Marina
Betrouwbare leraar
FavouritesMarkeer als favoriet
FavouritesMarkeer als favoriet
van29.00EUR/ u

Chinees Mandarijn 10 jaar ervaring 25 herhalingsstudenten

Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
Ik ben een professionele fulltime docent Chinees Mandarijn uit het noorden van China, waar Mandarijn vandaan komt.
Ik geef al zo'n 10 jaar les als docent. Ik heb mijn eigen school en website om Chinees te studeren. De leeftijden van de studenten zijn van 3 tot volwassenen. Ze zijn van over de hele wereld. Je kunt online bij mij studeren / naar mijn kantoor komen / Go-home lessen. De lessen kunnen een-op-een of groepslessen zijn.

Ik heb talloze mensen geholpen om Chinees te leren spreken en examen HSK af te leggen. Kinderen vinden het altijd leuk om samen met mij Mandarijn te leren. Ik geef Mandarijn voor zakelijke doeleinden, reizen, YCT (voor kinderen en tieners), BCT (zakelijk Chinees), Conversatieoefening, Chinese lessen op gevorderd niveau, enz. Alle niveaus zijn allemaal welkom.
Klassen type:
Dagelijks Chinees
HSK-klasse: niveau 1 - niveau 6
HSKK-les: HSK-spreektest (beginner tot gevorderd)
Chinese grammatica
BCT / Startup Business in China: zakelijk Chinees (beginners tot gevorderden)
YCT-klasse: niveau 1 - niveau 6 voor kinderen tot tieners
Gemakkelijke stappen naar Chinees: kinderen van 3-12 jaar oud
Er zijn enkele andere klassen die je welkom heten om me een bericht te sturen.

Ik ben opgegroeid en heb een opleiding gevolgd in China. Ik ben in november 2019 naar Europa verhuisd om Chinees te leren.
Ik ben leuk, actief, erg geduldig en verantwoordelijk. Ik ben al meer dan 10 jaar nooit te laat gekomen in al mijn lessen.
Voor kinderlessen maak ik liedjes, video's, tekenfilms, geef les en leg tegelijkertijd uit. Ze leren heel snel en vervelen zich nooit als ze enthousiast zijn met een leuke leraar en materialen. Ik geloof dat interesse de beste leermeester is. Dus ik doe mijn best om me voor de lessen voor te bereiden en materiaal na de lessen naar de studenten te sturen.

De lessen kunnen in het Chinees, Engels worden gegeven.

Extra informatie

Vertaald met Google Translate. Klik om het origineel te zien.
1. Vóór de les kunt u de software van mijn klaslokaal op school downloaden, maar als u liever Skype gebruikt, is dat ook prima.
2. Alle niveaus van PowerPoint en materialen die ik voor u zal voorbereiden. Laat me je niveau Chinees weten en wat de belangrijkste onderdelen zijn die je wilt verbeteren. Bijvoorbeeld gesproken Chinees, Chinees lezen en schrijven, HSK examen, Kinderklas, etc. Als je over eigen materiaal beschikt is dit ook welkom.
3. Na elke les stuur ik je wat we in de klas hebben geleerd, video's (enkele opnames van mijn stem om het boek en uitleg te lezen), pdf, enz. Je kunt het gebruiken voor een recensie. Als de meeste studenten na de les geen degelijk materiaal hebben, kunnen ze de uitspraak van de zinnen of woorden niet precies onthouden.
4. In de lessen voor volwassenen zou ik willen dat je aantekeningen maakt als je het niet erg vindt. Ik zal veel grammatica's uitleggen en ze in zinnen gebruiken.
5. Voor kinderlessen bereid ik liedjes, video's, tekenfilms, lesgeven en uitleggen tegelijkertijd voor. Ze leren heel snel en vervelen zich nooit als ze opgewonden zijn met een leuke leraar en materialen. Na de lessen geef ik ze ook video's ter beoordeling. Dat zijn heel belangrijke onderdelen.
Ik geloof dat interesse de beste leermeester is. Ik doe dus mijn best om niet alleen efficiënt les te geven in de klas, maar ook om me voor te bereiden voor de lessen en materiaal na de lessen naar de studenten te sturen. Talen studeren is niet alleen om de klas te volgen.

