Vergelijkbare lessen
Lucie
Franse les (ONLINE) - Franse cursus (ONLINE)NL - Hallo, ik ben Lucie en ik zou je graag helpen om Frans te leren, of het nu helemaal opnieuw is of om je te helpen verbeteren. Ik vind het heerlijk om mijn studenten te laten spreken, omdat ik er sterk van overtuigd ben dat oefenen de sleutel is om een taal te leren en je kennis te verbeteren. Ik structureer mijn lessen altijd volgens onderwerpen die zijn gebaseerd op situaties uit het dagelijkse leven (hoe u uzelf voorstelt, hoe u een afspraak maakt, boodschappen doet, naar de dokter gaat, professionele taal, enz.). We zullen de grammatica, woordenschat en uitspraak doornemen. Als je een gemiddeld persoon bent, zullen we ook enkele lessen geven over begrijpend lezen. We gaan zowel de grammatica als de woordenschat in de praktijk brengen. En ja, ik kan lesgeven in het Engels als je wilt!
FR - Hallo, ik ben Lucie en ik zou je graag helpen om Frans te leren, of het nu van nul is of om je kennis te verbeteren. Ik vind het heerlijk om mijn studenten aan het praten te krijgen, omdat ik denk dat oefenen het geheim is van het leren van een taal en het verbeteren van kennis. Ik structureer mijn lessen altijd volgens thema's die gebaseerd zijn op het echte leven (hoe ik me voor kan stellen, hoe ik een afspraak kan maken, boodschappen doen, naar de dokter gaan, Frans op het werk, enz.). We zullen samen grammatica, woordenschat en uitspraak bekijken. Als je een halfgevorderde bent, zullen we ook tekstlessen geven. We gaan zowel grammatica als woordenschat in de praktijk brengen.
Goedele
Frans bijles alle niveaus - Begeleiding studiemethodeIk geef bijles Frans aan zowat alle leeftijden, van 10 tot 18 jaar. Ook begeleiden, nalezen en corrigeren van meer uitgebreide eindwerken (Nederlands en Frans).
Ik maak onder andere gebruik van de inoefentaken die handboeken op hun site aanbieden, en van eventueel oefenmateriaal dat de leerkracht via smartschool aanbiedt.
Indien nodig studeer ik samen met de leerling tot hij/zij het alleen kan.
Iris
Bijlessen Frans voor kinderen, studenten en volwassenenFranstalig van afkomst ben ik perfect tweetalig.
Ik gebruik dagelijks de 2 talen voor mijn werk in private ook.
Ik geef privé of online lessen voor alle niveaus en voor iedereen.
Studenten van werknemers zijn welkom!
Correctie van teksten van eindwerk mogelijk op aanvraag ...
Vertaling van documenten, website van e-magazine in het Frans ook mogelijk.
Ksenija
Russische lessen & cursussen voor (VOLLEDIGE) BEGINNERS zonder boeken!Hoi!
Ik ben Ksenija 🖐 Een moedertaalspreker van het Russisch en een taalleraar Russisch en Engels als vreemde talen.
Als je altijd al Russisch wilde leren maar nooit echt hebt gedurfd om te beginnen of misschien heb je Russisch gestudeerd en wil je het op een hoger niveau blijven studeren, zoek dan niet verder! Je hebt een leraar gevonden die je kan helpen vanuit het comfort van je huis, en die je een mooie korting kan bieden als je een totale beginner bent.
💚INFORMATIE OVER DEZE LES EN DE LESSEN:
Algemene cursus Russisch voor complete beginners helpt je om al je taalvaardigheden en taalcompetenties te ontwikkelen die je nodig hebt om de taal vanaf het begin correct te gebruiken. Het bevat alles wat je nodig hebt om dichter bij je taaldoelen te komen en je op je gemak te voelen bij het leren van Russisch. De cursus is leuk gestructureerd en volgt een bepaald cursusplan, maar er is altijd ruimte om je te concentreren op je vragen en interesses.
📚Hier zijn enkele van de onderwerpen uit het cursusplan:
1. Leren over het Russische alfabet en lezen met bekende grote merken 🤩
2. Wie en wat. Wie is dit? Dit is... (nominatief + beroepen)
3. Waar? Plaatsen in de stad (Locative Case + Places in the City, sommige steden en landen)
4. Eerste werkwoorden (Meest voorkomende werkwoorden in de tegenwoordige tijd: groep 1 en 2 + herziening van de locatieve naamval)
5. Ik heb een broer (De Russische structuur van "Ik heb een..." + mensen en familieleden)
6. Ik heb geen broer (Herziening van het 5e onderwerp + Genitive naamval)
7. Ik heb een rode jas (Basis bijvoeglijke naamwoorden, kleuren en kleding)
8. Dit is mijn hond (Bezittelijke voornaamwoorden + dieren)
9. Hoeveel? (Ordinale en hoofdtelwoorden in het Russisch)
10. Hoe laat is het? (Hoe de tijd te vertellen in het Russisch + Genitief geval)
Als je vragen hebt, schrijf me dan gerust en ik zal je zo snel mogelijk antwoorden
Ik kijk er naar uit je te ontmoeten en je te helpen met al je taaldoelen!
