facebook
favorite button
super instructor icon
Betrouwbare leraar
Deze leraar antwoordt snel. Dit getuigt van een goede dienstverlening naar haar of zijn leerlingen toe.
member since icon
Sinds september 2020
Leraar sinds september 2020
Vertaald met GoogleBekijk origineel
Gecertificeerd Engels als tweede taal - Native American English Speaker
course price icon
Van 26 € /h
arrow icon
Ik kan je helpen met al je Engelse leerbehoeften, mijn specialiteit is de basisschoolleeftijd, maar ik zal ook werken met jongere kinderen, tieners en volwassenen.

Ik heb een Bachelor of Science in Speech and Language en een TEFL-certificaat van myTEFL.

Je leert op een leuke en natuurlijke manier die nuttig is voor het echte leven.
Extra informatie
Komt naar je toe of ontmoet je via videogesprek.
Locatie
green drop pin icon
|
Gebruik Ctrl + muiswiel om in te zoomen
zoom in iconzoom out icon
location type icon
Plaats gekozen door de student :
  • In de omgeving van Delft, Nederland
location type icon
Online vanuit Nederland
Over
Ik kom uit Arizona en geef al twee jaar les, ik ben in 2019 naar Nederland verhuisd als Au Pair. Ik spreek matig Nederlands en woon in Amsterdam. Ik help mensen graag Engels te leren met conversatie, lezen, podcasts, video's; alles wat leuk en creatief is dat geen traditioneel tekstboek is.
Opleiding
Ging naar Arizona State University 2014-2018 Bachelors Degree
/
Cursus gevolgd bij 'myTEFL' online school 2019-certificering

Ik heb bijles gegeven aan kinderen in Italië, Nederland en China.
Leservaring
Bachelor of Science in de spraak-, taal- en gehoorwetenschappen (Logopedie)

Certificering: Leraar Engels als tweede taal
Leeftijd
Peuters (0-3 jaar oud)
Kleuters (4-6 jaar oud)
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur
60 minuten
De les wordt gegeven in
Engels
Nederlands
Vaardigheden
Engels als tweede taal (esl)
Engels voor volwassenen
School
Beoordelingen
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00)
New York
at teacher icon
Online via webcam
at home icon
Bij de student thuis
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
00-04
04-08
08-12
12-16
16-20
20-24
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Een gekwalificeerde taalcoach met 25 jaar ervaring biedt intensieve lessen Nederlands in een kleine klas of online.

Ik geef veel lessen Nederlands NT2 aan expats en ter voorbereiding voor een inburgeringsexamen.
Gespecialiseerd in het begeleiden voor het Staatsexamen I en II. Speciale examen coach.

In januari 2025 ga ik ook weer met groepen starten. We hebben een prima klaslokaal in het centrum van Rotterdam, vlakbij metrostation Beurs, lessen met kleine homogene groepen (weinig niveauverschil).

We gaan vooral voor kwaliteit en niet zomaar een les afdraaien. Ik ben echt betrokken bij de vooruitgang van de cursist. Naast lesgeven wil ik alles inzetten om cursisten echt te motiveren de volgende stap te zetten. Dat is mijn kracht !

Je kunt ook op een comfortabele manier kiezen voor het online lessenpakket met Whereby, Teams of Zoom. Online lessen zijn één op één of maximaal een op twee, voor betere resultaten.

Mijn Engels is vloeiend, evenals Portugees en Spaans. Ik begrijp de moeilijkheden om barrières te overwinnen voor Latijnse talen en voor expats in het algemeen, aangezien ik ook een expat ben geweest.

Online lessen duren 1 keer per week 75 minuten, gedurende 10 weken om een hoger niveau te bereiken.

Dit is de normale snelheid. Inclusief examentraining (A-2 of Staatsexamen) en examen aan het eind.

Intensieve training ? Dat kan ook in vijf tot tien volle dagen, ik ben gewend om deze zeer intensieve trainingen te geven aan CEO's of managers die het sneller willen en intensiever ... alle lessen binnen 3 of 4 weken. Gebaseerd op het Europese systeem A-1, A-2, B-1, B-2 en C-1

Zodra studenten hun kennis van het Nederlands verder willen verbeteren, adviseer en coach ik hen altijd om het Staatsexamen I of II te doen, het enige formele Certificaat in dit land, erkend door werkgevers en universiteiten.

Ik zal proberen na een paar lessen over te schakelen op conversatie,, om jouw kennis zo snel mogelijk in de praktijk te brengen. Niet te lang in de grammatica blijven hangen.

Lesgeven is mijn ultieme passie en zelfs na 25 jaar voelt het als de eerste keer en studenten voelen zich altijd geïnspireerd om de obstakels te overwinnen.

Ook leer ik je over de Nederlandse sociale cultuur, deze zit verweven in de cursus en is sterk gerelateerd aan de taal.
verified badge
Met meer dan 12 jaar ervaring in het geven van bijles in wiskunde en Engels op verschillende niveaus, is mijn voornaamste doel ervoor te zorgen dat je de stof niet alleen begrijpt, maar er ook plezier aan beleeft en de praktische toepassingen ervan inziet.

