Privélessen
in Amersfoort


van25.00EUR/ u
Akoestisch / Elektrisch gitaarles voor beginners van alle leeftijden
Ik geef les aan totaal beginners. Deze keuze heb ik gemaakt omdat ik nog bezig ben met mijn opleiding Docent muziek. Op deze opleiding word ik opgeleid tot docent, dus ben (nog) lerende over de knijpjes van het lesgeven.
Kom vooral bij mij als je wilt kijken of gitaar bij je past. We gaan samen ontdekken hoe de gitaar werkt en binnen no-time kun je al je favoriete nummers spelen.
Ik bied 10 lessen aan.
Tijdens de lessen zullen we het gaan hebben over:
- Akkoorden (aflezen, begrijpen en spelen)
- Fingerstyle gitaar
- Soleren --> Hoe moet dat?
- Muziek Theorie
- Handig oefenen
Maar vooral over dat wat jij wilt leren! Dat is natuurlijk het aller leukste.
Je kunt bij mij per 10 lessen 1x per week een half of heel uur les nemen.
Kom vooral bij mij als je wilt kijken of gitaar bij je past. We gaan samen ontdekken hoe de gitaar werkt en binnen no-time kun je al je favoriete nummers spelen.
Ik bied 10 lessen aan.
Tijdens de lessen zullen we het gaan hebben over:
- Akkoorden (aflezen, begrijpen en spelen)
- Fingerstyle gitaar
- Soleren --> Hoe moet dat?
- Muziek Theorie
- Handig oefenen
Maar vooral over dat wat jij wilt leren! Dat is natuurlijk het aller leukste.
Je kunt bij mij per 10 lessen 1x per week een half of heel uur les nemen.
Extra informatie
Het liefst gebruik maken van eigen gitaar. Je zult daar het meeste profijt van hebben.Locatie
Op een plaats gekozen door de leerling : In de omgeving van Amersfoort, Nederland
Op een locatie gekozen door de leraar : Achter Het Oude Stadhuis, Amersfoort, Nederland









|
Use ⊞+wheel to zoom!
Algemene info
Akoestisch , Blues, Country & bluegrass, Elektrisch, Funk, Pop, Punk, Reggae & dub, Rock, Ska
Leeftijd: | Kinderen (7-12 jaar oud) Tieners (13-17 jaar oud) Volwassenen (18-64 jaar oud) Senioren (65+ jaar oud) |
---|---|
Niveau van de leerling: | Beginner |
Duur: | 30 minuten 60 minuten |
De les wordt gegeven in: | Nederlands, Engels |
Over
Ik ben Robin (M) 20jaarIk geef les voor mensen van alle leeftijden omdat ik vind dat iedereen muziek kan maken. Ik kan goed inschatten hoe snel iemand leert en ben geduldig. Ik ben een rustig persoon en kan heel duidelijk iets overbrengen.
Muziek luisteren of spelen, samen of alleen, hoe dan ook het is het leukste wat er is.
Ik wil dit idee dat ik heb over het maken van muziek overdragen op jullie. Iedereen kan muziek maken, veel makkelijker dan je misschien denkt.
Opleiding
Ik ben begonnen aan de opleiding docent muziek met als einddoel feilloos les te kunnen geven aan alle type mensen van alle niveaus. Ik wil later op scholen les gaan geven voor jongeren. Daarnaast heb ik een droom een eigen studio op te bouwen waar mensen kunnen komen om muziek te maken.Leservaring
Muziek is mijn hobby maar inmiddels veel meer dan dat. Muziek is ontspannend, inspirerend en heel leerzaam tegelijk. Wat kan daar aan tippen?Muziek kan in een keer mijn saaie dag omtoveren tot een mooie dag. Ik ben een singer/songwriter en heb opgetreden met een volledig eigen repetoir. Ik speel voornamelijk akoestisch slaggitaar, maar ook blues en fingerstyle vind ik erg leuk. Mijn eigen doel is nog enorm te groeien op het gebied van improviseren, maar ook hierin kan ik al heel wat tips geven ;)
Beoordelingen (1)
Onze dochter van 8 vindt de gitaarlessen super leuk
Stel een vraag
Stuur een bericht waarin je je wensen uitlegt, waarna Robin snel zal reageren:
Hoe meer details, des te beter.
