Privélessen
in Zaandam
van68.00EUR/ u
Muziek compositie lessen in Zaandam en Amsterdam.
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Heb je iets met deuntjes in je hoofd? Wil je je eigen liedje maken? Wil je leren hoe je je muziek opschrijft zodat andere mensen het kunnen spelen?Muziek componeren is een van mijn favoriete bezigheden. Samen kunnen we onderzoeken welke muziek je zou willen schrijven, hoe je een nummer structureert, welke technieken je kunt gebruiken om je muzikale ideeën te ontwikkelen. Je kunt voor je eigen instrument schrijven, of we kunnen onderzoeken hoe je kunt schrijven voor instrumenten die je nog nooit hebt gespeeld.
Ik ben componist en schrijf sinds 2012 professioneel muziek. Het is een zeer bevredigend werkveld voor mij, en ik zou anderen graag laten zien hoe ze hun interesse en aanleg ervoor kunnen ontwikkelen.
Als je muziekcompositie wilt ontdekken, neem dan contact met ons op! Ik begeleid je graag op deze boeiende reis.
Extra informatie
Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Het enige wat je nodig hebt zijn wat ideeën, potloden en papier!Locatie
Op een locatie gekozen door de leraar : Zaandam, Netherlands
Op een locatie gekozen door de leraar : Tweede Jan Steenstraat, Amsterdam, Netherlands






|
Use ⊞+wheel to zoom!
Algemene info
Leeftijd: | Kinderen (7-12 jaar oud) Tieners (13-17 jaar oud) Volwassenen (18-64 jaar oud) Senioren (65+ jaar oud) |
---|---|
Niveau van de leerling: | Beginner Gemiddeld Gevorderden |
Duur: | 45 minuten 60 minuten |
De les wordt gegeven in: | Engels, Nederlands, Afrikaans |
66.00EUR/ u
Cellolessen voor beginners en gevorderden.
Mijn naam is Wilma en ik speel het grootste deel van mijn leven cello. Ik ben gepassioneerd door lesgeven en heb er veel ervaring mee.
In mijn lessen is er een goede balans tussen techniek en muzikaliteit. Weten hoe je de cello (technisch) moet bespelen is belangrijk om je daarop te kunnen uiten, en mooie muziek maken is de reden waarom we spelen!
Ik betrek mijn studenten bij het onderzoeken van problemen en het experimenteren met oplossingen. Dit geeft mensen een beter begrip van de uitdagingen en motiveert hen om ermee aan de slag te gaan.
Het is bijzonder interessant dat elke persoon een andere manier van leren en andere behoeften heeft, en ik vind het leuk om mijn benadering af te stemmen op de persoonlijkheid, behoeften en smaak van elke student, zodat zij of hij optimaal kan leren.
Bovenal vind ik het geweldig om mensen te inspireren, ze hun eigen aanleg voor muziek te zien ontdekken en te zien groeien als musicus. Cello spelen is een geweldige en leuke ervaring en ik heet iedereen die dit avontuur wil aangaan van harte welkom!
Ik geef les in Amsterdam op dinsdag en woensdag, in Zaandam op donderdag en in Utrecht op zaterdag.
Hoi! Mijn naam is Wilma, en ik ben een professionele cellist. Ik speel al het grootste deel van mijn leven cello. Toen ik 3 jaar oud was, zag ik op straat een vrouw cello spelen en ik werd verliefd. Een jaar later begon ik met lessen en sindsdien geniet ik van dit prachtige instrument.
In mijn lesgeven zoek ik naar een aanpak die het beste werkt voor elke leerling afzonderlijk en daag ik ze uit op hun eigen niveau. Techniek en muzikaliteit zijn even belangrijk en sterk met elkaar verbonden in mijn lessen. Ik benader het instrument vanuit het functioneren van het lichaam als geheel, en zoek naar een manier van spelen die zo min mogelijk inspanning en onnodige spierspanning vraagt, zodat de van nature mooie klank van de cello vrijer naar voren kan komen . Ik geef graag les aan zowel kinderen als volwassenen, van beginners tot gevorderden.