Om dit te bereiken, geef ik na elke les huiswerk op om je leerproces te versterken en bied ik voortgangsrapporten aan om je ontwikkeling te volgen. Daarnaast ben ik vastbesloten om extra tijd vrij te maken om je te helpen bij eventuele uitdagingen.
verified badge
Bijlesdocent Frans als moedertaal, ik bied cursussen Frans en Engels als vreemde taal aan aan iedereen die zijn/haar Frans/Engels zeer snel wil leren of verbeteren!
Ik ben al meer dan 5 jaar docent bij Apprentus en heb veel studenten van verschillende leeftijden en nationaliteiten over de hele wereld online en persoonlijk in Nederland gehad.
Ik pas elke sessie dienovereenkomstig aan, specifiek voor klanten die heel snel Frans of Engels willen leren voor universitaire examens, zich willen voorbereiden op DELF-examens/TCF of een familielid willen ontmoeten, of voor jonge kinderen, zelfs vanaf 2 jaar.
Ik heb tijd beschikbaar en kan me aanpassen aan beide manieren van sessies. Skype, Teams, zoom, bij mij thuis of bij jou. Ik ben ook flexibel met betrekking tot uw schema's en uw specifieke kenmerken en maak graag een programma op maat voor u :)
verified badge
Mijn naam is Ana en ik kom uit Spanje. Ik wil graag Engels leren aan mensen die het nodig hebben. Ik spreek het vloeiend en heb het mijn hele leven geleerd. Ik hou van talen en vind ze heel belangrijk als je wilt communiceren met mensen uit andere landen.
verified badge
Ik leg je de grammatica uit door je de regels te geven en voorbeelden uit het dagelijks leven en uit de popmuziek.
We gaan oefeningen maken uit je eigen werkboek om te kijken of je het begrijpt en van fouten kun je leren zodat je ze niet weer maakt op je proefwerk.
Ook gaan we leesteksten oefenen van oude examens want dat is tenslotte later je eindexamen .
Meestal gaan de cijfers van mijn bijlesleerlingen snel omhoog.
Ik kom naar de leerling toe om s'middags thuis aan tafel bijles te geven.
verified badge
Engels is een taal die steeds belangrijker wordt en algemeen wordt erkend als een essentiële vaardigheid. Daarnaast kan het leren van een nieuwe taal een van de leukste activiteiten zijn die je kunt doen, en ik help je hier graag bij!
Mijn naam is Louis, ik ben 23 jaar oud en heb Engels als moedertaal. Voordat ik naar Nederland kwam, heb ik meer dan 16 jaar in het Verenigd Koninkrijk gewoond; mijn hele schoolopleiding vond plaats in het Engelstalige Britse schoolsysteem. Dit heeft met name cliënten geholpen, met kinderen die hier op een Britse school zaten.

Ik heb mijn lessen zo ontworpen dat ik de basisvaardigheden ontwikkel die nodig zijn om gesprekken te voeren en succesvol te zijn in een Engelstalige omgeving. Ik wil ook lesgeven aan studenten die al een gevorderd niveau hebben, maar extra hulp nodig hebben (vaak met de technische kant, bijvoorbeeld de regels rondom de tijden en andere grammaticale punten).

De lessen verlopen het beste als je één op één lesgeeft, maar ik heb ook al eerder lesgegeven in kleine groepen (minder dan 5 personen).
Ik hoop dat mijn lessen leuk, informatief en praktisch zijn.
verified badge
Hallo! Mijn naam is Anne en ik ben 38 jaar oud. Ik kom oorspronkelijk uit Engeland, maar heb het grootste deel van mijn leven in Nederland gewoond. Ik heb Fashion Marketing and Promotion gestudeerd aan het London College of Fashion. Ik heb twee jaar ervaring met het lesgeven in Engels en ik vind het vooral leuk om leerlingen te helpen hun Brits/RP-accent te verbeteren, wat kan worden aangeleerd met behulp van fonetische oefeningen.
verified badge
Arabisch is mijn moedertaal en ik ben afgestudeerd in Engelse literatuur. Ik gebruik de Arabische taalbeheersingsmethodologie van Jane Whitwick en Mahmoud Mahmoud Jaafar. Deze methode kan voor meerdere doeleinden geschikt zijn: hulp bij school en huiswerk, of professioneel of recreatief gebruik van de taal.
Ik kan de lessen aanpassen en aanpassen aan de behoefte van de leerling.
verified badge
• Wordt u belemmerd door uw Engelse uitspraak?
• Word je vaak verkeerd begrepen en vragen mensen je om het te herhalen?
• Merk je dat mensen het beu worden om naar je te luisteren?
• Voelt u zich beoordeeld nog voordat u uw zin hebt afgemaakt?

Ik ben Tom, een moedertaalspreker Engels uit Zuid-Engeland. Mijn methoden zijn gebaseerd op een dubbele masteropleiding in Engels en Toegepaste Taalkunde, aangevuld met 13 jaar leservaring. Mijn methoden worden altijd onderbouwd door onderzoek, ervaring en feedback van studenten.


❗ De lessen van 45 minuten worden uitsluitend via Zoom gegeven.


