Vergelijkbare lessen
Patricia
Flexibele Engelse lessen voor alle niveaus en doeleinden. Handgemaakt! Cambridge, Conversatie, Grammatica, Intensief, etc.Dag iedereen! Ik ben Patricia, een Spaanse jonge professional met ruime ervaring in het onderwijzen van Engels als vreemde taal. Ik ben in 2019 afgestudeerd met een BA in Engelse Studies en geef Engelse les sinds mijn 18e, dus nu ongeveer 6 jaar! Ik ben erg gepassioneerd door Spaans en heb een open geest, dus ik stem de lessen altijd af op de doelen van mijn studenten: een officieel Cambridge-examen doen, uitspraak oefenen, conversatie oefenen, meer traditionele lessen volgen met een boek, enz. Ik sta ook open om privé en in groepen les te geven, op alle niveaus van het Engels.
Sta open voor persoonlijke lessen, bij mij thuis in Buitenveldert, of online. Laat me weten wat je doelen zijn en we zullen ze samen nastreven!
Neem contact met mij op als je meer info wilt. Gracias!!
Groeten,
Patricia.
Hà Anh
Vietnamese taal voor (absoluut) beginner / gemiddeld niveauIk ben een Vietnamese inwoner (geboren en getogen in Hanoi), woonde 2 jaar in het VK en woon nu in Amsterdam, Nederland. Ik doe mijn laatste studiejaar aan de Universiteit van Amsterdam.
Deze les laat je kennismaken met verschillende aspecten van het Vietnamese alfabet, grammatica en spelling. Aan het einde van elke les zal ik ook spreken. Deze les is bedoeld voor degenen onder u die geïnteresseerd zijn in de Vietnamese taal en in de Vietnamese geschiedenis.
Voor elk onderwerp wordt een nieuwe woordenschat besproken. Je mag 'een beetje' logica verwachten achter alle lessen die ik geef :)
Geertje
Leer talen met plezier , individuele les is mogelijk. Deze cursus is voor alle taalstudenten. Hoog opgeleide leraar met grote internationale werkervaring. Mijn doel is je de taal van je keuze te leren met plezier en goede vooruitgang. Ik gebruik veel interactieve duidelijke oefeningen . Theorie leg ik met veel geduld uit. Leren met plezier is de sleutel tot jouw succes.
Islame
Leer de Arabische taal thuis "Kinderen en volwassenen"Student aan Unamur, ik geef Arabisch: mijn moedertaal, voor mensen die geïnteresseerd zijn in het leren van deze taal "Volwassene en kind". Mijn doel is om mensen te helpen hun taal te verbeteren, mijn methodologie is eenvoudig maar geeft resultaten zolang ik al lessen geef, bij elk begin van de sessie hervat ik met mijn student wat we de vorige sessie hebben gezien en ik vraag hem om te proberen zinnen te formuleren, dan vervolgen we onze cursus met oefeningen
Stefan
Nederlands voor professionals en expats! Uw behoeften, uw vooruitgang!Nederlands is mijn moedertaal. Net als jij ben ik een expat. Ik heb in meerdere landen gewoond, meerdere talen geleerd en weet hoe moeilijk dit kan zijn. Laat me je helpen je Nederlands te verbeteren, zodat je die promotie kunt krijgen, dat gesprek aangaat in de bar, of je gewoon op je gemak voelt in Nederlandstalige situaties. Ik houd rekening met je persoonlijke wensen, voorkeuren en planning, zodat je zo snel mogelijk vooruit gaat.
Extra info: Ik heb een lerarendiploma en jarenlange ervaring in het lesgeven, dus mijn didactiek zal op punt zijn. Indien nodig kan ik grammatica uitleggen in het Nederlands, Engels, Frans en/of Duits.
Monique
Taallessen en bijlessen Engels, Duits en NT2 (Nederlands voor anderstaligen)Ik bied daar waar nodig extra begeleiding en passende ondersteuning op het gebied van met name de Engelse taal, maar ook Duits of NT2 behoort tot de mogelijkheden. Alle lessen betreffen lessen op maat.
