Klara
Docent Zweeds leraar in België en omstrekenVoormalig Berlitz-leraar biedt lessen in het Zweeds. Alle niveaus.
Elke cursus wordt op maat gemaakt en aangepast aan de behoeften van de student.
Individuele lessen of lessen in kleine / grotere groepen of voor gezinnen.
Mogelijkheid om ook Corona-proof Skype-lessen te volgen.
Aarzel niet om mij te contacteren voor meer informatie.
Planning en locatie kunnen worden besproken.
Shula
Life coach, persoonlijke ontwikkeling gericht op jouw persoon met Shula in je eigen tempo en volgens je ware aardCreëer een bevredigend leven volgens je verlangens en je passies is jouw wil? Deze coaching is voor jou. Je leert jezelf kennen en wordt degene die je diep in jezelf wilt zijn, ik ben hier om je in je eigen tempo te begeleiden.
Wat ik je ga leren is geen wonderrecept om gelukkig te zijn, noch zal het het toverdrankje zijn om een ster te worden, noch populair te zijn, of zelfs een uitstekende spreker te zijn.
Wat ik voorstel is een introductie tot je innerlijke zelf. Wat ik je voorstel is een reis van persoonlijke ontwikkeling op alle niveaus van je leven, zowel professioneel als persoonlijk. Ik stel voor dat je de bevrediging ontdekt in de kleine dingen zoals weg naar geluk en niet naar het geluk.
Ik nodig je in dit programma uit om je te leren kennen, om je verlangens te kennen, de dingen die je leuk vindt, de dingen die je wilt vermijden, de relaties die je wilt aantrekken. In deze persoonlijke coaching, zal onze focus uitsluitend gericht zijn op jouw persoon, wat jij ambieert te zijn, wat je bent in de diepten van je wezen.
In dit programma kun je jezelf bevrijden van je taboes uit je cultuur, je opleiding, je vooroordelen, je complexen, je fobieën en alle obstakels die tussen jezelf en je grote zelf staan. morgen.
Dominic
Professionele en hedendaagse drumlessen / zelfstudieDominic
Ik ben een 27-jarige percussionist uit Ierland met 14 jaar ervaring in percussie.
Ik studeerde Professional Music Performace aan de Academie voor Moderne Muziek, net buiten Londen, en behaalde een BA (Hons) diploma.
Na het volgen van tutorings- en masterclasses met legendarische drummers, zoals Chad Smith (Red Hot Chilli Peppers) en Frank Tontoh (Amy Winehouse), ben ik goed geoefend in elke stijl en elk genre dat is afgestemd op jouw voorkeuren.
Ik geef elk aspect van Drumming les in het uitvoeren en lezen van drumpartituren, tot zakendoen en inbreken in de muziekindustrie.
Nsondya M.E
Levenslessen die echt zijn gebeurd en tips en tricksTips om het leven een beetje lichter te maken, en vragen om te beantwoorden ik zelf ben ook een tiener geweest en ik weet hoe het leven is daarom met deze lessen gaan we samen het leven lichter maken.
daarnaast zijn er ook leuke activiteiten en tips zoals hair tips, make-up
relatie adviezen.
Tom
Engelse lessen met een CELTA-gekwalificeerde native English sprekende docent / Engelse lessen met een ervaren CELTA-gecertificeerde docentBent u op zoek naar een gekwalificeerde native docent Engels (Brits) met uitgebreide onderwijs- en zakelijke ervaring? Dan help ik je graag!
Ik heb een heel eenvoudige onderwijsfilosofie. Elke les moet uitdagend, lonend en leuk zijn, want de beste manier om te leren is met een glimlach op je gezicht. Ik pas onze lessen samen aan uw unieke behoeften en doelen aan, waaronder:
• uw accent en uitspraak verbeteren;
• u te helpen steenkool Engels en typische 'Dunglish' woorden te vermijden;
• het verbreden van uw vocabulaire; en
• het perfectioneren van uw gebruik van tijden.
Het allerbelangrijkste is dat ik u kan helpen uw zelfvertrouwen te vergroten, wat de sleutel is tot het leren van een taal.
Een specialiteit van mij is zakelijk Engels, dus ik kan ook met alles helpen, van het voorbereiden van een interview of het spreken in vergaderingen tot het geven van een presentatie.
