facebook
favorite button
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds november 2017
Leraar sinds november 2017
Vertaald met GoogleBekijk origineel
ENGELSE LERAAR VOOR BEGINNERS EN KIDS EN INHEEMSE SPAANS
course price icon
Van 26 € /h
arrow icon
Ik ben leraar Engels als tweede taal en Spaans als moedertaalspreker. Ik vind het leuk om de klas aan te passen aan de behoeften van de persoon en het interessant en leuk te maken. Ik geloof dat als iemand geniet van wat ze leren, ze sneller en beter leren.
Extra informatie
Ik spreek vloeiend Engels en Spaans.
hablo Ingles y Espanol fluido.
Locatie
green drop pin icon
|
Gebruik Ctrl + muiswiel om in te zoomen
zoom in iconzoom out icon
location type icon
Plaats gekozen door de student :
  • In de omgeving van Schiedam, Nederland
Over
ik ben een zeer creatief persoon, betrouwbaar, sociaal en medelevend. mijn hobby's ik hou van lesgeven, abseilen en speleologie, klimmen, wandelen en reizen, lezen en bijna alles leren. ik hou van vrijwilligerswerk, ik hou van kunst en ik waardeer schoonheid in elke vorm als kunst, natuur, kunst, enz
Opleiding
Universitair onderwijs Engels als tweede taal, laatste praktijk was in de Verenigde Staten, Boston en New York.
Spreek deze taal elke dag op een regelmatige basis.
Tweede carrier schoonheidstechnicus alles over kapsels, chemicaliën, kleuren.
Leservaring
ik was vroeger leraar Engels voor volwassenen en kinderen op een privéschool, van beginnersniveau tot gevorderdenniveau, praktijk in New York en Boston.
Leeftijd
Peuters (0-3 jaar oud)
Kleuters (4-6 jaar oud)
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Duur
30 minuten
45 minuten
60 minuten
De les wordt gegeven in
Engels
Spaans
Nederlands
Vaardigheden
School
Engels als tweede taal (esl)
Engels voor volwassenen
Spaans voor volwassenen
School
Beschikbaarheid typische week
(GMT -05:00)
New York
at home icon
Bij de student thuis
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Leer Spaans op een interactieve en persoonlijke manier!

Wil je Spaans leren of je huidige niveau verbeteren? In mijn lessen pas ik me volledig aan jouw doelstellingen, niveau en leertempo aan. Als Spaans moedertaalspreker en ervaren docent in taalscholen zorg ik voor authentieke en effectieve lessen.

In de lessen behandelen we:

Grammatica en woordenschat: Op een gestructureerde en begrijpelijke manier.
Praktische oefeningen: Gericht op spreken, luisteren, schrijven en lezen.
Persoonlijke aandacht: Elke les wordt aangepast aan jouw behoeften.
Of je nu een leerling bent die extra hulp nodig heeft of een volwassene die vloeiend Spaans wil leren, ik help je graag je doelen te bereiken.

Stuur me een bericht voor meer informatie of om een proefles te plannen. ¡Hasta pronto!
verified badge
Een gekwalificeerde taalcoach met 25 jaar ervaring biedt intensieve lessen Nederlands in een kleine klas of online.

Ik geef veel lessen Nederlands NT2 aan expats en ter voorbereiding voor een inburgeringsexamen.
Gespecialiseerd in het begeleiden voor het Staatsexamen I en II. Speciale examen coach.

In januari 2025 ga ik ook weer met groepen starten. We hebben een prima klaslokaal in het centrum van Rotterdam, vlakbij metrostation Beurs, lessen met kleine homogene groepen (weinig niveauverschil).

We gaan vooral voor kwaliteit en niet zomaar een les afdraaien. Ik ben echt betrokken bij de vooruitgang van de cursist. Naast lesgeven wil ik alles inzetten om cursisten echt te motiveren de volgende stap te zetten. Dat is mijn kracht !

Je kunt ook op een comfortabele manier kiezen voor het online lessenpakket met Whereby, Teams of Zoom. Online lessen zijn één op één of maximaal een op twee, voor betere resultaten.