Locatie

Les via webcam
Op een locatie gekozen door de leraar : Amsterdam, Netherlands
Op een plaats gekozen door de leerling : In de omgeving van Zaanstad, Nederland
Op een plaats gekozen door de leerling : In de omgeving van Arnhem, Nederland
Op een plaats gekozen door de leerling : In de omgeving van Nijmegen, Nederland
Op een plaats gekozen door de leerling : In de omgeving van Eindhoven, Nederland
Op een plaats gekozen door de leerling : In de omgeving van Rotterdam, Nederland

|
Use ⊞+wheel to zoom!
+

Algemene info

suitcase iconVaardigheden:
Chinees voor volwassenen, School
Leeftijd:
Kleuters (4-6 jaar oud)
Kinderen (7-12 jaar oud)
Tieners (13-17 jaar oud)
Volwassenen (18-64 jaar oud)
Senioren (65+ jaar oud)
Niveau van de leerling:
Beginner
Gemiddeld
Gevorderden
Duur:
30 minuten
45 minuten
60 minuten
90 minuten
120 minuten
De les wordt gegeven in:Chinese, Engels, Nederlands, Duits, Frans

Over

Mijn naam is Marina. Ik ben een professionele leraar Mandarijn uit de provincie Liaoning, China. Ik heb meer dan 10 jaar ervaring als docent. Ik heb mijn eigen school opgezet om talen te studeren in China, Dalian en Nederland. Mijn Nederlandse kantoor bevindt zich in Rotterdam, op 2 minuten lopen van het centraal station. Studenten kunnen op kantoor komen om te studeren of online. Ik geef les aan studenten in elke leeftijdscategorie. Vanwege het virus verschuiven momenteel alle kantoorlessen of thuislessen naar mijn online lessen!

Ik heb talloze mensen geholpen om Chinees te leren spreken en HSK examen af te leggen. Ik geef Mandarijn les voor zakelijke doeleinden, reizen, HSK, Werken voor Chinese bedrijven, conversatie oefenen, enz ... Ik hoop je snel te zien !

Stuur me een bericht om je wensen uit te leggen. Studenten van elk niveau zijn welkom om mijn lessen te boeken. Ik zal snel antwoorden.

De les kan gegeven worden in het Chinees, Engels of eenvoudig Nederlands.

Opleiding

Northeast Normal University --- In het noorden van China.
Dalian-universiteit voor vreemde talen (Engelse training voor 3 jaar)
Cursussen Nederlands en Duits (1,5 jaar Nederlands leren)

Leservaring

Ik heb meer dan 10 jaar les gegeven aan kinderen van 3 jaar tot volwassenen.
Momenteel beheer ik een taalschool in het noorden van China en Europa.

Beoordelingen (40)