Tot ziens,
Ksenija 💖
Janine
Bijles en conversatielessen Frans secundair en hoger onderwijs aan leerlingen/studenten van alle niveaus.Ik heb een master Romaanse talen en Frans is mijn passie . Ik geef sinds 40 jaar met veel enthousiasme (bij)lessen Frans.. Ik heb 10 jaar ervaring in het secundair onderwijs en 30 jaar in de lerarenopleiding Bachelor secundair onderwijs Frans.
Ik weet dus als de beste wat leerkrachten verwachten en hoe je je moet voorbereiden op presentaties, toetsen en examens. Ik ben erg gedreven en geduldig en kan me aanpassen aan de specifieke noden van elke leerling/student.
Ik geef uiteraard ook conversatielessen met aandacht voor woordenschatuitbreiding, correcte zinsbouw en uitspraak. Ook voor het maken en nalezen /corrigeren van schriftelijke opdrachten kan je bij mij terecht.
Ik spreek vloeiend Frans, Nederlands en Engels en kan dus ook Engelstalige studenten begeleiden.
De bijlessen kunnen doorgaan bij mij of bij jou thuis of online.
Stefan
Nederlands: Gemakkelijk en moeiteloos, aangepast aan uw behoeften!Als gediplomeerd docent kan ik privélessen/bijles geven in het vak Nederlands. Het onderwerp kan volledig worden aangepast aan wat je nodig hebt. Beter Nederlands spreken op het werk? Voel je je buitengesloten tussen je Nederlandstalige vrienden? U houdt gewoon van Nederlandse boeken en wilt ze in de originele taal lezen? Wat je Nederlandse ook nodig heeft, ik ben je man. Ook kan ik specifieke examenvoorbereiding en/of algemene studiebegeleiding geven. Tijdens onze lessen zal ik verschillende tools gebruiken om je voortgang te ondersteunen, van het lezen van relevante teksten tot oefeningen, audiooefeningen en conversatieoefeningen. Al deze zullen worden ondersteund door een basis in grammatica die dient om u te helpen de taal beter te spreken en u er niet door te vervelen! Ik geloof dat taal een hulpmiddel is dat wordt gebruikt, dus wat je doel ook is, dat is waar we naar zullen streven. Tot snel in de les hoop ik!
Nederlands is mijn moedertaal, ik spreek Engels op C2-niveau (IELTS-test) en Frans en Duits op conversatieniveau. Indien nodig kan ik grammatica in het Nederlands, Engels, Frans en/of Duits uitleggen.
Susan
PRAKTISCH FRANS / Nous allons pratiquer le français*Het is universeel:
-Spreken is moeilijker dan lezen of verstaan
-Regels en structuren zijn gemakkelijker te leren dan toe te passen
-Taalcodes van onze moedertaal blijven ons ook beïnvloeden
*WAT IK TE BIEDEN HEB:
-Aandacht voor de specifieke normen van het huidige Frans:
sleutelzinnen, zinswendingen, woordvolgorde, formuleringen, register van de taal, gebruik van specifieke
grammaticale items, idioom, intonatie, uitspraak, andere tips en trucs
-Interactieve training gericht op realistische contexten en onderwerpen waar jij je voor interesseert.
-Authentiek cursusmateriaal (media, video's, pers, films, liedjes, etc.)
-Continu feedback
-Hulp bij specifieke doelstellingen:
Digitale communicatie (persoonlijk en professioneel)
Franse vaktaal m.b.t. administratie of juridische zaken, bankzaken en onroerend goed
Examen, vertalingen, tekstredactie
Tiziana
Bijles op de basisschool, voorbereiding op het CEB en werkwijze.Leraar in het basisonderwijs met 15 jaar ervaring in actief lesgeven, moeder en auteur van schoolboeken, ik ondersteun kinderen van 6 tot 12 jaar in alle stadia van hun leerproces:
- sanering,
- vertraging,
- Leren lezen,
- werk methode,
- voorbereiding op de CEB.
Ik heb goede kennis van leerstoornissen (dyslexie, dyscalculie, disorthografie, dyspraxie) en pas me gemakkelijk aan aan uw verwachtingen.
Creatief en betrokken, ik zorg ervoor dat ik mijn lessen personaliseer op basis van de interesses van elk kind.
Tanya
Italiaans met een polyglot (8 talen) en Professionele docente(language coach )Hooi!! :-)
Hoi! Ik ben Tanya.