Mijn Engels is vloeiend, evenals Portugees en Spaans. Ik begrijp de moeilijkheden om barrières te overwinnen voor Latijnse talen en voor expats in het algemeen, aangezien ik ook een expat ben geweest.

Online lessen duren 1 keer per week 75 minuten, gedurende 10 weken om een hoger niveau te bereiken.

Dit is de normale snelheid. Inclusief examentraining (A-2 of Staatsexamen) en examen aan het eind.

Intensieve training ? Dat kan ook in vijf tot tien volle dagen, ik ben gewend om deze zeer intensieve trainingen te geven aan CEO's of managers die het sneller willen en intensiever ... alle lessen binnen 3 of 4 weken. Gebaseerd op het Europese systeem A-1, A-2, B-1, B-2 en C-1

Zodra studenten hun kennis van het Nederlands verder willen verbeteren, adviseer en coach ik hen altijd om het Staatsexamen I of II te doen, het enige formele Certificaat in dit land, erkend door werkgevers en universiteiten.

Ik zal proberen na een paar lessen over te schakelen op conversatie,, om jouw kennis zo snel mogelijk in de praktijk te brengen. Niet te lang in de grammatica blijven hangen.

Lesgeven is mijn ultieme passie en zelfs na 25 jaar voelt het als de eerste keer en studenten voelen zich altijd geïnspireerd om de obstakels te overwinnen.

Ook leer ik je over de Nederlandse sociale cultuur, deze zit verweven in de cursus en is sterk gerelateerd aan de taal.
verified badge
Zoveel kinderen en volwassenen die in Nederland wonen, kunnen geen Arabisch spreken (Marokkaans Arabisch dialect) Ik kan je helpen vloeiend Arabisch te spreken. Ik kan je de grammatica leren en ook hoe je Arabisch kunt lezen als je dat wilt.
Ik kan ook kinderen offline of online lesgeven. Laat een bericht achter als je een les wilt volgen, tot snel :)
NB. Als je Frans of Engels wilt studeren, kan ik je helpen met de hulp die je nodig hebt.
verified badge
Spaans is mijn moedertal!

Leer: Spaans voor beginners. (A1 / A2)
Beter worden: Spaans voor B1 of B2
Praktijk: conversatie en perfectie.
Expert: Heeft u de woordenschat nodig voor een specifiek onderwerp?

De modaliteiten voor lesgeven variëren afhankelijk van de specifieke doeleinden. Aanpassingsvermogen op verzoek van de studenten.
Privé-, groeps-, online-, telefoon-, thuis- en zakelijke lessen.

Are you willing to learn or improve a foreign language?

After 10 years of travelling, working and studying around the world I am now based in the Netherlands eager to share all these experiences through teaching languages!

I can offer lessons in Spanish, Italian, Portuguese and English! We can do it online or personally and, I can adapt our study plan to your objectives and necessities!
I provide personalized methods that will take you step by step to meet your goal! I am dynamic, easy-going and full of energy!

I have experience preparing students for IELTS, TOEFL, different Cambridge Exams, DELE, CELU, OPI, TELC, CELI, CILS, CIPLE, DEPLE, DIPLE, DAPLE, DUPLE...

Let's do it!
verified badge
Wie is je docent?
Lesgeven is een kunst en een kennis! Iedereen kan een taal kennen, maar iedereen kan hem niet onderwijzen!

Ik ben de aangesloten onderzoeker aan de universiteit met 16 jaar ervaring als docent, supervisor, redacteur en geef les in academisch en algemeen Engels, waarbij ik het personeel begeleid en opleid, bij 3 publieke en private universiteiten, 2 scholen en 6 instituten.

Ik heb mijn master in ELT - English Language Teaching behaald en ik heb het certificaat van "Teaching Methods".
Ik ken 5 talen en leer momenteel mijn 6e taal.

Wat wil je leren?

A. Engels voor de scholieren

Kunt u de tijd en tijden in het Engels nog steeds niet correct gebruiken?
Heeft u problemen met het gebruik van de bijwoorden manier, tijd, frequentie?
Kunt u uw woordenschatkennis niet gemakkelijk vergroten?
...
Maak je geen zorgen ! Ik ben hier om het samen te doen!

