam
Gitaar leren spelen kan in elke fase van het proces een geweldige ervaring zijn! Mijn ultieme doel is om mijn studenten te helpen hun vaardigheden en muzikaal begrip te ontwikkelen door muziek te leren en te spelen die ze leuk vinden.
Daarom pas ik mijn lesmethodes aan de smaak en behoeften van elke student aan. Tijdens elke les werken we aan drie hoofdontwikkelingsprogramma's: technische aspecten, theoretische kennis en uitvoeringspraktijk.
Mijn lessen staan open voor iedereen die graag de muziekwereld wil verkennen: beginners en gevorderden, kinderen en volwassenen, jullie zijn allemaal welkom om de eerste les te boeken.
Adriaan
Pianolessen voor beginners en daaropvolgend, inclusief theorie en solfege
Als pianist deel ik graag in de passie van leerlingen. Geduldig begeleid ik jonge en oudere leerlingen in hun eerste stapjes over het toetsenbord. En met dezelfde drive neem ik gevorderden mee in het verhaal dat ze zelf vertellen in hun stukken.
Kim
Elektronische muziek leren in al zijn aspecten: advies op maat
Je spendeert vaak tijd achter je computer, geluidsmodules, synths of midi-toestellen om stevige beats, een hypnotiserende groove, dromerige soundscapes of een meeslepend verhaal te creëren. Kortom, je bent gebeten door elektronische muziek. Je wilt je sound tot een hoger niveau tillen maar je blijft met vragen zitten rond bv. de kwaliteit van je sound, live optreden, synthezisers, muziektheorie, verhoging van luisteraars, akoestiek, over je software, etc... Je bent bij het juiste adres als je met dergelijke vragen zit. Ik wil jou graag verder helpen zodat je sneller op weg bent om je muzikale doelen te bereiken en dit op een efficiënte en budgetvriendelijke manier.
Wat bied ik aan?
- Lessen over de volgende Digital Audio Workstations (DAW): Reason Studios, Ableton Live, Reaper, Fruity Loops
- Lessen over geluidssynthese (Sound Design) via onder meer synthesizers, drumcomputers en effecten
- Algemene begeleiding/coaching in het overwinnen van de obstakel die samenhangen met producen (vb. kennis over mixen, mastering, modulaire opstelling, muziektheorie, computer/laptop benodigheden, akoestiek en psychoakoestiek, mentale uitdagingen, ...)
Heb je een vraag of wil je meer informatie?
Contacteer mij gerust :).
Sara
Celloles in Leuven en omgeving voor kinderen en volwassenen
Zin om cello te spelen?
Ik ben een Spaanse celliste die naar België is gekomen om te studeren en uiteindelijk hier blijven plakken!
In Lemmensinstituut heb ik mijn master cello en kamermuziek afgestudeerd zowel als de specifiek lerarenopleiding.
Ik heb ervaring zowel met kinderen als volwassenen.
Ik geloof in een aangepaste schema, afhankelijk van het persoon. U kunt de cello leren met en klassiek repertoire en ook met een modern!
Laurence
Cellolessen voor liefhebbers van klassieke, hedendaagse en popmuziek!
Cellolessen voor alle niveaus!
Cello heb je waarschijnlijk wel eens gehoord in klassieke muziek, in barokmuziek, in hedendaagse muziek, maar ook in pop-, elektronische en volksmuziek. Cello is een van de meest veelzijdige instrumenten, en waar uw interesse ook ligt, ik begeleid u graag op die weg. Er zijn zoveel manieren om een nieuw instrument te leren, laten we dat samen ontdekken!
Momenteel ben ik ook docent bij het Leerorkest in Amsterdam.
María
Cours de violoncelle pour tous! / Cellolessen voor iedereen! / Clases de Cello para todos! / Cellolessen voor iedereen!
Hallo allemaal!
Mijn naam is María, ik ben een Venezolaanse celliste.
Al mijn muzikale opleiding was binnen het muzikale programma "El Sistema" in Venezuela. Deze opleiding was gebaseerd op het voorbereiden van mezelf als een beter mens door cello te spelen in orkesten, kamermuziek en als solist.
Ik studeer momenteel mijn Master diploma aan het Koninklijk Conservatorium Brussel.
Waaruit bestaan mijn lessen?
Cellolessen voor alle niveaus (beginner, halfgevorderd en gevorderd), het maakt niet uit of je nog nooit cello hebt gespeeld of al aan het studeren bent, het belangrijkste is om je te helpen de doelen te bereiken die je wilt met dit prachtige instrument.
Om betere resultaten te krijgen met oefenen, als het nodig is om je te helpen met muziektheorie, zal ik je helpen.
Ook als je hulp zoekt bij orkestfragmenten voor audities, ben ik er voor jou!
Voor kinderen is ouderlijke ondersteuning ook belangrijk tijdens een les, we zijn allemaal een team en we moeten samenwerken om de doelen te bereiken!
De lessen kunnen persoonlijk bij u thuis of bij mij (BRUSSEL, BELGI) of via videocall (Skype, Zoom, enz.) plaatsvinden. De schema's zijn gepland volgens de tijd van de student en de leraar.