Marina kan snel inschatten wat het niveau is van de student en schakelt snel om een meerwaarde te zijn. Ik heb al weer zoveel geleerd in deze eerste les dat het de moeite waard is om meer lessen van haar te krijgen.
Yesterday I had my first Chinese class with Marina and she is so nice. You can feel that she has a great deal of experience with teaching Chinese because she is very patient and super helpful. She has a lot of knowledge about the Chinese languages and I enjoyed the class a lot. I recommend anyone who wants to learn Chinese or improve their Chinese!
Great teacher! Explains well with useful examples, which she makes a PDF of for you to review. 谢谢老师!
Very Nice teacher!
Very great teacher for young kids ! Highly recommend!
...
Ik ben een fulltime professionele docent Chinees Mandarijn uit het noorden van China, waar Mandarijn vandaan komt. Ik geef al ongeveer 10 jaar les als leraar en schooleigenaar. Ik heb mijn eigen school en website om Chinees te studeren. De leeftijden van de studenten zijn van 3 tot volwassenen. Ze zijn van over de hele wereld. Je kunt online met mij studeren / kom naar mijn kantoor / Go-home lessen. De lessen kunnen een-op-een of groepslessen zijn. Ik heb talloze mensen geholpen om Chinees te leren spreken en examen HSK af te leggen. Kinderen vinden het altijd leuk om samen met mij Mandarijn te leren. Ik geef Mandarijn voor zakelijke doeleinden, reizen, YCT (voor kinderen en tieners), BCT (zakelijk Chinees), Conversatieoefening, Chinese lessen op gevorderd niveau, enz. Alle niveaus zijn allemaal welkom. Klassen type: Dagelijks Chinees HSK-klasse: niveau 1 - niveau 6 HSKK-les: HSK-spreektest (beginner tot gevorderd) Chinese grammatica BCT / Startup Business in China: zakelijk Chinees (beginners tot gevorderden) YCT-klasse: niveau 1 - niveau 6 voor kinderen tot tieners Gemakkelijke stappen naar Chinees: kinderen van 3-12 jaar oud Er zijn enkele andere klassen die je welkom heten om me een bericht te sturen. Ik ben opgegroeid en heb een opleiding gevolgd in China. Ik ben in november 2019 naar Europa verhuisd om Chinees te leren. Ik ben leuk, actief, erg geduldig en verantwoordelijk. Ik ben al meer dan 10 jaar nooit te laat gekomen in al mijn lessen. Voor kinderlessen maak ik liedjes, video's, tekenfilms, geef les en leg tegelijkertijd uit. Ze leren heel snel en vervelen zich nooit als ze enthousiast zijn met een leuke leraar en materialen. Ik geloof dat interesse de beste leermeester is. Dus ik doe mijn best om me voor de lessen voor te bereiden en materiaal na de lessen naar de studenten te sturen. De lessen kunnen in het Chinees, Engels worden gegeven.
Ik ben een professionele fulltime docent Chinees Mandarijn uit het noorden van China, waar Mandarijn vandaan komt. Ik geef al zo'n 10 jaar les als docent. Ik heb mijn eigen school en website om Chinees te studeren. De leeftijden van de studenten zijn van 3 tot volwassenen. Ze zijn van over de hele wereld. Je kunt online met mij studeren / kom naar mijn kantoor / Go-home lessen. De lessen kunnen een-op-een of groepslessen zijn. Ik heb talloze mensen geholpen om Chinees te leren spreken en examen HSK af te leggen. Kinderen vinden het altijd leuk om samen met mij Mandarijn te leren. Ik geef Mandarijn voor zakelijke doeleinden, reizen, YCT (voor kinderen en tieners), BCT (zakelijk Chinees), Conversatieoefening, Chinese lessen op gevorderd niveau, enz. Alle niveaus zijn allemaal welkom. Klassen type: Dagelijks Chinees HSK-klasse: niveau 1 - niveau 6 HSKK-les: HSK-spreektest (beginner tot gevorderd) Chinese grammatica BCT / Startup Business in China: zakelijk Chinees (beginners tot gevorderden) YCT-klasse: niveau 1 - niveau 6 voor kinderen tot tieners Gemakkelijke stappen naar Chinees: kinderen van 3-12 jaar oud Er zijn enkele andere klassen die je welkom heten om me een bericht te sturen. Ik ben opgegroeid en heb een opleiding gevolgd in China. Ik ben in november 2019 naar Europa verhuisd om Chinees te leren. Ik ben leuk, actief, erg geduldig en verantwoordelijk. Ik ben al meer dan 10 jaar nooit te laat gekomen in al mijn lessen. Voor kinderlessen bereid ik liedjes, video's, tekenfilms voor, lesgeven en uitleggen tegelijkertijd. Ze leren heel snel en vervelen zich nooit als ze enthousiast zijn met een leuke leraar en materialen. Ik geloof dat interesse de beste leermeester is. Dus ik doe mijn best om me voor de lessen voor te bereiden en materiaal na de lessen naar de studenten te sturen. De lessen kunnen in het Chinees, Engels worden gegeven.
Ik ben een professionele fulltime docent Chinees Mandarijn uit het noorden van China, waar Mandarijn vandaan komt. Ik geef al zo'n 10 jaar les als docent. Ik heb mijn eigen school en website om Chinees te studeren. De leeftijden van de studenten zijn van 3 tot volwassenen. Ze zijn van over de hele wereld. Je kunt online met mij studeren / kom naar mijn kantoor / Go-home lessen. De lessen kunnen een-op-een of groepslessen zijn. Ik heb talloze mensen geholpen om Chinees te leren spreken en examen HSK af te leggen. Kinderen vinden het altijd leuk om samen met mij Mandarijn te leren. Ik geef Mandarijn voor zakelijke doeleinden, reizen, YCT (voor kinderen en tieners), BCT (zakelijk Chinees), Conversatieoefening, Chinese lessen op gevorderd niveau, enz. Alle niveaus zijn allemaal welkom. Klassen type: Dagelijks Chinees HSK-klasse: niveau 1 - niveau 6 HSKK-les: HSK-spreektest (beginner tot gevorderd) Chinese grammatica BCT / Startup Business in China: zakelijk Chinees (beginners tot gevorderden) YCT-klasse: niveau 1 - niveau 6 voor kinderen tot tieners Gemakkelijke stappen naar Chinees: kinderen van 3-12 jaar oud Er zijn enkele andere klassen die je welkom heten om me een bericht te sturen. Ik ben opgegroeid en heb een opleiding gevolgd in China. Ik ben in november 2019 naar Europa verhuisd om Chinees te leren. Ik ben leuk, actief, erg geduldig en verantwoordelijk. Ik ben al meer dan 10 jaar nooit te laat gekomen in al mijn lessen. Voor kinderlessen maak ik liedjes, video's, tekenfilms, geef les en leg tegelijkertijd uit. Ze leren heel snel en vervelen zich nooit als ze enthousiast zijn met een leuke leraar en materialen. Ik geloof dat interesse de beste leermeester is. Dus ik doe mijn best om me voor de lessen voor te bereiden en materiaal na de lessen naar de studenten te sturen.
Ik ben een professionele fulltime docent Chinees Mandarijn uit het noorden van China, waar Mandarijn vandaan komt. Ik geef al zo'n 10 jaar les als docent. Ik heb mijn eigen school en website om Chinees te studeren. De leeftijden van de studenten zijn van 3 tot volwassenen. Ze zijn van over de hele wereld. Je kunt online met mij studeren / kom naar mijn kantoor / Go-home lessen. De lessen kunnen een-op-een of groepslessen zijn. Ik heb talloze mensen geholpen om Chinees te leren spreken en examen HSK af te leggen. Kinderen vinden het altijd leuk om samen met mij Mandarijn te leren. Ik geef Mandarijn voor zakelijke doeleinden, reizen, YCT (voor kinderen en tieners), BCT (zakelijk Chinees), Conversatieoefening, Chinese lessen op gevorderd niveau, enz. Alle niveaus zijn allemaal welkom. Klassen type: Dagelijks Chinees HSK-klasse: niveau 1 - niveau 6 HSKK-les: HSK-spreektest (beginner tot gevorderd) Chinese grammatica BCT / Startup Business in China: zakelijk Chinees (beginners tot gevorderden) YCT-klasse: niveau 1 - niveau 6 voor kinderen tot tieners Gemakkelijke stappen naar Chinees: kinderen van 3-12 jaar oud Er zijn een aantal andere klassen die welkom zijn om mij een bericht te sturen. Ik ben opgegroeid en heb een opleiding gevolgd in China. Ik ben in november 2019 naar Europa verhuisd om Chinees te leren. Ik ben leuk, actief, erg geduldig en verantwoordelijk. Ik ben al meer dan 10 jaar nooit te laat gekomen in al mijn lessen. Voor kinderlessen maak ik liedjes, video's, tekenfilms, geef les en leg tegelijkertijd uit. Ze leren heel snel en vervelen zich nooit als ze enthousiast zijn met een leuke leraar en materialen. Ik geloof dat interesse de beste leermeester is. Dus ik doe mijn best om me voor de lessen voor te bereiden en materiaal na de lessen naar de studenten te sturen. De lessen kunnen in het Chinees, Engels worden gegeven.