Hoewel mijn lessen 100% in het Engels zijn, spreek ik ook Nederlands en Spaans. Dit geeft me echt inzicht in waarom studenten bepaalde fouten maken en hoe ze deze het beste kunnen vermijden.
Laura
Online pop rock zangles van gediplomeerde zangeresHou je van zingen en wil je graag zangles om je stem te leren kennen? Of ben je een ervaren zanger, maar kun je net wat meer tips en tools gebruiken om je stem te verbeteren? Ik ga samen met jou een individueel plan maken om je eigen stemgeluid en stijl te ontwikkelen. In de online lessen besteed ik aandacht aan houding, ademsteun en zangtechniek, én we bouwen aan een mooi repertoire aan de hand van zelfgekozen liedjes.
Rukiye
Meditatietijd voor hyperactieve en wensende kinderenHallo daar.
Ik ben een kinderontwikkelings- en taalleraar. Ik ontving ook een speciaal certificaat voor meditatie-training voor mijn beroep. Hoewel woorden als stress, angst en vermoeidheid in onze kinderjaren niet bekend waren, komen we deze problemen bij bijna alle kinderen tegen vanwege de zwakkere vriendschappen van de kinderen van nu en hun afnemende activiteiten buitenshuis. Daarom is het starten van meditatie een belangrijke stap die op jonge leeftijd moet worden gezet, zowel om met deze problemen om te gaan als om het bewustzijn van onze kinderen te vergroten. Wetenschappelijke studies over dit onderwerp hebben aangetoond dat meditatie de aandachtsspanne vergroot en hyperactiviteit bij kinderen vermindert.
Hallo.
Ich bin ein Kinderentwicklungs- und Sprachlehrer. Ich habe auch ein spezielles Meditaties-Trainingszertifikat für meinen Beruf erhalten. Während Wörter als Stress, Angst und Müdigkeit in unserer Kindheit nicht bekannt were, begegnen wir diesen Problemen bei fast allen Kindern aufgrund der schwachen Freundschaften of heutigen Kinder and der Abnahme ihrer Aktivitäten außerhalb. Een wichtiger Schritt zur Bewältigung dieser Probleme and zur Sensibilisierung unserer Kinder in jungen Jahren is daher of the Beginn of Meditation. Wisselen tussen verschillende soorten meditaties en meditaties in de vorm van meditatie en de hyperactiviteit bij kinderen.
مرحبا. أنا مدرسة تنمية الطفل واللغة. حصلت أيضًا على شهادة تدريب خاصة لمهنة التأمل. بينما لم تكن كلمات مثل التوتر والقلق والتعب معروفة في طفولتنا, إلا أننا نواجه هذه المشاكل في جميع الأطفال تقريبا بسبب الصداقات الضعيفة لأطفال اليوم وانخفاض أنشطتهم في الخارج. لذلك ، فإن الخطوة المهمة التي يجب اتخاذها للتعامل مع هذه المشاكل ولزيادة وعي أطفالبدء في في في الد في في ي ي. أثبتت الدراسات العلمية حول هذا الموضوع أن التأمل يزيد من فترة الانتباه ويقلل من فل النشاط النشاط النشاط النشاط.
Bonjour.
Je bent gespecialiseerd in de ontwikkeling van de leerling en de taal. J'ai également reçu un certificat spécial de formation à la méditation pour ma profession. Alors que des mots tels que stress, anxiété et fatigue n'étaient pas connus in notre enfance, nous rencontrons ces problemèmes chez presque tous les enfants and raison de la faibles of amitiés des enfants d'aujourd'hui and de la diminution de leurs activités à l'extérieur. Parallel, een belangrijk onderdeel van een franchise voor een gezicht, een probleem en een geweten van het geweten of de meditatie. Wetenschappelijk onderzoek is gericht op de zorg voor de zorg, de aandacht en de hyperactiviteit bij kinderen.