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"
Bijv. "Hallo, wanneer ben je beschikbaar voor een les?"
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00) New York
Ma | Di | Woe | Do | Vrij | Zat | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | |||||||
1 | |||||||
2 | |||||||
3 | |||||||
4 | |||||||
5 | |||||||
6 | |||||||
7 | |||||||
8 | |||||||
9 | |||||||
10 | |||||||
11 | |||||||
12 | |||||||
13 | |||||||
14 | |||||||
15 | |||||||
16 | |||||||
17 | |||||||
18 | |||||||
19 | |||||||
20 | |||||||
21 | |||||||
22 | |||||||
23 |
van 25€Bij de leraar thuis
van 25€Bij de student thuis
Totale Tevredenheid Gegarandeerd
Good-fit Leraar Garantie
Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.
Online reputatie
- Leraar sinds december 2021
- 1 herhaalleerling
- Geverifieerd telefoonnummer
- Verbonden met Facebook
- Verbonden met Google
Beschikbaarheid typische week
(GMT -04:00) New York
Ma | Di | Woe | Do | Vrij | Zat | Zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
0 | |||||||
1 | |||||||
2 | |||||||
3 | |||||||
4 | |||||||
5 | |||||||
6 | |||||||
7 | |||||||
8 | |||||||
9 | |||||||
10 | |||||||
11 | |||||||
12 | |||||||
13 | |||||||
14 | |||||||
15 | |||||||
16 | |||||||
17 | |||||||
18 | |||||||
19 | |||||||
20 | |||||||
21 | |||||||
22 | |||||||
23 |
van 25€Bij de leraar thuis
van 25€Bij de student thuis
Good-fit Leraar Garantie
Als je niet tevreden bent na je eerste les, dan zal Apprentus een andere leraar voor je zoeken of je eerste les terugbetalen.
Deel deze pagina
Je bent hier
Privélessen
in Amersfoort
Vergelijkbare lessen
Jasper
Prive-gitaarlessen te Gentbrugge op persoonlijke maat
Hallo,
Mijn naam is Jasper en ik ben een gitaarleerkracht op zoek naar nieuwe leerlingen.
Voor mij is het belangrijk dat je je gitaarvaardigheden kunt ontwikkelen in een motiverende prive-les waar de focus op jouw interesses ligt.
Tijdens de lessen kunnen we de genres rock, pop, funk, jazz, blues en alles daartussen behandelen.
De lessen zijn voor leerlingen van alle leeftijden en niveau's. Kennis van notenleer is niet vereist.
Zelf heb ik gestudeerd op het conservatorium in Rotterdam én in Gent en ben ik al verschillende jaren actief als professioneel muzikant. Ik heb al 12 jaar ervaring als gitaarleerkracht.
Lessen gaan door in Gentbrugge dichtbij het Keizerpark.
Lijkt dit iets voor jou?
Aarzel dan zeker niet om me een berichtje te sturen.
Hopelijk tot snel!
Jasper
Marieke
Muziekles die bij jou past! (Gitaar, piano en hobo)
Op zoek naar muziekles die bij jou past? Laten we die samen vorm geven! Ik vind het belangrijk aan te sluiten bij wat jij kan, leuk vindt en wil leren. We kunnen liedjes en muziekstijlen zoeken en aanpassen aan jouw niveau en wensen. Het spelen van muziek die je leuk vindt, maakt leren makkelijker en een stuk leuker.