Stel een vraag

Stuur een bericht waarin je je wensen uitlegt, waarna Marina snel zal reageren:
Hoe meer details, des te beter.
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"

Beschikbaarheid typische week

(GMT -04:00) New York
MaDiWoeDoVrijZatZo
0              
1              
2              
3  Maandag om 3:00  Dinsdag om 3:00  Woensdag om 3:00  Donderdag om 3:00  Vrijdag om 3:00  Zaterdag om 3:00  Zondag om 3:00
4  Maandag om 4:00  Dinsdag om 4:00  Woensdag om 4:00  Donderdag om 4:00  Vrijdag om 4:00  Zaterdag om 4:00  Zondag om 4:00
5  Maandag om 5:00  Dinsdag om 5:00  Woensdag om 5:00  Donderdag om 5:00  Vrijdag om 5:00  Zaterdag om 5:00  Zondag om 5:00
6  Maandag om 6:00  Dinsdag om 6:00  Woensdag om 6:00  Donderdag om 6:00  Vrijdag om 6:00  Zaterdag om 6:00  Zondag om 6:00
7  Maandag om 7:00  Dinsdag om 7:00  Woensdag om 7:00  Donderdag om 7:00  Vrijdag om 7:00  Zaterdag om 7:00  Zondag om 7:00
8  Maandag om 8:00  Dinsdag om 8:00  Woensdag om 8:00  Donderdag om 8:00  Vrijdag om 8:00  Zaterdag om 8:00  Zondag om 8:00
9  Maandag om 9:00  Dinsdag om 9:00  Woensdag om 9:00  Donderdag om 9:00  Vrijdag om 9:00  Zaterdag om 9:00  Zondag om 9:00
10  Maandag om 10:00  Dinsdag om 10:00  Woensdag om 10:00  Donderdag om 10:00  Vrijdag om 10:00  Zaterdag om 10:00  Zondag om 10:00
11  Maandag om 11:00  Dinsdag om 11:00  Woensdag om 11:00  Donderdag om 11:00  Vrijdag om 11:00  Zaterdag om 11:00  Zondag om 11:00
12  Maandag om 12:00  Dinsdag om 12:00  Woensdag om 12:00  Donderdag om 12:00  Vrijdag om 12:00  Zaterdag om 12:00  Zondag om 12:00
13  Maandag om 13:00  Dinsdag om 13:00  Woensdag om 13:00  Donderdag om 13:00  Vrijdag om 13:00  Zaterdag om 13:00  Zondag om 13:00
14  Maandag om 14:00  Dinsdag om 14:00  Woensdag om 14:00  Donderdag om 14:00  Vrijdag om 14:00  Zaterdag om 14:00  Zondag om 14:00
15  Maandag om 15:00  Dinsdag om 15:00  Woensdag om 15:00  Donderdag om 15:00  Vrijdag om 15:00  Zaterdag om 15:00  Zondag om 15:00
16  Maandag om 16:00  Dinsdag om 16:00  Woensdag om 16:00  Donderdag om 16:00  Vrijdag om 16:00  Zaterdag om 16:00  Zondag om 16:00
17  Maandag om 17:00  Dinsdag om 17:00  Woensdag om 17:00  Donderdag om 17:00  Vrijdag om 17:00  Zaterdag om 17:00  Zondag om 17:00
18              
19              
20              
21              
22              
23              
van 29€Bij de leraar thuis
van 29€Les via webcam
van 69€Bij de student thuis

Good-fit Leraar Garantie


Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.