Ik bied individuele coaching aan om je Engelse accent te verbeteren, afgestemd op jouw behoeften en doelen. Ik help je de klanken van het Engels correct uit te spreken, zodat je direct duidelijker, zelfverzekerder en met meer controle kunt spreken – zonder je ongemakkelijk of angstig te voelen.

Hoewel ik coaching serieus neem, en dat wil ik ook van jou, zijn mijn lessen tegelijkertijd luchtig en warm. Mensen leren het beste als ze plezier hebben en oprecht geïnteresseerd zijn, en dat is mijn belofte aan jou. Ik zal je fouten corrigeren, maar ik zal je er nooit voor beschamen of je er ongemakkelijk door laten voelen. Mijn les is een plek waar mensen zich goed voelen en zelfvertrouwen opbouwen.


⭐ Coaching/training/vermindering van Engelse uitspraak en accent door een gekwalificeerde expert met Engels als moedertaal.


WAT ZAL IK LEREN?
• Verander belangrijke klinker- en medeklinkerklanken die tot misverstanden leiden.
• Beheers je ritme, intonatie en pauzes
• Versterk de verbinding tussen je gehoor- en spraakspieren.
• Adem rustig in en uit en versterk je stem
• Pas je stemgebruik aan voor verschillende doeleinden – vergaderingen, interviews, presentaties, pitches, gesprekken en meer.


➡️ Snelle verbetering van de uitspraak – dat is te allen tijde ons hoofddoel.


KLINK IK DAN 100% NATIVE?
❗Onderzoek toont aan dat het voor de meeste volwassen sprekers na hun tienerjaren simpelweg niet meer mogelijk is om een volledig moedertaalaccent te ontwikkelen. Eerlijke accentcoaching draait dus niet om het trainen van een moedertaalspreker. Een goede coach traint je juist om door zoveel mogelijk mensen begrepen te worden en precies over te brengen wat je bedoelt. Dat betekent het corrigeren van problematische klanken en het uitbreiden van je vocale repertoire door technieken uit de stemacteerwereld te gebruiken, van een gezaghebbende en zakelijke toon tot een warme en ondersteunende toon.

Als u graag met een moedertaalspreker wilt klinken, kan ik u daarbij helpen – ongeacht uw voorkeur – of u nu uit het Verenigd Koninkrijk, de VS, Australië of elders komt. Ik kan u trainen in het accent van uw keuze. Als uw moedertaal erg op het Engels lijkt, zoals Nederlands, of als u een scherp gehoor heeft voor klanken en imitatie, kunt u mogelijk als volwassene een accent ontwikkelen dat op dat van een moedertaalspreker lijkt. Tijdens onze eerste sessie kunt u een speciale test doen om te ontdekken of dit voor u mogelijk is.


WAT ZIJN JULLIE METHODEN?
Mijn methoden zijn gebaseerd op een dubbele masteropleiding in Engels en Toegepaste Taalkunde, aangevuld met 13 jaar leservaring. Mijn methoden worden altijd onderbouwd door onderzoek, ervaring en feedback van studenten.

• Ik gebruik moderne, op bewijs gebaseerde methoden
• Ik ontwikkel mijn eigen, originele trainingsmateriaal, afgestemd op JOUW individuele taalachtergrond, doelen, behoeften en voorkeuren.
• Ik bied een cursus op maat aan, speciaal voor jou, geen standaardpakket.
• Je begint met gecontroleerde oefeningen om nieuwe klanken onder de knie te krijgen, en gaat vervolgens over op spontaan spreken, zodat deze vaardigheden onderdeel worden van je dagelijkse spreekgewoonten.


Benieuwd naar meer informatie of twijfel je of coaching iets voor jou is? Stuur me een bericht en ik geef je graag mijn eerlijke mening.
verified badge
Ik kan Engels of Nederlands lesgeven aan studenten en volwassenen. De lestijd kan variëren van helpen met huiswerk, tot het onderwijzen van de basis van een taal, tot het beheersen van een gemiddeld niveau van communicatie en taalverwerving.
verified badge
Hallo daar!

Heb je hulp nodig met IB of IGCSE Economie, Engels of Politiek? Vind je docenten niet genoeg? Dan help ik je graag!

Mijn naam is Lauend, ik studeer politicologie (BSc). Ik ben een ervaren tutor, gespecialiseerd in economie, Engels en politicologie voor het IB- en IGCSE-niveau, met een sterke academische achtergrond en een studentgerichte lesmethode.

Omdat ik zowel het IGCSE- als het International Baccalaureate-programma heb afgerond, ken ik deze curricula van binnenuit – niet alleen qua inhoud, maar ook wat betreft de denkwijze van examinatoren, de structuur van beoordelingsschema's en waar leerlingen doorgaans punten verliezen. Dit stelt me in staat om strategisch les te geven, met een duidelijke focus op examenprestaties, conceptueel begrip en academisch zelfvertrouwen op de lange termijn.

Ik heb al praktijkervaring met het begeleiden van leerlingen van verschillende niveaus, van leerlingen die hun basiskennis willen consolideren tot excellente leerlingen die streven naar topcijfers. Elke leerling ontvangt een persoonlijk leerplan, afgestemd op zijn of haar sterke en zwakke punten, tempo en academische doelen. Ik heb IGCSE- en IB DP-leerlingen begeleid en ondersteund op scholen zoals de Amsterdam International Community School en de Rotterdam International Secondary School.

