Robert
Wiskunde / statistiek, natuurkunde / scheikunde, boekhouding / financiën + bedrijfsplannenDocent geeft (ook in het nederlands!), Voor voortgezet en hoger, privélessen wiskunde, kansen en statistiek, natuurkunde en scheikunde (middelbaar niveau, tot 5e), bio, wiskunde. Financieel, Windows, Excel, Access, Word, PowerPoint, grootboek- en kostenadministratie, financiën, economie (micro-economie en macro-economie) en management. Ook helpen met uw bedrijfsplan / bedrijfsplan (inclusief financieel plan). Een goede prijs-kwaliteitsverhouding aanbieden in Excel voor uw vereenvoudigde boekhouding. Indien nodig, gaat naar huis (Brussel + Waals-Brabant en Vlaams). Geweldige ervaring en veel oefeningen! Mogelijkheid van afstandsonderwijs (Skype, Facebook, etc.).
Oumaima
Privélessen in het algemeen - wiskunde - natuurkunde - talenVriendelijke student wiskundige wetenschappen. Ik heb ook een goede basis in talen, ik kan zowel in het Nederlands als in het Frans lesgeven. Ik help studenten om te slagen voor hun examens en examens en ik motiveer ze moreel. Ik heb al veel bijleservaring. Ik had verschillende studenten van alle leeftijden. Daarom kan ik mijn manier van lesgeven gemakkelijk aanpassen, zodat de student de cursus goed begrijpt.
Mijn studenten voelen zich op mijn gemak bij mij en ze hebben duidelijk betere cijfers dankzij mijn hulp.
Jackie
Wiskunde, statistiek, natuurkunde, scheikunde lessen, via videoconferentieBij mij zul je dol zijn op wiskunde.
Rekenbaas, ik had 100% wiskunde op mijn lagere en middelbare school. Elk jaar geselecteerd voor de Belgische Wiskundige Olympiade, nam ik ook deel aan andere competities waar ik hoog op nationaal niveau stond
Voor mij is er geen geheim: oefenen, oefenen, oefenen ...
Hoe meer je oefent, hoe beter je begrijpt, de resultaten zullen verbeteren en je zult genieten van dit materiaal dat niet zo heks is
Mijn pedagogie is flexibel, ik pas me aan de student aan. Naast het herhalen van de klassieke theorie, leg ik de dingen anders uit, zodat de student het beter kan begrijpen. Ook begeleid ik de student graag bij het doen van rekenoefeningen, zodat de student na mijn vertrek alleen verder kan.
Ik ben ook buiten schooltijd bereikbaar als je een vraag hebt.
Adrien
Privélessen en opfriscursussen in wiskunde, natuurkunde-scheikundeAls tweedejaars student engineering heb ik ook een zekere beheersing van wetenschappelijke vakken; Wiskunde, natuurkunde, scheikunde en zelfs lessen in het Engels, bovendien is het een passie voor mij om anderen les te geven en te helpen hun vaardigheden te verbeteren.
Mijn cursussen en / of mijn hulp zijn voor alle studenten tussen de 3e en 6e middelbare school, maar ook in het 1e jaar hoger.
Ik geef face-to-face lessen in studie / bibliotheek of studentenkamers.
Afhankelijk van uw verzoek en uw doelstellingen, kunt u met mijn steun:
- Leer efficiënt of ververs
- Om u in goede staat van succes te brengen als u zich in een mislukte situatie bevindt.
- Verhoog snel uw gemiddelde.
- Zorg voor uitstekende resultaten voor uw examens.
Rime
Science opleidingen (bio-fysische chemie) voor het lager secundair leerlingen (het kan worden gegeven in het Nederlands)Student in de bovenbouw van de middelbare school Ik bied ondersteuning cursussen in de wetenschap voor het lager secundair studenten. Ik ben een taalbad cursus Nederlands voor 5 jaar, dus ik kan deze cursus in het Nederlands te geven.
Mijn doel is om het niveau van de student te verhogen terwijl het geven van hem vertrouwen. Interesse in de wetenschap, het is met veel enthousiasme en dynamiek die ik geef deze cursus. Ik zal van tijd tot een rapport vooruitgang van de student en self-assessments Time. Indien nodig kan extra oefeningen worden verstrekt.
Yousra
biologie, natuurkunde, scheikunde, aardrijkskunde, wiskunde en nederlandsIk bied hulp en ondersteuning aan mensen die problemen hebben op school. Ik zorg ervoor dat hij begrijpt wat ze bestuderen. Inzicht in hun koers kan hen helpen beter te blijven en betere resultaten te behalen. Ik heb altijd geweten hoe ik de juiste manier kon vinden om lessen te geven.
Mohammed
Wiskunde, Natuurkunde, Computerwetenschappen voor IB, MYP Student en Bachelor*** Ik spreek vloeiend Engels, maar mijn Nederlands is nog niet zo goed, dus ik geef alleen in het Engels les, zodra ik goed genoeg ben in het Nederlands, zal ik het posten. het spijt me
Mijn naam is Mohammed, ik heb natuurkunde en wiskunde gestudeerd als hoofdvak aan de faculteit Bètawetenschappen en ik behaalde mijn diploma met een cumulatief cijfer van 85% (uitmuntend met eer), studeerde vervolgens informatica en combineerde de twee hoofdvakken in mijn postdoctorale studie (theoretisch en computationeel) Fysica).