Online reputatie

  • Leraar sinds februari 2020
  • 22 herhaalleerlingen
  • Geverifieerd telefoonnummer
  • Verbonden met Google
  • Verbonden met Linkedin

Beschikbaarheid typische week

(GMT -04:00) New York
MaDiWoeDoVrijZatZo
0              
1              
2              
3  Maandag om 3:00  Dinsdag om 3:00  Woensdag om 3:00  Donderdag om 3:00  Vrijdag om 3:00  Zaterdag om 3:00  Zondag om 3:00
4  Maandag om 4:00  Dinsdag om 4:00  Woensdag om 4:00  Donderdag om 4:00  Vrijdag om 4:00  Zaterdag om 4:00  Zondag om 4:00
5  Maandag om 5:00  Dinsdag om 5:00  Woensdag om 5:00  Donderdag om 5:00  Vrijdag om 5:00  Zaterdag om 5:00  Zondag om 5:00
6  Maandag om 6:00  Dinsdag om 6:00  Woensdag om 6:00  Donderdag om 6:00  Vrijdag om 6:00  Zaterdag om 6:00  Zondag om 6:00
7  Maandag om 7:00  Dinsdag om 7:00  Woensdag om 7:00  Donderdag om 7:00  Vrijdag om 7:00  Zaterdag om 7:00  Zondag om 7:00
8  Maandag om 8:00  Dinsdag om 8:00  Woensdag om 8:00  Donderdag om 8:00  Vrijdag om 8:00  Zaterdag om 8:00  Zondag om 8:00
9  Maandag om 9:00  Dinsdag om 9:00  Woensdag om 9:00  Donderdag om 9:00  Vrijdag om 9:00  Zaterdag om 9:00  Zondag om 9:00
10  Maandag om 10:00  Dinsdag om 10:00  Woensdag om 10:00  Donderdag om 10:00  Vrijdag om 10:00  Zaterdag om 10:00  Zondag om 10:00
11  Maandag om 11:00  Dinsdag om 11:00  Woensdag om 11:00  Donderdag om 11:00  Vrijdag om 11:00  Zaterdag om 11:00  Zondag om 11:00
12  Maandag om 12:00  Dinsdag om 12:00  Woensdag om 12:00  Donderdag om 12:00  Vrijdag om 12:00  Zaterdag om 12:00  Zondag om 12:00
13  Maandag om 13:00  Dinsdag om 13:00  Woensdag om 13:00  Donderdag om 13:00  Vrijdag om 13:00  Zaterdag om 13:00  Zondag om 13:00
14  Maandag om 14:00  Dinsdag om 14:00  Woensdag om 14:00  Donderdag om 14:00  Vrijdag om 14:00  Zaterdag om 14:00  Zondag om 14:00
15  Maandag om 15:00  Dinsdag om 15:00  Woensdag om 15:00  Donderdag om 15:00  Vrijdag om 15:00  Zaterdag om 15:00  Zondag om 15:00
16  Maandag om 16:00  Dinsdag om 16:00  Woensdag om 16:00  Donderdag om 16:00  Vrijdag om 16:00  Zaterdag om 16:00  Zondag om 16:00
17  Maandag om 17:00  Dinsdag om 17:00  Woensdag om 17:00  Donderdag om 17:00  Vrijdag om 17:00  Zaterdag om 17:00  Zondag om 17:00
18              
19              
20              
21              
22              
23              
van 29€Bij de leraar thuis
van 29€Les via webcam
van 69€Bij de student thuis

Good-fit Leraar Garantie


Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.

Deel deze pagina

Je bent hier


Shan
CTCSOL Gecertificeerde leraar in het onderwijzen van zakelijk Chinees - Leer Chinees op een systematische en leuke manier
Hallo, ik ben Shan. Blij je hier te ontmoeten. Ik ben geboren en getogen in China. Ik ben gespecialiseerd in het onderwijzen van Chinees als tweede taal. Het maakt niet uit of je een absolute beginner bent of al eerder Chinees hebt geleerd, je krijgt een grondige kennis van de Chinese taal en interculturele communicatie met mijn professionele instructie. Deze cursus Chinese taal en cultuur voor bedrijven (CLCB) is bedoeld voor bedrijfsleiders, ondernemers en marktleiders. Het omvat niet alleen de taal, maar ook interculturele communicatie en bedrijfscultuurtraining. Mijn klas is goed georganiseerd en leuk. Stap voor stap zult u vloeiend Mandarijn Chinees kunnen spreken! Drie hoofdkenmerken van mijn klas: * Communicatiegericht * Cultuurgerelateerd * Multi-sensorisch leren Klaar om te starten? Stuur me een bericht!