Carine
We zijn hier Allemaal om een speciale reden. Wees niet langer een gevangene van je verleden eerder de architect van je toekomst. Robin SharmHet doel van Osmose Coaching is om u te helpen bij uw individuele groei door middel van persoonlijke ontwikkeling. Door je tips te laten zien, je tools om je leven beter te managen te geven, om je tips om te laten zien dat er andere opties mogelijk enable output zijn. Om mensen of bedrijven bij te staan die nieuwe bewegingen, nieuwe situaties doormaken, waardoor ze anders moeten positioneren ten opzichte van de huidige realiteit. Mensen of bedrijven die voor nieuwe staan staan en er alles aan willen doen om te groeien op het menselijk als financiële luik. De keuze om vooruit te willen, kan zich vertalen in een nieuwe golf van transformaties, zowel op organizatieniveau als op medewerkersniveau. We leven in een wereld waar eisen private op-, educatief en professioneel level ons naar nieuwe horizonten, nieuwe kansen duwen. Voor sommigen is het moeilijk om het resultaat te zien, maar wij hebben zelf een groot voordeel! We zijn in staat om het onmogelijke te bereiken wanneer er passie aanwezig is en wanneer we op een positieve manier begeleid worden, wanneer er een luisterend oor in de buurt is.
Wij leven in een chaotische wereld waar alles snel gaat, we moeten presteren, rennen, sneller doen, laten zien wat we weten, uitvoeren, efficiënt zijn, voor onze dagelijkse genomen zorgen, het gezin, slagen om tijdze te vindriend voor, we willen er financieel op vooruitgaan, eleven kennis blijven ontwikkelen, enzovoort. We moeten onszelf constant opnieuw heruitvinden.
We leven volgens de waarden die ons zijn ingeprent, de vrienden die we onszelf opleggen, sociale druk, sociale impact door de jaren heen. Sommigen leven met wonden uit het verleden die diepe littekens hebben achtergelaten. Een systeem dat in het verleden is bewezen heeft effectief te zijn, maar niet gelijke tred houdt met de veranderingen die nu plaatsvinden, ons wezen loopt achter, verward en onbegrepen. We hebben vaak de behoefte om een leegte te compenseren, waardoor we een buitensporig gedrag gaan vertonen, om ons beter te voelen van om elf frustraties te rechtvaardigen met een beloning of voldoening.
Elf kinderen worden van jongs af aan oplossingen met deze samenleving die hen dwingt ons gedrag te herhalen omdat wij het voorbeeld zijn. Ze zijn gestrest in verdwaald, hebben leerproblemen in gedragsproblemen. Als elf kinderen hun studie afmaken, voelen ze zich vaak verloren, omdat ze niet weten hoe ze hun wereld moeten creëren. Elf consumptiemaatschappij duwt hen vaak naar de beste keuzes, waardoor verwarring de overhand krijgt in plaats van zich te ontwikkelen en zich te concentrateen op hun passies.
Hoog tijd om jezelf de juiste vragen te stellen en je patroon te veranderen als je vandaag niet je balans in elf samenleving kunt vinden.
Niets is onmogelijk, uw welzijn en uw doelen zijn dichtbij. Soms zitten we in een spiraal van negativisme, we moeten piekeren, we moeten nieuwe situaties het hoofd bieden waardoor we niet voelen wat we echt willen. Sommige stappen kunnen worden uitgewerkt, en beter benaderd met de hulp van iemand die klaar staat om je te helpen bij je persoonlijke ontwikkeling.
Neem gerust contact met mij op voor meer informatie.
Carine
Michaël
De basisprincipes van schaken in het Nederlands, Frans of Engels aanlerenIk heb een aantal jaren ervaring in het lesgeven van schaken en ben op 5-jarige leeftijd begonnen met spelen. Ik heb in de loop der jaren verschillende prijzen gewonnen. Mijn schaakinzicht helpt me zelfs in mijn dagelijkse leven. Ik leer je structuur, hoe je vooruit kunt denken en patronen kunt zien. Ik wil schaken een leuke en uitdagende ervaring maken. Neem gerust contact met mij op als je interesse hebt in een schaakles.
Nicole
Duitse les, spreekvaardigheid en commerciële vaardigheden.Samen met jou kijk ik hoe ik je verder kan helpen om de Duitse taal beter te begrijpen. Als je voor school bepaald lesmateriaal hebt, zullen we dat ook in de lessen gebruiken. Daarnaast zal ik zelf kleine oefenopdrachten voorbereiden. Omdat ik ook nog als vertaler actief ben, is mijn beschikbaarheid en de locatie in overleg.