B. Academisch Engels

Bent u een aankoopmakelaar en werkt u voor een internationaal bedrijf?
Heeft u een goede beheersing van Zakelijk Engels nodig om te kunnen onderhandelen, bestellingen doen, vertalen of contracten maken en weet u niet hoe u dit moet aanpakken? Wat zijn de essentiële termen die u moet kennen om succesvol te zijn in zakelijk Engels? (A tot Z zakelijk Engels)

Moet u uw artikel in het Engels publiceren? Moet je je doctoraat of masterscriptie in het Engels schrijven? (Schrijven: Paragraaf schrijven - Essay schrijven)

Ben jij een rechtenstudent? Moet u juridische teksten leren en kunnen vertalen? (Engels voor rechtenstudenten)

Heeft u onlangs gesolliciteerd naar een baan als stewardess en bent u zich aan het voorbereiden op het examen? (Luchtvaarttechnisch Engels)

Moet u het internationale TOEFL- en IELTS-examen afleggen?

Welkom dan!!! Wij gaan dit samen doen!
verified badge
Spaans is een taal met meer dan 580 miljoen sprekers wereldwijd. Het spreken van een tweede of derde taal is een geweldig hulpmiddel om professioneel succes te behalen, maar het stelt je ook in staat om te genieten van een geweldige cultuur zoals de Spaanstalige cultuur. Samen leren we de Spaanse woordenschat, grammatica en uitspraak. De lessen zijn 100% gepersonaliseerd naar de behoeften van de gebruiker en kunnen face-to-face of online zijn.
verified badge
Als pedagoog en leraar van ELE (Spaans als tweede taal), is mijn belangrijkste doel om de communicatieve vaardigheden van studenten te ontwikkelen en hen te versterken als interculturele sprekers.
Om het uit te voeren, werk ik met verschillende materialen en gereedschappen die de lessen dynamiek en interactie geven.
De lessen worden aangepast aan de behoeften en het niveau van de cursisten.
verified badge
Hallo daar. Met ervaring in het lesgeven van Italiaans in Frankrijk en een masterdiploma in Franse en Spaanse taal- en letterkunde aan de Universiteit van Bologna. Ik ben beschikbaar en flexibel met de uren, ik ben geduldig en vriendelijk. Ik heb vreemde talen gestudeerd van 10 tot 25 jaar oud. Dan wil ik ze graag met je delen en je helpen met huiswerk en werk, om je niveau te verbeteren of gewoon om onder alle omstandigheden een basisgesprek te kunnen voeren. Ik sluit aan bij jouw wensen, de lessen kunnen gestructureerd worden.
In groepen of individuen.
Ik bied de niveaus A1-A2 B1-B2 C1-C2 aan in het Italiaans, Frans en Spaans. Tot ziens bij de volgende lessen!
verified badge
Het vak Engels is van grote invloed op leerlingen. De Engelse taal is een middel om te kunnen communiceren met de rest van de wereld en overal kom je Engelse woorden tegen die goed van pas kunnen zijn. Het is dus belangrijk om deze taal van jongs af aan te leren.

De Engelse heeft indirect een groot impact in je leven. Je komt het zelfs tegen in de Nederlandse taal, op scholen, in restaurants, vliegvelden enz.
verified badge
Ik presenteer u mijn Spaanse lessen die voor iedereen toegankelijk zijn, eenvoudig, effectief en leuk.

Werk aan uitspraak, werkwoorden en tijden in schrijven en spreken.

Het leren van een idioom bestaat niet alleen uit woorden, het betekent het begrijpen van een hele manier van denken, en een kunst van het uiten van gedachten om deze relaties door middel van gesprekken te verfijnen, in een taal die niet de ONZE is.

Ik hoop mijn passie die ik voor deze taal cultiveer, aan u door te geven.

Bedankt voor uw interesse
Hartelijke groeten.

Tot snel
Jason
verified badge
Hallo daar

Bent u op zoek naar een gepassioneerde en onderhoudende Spaanse leraar? Nou, zoek niet verder! Ik ben degene die je zoekt.