Op dit moment zijn mijn leerlingen tussen de 5 en 80 jaar oud, van absolute beginners tot zeer gevorderde cellisten. Voor jonge kinderen is het belangrijk dat een ouder mee kan luisteren met de lessen, en hen kan helpen thuis te oefenen. De les van een kind is anders dan die van een volwassene: met kinderen doe ik meer spelletjes, om ze op een speelse manier kennis te laten maken met muziek en ze vertrouwd te laten raken met de techniek zonder er al te veel over na te hoeven denken. Met kinderen werk ik ook meer auditief, bijvoorbeeld door voor ze te spelen en te zingen en ze dat te laten nadoen in plaats van meteen noten te lezen.
Of je nu cello wilt leren spelen, je vaardigheden wilt verfijnen of jezelf verder wilt ontwikkelen als muzikant, ik vergezel, begeleid en begeleid je graag op je muzikale reis. Ik spreek Engels, Nederlands en Afrikaans en geef graag les in een van deze talen.
Stel een vraag
Stuur een bericht waarin je je wensen uitlegt, waarna Wilma snel zal reageren:
Hoe meer details, des te beter.
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00) New York
Ma | Di | Woe | Do | Vrij | Zat | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | |||||||
1 | |||||||
2 | |||||||
3 | |||||||
4 | |||||||
5 | |||||||
6 | |||||||
7 | |||||||
8 | |||||||
9 | |||||||
10 | |||||||
11 | |||||||
12 | |||||||
13 | |||||||
14 | |||||||
15 | |||||||
16 | |||||||
17 | |||||||
18 | |||||||
19 | |||||||
20 | |||||||
21 | |||||||
22 | |||||||
23 |
van 68€Bij de leraar thuis
Totale Tevredenheid Gegarandeerd
Good-fit Leraar Garantie
Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.
Online reputatie
- Leraar sinds april 2021
- Geverifieerd telefoonnummer
- Verbonden met Google
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00) New York
Ma | Di | Woe | Do | Vrij | Zat | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | |||||||
1 | |||||||
2 | |||||||
3 | |||||||
4 | |||||||
5 | |||||||
6 | |||||||
7 | |||||||
8 | |||||||
9 | |||||||
10 | |||||||
11 | |||||||
12 | |||||||
13 | |||||||
14 | |||||||
15 | |||||||
16 | |||||||
17 | |||||||
18 | |||||||
19 | |||||||
20 | |||||||
21 | |||||||
22 | |||||||
23 |
van 68€Bij de leraar thuis
Good-fit Leraar Garantie
Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.
Deel deze pagina
Je bent hier
Privélessen
in Zaandam
Vergelijkbare lessen
Aviv
Saxofoonles: Geniet ervan een allround muzikant te worden (EN, NL, HB)
Geniet ervan om een onafhankelijke & allround muzikant te worden!!
Mijn doel als saxofoon- en muziekleraar is om je de mogelijkheid te geven om vaardigheden te ontwikkelen waardoor je zult genieten van "muziek maken" en het leuk zult vinden om allerlei soorten liedjes / muziekstukken te ontdekken. Ook geef ik je handvatten om samen te kunnen werken met andere muzikanten.
De methoden die ik gebruik, zijn gericht op doelen die ik samen met elke individuele leerling (en/of ouders) creëer. Onze doelen zijn gebaseerd op zowel de passie als de muzikale verlangens van de student, samen met de technische behoeften om deze verlangens te laten klinken! (beheersing van het instrument, notenschrift lezen, muziektheorie, improvisatie, compositie, solfège en meer). Muziek is een krachtige taal die iedereen over de hele wereld kan begrijpen, maar nog niet iedereen kan spreken...
Muziek maken omvat vreugde, nieuwsgierigheid, zelfexpressie en het gevoel deel uit te maken van iets groters dan jezelf!
Praktische informatie:
- Normaal vinden de lessen plaats op mijn locatie in Amsterdam. (bel om andere opties te bespreken)
- Ik werk met zowel kinderen (vanaf 8/9 jaar) als volwassenen, (totaal) beginners, amateurs & semiprofessionals
- Ik speel en geef les: sopraan-, alt-, tenor- en baritonsaxofoons (ook dwarsfluit en basklarinet voor beginners)
** VOOR OUDERS **
- Muziek maken leert je hoe je een langdurige toewijding en een succesvolle werkethiek opbouwt die je hele leven kan worden toegepast, in elk dossier!