Ik geef akoestische gitaar- en pianolessen. Gitaarles kan ook op een twaalfsnarige gitaar. Daarnaast geef ik ook hoboles. Sinds 4 jaar geef ik met veel plezier les in een huiselijke sfeer, namelijk in mijn eigen woonkamer! Ik heb ook ervaring met het lesgeven aan mensen met een beperking.
Stuur me gerust een berichtje zodat we de opties kunnen bespreken. Ik kijk uit naar onze eerste les!
Jorge Pallares
Guitar And Music Production Lessons By University Professor
With more than 15 years teaching privately and in different institutions and countries, my aim as your teacher is that you as a student achieve whichever are your goals, be it playing in a professional band, or compose popular music in a jazz, blues or any other type of band. Besides, you can use the lessons to become a professional/semiprofessional producer composing music for movies, videogames or any type of band form, such as symphonic or philharmonic orchestra. The other use of these lessons is also achieving academic results; for instance, preparing you to enter the University or to finish your music studies.
Alex
Gitaarlessen en muziek theorie lessen in Rotterdam
Alex heeft een bachelor behaald op het Rotterdamse conservatorium Codarts. Daarnaast heeft hij een diploma pedagogiek behaald aan het Amsterdamse conservatorium. Deze combinatie maakt het, dat Alex op een prettige wijze zijn kennis van muziek kan overbrengen op zijn leerlingen.
Ervaring heeft Alex voldoende, zo heeft hij meer dan 10 jaar ervaring in het lesgeven van muziek in Rotterdam en omstreken. Deze ervaring heeft hij opgedaan door het geven van privélessen en op diverse muziekscholen.
Alex blinkt uit in het verzorgen van akoestische gitaarlessen en muziektheorie lessen. Wanneer je de beste gitaarles in de omgeving van Rotterdam zoekt, dan ben je bij Alex aan het juiste adres. Lees verder op zijn eigen website om een impressie te krijgen van de lessen en van de leraar.
Alex' prioriteiten tijdens de lessen zijn ontwikkeling, motivatie en interesse. Het is inderdaad belangrijk dat er een constructieve evolutie is in het spel van de leerling, een constante wil om vooruit te gaan, evenals stukken / liedjes die hem of haar inspireren.
Het is belangrijk dat de leerlingen leren via een efficiënte en persoonlijke methode, maar ook vanuit hun eigen interesse en repertoire (verlanglijst).
In een lesles wordt de focus gelegd op:
• gitaarhouding, techniek en geluid
• timing en gevoel voor ritme
• tokkelen en grooven
• muzikale interpretatie
• muziektheorie
• improvisatie
• repertoire (op het verlanglijstje van de student)
Werkmateriaal wordt altijd in drie dimensies gemaakt: partituren, videos en coaching.
Met een master's degree in jazz compositie gehaald (Rotterdam) ontwerpt Alex de partituren zelf. Hij maakt toegankelijke arrangementen van stukken of liedjes. Ook de methode en de oefeningen voor gitaartechniek komen uit eigen hand. De partituren zijn geschreven met een hybride notatie (muzieknotatie en tabnotatie), waarbij alle benodigde informatie over de rechter- en linkerhand wordt verstrekt.
Na overeenstemming te hebben bereikt over de te werken stukken of liedjes, krijgt de leerling de desbetreffende partituur. In de les speelt de leraar het live voor de leerling, zodat hij een nog beter beeld krijgt van het stuk. Vervolgens legt de leraar uit wat er moet worden verduidelijkt om huiswerk voor te bereiden.
Ten slotte maakt Alex een videotutorial over het stuk of nummer dat voor de volgende les moet worden geleerd. Dit geeft extra ondersteuning bij het thuis oefenen, om twijfel te voorkomen en de motivatie hoog te houden.
Vervolgens wordt er dan een rapport gemaakt om bij te houden wat er gedaan is en wat moet nog erop gewerkt worden, om technische vereisten te ontgrendelen en een specifiek repertoire op een constructieve en efficiënte manier te voltooien.