Zelf ben ik sinds 2015 gediplomeerd vertaler Duits-Nederlands-Duits (ITV Hogeschool voor Tolken en Vertalen). Voordat ik aan deze opleiding begon, woonde ik zes jaar in Duitsland. In totaal heb ik 30 jaar commerciële ervaring opgedaan in Duitse bedrijven en bij Nederlandse bedrijven met Duitse afzetmarkten. Mijn les kan daarom ook zeer interessant zijn voor mbo-studenten of volwassenen die graag de Duitse markt willen bereiken. Je leert niet alleen de Duitse taal, maar ook hoe je zakelijk moet communiceren.
Voor aanvang van de les(sen) wil ik graag van je weten welk onderwerp je wilt behandelen.
Elena
Nederlands bijlessen online via Zoom of Skype met gegarandeerd resultaat!Hallo en van harte welkom op mijn bijlesgeverspagina!
Mijn naam is Elena en graag help ik u een echte expert in het Nederlands te worden.
Mijn gepersonaliseerde onlinecursussen zijn beschikbaar voor alle niveaus, van beginners tot het meest geavanceerde niveau en dit zonder beperkingen.
Daar het mijn moedertaal Russich is en ik van opleiding vertaler - talk Nederlands - Frans - Russisch ben, zou ik u op een professionele en aangename manier de taallessen in eventueel uw moedertaal kunnen bijbrengen. Zie mij als een coach die je op weg helpt naar een betere communicatie in jouw wenstaal.
Ook voor uw inburgeringexamen kunt u bij mij terecht! Als anderstalige volwassenen is het soms moeilijk om genoeg oefening te hebben. Daarom zijn ook volwassenen die willen vorderingen maken in het spreken van de Nederlandse taal hier welkom! We kunnen samen de alledaagse taal met elkaar oefenen.
Nederlands voor anderstallinge kinderen:
Als anderstalige ouders is het zeker niet gemakkelijk om jullie kinderen Nederlands bij te brengen of te helpen met het vloeiender worden van de nieuwe taal. Wie wil wat extra oefening voor zijn of haar kinderen? Graag kan ik jullie daarbij helpen. Als hun woordenschat steeds wordt uitgebreid en hun zinnen steeds vloeiender worden, zullen uw kinderen steeds meer zelfvertrouwen krijgen. Het goed beheersen van de Nederlandse taal is zowel nu als ook later zeker in hun voordeel. Hebben uw kinderen nood aan wat hulp bij hun huistaken, met name met hun Nederlands, dan kan ik daar graag bij helpen.
Neem gerust contact met me op en we plannen alvast een proefles!
Tot ziens, groeten, Elena.
Anja
(Online) Bijles Wiskunde / Rekenen (Vmbo - Mavo - Havo - Vwo - MBO - HBO, waaronder de WisCat - toets; Basisonderwijs )Als bevoegd wiskundedocent geef ik (online) bijles in Wiskunde en/of Rekenen:
- Voortgezet Onderwijs: Vmbo - Mavo - Havo - Vwo;
- Beroepsonderwijs: MBO - HBO (waaronder de WisCat-toets);
- Basisonderwijs (extra ondersteuning in rekenen).
Stap voor stap nemen we de leerstof samen door, zodat je het goed onder de knie krijgt. Wiskunde (en ook Rekenen) leer je door te doen! Het geeft mij veel voldoening als de leerling mooie cijfers haalt.
Ook (online) bijles in de schoolvakanties mogelijk.
Carlo
/// Life Coach /// Lig je in de knoop met jezelf, zie je het allemaal even niet meer helder? Contacteer ons en we gaan samen op zoek.Je bent mentaal wel gezond, maar je voelt dat je ergens vastloopt in je leven. Je krijgt het even allemaal niet meer geregeld, je hebt nood aan verheldering van je moet knopen doorhakken, maar je durft niet goed of weet niet waar beginnen.
Dan kan ik aan de hand van bestaande coaching-methodes en technieken, maar in de eerste plaats vanuit een menselijkheid en een nuchtere kijk op het leven naast je staan om je de nodige tools aan te reiken die jij op dit moment nodig hebt gehad om terug verder te geraken in je leven.
Je kunt hier terecht voor allerlei problematieken zoals onder andere:
- stress en burn-out
- studiekeuze
- werkgerelateerde problematieken
- tijdsbeheer
- levensdoel zoeken
- gezins- en relatieproblemen
- scheiding
- je kind (eren) in een vechtscheiding
- onbalans tussen draagkracht en draaglast
- opvoeding
- financiën
- faalangst en / of uitstelgedrag
- ...