- Muziek leert je gedachten en gevoelens te uiten en kan belangrijk zijn voor de groei van een kind.
- Muziek is een rijke levensstijl en een kind openstellen voor die wereld is een groot geschenk dat een ouder aan zijn/haar kind kan geven.
Tos
Privé Zangles - Songwriting, Techniek & Performing
Ik zing al mijn hele leven en heb veel verschilllende ervaringen met het krijgen en geven van zanglessen. Wil je beter worden in zangtechniek, performen en/of songwriting, dan kan ik je daarbij helpen.
Ik geef privélessen om jou als vocalist meer kennis te geven over het vak, zodat je een comfortabel gevoel hebt bij het zingen en meer uit je eigen stem kan halen. We kiezen wat nummers om mee te oefenen of kunnen werken aan eigen songs.
Tijdens het zingen analyseer ik wat er gebeurt en koppel dit aan je terug zodat we kunnen werken aan de skills die jij graag zou willen verbeteren!
Maya
Compositieles voor kinderen en volwassenen in Amstrdam
Compositielessen zijn voor iedereen die muziek wil componeren, voor elk instrument, emsemble en / of elektronische muziek.
Mijn lesmethode combineert verschillende benaderingen en stijlen, ondersteunt de praktijk met theoretische kennis, en vooral het ontwikkelen van creativiteit en het helpen van de student om hun denkbeeldige visies werkelijkheid te laten worden.
Voor elke student wordt een ander palet aan tools aangeboden, in functie van de muzikale wensen en ambities van de student.
Ik leer de basis van westerse muziekcompositie - theorie, harmonie, contrapunt, partituurlezen, notenleer, ritme, analyse en meer.
Verder stel ik een breed overzicht van wereld, jazz, pop, nieuwe / hedendaagse muziek, verschillende stijlen in elektronische muziek (populair en experimenteel), improvisatorische composities, grafische notatie, tekst- en spelstukken, muziek voor theater, film en dans en interdisciplinaire werken die combineer muziek met andere kunstvelden.
Martijn
Ableton (producing) / Sound-design / Songwriting / Beats / Arranging / Mixing / Mastering / Music Theory
This text is written in English to be more inclusive. I am however native Dutch, speaking fluent English.
Hi,
My name is Martijn (29)
I’ve been producing from the age of 14. I have a masters degree in music production, released three solo albums, mixed, composed and arranged for various musicians and companies, worked as a live mixer, gained live experience as a musician, taught music and production classes, ...
I want to help you achieve the same by providing the right knowledge where needed. Mixing, mastering, producing, songwriting, composition, studio organization, music theory, etc... I own a small home studio with a humble amount of gear: mics, compressors, effects, pedals, synths, eurorack and amps.
I teach in various ways but mostly online since there seems to be a higher demand and it's a very effective way to teach music production. The lessons are conducted via video call, all you'll need is a good internet connection and a decent listening setup, be it headphones or speakers.
You're also very welcome in my studio for lessons in person and I'll also happily join you at your place if my travel costs and time are compensated for.
—————
If you choose to be thaught in Ableton, this will roughly be the program:
- Overall view of Ableton’s workflow.
- Generating sound in Ableton. Introduction to sound-design for various music genres. Techniques like: warping and pitching audio, resampling, midi effects, max for live, Ableton’s built in instruments & effects with possible introduction to synthesis (fm, additive, wavetable), third-party plugins and instruments, ...
- Arranging and composition in Ableton’s arrangement view.
- Mixing
- Mastering
- Transferring your creation to a live situation using Ableton.
Many of these concepts are also applicable to other DAW's. (FL Studio, Pro Tools, Logic, Reaper)
Natalia
Pianoles met Natalia/ Pianoles in Erpe-Mere/ Live Online Pianolessen
Pianoles met Natalia biedt je het gevarieerde en indrukwekkende programma aan. Bent u klaar om de uitdaging aan te gaan om piano te leren spelen! Hou je van piano? Wil je de techniek van je piano spel verbeteren? Aarzel dan niet om contact op te nemen met mij. De lessen gaan door bij mij thuis in Erpe-Mere (Burst).