Ik ben niet jouw typische Spaanse leraar. Ik geloof niet in saaie colleges en eindeloze grammatica-oefeningen. In plaats daarvan streef ik ernaar een meeslepende en boeiende leeromgeving te creëren die leuk en effectief is.

Met meer dan 5 jaar ervaring in het lesgeven van Spaans aan studenten van alle leeftijden, heb ik een unieke lesstijl ontwikkeld die taalonderwijs combineert met muziek, spelletjes en zelfs enkele vriendschappelijke wedstrijden. Ik heb ontdekt dat wanneer leerlingen plezier hebben, ze eerder betrokken blijven en informatie onthouden.

Maar laat je niet misleiden door mijn vrolijke aanpak, ik ben ook hooggekwalificeerd. Ik heb een bachelordiploma in onderwijskunde en een masterdiploma in muziek, en ik spreek vloeiend Engels en Spaans. Ik heb ervaring met het lesgeven van Spaans op alle niveaus, van beginner tot gevorderd, en ben bedreven in het aanpassen van mijn lesmethoden om aan de individuele behoeften van mijn studenten te voldoen.

Dus als je op zoek bent naar een leraar Spaans die je niet alleen de taal kan leren, maar je ook aan het lachen kan maken, zoek dan niet verder. Laten we samen Spaans leren en plezier hebben terwijl we het doen!

Tot snel!
verified badge
Spaans is de tweede wereldtaal en daarom een ontzettend nuttige taal om te spreken!
Daarnaast is Spaans ook een erg mooie taal om naar te luisteren en vooral populair omdat deze taal ook relatief makkelijk is om te leren. In het Spaans worden namelijk dezelfde letters gebruikt als in het Nederlands en je spreekt de woorden voornamelijk uit op de manier waarop je ze schrijft. (Uiteraard met een mooi Spaans accent haha, maar die zal ik je aanleren!)

Talen zijn mijn passie!
Zelf heb ik Spaans gestudeerd in Málaga (Andalusië) en hier ook een officieel DELE (Diplomas de Español como Lengua Extranjera) certificaat behaald.

Ik help anderen graag om met plezier Spaans te leren!

Na mijn lessen/cursus Spaans voor beginners van 3 maanden (gemiddeld 2 bloklessen en 10 zelfstudie-uren per week), heb je A1 niveau van het Europees referentiekader bereikt en kun je je in alledaagse situaties redden in het Spaans.
Uiteraard kan ik ook helpen met bijles, mocht je op school al het vak Spaans op A1 niveau volgen!

Ik ben qua lestijden en lesopties erg flexibel, we kijken gewoon samen naar wat bij je past!
*Lesgeld verschilt an de hand van jouw behoefte.
verified badge
Mijn naam is Mohamed uit Syrië en ik heb een diploma in bedrijfskunde. Mijn reis met de Engelse taal begon met een diepe passie om het te leren. Door toewijding en hard werken heb ik de taal onder de knie gekregen met behulp van Cambridge-curricula en andere studies, en een gevorderd academisch niveau (C1) bereikt. Deze prestatie inspireerde me om mijn passie om te zetten in een missie, een Engelse leraar te worden om studenten te ondersteunen die graag willen leren.

De afgelopen drie jaar heb ik als vrijwilliger gewerkt als docent Engels bij een non-profitorganisatie. Ik geef les aan zowel beginners als leerlingen op halfgevorderd niveau (B1-B2).

Mijn lesaanpak:
Ik geloof dat Engels leren leuk moet zijn en makkelijk toe te passen in het dagelijks leven. Mijn lesmethode richt zich op:

- Grammatica vereenvoudigen: regels op een duidelijke en eenvoudige manier presenteren.
- Verbeteren van spreekvaardigheid: het ontwikkelen van vloeiende conversatievaardigheden met de nadruk op uitspraak en accentverbetering.
- Interactieve activiteiten: Gebruik diverse educatieve activiteiten om leerlingen te betrekken.
- Praktische toepassing: alle aspecten van de taal die iemand in het dagelijks leven nodig kan hebben, of het nu gaat om een student of om andere persoonlijke en professionele redenen.
verified badge
Ik ben een TEFL-gecertificeerde docent Engels en help je graag bij het bereiken van al je doelen tijdens je reis naar het leren van Engels. Ik combineer elementen van traditionele methodologieën met een aantal minder traditionele methoden en benaderingen die ik heb ontwikkeld vanuit mijn eigen leerervaring. Ik spreek namelijk meerdere talen en ben daarom zeer bekend met dit proces en wat er nodig is om een nieuwe taal beter te leren. Ik kijk ernaar uit je te laten zien hoe efficiënt én leuk het leren van een nieuwe taal tegelijkertijd kan zijn.
verified badge
Het is de bedoeling om je te leren communiceren in het Engels en of Nederlands zodat je zelfverzekerder in het leven zal staan, voor jong en ouder.
Iedereen krijgt ruim de tijd om vragen te stellen en te oefenen zodat het leuk blijft om te leren.
Samen spreken we een studietempo af zodat alles goed zal passen in de dagelijkse planning.
message icon
Contacteer Maria Ramirez
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Leer Spaans op een interactieve en persoonlijke manier!

Wil je Spaans leren of je huidige niveau verbeteren? In mijn lessen pas ik me volledig aan jouw doelstellingen, niveau en leertempo aan. Als Spaans moedertaalspreker en ervaren docent in taalscholen zorg ik voor authentieke en effectieve lessen.

In de lessen behandelen we:

Grammatica en woordenschat: Op een gestructureerde en begrijpelijke manier.
Praktische oefeningen: Gericht op spreken, luisteren, schrijven en lezen.
Persoonlijke aandacht: Elke les wordt aangepast aan jouw behoeften.
Of je nu een leerling bent die extra hulp nodig heeft of een volwassene die vloeiend Spaans wil leren, ik help je graag je doelen te bereiken.

Stuur me een bericht voor meer informatie of om een proefles te plannen. ¡Hasta pronto!
verified badge
Een gekwalificeerde taalcoach met 25 jaar ervaring biedt intensieve lessen Nederlands in een kleine klas of online.

Ik geef veel lessen Nederlands NT2 aan expats en ter voorbereiding voor een inburgeringsexamen.
Gespecialiseerd in het begeleiden voor het Staatsexamen I en II. Speciale examen coach.

In januari 2025 ga ik ook weer met groepen starten. We hebben een prima klaslokaal in het centrum van Rotterdam, vlakbij metrostation Beurs, lessen met kleine homogene groepen (weinig niveauverschil).

We gaan vooral voor kwaliteit en niet zomaar een les afdraaien. Ik ben echt betrokken bij de vooruitgang van de cursist. Naast lesgeven wil ik alles inzetten om cursisten echt te motiveren de volgende stap te zetten. Dat is mijn kracht !

Je kunt ook op een comfortabele manier kiezen voor het online lessenpakket met Whereby, Teams of Zoom. Online lessen zijn één op één of maximaal een op twee, voor betere resultaten.

Mijn Engels is vloeiend, evenals Portugees en Spaans. Ik begrijp de moeilijkheden om barrières te overwinnen voor Latijnse talen en voor expats in het algemeen, aangezien ik ook een expat ben geweest.

Online lessen duren 1 keer per week 75 minuten, gedurende 10 weken om een hoger niveau te bereiken.

Dit is de normale snelheid. Inclusief examentraining (A-2 of Staatsexamen) en examen aan het eind.

Intensieve training ? Dat kan ook in vijf tot tien volle dagen, ik ben gewend om deze zeer intensieve trainingen te geven aan CEO's of managers die het sneller willen en intensiever ... alle lessen binnen 3 of 4 weken. Gebaseerd op het Europese systeem A-1, A-2, B-1, B-2 en C-1

Zodra studenten hun kennis van het Nederlands verder willen verbeteren, adviseer en coach ik hen altijd om het Staatsexamen I of II te doen, het enige formele Certificaat in dit land, erkend door werkgevers en universiteiten.