Door middel van mijn holistische, op maat gemaakte bijles voor elke student, kan ik je niet alleen helpen hogere cijfers te halen voor IB en IGCSE, maar ook (en belangrijker nog) deze vakken te begrijpen en toe te passen in de praktijk. Dit is een nuttige vaardigheid die steeds waardevoller zal worden gedurende je leven.

Of je nu je cijfers wilt verbeteren, je essays wilt aanscherpen of eindelijk vol zelfvertrouwen aan examens wilt beginnen, ik ben er om het proces duidelijker, rustiger en effectiever te maken.

**Academische resultaten**

IGCSE

Economie: A*

Internationaal Baccalaureaat (IB-diploma)

Totaalscore: 36 punten

Economie Hoger Niveau: 6

Engels A: Taal en literatuur, hoger niveau: 6

Kennistheorie: een
verified badge
Gepassioneerde en ervaren docent, tweetalig Frans-Engels

Wilt u Engels leren of uw Engels verbeteren in een ondersteunende, motiverende omgeving die is afgestemd op uw behoeften? Ik bied privélessen online aan, speciaal voor jou ontworpen, voor:
✔️ academische ondersteuning
✔️ examenvoorbereiding (Bac, TOEIC, IELTS, etc.)
✔️ professionele behoeften
✔️ reizen of vrije tijd
✔️ of gewoon uit nieuwsgierigheid en leergierigheid!

💡 Een levendige en dynamische methode:
Elke cursus is gepersonaliseerd en kan, afhankelijk van uw smaak, elementen uit de Engelstalige cultuur, popcultuur, actuele gebeurtenissen, films, muziek of series bevatten om de leerervaring concreet en boeiend te maken.

👩‍🏫 Over mij:
Ik ben al sinds heel jongs af aan tweetalig (Frans en Engels) en geef al meer dan 8 jaar privélessen.
Tegenwoordig ga ik professioneel aan de slag als taaldocent, omdat ik ervan overtuigd ben dat het leren van talen een geweldig hulpmiddel is om openheid, zelfvertrouwen en vrijheid te creëren.
Ik spreek elke dag Engels en ik zet mij in om deze taal met enthousiasme, duidelijkheid en pedagogisch verantwoord over te brengen.

📅 Online cursussen – flexibele uren
Ik bied online cursussen aan die zijn aangepast aan jouw agenda, met gevarieerd, leuk of academisch materiaal, afhankelijk van jouw doelstellingen.
🔹 Alle niveaus (van beginners tot gevorderden)
🔹 Kinderen, adolescenten en volwassenen
🔹 Regelmatige of eenmalige cursussen (ondersteuning, intensieve boost, etc.)

Neem contact met mij op voor een eerste gesprek, waarin we uw doelen bespreken en samen een programma op maat voor u samenstellen!
verified badge
Mijn lessen Engels zijn veelzijdig en op maat. Elke leerling heeft andere leerbehoeftes en leert op eigen wijze. Dit erken ik en speel ik op in door mijn ervaring, didactische kennis en vak inhoudelijke kennis voor jou op maat in te zetten. Ik help je graag op weg om de stof te begrijpen zodat jij je goed voorbereid voelt!

Ik heb een academische achtergrond in Engelse Taal en Cultuur en een onderzoeksmaster in de Engelse Literatuurwetenschap aan de universiteit van Leiden en Liverpool. Daarnaast heb ik als docent ervaring opgedaan in het onderwijsveld aan het Haagse Conservatorium. Bij uitgeverij Noordhoff heb ik tevens gewerkt aan de ontwikkeling van taak examens en lesmethodes. Ik weet dus ook hoe toetsen gaan achter de schermen en kan je een aardig eindje op weg helpen!
verified badge
Iedere student heeft andere doelen, daarom stem ik mijn lessen af op wat jij wilt leren. Of je nu gestructureerde grammaticlessen wilt, informele conversatieoefeningen, hulp bij de voorbereiding op een reis, of gewoon iemand om mee te praten in het Arabisch, ik kan de lessen aanpassen aan jouw behoeften.

Ik ben geduldig, vriendelijk en flexibel. Ik geloof dat het leren van een taal leuk en praktisch moet zijn. Mijn doel is om ervoor te zorgen dat je je vanaf het begin op je gemak voelt bij het spreken van Arabisch, terwijl je in je eigen tempo vooruitgang boekt.

Vertel me gewoon wat je wilt leren, de onderwerpen waarin je geïnteresseerd bent of je taaldoelen, en samen stellen we lessen samen die perfect bij je passen.

Ik kijk ernaar uit u te helpen Egyptisch Arabisch te leren en de Egyptische cultuur te ontdekken!
verified badge
Ik ben copywriter en creatief van beroep, geen klassieke docent, en voor veel mensen is dat juist de reden om voor mij te kiezen. Engels is de taal waarin ik dagelijks werk. Ik heb erin gestudeerd en geleefd (een filmopleiding in Londen) en werkte tien jaar internationaal: aan merken, campagnes en zelfs het oorspronkelijke concept voor een tv-format.