Ik heb zeer hoge vaardigheden in natuurkunde en wiskunde, en ik heb meer dan 3 jaar ervaring in het lesgeven, ik spreek super vloeiend Engels, ik geef nu les als docent natuurkunde, wiskunde en IT voor internationale baccalaureaatstudenten. Ik ben een zeer harde werker en heb een grote passie voor natuurkunde en wiskunde en lesgeven. Ik oefen al sinds ik basisschoolstudent was voor mijn klasgenoten, en tijdens mijn bachelor heb ik altijd mijn aantekeningen van professoren doorgenomen en ook aantekeningen voor mijn klasgenoten gemaakt. Ik raakte bekwaam in instructie en uitleggen en onderwijzen, aanpassen aan mijn studenten en creatief over de manier van lesgeven op basis van de behoeften van elke student, het vinden van een manier om de les op een gemakkelijke, interessante en spannende manier te geven. Ik geef nu les aan IB-studenten in België
Hoop van je te horen.
Allison
Fysica (privélessen of groepslessen) (IB HL en SL, AP, SAT, GCSE, iGCSE, etc.)- Ik promoveer momenteel aan het Imperial College in Londen
-MSc Biochemistry University of Oxford: ik ben in 2018 afgestudeerd met een specialisatie in virologie
-IB diploma 42/45: HL Wiskunde 7/7; HL Physics 7/7; HL Chemistry 7/7; SL Geografie 7/7; SL Frans 7/7; SL Enligsh: 6/7. Ik ben in 2014 afgestudeerd aan de United World College van Zuidoost-Azië East Campus in Singapore
Ik gaf les aan de Oxford Royale Academy en gaf les in scheikunde, natuurkunde en academisch schrijven aan studenten van 16-18 jaar in groepen van 8 tot 25 studenten. In mijn laatste jaren van de middelbare school en tijdens het studeren aan Oxford, gaf ik les aan studenten in groepen van maximaal 5. II ben gespecialiseerd in het voorbereiden van studenten op IB-, A-niveau- of IGCSE-examens, maar ik heb ook ervaring met het begeleiden van studenten vanaf 8 jaar jaar oud.
Mijn aanpak varieert afhankelijk van de behoeften en leerstijl van de student. Ik stimuleer mijn studenten om onafhankelijk te denken en abstracte concepten toe te passen op realistische scenario's. Ik begin met onderwerpen waar de student redelijk vertrouwd mee is en ga langzaam verder naar nieuwe en complexere gebieden naarmate hun begrip groeit. Ik heb de neiging om examenvragen uit het verleden over een bepaald onderwerp te gebruiken om het begrip te controleren terwijl we het onderwerp doornemen. Als een student een onderwerp eenmaal heeft begrepen, verleg ik mijn focus naar examentechniek: waar moet ik op letten bij examenvragen, veel voorkomende valkuilen en hoe te beginnen met het aanpakken van de meer uitdagende vragen. Ik geloof dat een duidelijke en systematische aanpak essentieel is bij het afleggen van examens in de wetenschappen.
Mahmood
Natuurkunde cursus / colleges voor beginners en halfgevorderdenMet deze cursus versterkt u de concepten die in de secundaire fase zijn ontwikkeld om stevig grondwerk en een basis te bieden voor het verder leren van natuurkunde op tertiair niveau en om de relatie met dagelijkse situaties te leren kennen. Je zult de relatie tussen natuur en materie op wetenschappelijke basis begrijpen, een positieve wetenschappelijke houding ontwikkelen en de bijdrage van Natuurkunde aan de verbetering van de kwaliteit van leven en het welzijn van mensen waarderen.
CURSUS-OUTLINES:
- Fysieke wereld en meting
-Kinematica
- Bewegingswetten
- Werk, energie en kracht
- Beweging van het systeem van deeltjes en rigide lichaam
- Zwaartekracht
- Eigenschappen van bulkstof
- Thermodynamica
- Gedrag van de perfecte gas- en kinetische theorie
- Oscillaties en golven
- Elektrostatica
- Huidige elektriciteit
- Magnetische effecten van stroom en magnetisme
- Elektromagnetische inductie en wisselstromen
- Elektromagnetische golven
- Optica
- Dubbele aard van materie en straling
- Atomen en kernen
- Elektronische apparaten
- Communicatie systemen
Als je colleges over een bepaald onderwerp nodig hebt, kun je dat natuurlijk laten weten
Saibal
Wiskunde en / of natuurkunde op alle niveaus, op een professionele manier onderwezenLeer echte wiskunde of natuurkunde om echt goed te worden in deze onderwerpen. Als je worstelt met wiskunde of natuurkunde op school, dan denk je misschien dat alleen al het proberen te halen wat er op school geleerd wordt moeilijk genoeg zal zijn. Wiskunde en natuurkunde worden echter op een extreem dumbed down manier in scholen onderwezen, wat ervoor kan zorgen dat sommige studenten ook naar beneden gaan.
Net zoals je niet fit kunt worden door heel lichte oefeningen te doen die het lichaam nauwelijks belasten, kun je niet goed worden in wiskunde door de oefeningen op het middelbare schoolniveau steeds opnieuw te doen. Iemand die fysiek niet fit is, kan moeite hebben om in een behoorlijk tempo te lopen, maar lopen is geen goede oefening om fit te worden.