Ik zal proberen na een paar lessen over te schakelen op conversatie,, om jouw kennis zo snel mogelijk in de praktijk te brengen. Niet te lang in de grammatica blijven hangen.

Lesgeven is mijn ultieme passie en zelfs na 25 jaar voelt het als de eerste keer en studenten voelen zich altijd geïnspireerd om de obstakels te overwinnen.

Ook leer ik je over de Nederlandse sociale cultuur, deze zit verweven in de cursus en is sterk gerelateerd aan de taal.
verified badge
Zoveel kinderen en volwassenen die in Nederland wonen, kunnen geen Arabisch spreken (Marokkaans Arabisch dialect) Ik kan je helpen vloeiend Arabisch te spreken. Ik kan je de grammatica leren en ook hoe je Arabisch kunt lezen als je dat wilt.
Ik kan ook kinderen offline of online lesgeven. Laat een bericht achter als je een les wilt volgen, tot snel :)
NB. Als je Frans of Engels wilt studeren, kan ik je helpen met de hulp die je nodig hebt.
verified badge
Spaans is mijn moedertal!

Leer: Spaans voor beginners. (A1 / A2)
Beter worden: Spaans voor B1 of B2
Praktijk: conversatie en perfectie.
Expert: Heeft u de woordenschat nodig voor een specifiek onderwerp?

De modaliteiten voor lesgeven variëren afhankelijk van de specifieke doeleinden. Aanpassingsvermogen op verzoek van de studenten.
Privé-, groeps-, online-, telefoon-, thuis- en zakelijke lessen.

Are you willing to learn or improve a foreign language?

After 10 years of travelling, working and studying around the world I am now based in the Netherlands eager to share all these experiences through teaching languages!

I can offer lessons in Spanish, Italian, Portuguese and English! We can do it online or personally and, I can adapt our study plan to your objectives and necessities!
I provide personalized methods that will take you step by step to meet your goal! I am dynamic, easy-going and full of energy!

I have experience preparing students for IELTS, TOEFL, different Cambridge Exams, DELE, CELU, OPI, TELC, CELI, CILS, CIPLE, DEPLE, DIPLE, DAPLE, DUPLE...

Let's do it!
verified badge
Wie is je docent?
Lesgeven is een kunst en een kennis! Iedereen kan een taal kennen, maar iedereen kan hem niet onderwijzen!

Ik ben de aangesloten onderzoeker aan de universiteit met 16 jaar ervaring als docent, supervisor, redacteur en geef les in academisch en algemeen Engels, waarbij ik het personeel begeleid en opleid, bij 3 publieke en private universiteiten, 2 scholen en 6 instituten.

Ik heb mijn master in ELT - English Language Teaching behaald en ik heb het certificaat van "Teaching Methods".
Ik ken 5 talen en leer momenteel mijn 6e taal.

Wat wil je leren?

A. Engels voor de scholieren

Kunt u de tijd en tijden in het Engels nog steeds niet correct gebruiken?
Heeft u problemen met het gebruik van de bijwoorden manier, tijd, frequentie?
Kunt u uw woordenschatkennis niet gemakkelijk vergroten?
...
Maak je geen zorgen ! Ik ben hier om het samen te doen!

B. Academisch Engels

Bent u een aankoopmakelaar en werkt u voor een internationaal bedrijf?
Heeft u een goede beheersing van Zakelijk Engels nodig om te kunnen onderhandelen, bestellingen doen, vertalen of contracten maken en weet u niet hoe u dit moet aanpakken? Wat zijn de essentiële termen die u moet kennen om succesvol te zijn in zakelijk Engels? (A tot Z zakelijk Engels)

Moet u uw artikel in het Engels publiceren? Moet je je doctoraat of masterscriptie in het Engels schrijven? (Schrijven: Paragraaf schrijven - Essay schrijven)

Ben jij een rechtenstudent? Moet u juridische teksten leren en kunnen vertalen? (Engels voor rechtenstudenten)

Heeft u onlangs gesolliciteerd naar een baan als stewardess en bent u zich aan het voorbereiden op het examen? (Luchtvaarttechnisch Engels)

Moet u het internationale TOEFL- en IELTS-examen afleggen?