Ik bied twee dingen die goed samengaan. Aan de Engelse kant: natuurlijk leren spreken, meer zelfvertrouwen, en praktisch schrijven zoals werkmails, presentaties en pitches, opgebouwd rond de situaties die jij echt tegenkomt in plaats van droge oefeningen uit een boek. Aan de storytelling-kant: copywriting, merk- en persoonlijke verhalen, content die blijft hangen, motivatieteksten en scripts. Ideeën, structuur, stem en impact.

Kom voor het een, het ander, of allebei. Elke les is één op één en volledig afgestemd op jouw doelen. Ideaal voor professionals, expats, ondernemers en creators. Ook voor het scherper maken van je cv, LinkedIn of motivatiebrief: ik help je jezelf helder en overtuigend op papier zetten. Ook tieners zijn welkom voor hulp bij schrijven: essays, teksten voor school of een eerste cv. Ik werk aan helderheid, structuur en zelfvertrouwen op papier, geen examentraining, maar wel sterker leren schrijven
message icon
Contacteer Juliette
repeat students icon
1e les wordt ondersteund
door onze
Good-fit Leraar Garantie
Vergelijkbare lessen
arrow icon previousarrow icon next
verified badge
Een gekwalificeerde taalcoach met 25 jaar ervaring biedt intensieve lessen Nederlands in een kleine klas of online.

Ik geef veel lessen Nederlands NT2 aan expats en ter voorbereiding voor een inburgeringsexamen.
Gespecialiseerd in het begeleiden voor het Staatsexamen I en II. Speciale examen coach.

In januari 2025 ga ik ook weer met groepen starten. We hebben een prima klaslokaal in het centrum van Rotterdam, vlakbij metrostation Beurs, lessen met kleine homogene groepen (weinig niveauverschil).

We gaan vooral voor kwaliteit en niet zomaar een les afdraaien. Ik ben echt betrokken bij de vooruitgang van de cursist. Naast lesgeven wil ik alles inzetten om cursisten echt te motiveren de volgende stap te zetten. Dat is mijn kracht !

Je kunt ook op een comfortabele manier kiezen voor het online lessenpakket met Whereby, Teams of Zoom. Online lessen zijn één op één of maximaal een op twee, voor betere resultaten.

Mijn Engels is vloeiend, evenals Portugees en Spaans. Ik begrijp de moeilijkheden om barrières te overwinnen voor Latijnse talen en voor expats in het algemeen, aangezien ik ook een expat ben geweest.

Online lessen duren 1 keer per week 75 minuten, gedurende 10 weken om een hoger niveau te bereiken.

Dit is de normale snelheid. Inclusief examentraining (A-2 of Staatsexamen) en examen aan het eind.

Intensieve training ? Dat kan ook in vijf tot tien volle dagen, ik ben gewend om deze zeer intensieve trainingen te geven aan CEO's of managers die het sneller willen en intensiever ... alle lessen binnen 3 of 4 weken. Gebaseerd op het Europese systeem A-1, A-2, B-1, B-2 en C-1

Zodra studenten hun kennis van het Nederlands verder willen verbeteren, adviseer en coach ik hen altijd om het Staatsexamen I of II te doen, het enige formele Certificaat in dit land, erkend door werkgevers en universiteiten.

Ik zal proberen na een paar lessen over te schakelen op conversatie,, om jouw kennis zo snel mogelijk in de praktijk te brengen. Niet te lang in de grammatica blijven hangen.

Lesgeven is mijn ultieme passie en zelfs na 25 jaar voelt het als de eerste keer en studenten voelen zich altijd geïnspireerd om de obstakels te overwinnen.

Ook leer ik je over de Nederlandse sociale cultuur, deze zit verweven in de cursus en is sterk gerelateerd aan de taal.
verified badge
Met meer dan 12 jaar ervaring in het geven van bijles in wiskunde en Engels op verschillende niveaus, is mijn voornaamste doel ervoor te zorgen dat je de stof niet alleen begrijpt, maar er ook plezier aan beleeft en de praktische toepassingen ervan inziet.