Ik, als professioneel klassiek geschoolde pianiste leer je: noten leren lezen/spelen, toonladders, arpeggio, akkoorden, improvisatie oefeningen en veel meer.
Ben je op zoek naar online pianoles in deze corona crisis?
Blijkt piano toch meer jouw ding te zijn? Opzeggen gaat altijd makkelijk; je zit nergens aan vast. Dat is onderdeel van de filosofie van Pianoles met Natalia.
Online pianoles houdt (meestal) in dat je pianoles volgt door middel van videolessen via Skype, Viber of Messenger.. Ik heb mijn lessen van tevoren voorbereid en heb deze op een heldere en gestructureerde manier voor je klaargezet, zodat je stapsgewijs de piano leert te beheersen.
Online pianoles
Bij Online piano focus ik mij overigens specifiek op de techniek, noten leer, spel oefeningen en veel meer. Daarvoor heb ik een lesmethode ontwikkelt op basis van jarenlange ervaring met fortepiano lessen geven. Ik ben dus piano docent van online pianolessen die meerdere lessen aanbiedt.
Het is de combinatie van het gevarieerde programma van theorie en praktijk samen, waarom Pianoles met Natalia zegt dat “Iedereen kan leren pianospelen”. Bij Online Pianolessen maak ik piano spelen toegankelijk, makkelijk en leuk.
Doorzetten
Dwing jezelf iedere dag in deze Corona crisis om achter de piano te zitten. Ik doe er alles aan om de lessen zo leuk en makkelijk mogelijk te maken. Zo kun je makkelijk de oefeningen en melodiestukken herhalen met behulp van mijn online pianolessen. Ook leer je in iedere les een nieuwe oefentune spelen die je naar hartenlust mee kunt spelen.
Je komt erachter dat de motivatie en discipline om goed piano te leren spelen veel belangrijker is dan je capaciteit en ervaring. Om echt goed te worden zul je jezelf door moeilijke oefeningen heen moeten helpen. Gelukkig sta je er bij de Online Pianolessen niet alleen ovor, maar geef ik je Live advies, tips en intensieve inzet bij je inleveropdrachten.O
Ivan
Songwriting, muziektheorie, compositie, gitaar, piano
De les is voor:
- beginners die hun reis in muziek willen beginnen
- intermediaire musici die hun vaardigheden willen verbeteren
- voor hoogopgeleide musici die hun kennis willen perfectioneren.
De klas omvat songwritingvaardigheden in POP, ROCK, JAZZ en vele andere stijlen van populaire muziek, evenals compositievaardigheden bij het schrijven van KLASSIEKE, FILM-, THEATRE-muziek.
Ik ben gespecialiseerd in zowel populaire muziek als klassieke muziek. De klas omvat zowel theoretische kennis als de praktische toepassing ervan met het favoriete instrument van de student. De les omvat ook vaardigheden in het spelen van gitaar, piano en percussie.
Hernan
Berklee Graduate biedt privélessen Filmmuziek, Muziekproductie, Orkestratie & Arrangeren in Utrecht
De manier waarop ik lesgeef hangt eigenlijk helemaal af van de student. De manier waarop ik de concepten uitleg, de lessen plan en structureer en elk onderwerp benader, hangt allemaal af van of de student een beginner, halfgevorderd of gevorderd persoon is en of hij of zij enige ervaring heeft met het onderwerp.
Elke student heeft verschillende behoeften en verschillende capaciteiten. Het is gewoon een kwestie van de student leren kennen, om zowel de zwakke punten als de sterke punten te identificeren waaraan gewerkt kan worden.
Jasper
Muziektheorie, analyse en compositie voor alle leeftijden
Heb je ooit de theorie achter muziek willen leren? De manier waarop muziek is gebouwd met al zijn verschillende parameters? Heb je ooit muziek willen schrijven of arrangeren, alleen om te merken dat je geen idee hebt hoe je moet beginnen?
In deze cursus voor mensen van alle leeftijden en alle vaardigheden, kan ik je helpen van de absolute basis, zoals het lezen van bladmuziek en pianorollen tot het schrijven van je eerste stuk of analyseren hoe dat stuk van Mozart eigenlijk werkt. Als masterstudent compositiestudent aan het Koninklijk Conservatorium van Antwerpen, heb ik de ervaring en de blootstelling om dingen van allerlei complexiteit aan te pakken, variërend van pop tot barok tot late romantiek en vroege atonaliteit, van een eenvoudig pianostuk tot een volwaardig orkestwerk.