Ik ben geboren in Italië, maar de laatste twee jaar van mijn leven heb ik de wereld rondgereisd, vooral in Midden- en Zuid-Amerika en het Midden-Oosten, op afstand gereisd en gewerkt.
Ik ben een professionele docente met 6 jaar ervaring.
Italiaans is mijn moedertaal. Ik werkte aan de vertaling van medische en juridische artikelen, panelen in het glasmuseum in Venetië en werkte als tolk aan het hof van Venetië.
Ik heb een diploma in talen, gecertificeerd in internationaal recht en ik ben een language coach. Language coach houdt in dat ik je niet alleen een taal leer, maar ook hoe nieuwe talen te leren! :-D
Ik zal je hele leertraject nauwlettend volgen en volgen, om het meeste uit je vaardigheden te halen!
Dat komt omdat ik graag nieuwe talen leer! Daarom ben ik na jaren studeren polyglot geworden (8 talen - Italiaans, Engels, Spaans, Frans, Japans, Arabisch, Hebreeuws, Nederlands) en heb ik zelf een methode bedacht om jou de taal te leren die jij wilt leren!
Door de jaren heen heb ik geleerd mijn werk te modelleren volgens de persoonlijke behoeften van elke student en heb ik een methode ontwikkeld waarmee mijn studenten de taal op een snelle en leuke manier kunnen leren.
Mijn hobby is mijn grootste passie is het leren van andere talen, daarom kan ik uit mijn ervaring veel van de problemen begrijpen die verband houden met het leren van een vreemde taal. Ik ben ook een taalcoach, wat betekent dat mijn lessen gebaseerd zijn op een specifieke methode die ik heb ontworpen om het leren te vergemakkelijken en te versnellen.
Mijn lessen zijn beschikbaar in het Italiaans, Engels, Spaans, Frans, Hebreeuws, Nederlands en Arabisch.
GROEPLESSEN mogelijk!
Tot snel! :-)
Juliana
Franse lessen met een internationaal gecertificeerde leraarIk heb meer dan 10 jaar ervaring in het lesgeven van Frans als vreemde taal, zowel als freelancer als in internationale academies voor de meest uiteenlopende doeleinden:
Internationale examens (Alliance Française), Business (interviews, werkpresentaties), Erasmus, uitwisseling en andere reis- / vrijetijdsactiviteiten, vertaling (gelijktijdig of van documenten: scriptie, artikelen, enz.).
Klassen zijn dynamisch en veelzijdig met een methodologische benadering van grammatica, mondeling en schriftelijk begrip en productie, informeel taalgebruik en vocabulaire, periodieke presentaties en proefproeven. De lessen zijn speciaal ontworpen om de levensstijl en interesses van de studenten te ondersteunen, waaronder de hoeveelheid / afwezigheid van huiswerk, persoonlijk materiaal en tempo.
Diep
Essentiële Vietnamese taalcursus voor alle niveausXin chào!
Mijn klas zal natuurlijk niet alleen het leerboek lezen en cassettes luisteren zijn. Vietnamees leren met mij zal opwindend en actief zijn, met veel activiteiten en quiz om je te helpen onthouden en toe te passen wat je in de klas hebt geleerd in de dagelijkse situatie. Je leert niet alleen een nieuwe taal om indruk te maken op je Vietnamese vrienden of partners, maar je kunt ook wat inzichten opdoen over de mensen, geschiedenis, gebruiken, tradities, mindset en markt ...
Of je nu een absolute beginner bent of al bijna vloeiend spreekt, ik heb cursussen op verschillende niveaus die bij je passen, van inleidend, beginner, ... tot gemiddeld, gevorderd. Neem contact met mij op om een intaketoets in te plannen, of gewoon een praatje, zodat ik weet wat uw verwachting is, en spreek in een mum van tijd Vietnamees!
De les wordt gegeven in het Engels, Frans en ook Nederlands!
Laurie
De technologie om je Frans te verbeteren. Lessen met een gecertificeerde native docent.TECHNOLOGIEËN VOOR HET LEREN.
Hallo,
Mijn naam is Laurie en ik ben een bovenaan FLE-leraar, afgestudeerd in het Frans en Romaanse talen en literatuur sinds 2012. Ik heb vijf jaar ervaring onder mijn riem (in het buitenland en in België). Ik heb LangMethod gemaakt, een leermethode voor online cursussen.
De cursus omvat:
-Het materiaal (artikelen, video's, oefeningen van afbeeldingen en teksten, grammaticale theorie, links naar de oefeningen ...). Ik gebruik Google Doc, dus het beste is om een Gmail-adres te hebben om toegang toe te hebben.
-De correctie van oefeningen buiten de les (de schriftelijke uitdrukkingen worden gecorrigeerd buiten de les, van met de student, volgens zijn eisen).
