Jaume
MENTORING IN KUNSTEN: Ontdek hoe je iets kunt zeggen door je artistieke werk.Ik ben een beeldend kunstenaar geboren in Barcelona, gevestigd in België sinds 2017. Als kunstenaar heb ik de afgelopen 25 jaar ervaring opgedaan. Ik ben afgestudeerd met een Academische Bachelor in Schone Kunsten aan de Universiteit van Barcelona en ben afgestudeerd als Master in Beeldende Kunsten aan de Sint Lucas School of Arts in Antwerpen.
Ik ben gespecialiseerd in schilderen, tekenen, experimentele films, installaties, taal, geluid en cureren. Met andere woorden, ik ben een multidisciplinaire kunstenaar.
Ik begrijp de artistieke praktijk als een manier om onszelf en de situaties om ons heen te begrijpen. In mijn lessen leer ik niet hoe je kunst moet doen, maar hoe je iets moet zeggen door je artistieke werk. Bij mij kun je zelfstandig werken, met een coach die je uitdaagt met enkele opdrachten en feedback geeft op je persoonlijke zorgen.
Daarnaast leer je werken met verschillende media, het voorbereiden van je eigen materiaal: schilderijen, doeken, enzovoort.
Je krijgt niet alleen individuele coaching, maar moedigt je ook aan om naar andere artiesten te kijken of rekening te houden met andere referenties die verband houden met je zorgen.
Samen oplossingen zoeken, bespreken en opnieuw nemen zijn de kern van mijn lessen.
Laura
Privé Kunst Les, leer illustreren, schilderen en bouw zelf vertrouwenTekenen en schilderen zijn voor veel mensen een fijne manier van zelf expressie. Ik ben een ervaren kunstenaar met een achtergrond in psychologie en mindfulness, en ik help je graag je ideeën, techniek, en zelf vertrouwen te ontwikkelen, op je eigen tempo. We bespreken eerst je doelen voor jezelf en je kunst, en daarna werken we systematisch elke week aan je milestones te bereiken. Het mooie is dat je je process ziet groeien in je schetsboek, in je omgeving waar je het trots op mag hangen, en in de mensen om je heen wie je blij kunt maken door je kunst en je ervaring te delen.
Younes
Architectuurproject: monitoring, correctie en ontwerpMonitoring en correctie van architectonische projecten
Ontwikkeling van projecten en perspectieven (3D) met behulp van verschillende digitale tools
Indeling van presentatiepanelen
Realisatie van model door middel van 3D printen en lasersnijden
Jakub
Hedendaagse beeldende kunst: Andy Goldsworthy en TijdHet begrijpen van de hedendaagse beeldende kunst is vaak niet vanzelfsprekend. In deze les leer je via het werk van Andy Goldsworthy nadenken over de filosofische concepten die de kunstenaar bezighouden en drijven. Je zult een aantal universele principes aanleren van kijken en begrijpen, die je ook op andere kunstwerken kan toepassen.
Heleen
Begeleiding in opzet, maken, uitvoeren, onderzoek.Ik hou van een uitdaging waar ik mijn kennis graag deel en zelf ook iets nieuws te leren.
Heb jij een vraag of begeleiding nodig op het gebied van schrijven laat het me weten. Ik schrijf nu als freelancer veel losse opdrachten en publiceer eigen werk wat veelal op mijn passie kunst en onderwijs is gericht. Ik heb jaren aan de Pabo gestudeerd waar ik artikelen, onderzoeken, een essay en mijn scriptie succesvol heb afgerond.
Ik zou graag begeleiding willen geven aan de schrijvers die er even niet uitkomen, uitleg nodig hebben of voor welke vraag dan ook.
Mali
Art GCSE / Alevel ANNOTATION TUTORING (Art and Design, Arts and Crafts, Photography)Individuele begeleiding bij het annoteren van illustraties voor kunst en design op A-niveau en GSCE-niveau, fotografie en kunst en kunstnijverheid.
- Via online lesgeven
- Verbetering van de woordenschat voor technische annotaties
-Cursusaantekening
-Algemeen begrip van hoe u een kunstwerk annoteert
Momenteel studeer ik farmacie aan de universiteit, ik deed GCSE + ALEVEL Art and Design - het behalen van A * (100%) in beide.
Glòria
TEKENEN, SCHILDERIJEN en KUNST (Live en Online) Alle niveaus!DOE HET ZELF!
DOE HET ZELF!
DOE HET ZELF!
DOE HET ZELF!
DOE HET ZELF!
DOE HET ZELF!
DOE HET ZELF!
DOE HET ZELF!
DOE HET ZELF!
DOE HET ZELF!
DOE HET ZELF!
DOE HET ZELF!
DOE HET ZELF!
DOE HET ZELF!
DOE HET ZELF!
DOE HET ZELF!
DOE HET ZELF!
DOE HET ZELF!
DOE HET ZELF!
Eva
Leuke creatieve tekenlessen manueel of digitaal voor beginners!Er zijn zo veel verschillende manieren en materialen om jouw eigen stijl te ontdekken en daar mee verder te gaan! Creatief bezig zijn is super leuk en iedereen kan het!
Aan het begin zal er vooral gefocust worden op een paar basis technieken van het tekenen. Werken aan schaduws, lichtinval, contouren en vormen lijkt misschien een beetje saai, maar niks is minder waar! Wanneer deze basis technieken een beetje onder de knie zijn zal je al zien dat tekenen een stuk makkelijker gaat en kunnen we verder gaan op stillevens, portretten of zelfs naar buiten terplekken onderwerpen zoeken.
Als realistisch niet helemaal je ding is kunnen we ook gaan illustreren. Jouw eigen stijl zoeken en daar mee verder werken.
We kunnen dit allemaal manueel doen maar ook digitaal. Ik beschik over verschillende tekenprogramma's en een teken tablet waardoor dit goed mogelijk is.
Ik geef ook nog bijles in Nederlands en biologie.
Sarah
Fotografie voor beginners, Adobe Photoshop, Adobe InDesign en het maken van zinesU leert hoe u een camera in de handmatige modus bedient, digitaal of analoog (digitaal aanbevolen). We maken samen foto's op straat (meerderheid) en in een studio met onderwerpen als:
architectuur, portretten, stillevens, landschap, mode en alle andere interessante onderwerpen.
We zullen samenwerken om de afbeelding van de camera in het juiste formaat op de computer te krijgen en vervolgens de afbeelding in hoge kwaliteit bewerken en uiteindelijk afdrukken. Hiermee gaan we kijken naar verschillende papiersoorten en het effect dat ze hebben op jouw imago.
We zullen enkele monumentale fotografen behandelen die de geschiedenis van het medium hebben gevormd en we zullen huidige fotografen onderzoeken die momenteel in Antwerpen exposeren, waaronder bezoeken aan Ibasho Gallery, Stieglitz19, FOMU.
We maken een eindproduct dat zal bestaan uit één grote ingelijste print, een kleine zine gebaseerd op één concept / thema. om dit te bereiken werken we samen in Adobe Photoshop en Adobe InDesign.
Cécile
Illustratie - BD - digitale kunst (Photoshop, InDesign)Associate illustrator in Plastic Arts, ik stel voor dat je mijn talenten tot je dienst stelt. We kunnen samen een cursus samenstellen op basis van uw project: een jeugdalbum? Een stripverhaal? In aquarel, in collage, op computer? Ik kan je oefeningen aanbieden om je vooruit te helpen of je stap voor stap begeleiding en feedback geven over je lopende project (workshop).