Om dit te bereiken, geef ik na elke les huiswerk op om je leerproces te versterken en bied ik voortgangsrapporten aan om je ontwikkeling te volgen. Daarnaast ben ik vastbesloten om extra tijd vrij te maken om je te helpen bij eventuele uitdagingen.
verified badge
Bijlesdocent Frans als moedertaal, ik bied cursussen Frans en Engels als vreemde taal aan aan iedereen die zijn/haar Frans/Engels zeer snel wil leren of verbeteren!
Ik ben al meer dan 5 jaar docent bij Apprentus en heb veel studenten van verschillende leeftijden en nationaliteiten over de hele wereld online en persoonlijk in Nederland gehad.
Ik pas elke sessie dienovereenkomstig aan, specifiek voor klanten die heel snel Frans of Engels willen leren voor universitaire examens, zich willen voorbereiden op DELF-examens/TCF of een familielid willen ontmoeten, of voor jonge kinderen, zelfs vanaf 2 jaar.
Ik heb tijd beschikbaar en kan me aanpassen aan beide manieren van sessies. Skype, Teams, zoom, bij mij thuis of bij jou. Ik ben ook flexibel met betrekking tot uw schema's en uw specifieke kenmerken en maak graag een programma op maat voor u :)
verified badge
Mijn naam is Ana en ik kom uit Spanje. Ik wil graag Engels leren aan mensen die het nodig hebben. Ik spreek het vloeiend en heb het mijn hele leven geleerd. Ik hou van talen en vind ze heel belangrijk als je wilt communiceren met mensen uit andere landen.
verified badge
Ik leg je de grammatica uit door je de regels te geven en voorbeelden uit het dagelijks leven en uit de popmuziek.
We gaan oefeningen maken uit je eigen werkboek om te kijken of je het begrijpt en van fouten kun je leren zodat je ze niet weer maakt op je proefwerk.
Ook gaan we leesteksten oefenen van oude examens want dat is tenslotte later je eindexamen .
Meestal gaan de cijfers van mijn bijlesleerlingen snel omhoog.
Ik kom naar de leerling toe om s'middags thuis aan tafel bijles te geven.
verified badge
Engels is een taal die steeds belangrijker wordt en algemeen wordt erkend als een essentiële vaardigheid. Daarnaast kan het leren van een nieuwe taal een van de leukste activiteiten zijn die je kunt doen, en ik help je hier graag bij!
Mijn naam is Louis, ik ben 23 jaar oud en heb Engels als moedertaal. Voordat ik naar Nederland kwam, heb ik meer dan 16 jaar in het Verenigd Koninkrijk gewoond; mijn hele schoolopleiding vond plaats in het Engelstalige Britse schoolsysteem. Dit heeft met name cliënten geholpen, met kinderen die hier op een Britse school zaten.

Ik heb mijn lessen zo ontworpen dat ik de basisvaardigheden ontwikkel die nodig zijn om gesprekken te voeren en succesvol te zijn in een Engelstalige omgeving. Ik wil ook lesgeven aan studenten die al een gevorderd niveau hebben, maar extra hulp nodig hebben (vaak met de technische kant, bijvoorbeeld de regels rondom de tijden en andere grammaticale punten).

De lessen verlopen het beste als je één op één lesgeeft, maar ik heb ook al eerder lesgegeven in kleine groepen (minder dan 5 personen).
Ik hoop dat mijn lessen leuk, informatief en praktisch zijn.
verified badge
Hallo! Mijn naam is Anne en ik ben 38 jaar oud. Ik kom oorspronkelijk uit Engeland, maar heb het grootste deel van mijn leven in Nederland gewoond. Ik heb Fashion Marketing and Promotion gestudeerd aan het London College of Fashion. Ik heb twee jaar ervaring met het lesgeven in Engels en ik vind het vooral leuk om leerlingen te helpen hun Brits/RP-accent te verbeteren, wat kan worden aangeleerd met behulp van fonetische oefeningen.
verified badge
Arabisch is mijn moedertaal en ik ben afgestudeerd in Engelse literatuur. Ik gebruik de Arabische taalbeheersingsmethodologie van Jane Whitwick en Mahmoud Mahmoud Jaafar. Deze methode kan voor meerdere doeleinden geschikt zijn: hulp bij school en huiswerk, of professioneel of recreatief gebruik van de taal.
Ik kan de lessen aanpassen en aanpassen aan de behoefte van de leerling.
verified badge
• Wordt u belemmerd door uw Engelse uitspraak?
• Word je vaak verkeerd begrepen en vragen mensen je om het te herhalen?
• Merk je dat mensen het beu worden om naar je te luisteren?
• Voelt u zich beoordeeld nog voordat u uw zin hebt afgemaakt?

Ik ben Tom, een moedertaalspreker Engels uit Zuid-Engeland. Mijn methoden zijn gebaseerd op een dubbele masteropleiding in Engels en Toegepaste Taalkunde, aangevuld met 13 jaar leservaring. Mijn methoden worden altijd onderbouwd door onderzoek, ervaring en feedback van studenten.


❗ De lessen van 45 minuten worden uitsluitend via Zoom gegeven.


Ik bied individuele coaching aan om je Engelse accent te verbeteren, afgestemd op jouw behoeften en doelen. Ik help je de klanken van het Engels correct uit te spreken, zodat je direct duidelijker, zelfverzekerder en met meer controle kunt spreken – zonder je ongemakkelijk of angstig te voelen.

Hoewel ik coaching serieus neem, en dat wil ik ook van jou, zijn mijn lessen tegelijkertijd luchtig en warm. Mensen leren het beste als ze plezier hebben en oprecht geïnteresseerd zijn, en dat is mijn belofte aan jou. Ik zal je fouten corrigeren, maar ik zal je er nooit voor beschamen of je er ongemakkelijk door laten voelen. Mijn les is een plek waar mensen zich goed voelen en zelfvertrouwen opbouwen.


⭐ Coaching/training/vermindering van Engelse uitspraak en accent door een gekwalificeerde expert met Engels als moedertaal.


WAT ZAL IK LEREN?
• Verander belangrijke klinker- en medeklinkerklanken die tot misverstanden leiden.
• Beheers je ritme, intonatie en pauzes
• Versterk de verbinding tussen je gehoor- en spraakspieren.
• Adem rustig in en uit en versterk je stem
• Pas je stemgebruik aan voor verschillende doeleinden – vergaderingen, interviews, presentaties, pitches, gesprekken en meer.