Bleys
Gitaarles + Alternatieve speelstijlen en Genres
Ik ben een gitaarleraar uit Edinburgh, Schotland, met een sterke focus op het ontwikkelen van praktische muzikaliteit en plezier in gitaarspelen. Ik kan je vanaf het beginnersniveau helpen bij het vinden van je eigen stijl en relatie tot muziek.
De lessen draaien sterk rond de muzikale gebieden waarin je geïnteresseerd bent, we zullen dingen doen zoals kijken naar je favoriete gitaristen en liedjes, ze opsplitsen in hun fundamentele delen, en de klas leren begrijpen wat je speelt.
Ik heb jarenlange ervaring met het spelen in live bands en kan je op veel manieren helpen met het ontwikkelen van je spel voor groepen en optredens. Ook kan ik helpen met het opnemen van muziek, zowel solo als met groepen.
Hier zijn enkele van de genres die ik graag geef:
Alternatieve en klassieke rock
Akoestisch instrumentaal, Singer-songwriter, open stemmingen
Metal en experimentele genres
Klassiek en Spaans Klassiek
Ambient en Psychedelic met effectpedalen
Spelen met fretloze/ 7 & 8 snarige gitaar
Ik hou ervan dat onze lessen gestructureerd en doelgericht zijn, we hebben vaak samen een online lesdagboek waarin ik aantekeningen bijhoud van alles wat we doen in de lessen, waar je je eigen aantekeningen kunt toevoegen en dingen waar je aan wilt werken.
Ik vind dit erg handig om ervoor te zorgen dat je in een goed tempo vorderingen maakt met de gitaar.
Ik heb een sterke achtergrond in muziektheorie en als de student dat wenst, kan dit een integraal onderdeel van de lessen zijn. Persoonlijk vind ik het leuk om theorie te onderwijzen door middel van de liedjes die je hebt gekozen om te leren, door te analyseren wat we spelen en door dit je eigen intuïtieve theoretische begrip te ontwikkelen, in relatie tot de door jou gekozen muziekgenres. Al ben ik me er terdege van bewust dat veel studenten zich niet verbonden voelen met het leren van muziektheorie, in welk geval we ons meer puur kunnen richten op de spel- en uitvoeringsaspecten.
Ik geef al een aantal jaren gitaarles en het is een echte passie in mijn leven. Weinig maakt me gelukkiger dan te zien hoe mijn studenten vooruitgang boeken in de richting van hun muzikale doelen en hun eigen kunstenaarschap ontwikkelen.
Vraag gerust om meer informatie :)
Ignazio
Moderne gitaarlessen in Brussel met Ignazio Di
Mijn naam is Ignazio, ik ben een professionele gitarist en een gecertificeerde muziekprofessor. Ik heb een Master in Jazz, een Master in Didactiek (Koninklijk Conservatorium van Brussel), 6 jaar klassieke gitaar, een 5 jaar Jazz Degree aan de Polytechnic of Arts in Milaan, een Bachelor in Economie. Ik heb een sterke achtergrond met live-ervaringen in veel projecten en muziekstijlen.
Ik bied je gitaar- en muzieklessen in België.
Mijn lesmethode is persoonlijk en innovatief, maar tegelijkertijd nauwkeurig en zeer goed georganiseerd. Ik zal je stap voor stap door je leerproces leiden en je het beste van de informatie geven, met respect voor je smaak en leerhouding.
Je zult een gelukkige en vriendelijke stemming vinden waarmee je veel plezier kunt leren maken.
De cursussen staan open voor alle niveaus, van beginners tot gevorderden.
Ik spreek vloeiend Engels, Frans en Italiaans.
Alle lessen zijn in mijn atelier in Sint-Agatha-Berchem.
Mark
(Elektronische) Muziek produceren met FL Studio - Voor beginners en gevorderden!
Altijd al willen leren muziek maken in FL Studio? Dan is deze les voor jou! Ik ben al jaren muziek aan het produceren met FL Studio en deel graag mijn kennis met mensen die dit ook willen leren. Of je nou beginner bent en graag wilt leren hoe je vanuit niks een nummer kan maken of al wat meer ervaren bent en je muziek graag naar een nieuw level wilt tillen, ik kan je daarbij helpen.