Ik kijk ernaar uit je te ontmoeten en samen te werken!
Maria.
Ruben
Drumles in Tilburg - voor alle leeftijden, stijlen en niveaus
Ben je gek op muziek en zit je de hele dag overal op te tikken en te trommelen? Dan is drummen misschien iets voor jou! Tijdens de les keer je rocken en grooven op het drumstel en gaan we aan de slag met je favoriete muziek.
Wie ben ik?
Hoi, mijn naam is Ruben en ik ben gek op muziek! Ik ben op mijn 7e begonnen met drummen en ben er nooit mee opgehouden. Na de middelbare school heb ik aan de Rockacademie in Tilburg gestudeerd, waar ik me verder heb ontwikkeld als muzikant. Ik sta regelmatig zelf op het podium. Meestal als drummer, maar ook als gitarist.
Mijn liefde voor muziek deel ik graag met anderen. Door middel van de lessen die ik geef laat ik de leerlingen ervaren hoe leuk het is om zelf muziek te maken. Dit doe ik dan ook al meer dan 6 jaar met veel plezier. Daarnaast sta ik al 5 jaar voor de klas en geef ik regelmatig muziekworkshops.
Vita
Viool les. Afhankelijk van je niveau zul je nieuwe technieken, posities en stukken leren.
Hallo! Ik ben een studente viool en piano aan de kunsthumaniora van Brussel! Ik speel al heel mijn leven viool en zou graag lesgeven. Viool is zeker een van de moeilijkste instrumenten daarom is het belangrijk om vooral de eerste jaren privé les te nemen. Zo ga je het snelst vooruit!
Nikola
Auf Sie schnittener Akkordeonunterricht | 100% Garantie! Volle Rückerstattung, wenn Sie nicht zufrieden sind!
Vindt u het belangrijk dat de Akkordeonspielen of uw Akkordeonfähigkeiten verbessert zijn?
Er wordt gespeeld met een rol die anders is dan een goede muziekfahrung. Als je een hele lange termijnkalender hebt, helpt het om muziek te maken met krediet, Leidenschaft en Professionalität zu erreichen.
Die Vorteile en Kenntnisse, die Sie von mir erhalten, sind:
⭐ Exclusief Zugang zu meiner Akkordeon-Community.
⭐ Technieken voor Verbesserung Ihrer Virtuosität.
⭐ Een vielfältiges Repertoire voor alle Altersgruppen (basiert auf klassieke Musik, wir können es jedoch an Ihren Geschmack anpassen).
⭐ Muziektheorie in de muziektheorie met het repertoire.
⭐ Leesstrategieën, een nieuwe Stücke Schneller zu leren.
⭐Ziele festlegen.
⭐ Leerprogramma: Wie is efficiënt en productief übt.
⭐ Uitvoering: wie man sich durch Musik ausdrückt.
⭐ Arbeitspläne, Studienführer, To-Do-Listen: Leiten Sie Ihre Praxis.
⭐ Alternatieve materialen: Unterrichtsaufzeichnung, Arbeitsblätter, video's, afspeellijsten en boeken.
Wer bin ich?
Als je een spel speelt, duurt het 5 jaar langer en kan het meer dan 20 jaar duren.
Im Jahr 2020 schloss ich mein Studium als Akkordeonlehrer am ArtEZ-Konservatorium in Zwolle, Niederlande, erfolgreich ab.
Zweimal heeft de niederländischen nationale Akkordeonwettbewerb NOVAM in Amstelveen gewonnen.
Ik heb een aantal Konzerte, Veranstaltungen en Wettbewerbe gegeben, die hier niet allemaal kunnen luisteren.
100% Garantie!
Mijn oberste prioriteit is Ihr Zufriedenheit.
Als het goed is, is het 100% van de kwaliteit in de Lehre-stijl.
Als u een onterechte situatie heeft ontdekt, is de afschaffing van de onterechte situatie nooit zo goed geweest, het is de volle betrag zurückerstatten!
Die Genres, in den ich Experte bin, sind:
⭐ Barockmuziek
⭐ Klassieke muziek
⭐ Zuid-Amerikaanse muziek (Tango, Milonga…)
⭐ Popmuziek (insondere muziek uit films)
⭐ Musette (französische muziek)
⭐ Klezmer (jiddische muziek)
⭐ Zeitgenössische klassieke muziek
⭐ Traditionele Balkanmuziek
Neem contact op met mijn partner, maar dit is de eerste keer dat u zaken kunt doen.
Ik freue mich auf ein treffen mit Ihnen!
Nina
Privé les cello en/of notenleer NL - FR - ENG regio Gent
Celloles op maat voor alle leeftijden en alle niveaus!
Momenteel via webcam
Ik studeerde aan de conservatoria van Antwerpen en Gent en behaalde mijn master als uitvoerend muzikant en mijn diploma specifieke lerarenopleiding. Naast ervaring als uitvoerend musicus ben ik ook actief als leerkracht notenleer en cello. Ik heb zowel ervaring als lesgever met kinderen als volwassenen.