Welkom dan!!! Wij gaan dit samen doen!
verified badge
Spaans is een taal met meer dan 580 miljoen sprekers wereldwijd. Het spreken van een tweede of derde taal is een geweldig hulpmiddel om professioneel succes te behalen, maar het stelt je ook in staat om te genieten van een geweldige cultuur zoals de Spaanstalige cultuur. Samen leren we de Spaanse woordenschat, grammatica en uitspraak. De lessen zijn 100% gepersonaliseerd naar de behoeften van de gebruiker en kunnen face-to-face of online zijn.
verified badge
Als pedagoog en leraar van ELE (Spaans als tweede taal), is mijn belangrijkste doel om de communicatieve vaardigheden van studenten te ontwikkelen en hen te versterken als interculturele sprekers.
Om het uit te voeren, werk ik met verschillende materialen en gereedschappen die de lessen dynamiek en interactie geven.
De lessen worden aangepast aan de behoeften en het niveau van de cursisten.
verified badge
Hallo daar. Met ervaring in het lesgeven van Italiaans in Frankrijk en een masterdiploma in Franse en Spaanse taal- en letterkunde aan de Universiteit van Bologna. Ik ben beschikbaar en flexibel met de uren, ik ben geduldig en vriendelijk. Ik heb vreemde talen gestudeerd van 10 tot 25 jaar oud. Dan wil ik ze graag met je delen en je helpen met huiswerk en werk, om je niveau te verbeteren of gewoon om onder alle omstandigheden een basisgesprek te kunnen voeren. Ik sluit aan bij jouw wensen, de lessen kunnen gestructureerd worden.
In groepen of individuen.
Ik bied de niveaus A1-A2 B1-B2 C1-C2 aan in het Italiaans, Frans en Spaans. Tot ziens bij de volgende lessen!
verified badge
Het vak Engels is van grote invloed op leerlingen. De Engelse taal is een middel om te kunnen communiceren met de rest van de wereld en overal kom je Engelse woorden tegen die goed van pas kunnen zijn. Het is dus belangrijk om deze taal van jongs af aan te leren.

De Engelse heeft indirect een groot impact in je leven. Je komt het zelfs tegen in de Nederlandse taal, op scholen, in restaurants, vliegvelden enz.
verified badge
Ik presenteer u mijn Spaanse lessen die voor iedereen toegankelijk zijn, eenvoudig, effectief en leuk.

Werk aan uitspraak, werkwoorden en tijden in schrijven en spreken.

Het leren van een idioom bestaat niet alleen uit woorden, het betekent het begrijpen van een hele manier van denken, en een kunst van het uiten van gedachten om deze relaties door middel van gesprekken te verfijnen, in een taal die niet de ONZE is.

Ik hoop mijn passie die ik voor deze taal cultiveer, aan u door te geven.

Bedankt voor uw interesse
Hartelijke groeten.

Tot snel
Jason
verified badge
Hallo daar

Bent u op zoek naar een gepassioneerde en onderhoudende Spaanse leraar? Nou, zoek niet verder! Ik ben degene die je zoekt.

Ik ben niet jouw typische Spaanse leraar. Ik geloof niet in saaie colleges en eindeloze grammatica-oefeningen. In plaats daarvan streef ik ernaar een meeslepende en boeiende leeromgeving te creëren die leuk en effectief is.

Met meer dan 5 jaar ervaring in het lesgeven van Spaans aan studenten van alle leeftijden, heb ik een unieke lesstijl ontwikkeld die taalonderwijs combineert met muziek, spelletjes en zelfs enkele vriendschappelijke wedstrijden. Ik heb ontdekt dat wanneer leerlingen plezier hebben, ze eerder betrokken blijven en informatie onthouden.

Maar laat je niet misleiden door mijn vrolijke aanpak, ik ben ook hooggekwalificeerd. Ik heb een bachelordiploma in onderwijskunde en een masterdiploma in muziek, en ik spreek vloeiend Engels en Spaans. Ik heb ervaring met het lesgeven van Spaans op alle niveaus, van beginner tot gevorderd, en ben bedreven in het aanpassen van mijn lesmethoden om aan de individuele behoeften van mijn studenten te voldoen.