Ik ben gespecialiseerd in Electronic Dance Music (EDM), maar heb ook ervaring met veel andere genres.
Ik volg op dit moment zelf ook een cursus Professional Music Production, dus leer zelf ook elke week nieuwe dingen die ik weer kan meenemen in mijn eigen lessen.
Vladimir
Gitaar, Muziek theorie , Compositie, Muziek software
Ik ben een professionele gitarist, gitaarleraar en componist. Ik heb meer dan 10 jaar ervaring in het lesgeven in muziek. Vaardig in vele stijlen, zoals klassiek, flamenco, bossa nova, blues, jazz. Bekwaam in muziektheorie, muziekcompositie en muzieksoftware zoals Logic Pro, Ableton Live, Max MSP. Als je wilt leren hoe je gitaar moet spelen, om je eigen muziek te componeren met behulp van instrumenten of een computer, kan ik je helpen. Als je een vraag hebt, aarzel dan niet om te bellen of te schrijven!
Danny
SONGWRITING cursus met intensieve en resultaatgerichte methodes
English Translation: contact me please
LIEDJES bestaan in het algemeen uit akkoordenen tekstlijnen. Maar waar komt die info vandaan en hoe maak je iets uit het niets? Hoe maak je die ene geweldige hIT of hoe sterk werkt je nieuw lied in op je lief? Wel, dat heet 'inspiratieverwerking' en hoe werkt dat? Wel, dat vertel ik je in mijn cursus.
Als je al gitaar of piano speelt, dan heb je een stap voor. Je instrument is als het ware een trampoline die je meer mogelijkheden biedt om verder en hoger te gaan.
De meeste 'songs' worden geboren op de gekste momenten. Een goeie songwriter zijn/haar antenna's staan altijd open :-) en voor sommigen is het een continue bezigheid.
Tijdens mijn cursus leer ik je door allerhande tips en trucs (o.a.: Travel Chord Duo Method - One Four Five and minor input - Key Word Designation and Relative Chord Progressions enz.) hoe je tot sterke songs kan komen.
Voor mij is het een dag dagelijks bezigheid en ik schrijf al heel mijn leven voor anderen en soms voor mezelf. Alles bij elkaar heb ik worldwide als auteur/componist/uitvoerder, meer dan een miljoen copies verkocht. Is dat weinig of is dat veel? Ik weet het niet. Het interesseert me niet meer zoveel.
Ik wil mijn wetenschap over hoe je liedje schrijft, delen met gemotiveerde mensen die verder willen geraken dan het steeds maar naspelen van anderen hun songs. Of die klem komen te zitten, ergens tijdens het componeren en die niet te beroerd zijn om advies te zoeken.
Muziek is een levensflirt. Er zijn maar twee soorten muziek: goeie en slechte...
Heb je een basis aan akkoorden, wil je weten hoe je een goeie song kan maken.....? Gewoon een uurtje boeken om te beginnen. Dat is het aftastuurtje. Liggen we elkaar en is er een click? Als je boekt en ik confirmeer, dan weet je ook wie ik ben en waar ik me verschuil :-) Niet tevreden na de eerste 'les'?
Geld terug.
Danny
Loïc
Songwriting / muziekproductie / muziektheorie voor iedereen.
Ik ben een student muziekproductie aan het Koninklijk Conservatorium. Ik heb een brede kennis van muziektheorie die alles omvat, van harmonie tot ritme. Ik heb ook veel ervaring als tutor. Mijn doel is om dit vak te onderwijzen omdat het een krachtig hulpmiddel is om muziek te spelen, interpreteren en schrijven. Ik pas het niveau van mijn lessen aan het niveau van de student aan.
Slava
Muziekproductie (ableton), muziekcompositie, mixen en masteren
In deze klas kan ik je leren
Muziektheorie (harmonie, melodie, ritmestructuur, analyse)
Werk met Ableton Live
Je tracks mixen en beheersen
Samenstelling in verschillende stijlen
Elektronische dansmuziek maken in verschillende stijlen (techno, deep house, trance, psytrance enz.)