Zhou
Chinese Language and Culture-Listening, Speaking, Writing and Reading (advanced version)
This lesson is the advanced version of my other tutoring offer. I would provide more fun and engaging materials collected or designed by myself over the years, which can be desirable for those interested. They range from videos, blogposts, games, poems to virtual tours. Hope to see you soon!

Chenzi
Learn Mandarin with a teaching method that's personality tailored for you
Are you interested in learning Chinese but is also scared to start just because it seems so complex and scary? Or you learned the basics from before but still find it hard to move on to the next level? I am glad you clicked my page because I am here to help! About me: I am Chenzi, a Chinese native speaker from Beijing, I have also lived in Europe for 6 years so I would also consider my english to be native. (IELTs8.0) I am currently a student of acting and theathre in Beijing Film Academy so my strength would be teaching the standard accent of mandarin( known as Putonghua) I have tutored students ranging from HSK to beginners with little knowledge of Chinese. So if you are interested in letting me to assist you on your own path of learning, come and book a lesson with me

Helen
Een professionele docent Chinees met veel ervaring
• Geboren en getogen in Beijing, China, spreek ik Mandarijn Chinees, wat standaard Chinees is. • Afgestudeerd aan de Capital Normal University in Beijing (leraren universiteit), waar ik afgestudeerd ben in onderwijskunde. • Sinds 2012 gewonnen in Nederland. Zowel in China als in Nederland jarenlang lerares geweest. • Ik kan zowel in het Engels als in het Nederlands lesgeven. • Mijn studenten zijn van alle leeftijden en opleiding niveaus en komen uit alle lagen van de bevolking. • Ik geef individueel op individueel als op groepsniveau les, fysieke fysieke lessen als online lessen. • Elke les voorbereid om ze zo interessant en efficiënt mogelijk te maken. • Ik ben gespecialiseerd in persoonlijke taaltrainingen op maat. Verschillende lesmethoden en tekstboeken gebruiken voor studenten met verschillende achtergronden, niveaus en doelen. Soms maak ik ook nieuw lesmateriaal op maat voor studenten. • De Chinese cultuur in de lessen integreren. • Wanneer dat gewenst is: huiswerk geven, het nakijken en het bespreken.

Lili
Chinese Mandarijnles voor alle niveaus, online en offline
Ik ben een Chinese leraar. Momenteel woon ik in Rotterdam, Nederland🇳🇱. Ik kan online en offline lessen aanbieden op alle leeftijden en niveaus. De offline les is alleen voor studenten in Nederland. Wegens Covid situatie, op dit moment alleen online les beschikbaar. 🎓 master in taalkunde certificaat van het onderwijzen van Chinees aan sprekers van andere talen 🇨🇳 twee jaar Chinees leren aan volwassenen in China 🇫🇷 twee jaar lesgeven aan kinderen (5-15 jaar oud) op een internationale school in Frankrijk 🇳🇱 geeft momenteel les aan kinderen vanaf 4 jaar op een Chinese school in Nederland ❤️ talen 🇨🇳🇬🇧🇫🇷🇳🇱 reizen theater muziek- museum Mijn manier van lesgeven is om de verhalen van karakters in lessen te integreren, omdat ik geloof dat het krachtigste element van het Chinees de karakters zijn en dat zij de wortel van deze taal zijn. De basispersonages waren oorspronkelijk tekeningen, die nauw verwant zijn aan hun oorsprong, cultuur en geschiedenis. Daarom heb ik een speciale interesse in het vertellen van verhalen over Chinese karakters en, nog belangrijker, het aanmoedigen van studenten om de schoonheid ervan te ontdekken en een relatie met hen op te bouwen. Als je een paar verhalen leert of zelfs zelf een paar verhalen vertelt, zal het gemakkelijker voor je zijn om de taal en cultuur te begrijpen. Afgezien van het leren van karakters, is het doel van de klas om het volgende mogelijk te maken: - beginners om in het Chinees te communiceren voor dagelijks gebruik en om korte alinea's te lezen en te schrijven; - halfgevorderden die gemakkelijk kunnen communiceren met native speakers en korte artikels kunnen lezen en schrijven; - gevorderden om vloeiend te communiceren met moedertaalsprekers over een breed scala aan onderwerpen en lange artikelen te lezen en te schrijven. Leermateriaal inclusief huiswerk wordt door mijzelf ontworpen/geselecteerd op basis van het niveau en de behoeften van de leerlingen. Als je Chinees met mij wilt leren, neem dan gerust contact met mij op of boek direct lessen!

Jackie
Chinees/Mandarijns leren voor kinderen en volwassenen
Ben je geïnteresseerd in Chinees? Ben je nieuwsgierig naar de Chinese cultuur? Ik kan je helpen. Ik komt uit China. Ik geef al zo'n 4 jaar les als docent. Ik geniet erg van het lesgeven. Ik heb geduld en ik ben verantwoordelijk. In de cursus zal ik lesgeven volgen je Chinese niveau om je te helpen.