Wil je graag cello leren spelen? Of zou je je techniek graag verbeteren? Stuur me zeker een bericht en dan maken we een planning op basis van jouw wensen, agenda en interesses! Noten kunnen lezen is geen must, ook dit kunnen we tijdens de lessen aanpakken.
Ook lessen notenleer en muziektheorie zijn mogelijk!
Seppe
Ableton Live en elektronische muziekcursus op maat
Zit jij in de knoop met een complexe computercompositie of zet jij gewoon je eerste stappen in de elektronische muziekwereld. Dan zullen in deze les(sen) al jou vragen beantwoord worden.
Alles rond technologie en muziek, van studio tot live, van synths tot creatief programmeren en nog veel meer.
Regio: Antwerpen, Brussel
Aldo
Gitaarlessen - van beginners tot professionals - van een geschoolde professional
Hallo, ik ben Aldo, een muziekprofessional met meer dan 17 jaar leservaring aan zowel beginnende gitaristen als gevestigde gitaristen. Mijn lessen zijn vriendelijk en op maat gemaakt om je te helpen je gitaarvaardigheden te verbeteren!
Na een kennismaking zal er een effectief plan gemaakt worden om jou naar het volgende niveau te brengen en een geweldige tijd te hebben in het proces. Misschien vind je het ook leuk om liedjes of vaardigheden te bedenken die je onder de knie wilt krijgen en ik zal ervoor zorgen dat we het in je doelen implementeren! EN LESMATERIAAL IS INBEGREPEN
Over het algemeen beginners:
- Leer afstemmen op het gehoor
- Leer basisakkoorden en basistheorie
- Leer Strumming, Finger-Picking en Basic Pick-gebruik
- Leer WAT en HOE te oefenen
- Leer de akkoorden uit popsongs spelen
Tussenproducten:
- Leer Basic Solo toonladders voor Pop & Rock
- Afwisselend plukken en legato spelen
- Leer melodieën en solo's van liedjes spelen
- Leer geavanceerde akkoorden en akkoorden van 4 noten
- Leer pop-sheets lezen
- Leer een goed geluid te maken
Geavanceerd:
- Leer akkoorden met optionele noten
- Leer arpeggio's
- Leer spelen met de diatonische toonladders
- Leer improviseren over akkoordwisselingen
- Leer solo's transcriberen
- Leer hoe u een professionele uitvoering kunt opnemen
Maarten Et Asako
Piano (klassiek en jazz) of cello-lessen voor kinderen en volwassenen van beginner tot gevorderd niveau
Maarten geeft je de pianolessen. Hij kan klassiek lesgeven, en jazzpiano. Hij studeerde af aan het conservatorium van Amsterdam met prof. Jan Wijn en studeerde af met de hoogste score bij pianostudenten (Bachelor of Music, piano). Hij speelde verschillende solo- en kamermuziekconcerten in concertzaal, kerk, museum, bibliotheek, ziekenhuis en bejaardenhuizen. Hij wordt regelmatig uitgenodigd door het kamermuziekfestival van België om te spelen met beroemde musici zoals gitarist philip Catherine. Onlangs studeerde hij af aan het Conservatorium van Brussel, studeerde bij prof. Boyan Vodenitcharov. Omdat hij veel kennis heeft van harmonisatie en contrapunten, heeft hij vele werken gecomponeerd en gearrangeerd en veel van zijn eigen stukken in concerten gespeeld.
Asako zal de cellolessen geven. Ze heeft een masterdiploma, cello en kamermuziek, en heeft ook een academisch universitair diploma voor musicologie. Ze studeerde in Japan, Hongarije (Franz Liszt Academie), Noorwegen (Noorse Muziekacademie) en Nederland (Conservatorium van Amsterdam, Utrechts Conservatorium). Ze kan lesgeven in het Japans, Engels en op basisniveau in Hongaars en Frans. Asako kan celloles geven voor alle niveaus en leeftijden. Vooral Ze is enthousiast over lesgeven.
Clara
VIOLONCELLO LESSONS AT ANY LEVEL: if you want to learn cello or improve your skills, don’t hesitate to contact me! In Zwolle and online too.
If you are excited about music and about violoncello, if you want to learn to play this beautiful instrument, if you want to improve your instrumental skills, I encourage you to contact me!
I have a flexible schedule and according to your needs and level, the lessons will be adapted. It doesn’t matter if you are just having your first contact with the instrument, or maybe you have already played cello for some years. I will guide and help you with your needs. I want you to enjoy the instrument and make it part of your life.
During the lessons we will speak in English, I am learning Dutch, this is my second year already, but I don’t feel prepared yet to teach in Dutch, but I hope I will be able soon!
About me:
My name is Clara and I am 24 years old. I am a second year master’s student and I live in Zwolle. I got my Bachelor degree in Sevilla (Spain), getting the highest qualification. During these years I got the opportunity to play in concerts in Spain and nowadays in the Netherlands. Apart from my cello career, I also have experience giving lessons.
If you are interested, don’t hesitate to contact me!