Alex doceert in Rotterdam thuis of op de eigen locatie van de leerling. De lessen zijn in het Nederlands, Engels of Frans, voor alle leeftijden en niveaus. De docent geeft voornamelijk live lessen, waarbij hij met zijn leerlingen werkt aan specifiek materiaal (techniek en repertoire). Mocht er om wat voor reden dan ook geen live les kunnen plaatsvinden, dan is het natuurlijk mogelijk om een online les te volgen. De lessen duren 30 minuten of 45 minuten, wekelijks of tweewekelijks.
Panagiotis
Gitaarlessen (elektrisch, akoestisch, klassiek), theorielessen
Mijn naam is Panagiotis en ik ben gitaarleraar/gitarist. Ik heb twee bachelors: Klassiek Gitaar (Philippos Nakas Conservatorium), Jazz&Pop Gitaar (HKU Utrechts Conservatorium). Ik geef al 14 jaar les op muziekscholen en geef individuele lessen. In 2017 ben ik naar Utrecht verhuisd om mijn studie jazzgitaar aan het Utrechts Conservatorium voort te zetten en de Nederlandse muziekscene te verkennen. Ik geef les in elektrische, akoestische, klassieke gitaar en muziektheorie. Naast de basistechniek en theoriekennis, die ik zeker aan elk van mijn studenten geef, bereid ik individueel hun studielijn voor, volgens hun smaak en capaciteiten. Mijn doel is om mijn studenten te helpen hun eigen muzikaliteit te vinden en hun innerlijke stem te onthullen door ze de meest geschikte tools te geven. Naast lesgeven heb ik twee bands waarmee ik veel concerten geef, op verschillende podia en festivals.
Ali
Gitaar- en/of Muziektheorie (toegepaste aanpak) | online en persoonlijk
Muziek is voor mij leven, en ik vind het geweldig om anderen te helpen op hun muzikale reis!!
Ik help je graag het instrument te leren bespelen. Leer ook Muziektheorie, Ritme en Solfege, niet alleen op een educatieve manier, maar ook op een manier waarbij je deze kennis kunt gebruiken en toepassen op je gehoor- en stemtraining, en op je instrument om een betere muzikant te worden, vooral in het improviseren , het harmoniseren, arrangeren en componeren van uw eigen muziek.
Ik bied individuele en groepslessen aan, zowel online als persoonlijk.
Mijn aanpak is om de lessen te personaliseren op basis van jouw gewenste doel en de manier waarop jij graag leert. Ik beveel ook graag boeken, liedjes, films, series, tekenfilms en andere artistieke inhoud aan die je leerproces kunnen helpen.
Ik kijk ernaar uit om je te zien!!
Santiago
Gitaar- en muziekles van een afgestudeerde docent van het CvA in Amsterdam
Gitaar leren spelen kan in elke fase van het proces een geweldige ervaring zijn! Mijn ultieme doel is om mijn studenten te helpen hun vaardigheden en muzikaal begrip te ontwikkelen door muziek te leren en te spelen die ze leuk vinden.
Daarom pas ik mijn lesmethodes aan de smaak en behoeften van elke student aan. Tijdens elke les werken we aan drie hoofdontwikkelingsprogramma's: technische aspecten, theoretische kennis en uitvoeringspraktijk.
Mijn lessen staan open voor iedereen die graag de muziekwereld wil verkennen: beginners en gevorderden, kinderen en volwassenen, jullie zijn allemaal welkom om de eerste les te boeken.
Francisco
Gitaarlessen in Maastricht! Van beginners tot gemiddeld niveau en daarbuiten. Alle leeftijden. Liedjes, techniek, improvisatie.
Hallo! Ik ben Francisco, een gitarist uit Argentinië. Sinds 2021 woon ik in Nederland en studeer ik aan het Conservatorium van Maastricht. Ik geef al bijna 10 jaar gitaarles en begeleid graag anderen in hun leerproces.