➡️ Snelle verbetering van de uitspraak – dat is te allen tijde ons hoofddoel.


KLINK IK DAN 100% NATIVE?
❗Onderzoek toont aan dat het voor de meeste volwassen sprekers na hun tienerjaren simpelweg niet meer mogelijk is om een volledig moedertaalaccent te ontwikkelen. Eerlijke accentcoaching draait dus niet om het trainen van een moedertaalspreker. Een goede coach traint je juist om door zoveel mogelijk mensen begrepen te worden en precies over te brengen wat je bedoelt. Dat betekent het corrigeren van problematische klanken en het uitbreiden van je vocale repertoire door technieken uit de stemacteerwereld te gebruiken, van een gezaghebbende en zakelijke toon tot een warme en ondersteunende toon.

Als u graag met een moedertaalspreker wilt klinken, kan ik u daarbij helpen – ongeacht uw voorkeur – of u nu uit het Verenigd Koninkrijk, de VS, Australië of elders komt. Ik kan u trainen in het accent van uw keuze. Als uw moedertaal erg op het Engels lijkt, zoals Nederlands, of als u een scherp gehoor heeft voor klanken en imitatie, kunt u mogelijk als volwassene een accent ontwikkelen dat op dat van een moedertaalspreker lijkt. Tijdens onze eerste sessie kunt u een speciale test doen om te ontdekken of dit voor u mogelijk is.


WAT ZIJN JULLIE METHODEN?
Mijn methoden zijn gebaseerd op een dubbele masteropleiding in Engels en Toegepaste Taalkunde, aangevuld met 13 jaar leservaring. Mijn methoden worden altijd onderbouwd door onderzoek, ervaring en feedback van studenten.

• Ik gebruik moderne, op bewijs gebaseerde methoden
• Ik ontwikkel mijn eigen, originele trainingsmateriaal, afgestemd op JOUW individuele taalachtergrond, doelen, behoeften en voorkeuren.
• Ik bied een cursus op maat aan, speciaal voor jou, geen standaardpakket.
• Je begint met gecontroleerde oefeningen om nieuwe klanken onder de knie te krijgen, en gaat vervolgens over op spontaan spreken, zodat deze vaardigheden onderdeel worden van je dagelijkse spreekgewoonten.


Benieuwd naar meer informatie of twijfel je of coaching iets voor jou is? Stuur me een bericht en ik geef je graag mijn eerlijke mening.
verified badge
Ik kan Engels of Nederlands lesgeven aan studenten en volwassenen. De lestijd kan variëren van helpen met huiswerk, tot het onderwijzen van de basis van een taal, tot het beheersen van een gemiddeld niveau van communicatie en taalverwerving.
verified badge
Hallo daar!

Heb je hulp nodig met IB of IGCSE Economie, Engels of Politiek? Vind je docenten niet genoeg? Dan help ik je graag!

Mijn naam is Lauend, ik studeer politicologie (BSc). Ik ben een ervaren tutor, gespecialiseerd in economie, Engels en politicologie voor het IB- en IGCSE-niveau, met een sterke academische achtergrond en een studentgerichte lesmethode.

Omdat ik zowel het IGCSE- als het International Baccalaureate-programma heb afgerond, ken ik deze curricula van binnenuit – niet alleen qua inhoud, maar ook wat betreft de denkwijze van examinatoren, de structuur van beoordelingsschema's en waar leerlingen doorgaans punten verliezen. Dit stelt me in staat om strategisch les te geven, met een duidelijke focus op examenprestaties, conceptueel begrip en academisch zelfvertrouwen op de lange termijn.

Ik heb al praktijkervaring met het begeleiden van leerlingen van verschillende niveaus, van leerlingen die hun basiskennis willen consolideren tot excellente leerlingen die streven naar topcijfers. Elke leerling ontvangt een persoonlijk leerplan, afgestemd op zijn of haar sterke en zwakke punten, tempo en academische doelen. Ik heb IGCSE- en IB DP-leerlingen begeleid en ondersteund op scholen zoals de Amsterdam International Community School en de Rotterdam International Secondary School.

Door middel van mijn holistische, op maat gemaakte bijles voor elke student, kan ik je niet alleen helpen hogere cijfers te halen voor IB en IGCSE, maar ook (en belangrijker nog) deze vakken te begrijpen en toe te passen in de praktijk. Dit is een nuttige vaardigheid die steeds waardevoller zal worden gedurende je leven.

Of je nu je cijfers wilt verbeteren, je essays wilt aanscherpen of eindelijk vol zelfvertrouwen aan examens wilt beginnen, ik ben er om het proces duidelijker, rustiger en effectiever te maken.