Bijlessen/Taallessen Engels/Duits en NT2 op alle niveaus, tevens kinderen/jong volwassenen met leerproblemen (dyslexie, problemen korte termijngeheugen, leerachterstanden). Tevens examentrainingen Engels en Duits: tips en trucs voor het omgaan met examenteksten
Taalbegeleiding Nederlands voor anderstalige kinderen: ondersteuning van de school/leerkracht en het individueel helpen van leerlingen met hun achterstand op het gebied van taal
Silvia
Italiaans om je op te vrolijken: 5 troostende boeken over Italië die je humeur verbeteren en je vreugde brengen."Under the Tuscan Sun" door Frances Mayes, "The Enchantress of Florence" door Salman Rushdie, "A Room with a View" door EM Forster, "Eat, Pray, Love" door Elizabeth Gilbert, "The Enchanted April" door Elizabeth von Armin. Afhankelijk van het niveau van de student worden de lessen in het Engels of Italiaans gegeven.
Jinha
Practice your Korean with native speaker! (Let's chat about everything KOREA!)Looking for a native speaker to chat about k-drama, k-pop or the in-depth of Korean culture? I am here for you!
My name is Jinha(진하) and my native language is Korean.
I can write, read and speak Korean and English fluently. I was born in South Korea and grew up in California, U.S.
Growing up with two different culture all my life I know the difficulties in learning a new language and adjusting to the new culture. We can discuss on what you would like to learn, whether it be learning the language from beginners level or just looking to improve on everyday talk!
*I find it important to only speak in Korean during the session*
(but if questions come up and you are having trouble we can speak in English or dutch/ik sprek een betje Nederlands)
*You can ask to meet at Café or group class(with friends)*
I look forward to meeting and sharing my personal knowledge in Korean!
Ik kijk ernaar uit u te ontmoeten en samen Koreaans te speken!
우리 곧 만나서 재미나게 한국어를 배워봐요!
Ksenija
Leer Engels met plezier en verbeter je taalvaardigheid met een vrolijke en ervaren leraarHoi! Ik ben Ksenija 🖐 Een professionele leraar Engels die weet hoe hij moet leren en hoe hij onderweg de motivatie niet kan verliezen. Voordat je verder leest over deze les, kan het handig zijn als dit op jou van toepassing is 👇
😩Ik voel me niet op mijn gemak om Engels te spreken en ik vind mijn uitspraak verschrikkelijk!
😵Ik voel me verward wanneer ik welk voorzetsel moet gebruiken en ik weet niet zeker hoe en wanneer ik die Engelse tijden moet gebruiken...
🤔Ik denk dat ik goed genoeg Engels spreek, maar ik ken niet zoveel woorden en soms weet ik gewoon niet wat ik moet zeggen.
Klinkt dit bekend? 🧐 Nou, dan heb ik goed nieuws! 🤗 Ik kan je helpen met alles wat hierboven genoemd is en ik kan je daarbij helpen vanuit het comfort van je huis! 🏡
❗❗UPDATE: Het is weer mogelijk om offline lessen te volgen in de cafés van Amersfoort! Je kunt er nu voor kiezen om offline in Amersfoort of online te vergaderen en lessen te volgen vanuit je luie stoel 🤗
INFORMATIE OVER DEZE LES EN DE LESSEN:
💝Ik bied lessen/cursussen op maat aan waarbij we ons richten op de vaardigheden, problemen en onderwerpen die JOU interesseren! Ideaal voor mensen die het elementaire niveau onder de knie hebben, verder willen gaan met het leren van Engels en het op hun eigen voorwaarden willen doen 😎 Als je echter een beginner bent en Nederlands of Russisch spreekt, kan ik je ook leuke gepersonaliseerde lessen aanbieden! Stuur me gewoon een bericht.