We kunnen verschillende onderwerpen behandelen:
Ben je gewoon geïnteresseerd in het tokkelen van akkoorden en het leren van liedjes? Geweldig!
Muziek theorie? Zeker!
Concepten voor improvisatie? Ja!
De lessen zijn zowel gericht op mensen die nog nooit een gitaar hebben gepakt, als op degenen die dieper willen duiken. Een aantal zaken waar wij aan gaan werken zijn:
Drieklanken, toonladders, stemmen, tijdsgevoel, ritme, repertoire, hulpmiddelen voor het spelen in een band, comping en meer.
De lessen kunnen bij mij in Maastricht zijn, bij jou of via Zoom.
Thomas
Gitaar / muziek / harmonielessen, Jazz compositie en arrangement
Student aan het Koninklijk Conservatorium van Brussel en afgestudeerd aan het Conservatorium van Chambéry (Frankrijk) in de sectie Jazz, geef ik muziek / notenleer / gitaarlessen sinds mijn 18e.
Mijn lesmethode sluit aan bij de muzikale en artistieke voorkeuren van mijn studenten.
Ik oriënteer mijn lessen graag op de ontdekking, de nieuwsgierigheid en het speelplezier van mijn leerlingen.
Ik geef les aan zowel beginners als meer ervaren musici, of je nu op zoek bent naar het simpele plezier om je te begeleiden bij liedjes of je wilt de concepten harmonie, arrangement en improvisatie.
Hernan
Berklee College of Music Graduate biedt privélessen Gitaar, Harmonie & Improvisatie aan in Utrecht
De manier waarop ik lesgeef hangt eigenlijk helemaal af van de student. De manier waarop ik de concepten uitleg, de lessen plan en structureer en elk onderwerp benader, hangt allemaal af van of de student een beginner, halfgevorderd of gevorderd persoon is en of hij of zij enige ervaring heeft met het onderwerp.
Elke student heeft verschillende behoeften en verschillende capaciteiten. Het is gewoon een kwestie van de student leren kennen, om zowel de zwakke punten als de sterke punten te identificeren waaraan gewerkt kan worden.
Ivan
Learn to play Electric or Acoustic guitar in any style
I teach electric and acoustic guitar in many guitar based genres of music, including every type of rock music and pop music, blues and funk, etc. Lessons I offer are tailored to the specific needs and abilities of each individual student. If you are a beginner and don't have all the equipment, don't worry, I own several guitars, two guitar amplifiers and many effect pedals, so even if you don't have all the equipment yourself we can have a fully productive lesson at my home.
I have almost 20 years of experience in playing the guitar and great knowledge of the specifics of guitar playing in each individual genre that I am teaching. Whatever you wish to play, you will be able to master during lessons with me.
Rik
Akoustische en electrische gitaarles voor kinderen, jongeren, en volwassenen.
Wilt u jouw favoriet liedje op gitaar spelen? Oftewel wilt u beginnen harmonica spelen?
Dan bent u op het juiste adres.
Er staat geen leeftijd om te beginnen. jong en oud kunnen bij mij terecht!
Mijn motivatie, is om de student te helpen zijn doel te bereiken. Wat het ook is.
U kunt van mijnentwege een geduldige, vriendelijke aanpak verwachten.
Dit wil zeggen : Ik geef individuele hulp aan elke student, met de nodige finesse.
Specifiek wat U nodig hebt om vorderingen te maken.
U krijgt een basis, maar op een plezierige manier! De verschillende technieken zullen tijdens de cursus goed aan bod komen.
Gwinny
Gitaarbegeleiding/zang voor beginners, muziektheorie of muziekgeschiedenis voor beginners
Ik ben afgestudeerd als leerkracht muzikale opvoeding en je kan bij mij terecht voor het leren van notenleer, muziektheorie, muziekgeschiedenis, blokfluit, zang, ritmische gitaarbegeleiding en nog zoveel meer. Laat maar gerust weten waar je mee zit, en we beginnen er meteen aan te werken! Muzikale groeten!