**Academische resultaten**

IGCSE

Economie: A*

Internationaal Baccalaureaat (IB-diploma)

Totaalscore: 36 punten

Economie Hoger Niveau: 6

Engels A: Taal en literatuur, hoger niveau: 6

Kennistheorie: een
verified badge
Gepassioneerde en ervaren docent, tweetalig Frans-Engels

Wilt u Engels leren of uw Engels verbeteren in een ondersteunende, motiverende omgeving die is afgestemd op uw behoeften? Ik bied privélessen online aan, speciaal voor jou ontworpen, voor:
✔️ academische ondersteuning
✔️ examenvoorbereiding (Bac, TOEIC, IELTS, etc.)
✔️ professionele behoeften
✔️ reizen of vrije tijd
✔️ of gewoon uit nieuwsgierigheid en leergierigheid!

💡 Een levendige en dynamische methode:
Elke cursus is gepersonaliseerd en kan, afhankelijk van uw smaak, elementen uit de Engelstalige cultuur, popcultuur, actuele gebeurtenissen, films, muziek of series bevatten om de leerervaring concreet en boeiend te maken.

👩‍🏫 Over mij:
Ik ben al sinds heel jongs af aan tweetalig (Frans en Engels) en geef al meer dan 8 jaar privélessen.
Tegenwoordig ga ik professioneel aan de slag als taaldocent, omdat ik ervan overtuigd ben dat het leren van talen een geweldig hulpmiddel is om openheid, zelfvertrouwen en vrijheid te creëren.
Ik spreek elke dag Engels en ik zet mij in om deze taal met enthousiasme, duidelijkheid en pedagogisch verantwoord over te brengen.

📅 Online cursussen – flexibele uren
Ik bied online cursussen aan die zijn aangepast aan jouw agenda, met gevarieerd, leuk of academisch materiaal, afhankelijk van jouw doelstellingen.
🔹 Alle niveaus (van beginners tot gevorderden)
🔹 Kinderen, adolescenten en volwassenen
🔹 Regelmatige of eenmalige cursussen (ondersteuning, intensieve boost, etc.)

Neem contact met mij op voor een eerste gesprek, waarin we uw doelen bespreken en samen een programma op maat voor u samenstellen!
verified badge
Mijn lessen Engels zijn veelzijdig en op maat. Elke leerling heeft andere leerbehoeftes en leert op eigen wijze. Dit erken ik en speel ik op in door mijn ervaring, didactische kennis en vak inhoudelijke kennis voor jou op maat in te zetten. Ik help je graag op weg om de stof te begrijpen zodat jij je goed voorbereid voelt!

Ik heb een academische achtergrond in Engelse Taal en Cultuur en een onderzoeksmaster in de Engelse Literatuurwetenschap aan de universiteit van Leiden en Liverpool. Daarnaast heb ik als docent ervaring opgedaan in het onderwijsveld aan het Haagse Conservatorium. Bij uitgeverij Noordhoff heb ik tevens gewerkt aan de ontwikkeling van taak examens en lesmethodes. Ik weet dus ook hoe toetsen gaan achter de schermen en kan je een aardig eindje op weg helpen!
verified badge
Iedere student heeft andere doelen, daarom stem ik mijn lessen af op wat jij wilt leren. Of je nu gestructureerde grammaticlessen wilt, informele conversatieoefeningen, hulp bij de voorbereiding op een reis, of gewoon iemand om mee te praten in het Arabisch, ik kan de lessen aanpassen aan jouw behoeften.

Ik ben geduldig, vriendelijk en flexibel. Ik geloof dat het leren van een taal leuk en praktisch moet zijn. Mijn doel is om ervoor te zorgen dat je je vanaf het begin op je gemak voelt bij het spreken van Arabisch, terwijl je in je eigen tempo vooruitgang boekt.

Vertel me gewoon wat je wilt leren, de onderwerpen waarin je geïnteresseerd bent of je taaldoelen, en samen stellen we lessen samen die perfect bij je passen.

Ik kijk ernaar uit u te helpen Egyptisch Arabisch te leren en de Egyptische cultuur te ontdekken!
verified badge
Ik ben copywriter en creatief van beroep, geen klassieke docent, en voor veel mensen is dat juist de reden om voor mij te kiezen. Engels is de taal waarin ik dagelijks werk. Ik heb erin gestudeerd en geleefd (een filmopleiding in Londen) en werkte tien jaar internationaal: aan merken, campagnes en zelfs het oorspronkelijke concept voor een tv-format.

Ik bied twee dingen die goed samengaan. Aan de Engelse kant: natuurlijk leren spreken, meer zelfvertrouwen, en praktisch schrijven zoals werkmails, presentaties en pitches, opgebouwd rond de situaties die jij echt tegenkomt in plaats van droge oefeningen uit een boek. Aan de storytelling-kant: copywriting, merk- en persoonlijke verhalen, content die blijft hangen, motivatieteksten en scripts. Ideeën, structuur, stem en impact.

Kom voor het een, het ander, of allebei. Elke les is één op één en volledig afgestemd op jouw doelen. Ideaal voor professionals, expats, ondernemers en creators. Ook voor het scherper maken van je cv, LinkedIn of motivatiebrief: ik help je jezelf helder en overtuigend op papier zetten. Ook tieners zijn welkom voor hulp bij schrijven: essays, teksten voor school of een eerste cv. Ik werk aan helderheid, structuur en zelfvertrouwen op papier, geen examentraining, maar wel sterker leren schrijven
Good-fit Leraar Garantie
favorite button
message icon
Contacteer Juliette