Voordat we starten met de sessies krijg je een algemene vragenlijst doorgestuurd die je me ingevuld terugstuurt. Zodra ik deze terug heb ontvangen ben je welkom voor een intakegesprek van ongeveer een half uurtje voordat ik bekijk of ik je al dan niet verder kan helpen. (Indien nodig verwijs ik je graag door naar de juiste instantie (s) waar jij voor jouw persoonlijke problematiek wel terecht zou kunnen.)
Na het intakegesprek kunnen we rieten aansluitend starten met een eerste sessie. Afhankelijk van de aard en de intensiteit van je probleem kan het zijn dat je een enkele sessie nodig hebt om riet verder te kunnen, of kan het zijn dat je langere tijd op regelmatig basis komt om je doel te bereiken.
Wie ben ik?
Mijn naam is Carlo en ik ben vader van twee prachtige zonen.
Van beroep ben ik jazzmuzikant en life coach. Daarnaast organiseer ik samen met mijn verloofde huisconcerten en geef ik privé muzieklessen in ons eigen huisje.
Mijn leven is de laatste vijf jaren zeer turbulent geweest. Hierdoor ben ik mezelf heel hard tegengekomen, wat erg moeilijk was, maar tegelijkertijd heeft dit mij ook sterker gemaakt. Door middel van Kung Fu, muziek en het veel lezen van boeken opgenomen ik aan mezelf om te werken om er op die manier terug te staan.
Uit deze ervaring ben ik mij gaan verdiepen in het "mens zijn" en het menselijk psyche en ervaren ik een opleiding tot life coach te volgen.
Als docent aan de Hogeschool Zuyd in de opleiding muziek heb ik steeds mijn studenten begeleid doorheen hun jonge jaren. Ik vond het van belang om niet enkel muziek-technisch iets aan te brengen, maar om voor hen klaar om te staan als mens, als mentor en als vertrouwenspersoon. Dit sluit goed aan bij mijn opleiding als life coach.
Daarenboven ben ik aanvankelijk muzikant geworden om mensen gelukkig te maken en de afgelopen turbulente jaren die ik heb gedaan inzien dat ik dit eigenlijk ook op andere manieren kan dan enkel met muziek.
Zoals reeds gezegd hebben we in ons huis een privé-muziekschooltje waar we ook huisconcerten organiseren, maar we zien dit meer als een inloophuis waar mensen met problemen, maar ook met andere persoonlijke problemen terecht kunnen.
Ik zie mezelf als volgt:
'Openbare dienst die geluk en welzijn schept voor lichaam, geest en ziel'
Deze zin omvat de manier waarop ik een publieke instelling wil zijn, waar we de drie elementen lichaam, geest en geest op een rij kunnen zetten en zo naar een balans kunnen zoeken in de problematiek.
Ik kijk er naar uit om ook jouw verhaal mee te schrijven!
Nancy
bijles rekenen, begrijpend lezen en / of spelling.Heeft jouw kind extra hulp nodig op de basisschool met vakken als rekenen, begrijpend lezen en /of spelling?
Lukt een enkel onderdeel niet en wordt jouw kind hier onzeker van?
Dan is tijdelijk een steuntje in de rug de oplossing. Voor de regio Alkmaar geef ik graag deze steun in een persoonlijk contact, buiten deze regio online.
Ik ben een bevoegde leerkracht met werkervaring ( 15 jaar) in het speciaal en regulier onderwijs.
Ernaast heb ik ook een eigen praktijk, zie jouwkindinzijnkracht.nl voor meer informatie.
Voor schooljaar 2020-21 is mijn beschikbaarheid aangepast. Per week bekijk ik graag waar er ruimte is om online lessen te verzorgen. De groene tijden kunnen altijd geboekt worden. De rest is op aanvraag.
Voel je vrij contact op te nemen....
Melisa
bijlessen voor lager en secundair (1,2 en 3) onderwijs (alle vakken)Ik kan je helpen met het studeren van elk vak. Ik volg zelf Humane Wetenschappen ASO in het 4e jaar. Ik had altijd hele goede punten op het lager school en daardoor volg ik nu Humane. Ik werk als begeleidster bij de Kinderkrant, daar hepen we leerlingen met problemen op school. We hebben een goed relatie met de kinderen. Enkel kan ik bijles voor 1ste tot en met 6de leerjaar lesgeven. Hopelijk tot snel!