Hoe zien deze lessen eruit? 🤔
▪Ze kunnen grammaticagericht zijn met veel booroefeningen (die je thuis doet) en veel spreek-/grammaticaspelletjes die we samen doen tijdens de lessen;
▪Het kunnen de lessen zijn die u helpen uw spreek- 🔊 en luistervaardigheid te verbeteren. Je hoeft alleen maar wat video's 🎥 te bekijken en de woorden te herzien! Tijdens de les bespreken we deze filmpjes en werken we aan je uitspraak & woordenschat.
▪Ze kunnen lees- en schrijfactiviteiten omvatten waarbij we praten over wat u op internet of in het nieuws leest!
Jij kiest hoe JIJ wilt leren en ik help je op de meest geschikte manier 🤗 of ik bied je de manier aan die voor JOU werkt!
Als je meer wilt weten of andere vragen hebt, aarzel dan niet om me te schrijven
Ik kijk er naar uit je te ontmoeten en je te helpen met al je taaldoelen!
Tot ziens,
Ksenija 💖
Tanya
Italiaans met een polyglot (8 talen) en Professionele docente(language coach )Hooi!! :-)
Hoi! Ik ben Tanya.
Ik ben geboren in Italië, maar de laatste twee jaar van mijn leven heb ik de wereld rondgereisd, vooral in Midden- en Zuid-Amerika en het Midden-Oosten, op afstand gereisd en gewerkt.
Ik ben een professionele docente met 6 jaar ervaring.
Italiaans is mijn moedertaal. Ik werkte aan de vertaling van medische en juridische artikelen, panelen in het glasmuseum in Venetië en werkte als tolk aan het hof van Venetië.
Ik heb een diploma in talen, gecertificeerd in internationaal recht en ik ben een language coach. Language coach houdt in dat ik je niet alleen een taal leer, maar ook hoe nieuwe talen te leren! :-D
Ik zal je hele leertraject nauwlettend volgen en volgen, om het meeste uit je vaardigheden te halen!
Dat komt omdat ik graag nieuwe talen leer! Daarom ben ik na jaren studeren polyglot geworden (8 talen - Italiaans, Engels, Spaans, Frans, Japans, Arabisch, Hebreeuws, Nederlands) en heb ik zelf een methode bedacht om jou de taal te leren die jij wilt leren!
Door de jaren heen heb ik geleerd mijn werk te modelleren volgens de persoonlijke behoeften van elke student en heb ik een methode ontwikkeld waarmee mijn studenten de taal op een snelle en leuke manier kunnen leren.
Mijn hobby is mijn grootste passie is het leren van andere talen, daarom kan ik uit mijn ervaring veel van de problemen begrijpen die verband houden met het leren van een vreemde taal. Ik ben ook een taalcoach, wat betekent dat mijn lessen gebaseerd zijn op een specifieke methode die ik heb ontworpen om het leren te vergemakkelijken en te versnellen.
Mijn lessen zijn beschikbaar in het Italiaans, Engels, Spaans, Frans, Hebreeuws, Nederlands en Arabisch.
GROEPLESSEN mogelijk!
Tot snel! :-)
Tom
Engelse lessen met een CELTA-gekwalificeerde native English sprekende docent / Engelse lessen met een ervaren CELTA-gecertificeerde docentBent u op zoek naar een gekwalificeerde native docent Engels (Brits) met uitgebreide onderwijs- en zakelijke ervaring? Dan help ik je graag!
Ik heb een heel eenvoudige onderwijsfilosofie. Elke les moet uitdagend, lonend en leuk zijn, want de beste manier om te leren is met een glimlach op je gezicht. Ik pas onze lessen samen aan uw unieke behoeften en doelen aan, waaronder:
• uw accent en uitspraak verbeteren;
• u te helpen steenkool Engels en typische 'Dunglish' woorden te vermijden;
• het verbreden van uw vocabulaire; en
• het perfectioneren van uw gebruik van tijden.
Het allerbelangrijkste is dat ik u kan helpen uw zelfvertrouwen te vergroten, wat de sleutel is tot het leren van een taal.