Jimmy
Kleurrijke cursus voor Chinese taal en cultuur voor individuelen of groepen
Native speaker Chinees geeft lessen in Chinees taal- en cultuur in de omgeving van Zaandam. De lessen kunnen worden gegeven aan individuelen als groepen. De lessen zijn bedoeld voor mensen die nieuwsgierig zijn naar de Chinese taal, cultuur en geschiedenis en meer willen begrijpen van het land of mensen die hun Chinese taalniveau willen bijspijkeren.

Ruijiao
Mandarijn Chinees (alle niveaus, alle leeftijden, alle doelen)
Ik heb een Chinees diploma in het onderwijs en jarenlang heb ik studenten van over de hele wereld de prachtige Chinese taal geleerd, meestal alleen via Skype of andere chatprogramma's. Mijn studenten zijn beginners tot mensen die hun Mandarijn willen perfectioneren. Sommige studenten willen alleen leren om een ​​beetje te praten voor een vakantie, anderen willen kunnen lezen en schrijven. Ik vind het leuk om voor elke student een persoonlijk studieplan te maken dat past bij hun behoeften, en ook het lesmateriaal dat ik voor elke student individueel zal kiezen. Mijn jongste student is begonnen toen hij 4 was, maar ik heb ook studenten die het na hun pensionering hebben opgehaald. De manier waarop ik het zie, is dat zolang je jezelf amuseert, je nooit te jong of oud bent om iets te leren.

Jessica
Leer efficiënt Chinees met een ervaren en gecertificeerde professionele leraar op een leuke manier
Als taaldocent wil ik je praktisch en functioneel Mandarijn leren. Als docent cultuur wil ik je een genuanceerd begrip van China geven. Naast het feit dat ik een leraar ben, ben ik ook je coach en begeleid ik je door de vreugdevolle en uitdagende momenten van je reis van het leren van Chinese taal en cultuur. Ik heb 8 jaar Chinees gegeven, op Nederlandse middelbare scholen. Ik geef ook privélessen aan volwassenen, meestal voor zakelijke doeleinden die dagelijks contact hebben met Chinese bedrijven en klanten. Sommigen van hen beginnen vanaf 0, sommigen hebben meerdere jaren in China gewoond en gewerkt, en ook studenten die China hebben gestudeerd, zouden hun Chinese taalvaardigheid willen verbeteren tot native speaker-niveau. Ik vind het erg leuk om les te geven aan studenten met verschillende achtergronden en ervaringen. Toen prinses Amalia, Prinses van Oranje, troonopvolger van het Koninkrijk der Nederlanden, ervoor koos Chinees te gaan studeren tijdens haar middelbare school, heeft het Nederlandse televisieprogramma RTL Boulevard mij geïnterviewd. Ook zijn we, samen met mijn leerlingen op de Nederlandse middelbare school, op de nationale TV SBS 6 voor het programma 'Holland van Boven'. Er zijn verschillende andere interviews op lokaal nieuws in Nederland. Mijn privéstudent beschrijft mij als: “Jessica is een geweldige lerares en ik ben heel blij haar te hebben ontmoet. Ze is leuk om mee te leren, maar heeft ook een heel duidelijke visie op waar we naar toe moeten en kan precies de uitgestippelde weg volgen.” Mijn leerling becommentarieert mijn lessen als volgt: “De leraar is erg actief en doet veel voorbereidingen voor de lessen. De interactie is erg goed, veel praten over allerlei verschillende onderwerpen helpt mijn Chinees te verbeteren.” De Chinese taal wordt altijd als een zeer moeilijke taal beschouwd. Eigenlijk klopt het niet helemaal. Er zijn zeer praktische en gemakkelijke aspecten van de Chinese taal. Wil je ook op een praktische en leuke manier Chinees leren? Aarzel dan niet om contact met mij op te nemen! Je zult genieten van je leerreis!

Yuki
Tutoring Chinees mandarin en Kantonees, Chinese keuken voor familie / thuis
Ik ben Chinees. Nu verblijf ik in Etterbeek, Brussel, België. Mijn moedertaal is Kantonees en Mandarijn-Chinees. Ervaring met het begeleiden van het Mandarijn en het ontwikkelen van je talen. En het is absoluut geen probleem om u te helpen op gesproken Kantonees. Ik kan vloeiend Engels spreken en goed genoeg Nederlands, ook basis van het Frans. Op dit moment ben ik beschikbaar en flexibel. Neem gerust contact met me op!

Crystal
Chinese Mandarijns en Chinese Cultuur lessen in Zuid-Limburg
Ik ben Chinese en heb veel ervaring met het geven van privéles in Nederland. Ik geef cursussen op maat na een eerste gratis intake-gesprek. Samen besluiten we wat uw doelstellingen zijn en bepalen we wat voor cursus het beste bij uw behoefte aansluit. Spreken ( Inc. Zakelijke conversatie), lezen, luisteren en schrijven Intensieve en uitgebreide cursussen Begin nu met het leren van een boeiende nieuwe wereldtaal. In uw eigen tempo, op uw eigen niveau. En leer een fascinerend Aziatisch land beter kennen.De lessen worden gegeven in het Engels.