Vooral focus op:
- Zang
- Gitaar (akkoordenleer)
Eleni
Persoonlijke muzieklessen (gitaar, piano) voor alle leeftijden
Beste aankomend student,
Ik bied lessen op klassieke en akoestische gitaar, en op piano!
Het belangrijkste voor mij in mijn lessen is om mijn studenten de mogelijkheid te geven zichzelf te vinden door middel van muziek.
We zullen praten over wat je leuk vindt en we zullen liedjes en stijlen aanpassen aan je voorkeuren. Het is belangrijk om te genieten van wat je leert! Dan wordt de les leuker!
In de lessen kunnen we verschillende vaardigheden oefenen op basis van wat u interesseert. Bijvoorbeeld songwriting en improvisatie. Op deze manier kun je emotioneel verbinden met het materiaal dat je speelt en emotionele groei vinden!
We kunnen ook uw muziektheorievaardigheden oefenen, zodat u de basisregels van muziek en
begrijp een stuk beter!
Of speel eenvoudig en leuk samen muziek en verbeter je vaardigheden op het door jou gekozen instrument!
Als je interesse hebt, neem dan contact met mij op en we kunnen samen doelen stellen op basis van jouw niveau en mooie resultaten behalen!
Bleys
Gitaarles + Alternatieve speelstijlen en Genres
Ik ben een gitaarleraar uit Edinburgh, Schotland, met een sterke focus op het ontwikkelen van praktische muzikaliteit en plezier in gitaarspelen. Ik kan je vanaf het beginnersniveau helpen bij het vinden van je eigen stijl en relatie tot muziek.
De lessen draaien sterk rond de muzikale gebieden waarin je geïnteresseerd bent, we zullen dingen doen zoals kijken naar je favoriete gitaristen en liedjes, ze opsplitsen in hun fundamentele delen, en de klas leren begrijpen wat je speelt.
Ik heb jarenlange ervaring met het spelen in live bands en kan je op veel manieren helpen met het ontwikkelen van je spel voor groepen en optredens. Ook kan ik helpen met het opnemen van muziek, zowel solo als met groepen.
Hier zijn enkele van de genres die ik graag geef:
Alternatieve en klassieke rock
Akoestisch instrumentaal, Singer-songwriter, open stemmingen
Metal en experimentele genres
Klassiek en Spaans Klassiek
Ambient en Psychedelic met effectpedalen
Spelen met fretloze/ 7 & 8 snarige gitaar
Ik hou ervan dat onze lessen gestructureerd en doelgericht zijn, we hebben vaak samen een online lesdagboek waarin ik aantekeningen bijhoud van alles wat we doen in de lessen, waar je je eigen aantekeningen kunt toevoegen en dingen waar je aan wilt werken.
Ik vind dit erg handig om ervoor te zorgen dat je in een goed tempo vorderingen maakt met de gitaar.
Ik heb een sterke achtergrond in muziektheorie en als de student dat wenst, kan dit een integraal onderdeel van de lessen zijn. Persoonlijk vind ik het leuk om theorie te onderwijzen door middel van de liedjes die je hebt gekozen om te leren, door te analyseren wat we spelen en door dit je eigen intuïtieve theoretische begrip te ontwikkelen, in relatie tot de door jou gekozen muziekgenres. Al ben ik me er terdege van bewust dat veel studenten zich niet verbonden voelen met het leren van muziektheorie, in welk geval we ons meer puur kunnen richten op de spel- en uitvoeringsaspecten.
Ik geef al een aantal jaren gitaarles en het is een echte passie in mijn leven. Weinig maakt me gelukkiger dan te zien hoe mijn studenten vooruitgang boeken in de richting van hun muzikale doelen en hun eigen kunstenaarschap ontwikkelen.
Vraag gerust om meer informatie :)