Een specialiteit van mij is zakelijk Engels, dus ik kan ook met alles helpen, van het voorbereiden van een interview of het spreken in vergaderingen tot het geven van een presentatie.
Hoewel mijn lessen 100% in het Engels zijn, spreek ik ook Nederlands en Spaans. Dit geeft me echt inzicht in waarom studenten bepaalde fouten maken en hoe ze deze het beste kunnen vermijden.
Lucie
Engelse lessen (ONLINE) - Engelse lessen (ONLINE)FR - Hallo, ik ben Lucie en ik zou je graag helpen om Engels te leren, of het nu helemaal opnieuw is of om je kennis te verbeteren. Ik vind het heerlijk om mijn studenten aan het praten te krijgen, omdat ik denk dat oefenen het geheim is van het leren van een taal en het verbeteren van kennis. Ik structureer mijn lessen altijd volgens thema's die gebaseerd zijn op het echte leven (hoe ik mezelf moet presenteren, hoe ik een afspraak kan maken, winkelen, naar de dokter gaan, Engels op het werk, enz.). We zullen samen grammatica, woordenschat en uitspraak bekijken. Als je een halfgevorderde bent, zullen we ook tekstlessen geven. We gaan zowel grammatica als woordenschat in de praktijk brengen.
NL - Hallo, ik ben Lucie en ik zou je graag helpen om Engels te leren, of het nu helemaal opnieuw is of om je te helpen verbeteren. Ik vind het heerlijk om mijn studenten te laten spreken, omdat ik er sterk van overtuigd ben dat oefenen de sleutel is om een taal te leren en je kennis te verbeteren. Ik structureer mijn lessen altijd volgens onderwerpen die zijn gebaseerd op situaties uit het dagelijkse leven (hoe u uzelf voorstelt, hoe u een afspraak maakt, boodschappen doet, naar de dokter gaat, professionele taal, enz.). We zullen de grammatica, woordenschat en uitspraak doornemen. Als je een gemiddeld persoon bent, zullen we ook enkele lessen geven over begrijpend lezen. We gaan zowel de grammatica als de woordenschat in de praktijk brengen.
Pascale
Learn Dutch fast or improve it in a playful way (webcam)As a creative copy professional and philosopher, I see every lesson as an experiment. To keep us both on the edge of our seats, I continuously explore new ways of teaching that fit your specific needs. Feel tempted? Book your first lesson and get one extra!
Doubts? Dutch might feel a little violent to a delicate mouth in the beginning. But once you get passed that, a sea of inspiring and quirky new ways to express yourself will open up. To help you move beyond that hump, I will adjust my lessons to your personal passions and interests, including your specific reasons to speak and/or write in this language right now.
Two kids that are roughly the same level can share one webcam lesson of one-hour minimum. Keep in mind that we will stay online for at least 15 minutes extra, as young ones will need at least two 5 minute breaks.
Irine
English for Children (TEFL Certified Teacher) TilburgIk geef Engelse lessen voor kinderen die extra ondersteuning nodig hebben in het Engels meesterschap. Ik was de training manager voor Eye Level English (een multinational voor het gebied van educatie) in Indonesia. Daar heb ik geleerd verschillende leermaterialen and learning approach voor kinderen. Ik zal uw kind/kinderen helpen van hun eigen 'eye level'.
Carolina
Inburgeren in Nederland, voorbereiden op de examens.Heb jij hulp nodig bij het voorbereiden van je Nederlandse examen? Van A1 t/m B2 kan ik je helpen voorbereiden, ook als je een C1 examen ( Voor wie wil functioneren in het onderwijs of in een bedrijfsomgeving en daarvoor een gevorderde kennis van het Nederlands nodig heeft) wilt afleggen kan ik je daarbij helpen! Of je nu meer wilt spreken of juist schrijven wilt oefenen, het kan allemaal...Neem gerust vrijblijvend contact met mij op hier in Apprentus! Groet Carolina.