Dus als je op zoek bent naar een leraar Spaans die je niet alleen de taal kan leren, maar je ook aan het lachen kan maken, zoek dan niet verder. Laten we samen Spaans leren en plezier hebben terwijl we het doen!

Tot snel!
verified badge
Spaans is de tweede wereldtaal en daarom een ontzettend nuttige taal om te spreken!
Daarnaast is Spaans ook een erg mooie taal om naar te luisteren en vooral populair omdat deze taal ook relatief makkelijk is om te leren. In het Spaans worden namelijk dezelfde letters gebruikt als in het Nederlands en je spreekt de woorden voornamelijk uit op de manier waarop je ze schrijft. (Uiteraard met een mooi Spaans accent haha, maar die zal ik je aanleren!)

Talen zijn mijn passie!
Zelf heb ik Spaans gestudeerd in Málaga (Andalusië) en hier ook een officieel DELE (Diplomas de Español como Lengua Extranjera) certificaat behaald.

Ik help anderen graag om met plezier Spaans te leren!

Na mijn lessen/cursus Spaans voor beginners van 3 maanden (gemiddeld 2 bloklessen en 10 zelfstudie-uren per week), heb je A1 niveau van het Europees referentiekader bereikt en kun je je in alledaagse situaties redden in het Spaans.
Uiteraard kan ik ook helpen met bijles, mocht je op school al het vak Spaans op A1 niveau volgen!

Ik ben qua lestijden en lesopties erg flexibel, we kijken gewoon samen naar wat bij je past!
*Lesgeld verschilt an de hand van jouw behoefte.
verified badge
Mijn naam is Mohamed uit Syrië en ik heb een diploma in bedrijfskunde. Mijn reis met de Engelse taal begon met een diepe passie om het te leren. Door toewijding en hard werken heb ik de taal onder de knie gekregen met behulp van Cambridge-curricula en andere studies, en een gevorderd academisch niveau (C1) bereikt. Deze prestatie inspireerde me om mijn passie om te zetten in een missie, een Engelse leraar te worden om studenten te ondersteunen die graag willen leren.

De afgelopen drie jaar heb ik als vrijwilliger gewerkt als docent Engels bij een non-profitorganisatie. Ik geef les aan zowel beginners als leerlingen op halfgevorderd niveau (B1-B2).

Mijn lesaanpak:
Ik geloof dat Engels leren leuk moet zijn en makkelijk toe te passen in het dagelijks leven. Mijn lesmethode richt zich op:

- Grammatica vereenvoudigen: regels op een duidelijke en eenvoudige manier presenteren.
- Verbeteren van spreekvaardigheid: het ontwikkelen van vloeiende conversatievaardigheden met de nadruk op uitspraak en accentverbetering.
- Interactieve activiteiten: Gebruik diverse educatieve activiteiten om leerlingen te betrekken.
- Praktische toepassing: alle aspecten van de taal die iemand in het dagelijks leven nodig kan hebben, of het nu gaat om een student of om andere persoonlijke en professionele redenen.
verified badge
Ik ben een TEFL-gecertificeerde docent Engels en help je graag bij het bereiken van al je doelen tijdens je reis naar het leren van Engels. Ik combineer elementen van traditionele methodologieën met een aantal minder traditionele methoden en benaderingen die ik heb ontwikkeld vanuit mijn eigen leerervaring. Ik spreek namelijk meerdere talen en ben daarom zeer bekend met dit proces en wat er nodig is om een nieuwe taal beter te leren. Ik kijk ernaar uit je te laten zien hoe efficiënt én leuk het leren van een nieuwe taal tegelijkertijd kan zijn.
verified badge
Het is de bedoeling om je te leren communiceren in het Engels en of Nederlands zodat je zelfverzekerder in het leven zal staan, voor jong en ouder.
Iedereen krijgt ruim de tijd om vragen te stellen en te oefenen zodat het leuk blijft om te leren.
Samen spreken we een studietempo af zodat alles goed zal passen in de dagelijkse planning.
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Maria Ramirez