Lingjie Xie
Mandarijn Chinees lezen, schrijven en spreken vloeiend
Met een achtergrond als romanschrijver en meer dan 20 jaar leservaring, breng ik zowel mijn passie als mijn expertise naar de klas en help ik je vloeiend Mandarijn te lezen, spreken en schrijven. Ik ben in 2009 naar België verhuisd. Daarvoor ben ik opgegroeid in China in de zuidwestelijke provincie Guangxi. Als jong meisje leefde ik mijn leven tijdens de culturele revolutie, als jonge vrouwi was ik getuige van het ongelooflijke tempo waarin China de wereldmacht werd die het nu is. Ik heb momenteel vier boeken in het Chinees gepubliceerd, de laatste is een lange roman genaamd "Brigantine" die overweldigend positieve reacties kreeg in China. De vijfde is aan de gang. Mijn studenten bewijzen dat iedereen vlot kan lezen en schrijven na 3 jaar cursussen (ongeveer 200 uur per jaar). Mijn lesmethode: de eerste twee jaar zullen de studenten zich voornamelijk concentreren op het alfabet, woordenschat, grammatica, basisvaardigheden voor lezen en schrijven, later zullen ze zich concentreren op geavanceerde lees- en schrijfvaardigheden, voor kinderen en jongeren, we zullen bijzondere aandacht besteden aan luisteren en spreken, literair lezen en schrijven.

Barbara
Leer Chinees met een blij hart! - met bekwame en gediplomeerde native docent
Hoi! Ik ben Barbara. Ik ben een professionele native Chinese leraar met jarenlange ervaring in het onderwijzen van de Chinese (en Engelse) taal. Ik ben afgestudeerd aan de Guangxi University met een bachelordiploma in Engelse lesgeven, ik heb ook een licentie voor hoger onderwijs behaald (toegekend door het China Office of Education). Ik geef les van beginners tot gevorderden, van jong tot volwassen. Ik leer je op een leuke en efficiënte manier nuttig Chinees voor het dagelijks leven, dit houdt de motivatie hoog en dat is de "snelste" manier van leren! - Lesmethode overzicht: Ik stel een persoonlijk lesplan op voor elke student, om aan uw voorkeuren en doelen te voldoen en op deze manier uw tijd maximaal te benutten. De les kan altijd worden aangepast aan de situatie van de leerling. In eerste instantie richten we ons op spreken en luisteren, gecombineerd met dagelijkse conversatie en het schrijven van teksten over de onderwerpen van uw keuze. Na verloop van tijd leer je woordenschat, zinsbouw, grammatica / schrijven, luisteren & spreken. Ik spreek niet echt Frans, dus de lessen worden in het Engels gegeven. Ik bied privé online lessen aan. Geen groepslessen, alleen één op één. Neem gerust contact met me op voor al je vragen... Met vriendelijke groeten, Barbara

Ginny
Chinese Mandarin of Kantonese les
Wil je heel lang Chinees leren? Nu is hier je kans om les te krijgen van een echte Chinese dame! Ik ben Ginny en ik bied Chinese lessen aan voor allerlei niveaus (kinderen en volwassenen) in Gent (of in de omgeving van Gent) / Antwerpen / Brussel / Brugge /. Ik heb veel ervaring met het lesgeven Chinees in basisleer, conversaties, uitspraken en ook grammatica en schrijven voor de HSK of andere examens. Het is nooit te laat om Chinees te leren! Ps: bieden ook mondelinge Kantonese lessen. Hallo, ik ben Ginny. Wil je al lang Chinees leren? Nu komt jouw kans om van een echte Chinese vrouw te leren! Ik geef bijles Chinees voor alle niveaus (kinderen en volwassenen) in de regio Gent (Naast Gent) / Antwerpen / Brussel / Brugge. Ik heb heel veel te leren leren in Chinese basis kennis, conversatie, uitspraak, grammatica en schrijven voor HSK van andere examens. Het is nooit te laat om Chinees te leren! Ps: geleverd ook mondelinge Kantonese lessen aan.

Yuxi
Help je je Chinees te verbeteren en de Chinese cultuur te begrijpen
Hallo,Ik ben xixi ! Leuk je te ontmoeten . Ik ben een Chinese , Ik heb twee jaar leservaring.Ik heb als docent gewerkt in een Chinese onderwijsinstelling, heb meegedaan aan een wedstrijd en heb de eerste prijs Chinees gewonnen.Ik ben geslaagd voor de Putonghua-vaardigheidstest in China en heb een certificaat Mandarijn behaald. In de cursus zal ik lesgeven op basis van je Chinese niveau om je te helpen je Chinees sneller te verbeteren.En neem je mee om de Chinese cultuur te begrijpen.