-Toegang tot een applicatie (gratis) om woordenschat op uw smartphone te onthouden.
-Een woordenschatblad - uitspraak - grammatica / vervoeging, verzonden na elke cursus.
-Indien nodig, een vocabulaireopname (voor beginners).
-De realisatie van online oefeningen en tests uit de verzonden vocabulairebladen.
-Motivatie, gelach, goed humeur :-)
Mijn methode:
- Het is gebaseerd op spreken.
-Voor grammatica gebruik ik een vraag / antwoord-methode (geleerd tijdens de training in het CERAN-centrum).
-We werken aan de uitspraak met de verbotonale methode (oefeningen om je stem te zetten, voor ritme, enz.). Ik zou je misschien zelfs laten zingen! :-)
-Alles gaat door het gesproken woord begint het geschreven woord wordt doorlopen, maar ik pas me duidelijk aan aan de behoeften van de studenten.
-De cursus is een beetje anders voor kinderen en adolescenten: ik gebruik interactieve games en kaarten via de webcam.
Tot binnenkort!
Laurie
NB: Mogelijkheid om een factuur te maken voor particulieren van bedrijven.
Alexis
Duitse cursussen voor alle niveaus (grammatica en spelling / spreken)Ik geef lessen (alle niveaus) zowel voor het leren van grammatica als spelling. Ik doe mijn best om dit leren zo effectief en leuk mogelijk te maken. Het is leuker als je plezier hebt! Als ik Duits spreek zonder accent, help ik je ook om je mondelinge uitdrukkingsvaardigheid te verbeteren. Goede leraar, ik zal me vooral aanpassen aan je behoeften om je vooruit te helpen, alles in de juiste sfeer. :) Vloeiend in Frans, Duits, Engels en Nederlands, zal ik je helpen in de taal die voor jou het meest begrijpelijk is.
Ik geef lessen via webcam en ik kan me verplaatsen in Brussel (+5 €).
Bij uitzondering kan ik ook thuis ontvangen.
Voor vragen, neem gerust contact met mij op!
Bis kaal!
Alexis
Caroline
Taalles op maat voor frans, spaans en engels in Soest en omgevingIk ben Caroline, een française die al 25 jaar in Nederland woont. Ik ben drietalig opgevoed met Frans als moedertal en Spaans en Duits als tweede talen (Spaanse vader en Oostenrijkse moeder). Ik heb een aantal jaren ook in Groot-Britannië en Noorwegen (Noorse echtgenoot) gewoond waardoor ik nu 6 talen spreek.
Ik geef al jaren prive les met veel enthousiasme en persoonlijke aandacht. Mijn manier van les geven is heel vrij. Ik kan een specifiek boek volgen, of juist helemaal de les aanpassen aan de leerling met mijn eigen lessen. Ik probeer altijd een combinatie aan te bieden: een deel grammatica, een deel leesvaardigheid en begrijpend lezen, een vrije deel met leuke themas. Een taal is levend daarom probeer ik altijd levende lessen te geven. Door ervaring weet ik ook dat veel mensen, die moeite hebben met talen snel afhaken omdat het tempo te snel is en omdat ze de basis van de taal niet behersen. Mijn lessen geven de leerling juist de tijd om de taal te begrijpen waardoor ze de achterstand in kunnen halen. Ook leren ze hun angst om te spreken te overwinnen. Echte lessen op maat die vooruitgang garanderen en waar je niet afhaakt!
Tom
Engelse lessen met een CELTA-gekwalificeerde native English sprekende docent / Engelse lessen met een ervaren CELTA-gecertificeerde docentBent u op zoek naar een gekwalificeerde native docent Engels (Brits) met uitgebreide onderwijs- en zakelijke ervaring? Dan help ik je graag!
Ik heb een heel eenvoudige onderwijsfilosofie. Elke les moet uitdagend, lonend en leuk zijn, want de beste manier om te leren is met een glimlach op je gezicht. Ik pas onze lessen samen aan uw unieke behoeften en doelen aan, waaronder:
• uw accent en uitspraak verbeteren;
• u te helpen steenkool Engels en typische 'Dunglish' woorden te vermijden;
• het verbreden van uw vocabulaire; en
• het perfectioneren van uw gebruik van tijden.
Het allerbelangrijkste is dat ik u kan helpen uw zelfvertrouwen te vergroten, wat de sleutel is tot het leren van een taal.
Een specialiteit van mij is zakelijk Engels, dus ik kan ook met alles helpen, van het voorbereiden van een interview of het spreken in vergaderingen tot het geven van een presentatie.
Hoewel mijn lessen 100% in het Engels zijn, spreek ik ook Nederlands en Spaans. Dit geeft me echt inzicht in waarom studenten bepaalde fouten maken en hoe ze deze het beste kunnen vermijden.